Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

julietta ja przez cała ciążę mam bole brzusia ale oczywiscie nie wolno tego lekcewazyc Czasem to wiązadła macicy sie rozciagaja a czasem macica uciska na jakies narzady Mimo to trzeba wszystko zglaszac lekarzowi a bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada no pewnie że nie można lekceważyc, za tydzień pożalę się lekarzowi hihi. Najgorsze jest to, że zaczyna pobolewać jak dłużej chodzę, a jak później chwilę poleżę to od razu przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Co słychać? Ja za tydzien mam egzamin na prawo jazdy i sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana nie denerwuj się ;) uwierz w siebie, mi instruktor powtarzał zawsze, że muszę zdać za pierwszym razem i zdałam. Grunt to dobra sugestia :) Poza tym jeśli chodzi o mnie to baaardzo kijowo się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta jedziemy nad jezioro Białe, mam nadzieję, że będzie fajnie i pogoda dopisze. My dziś byliśmy pierwszy raz w szkole rodzenia, fajnie było, zadowolona jestem, były ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne i inne, położna mówiła o karmieniu piersią, była też babka i mówiła o możliwości pobrania przy porodzie krwi pępowinowej. Jutro wizyta u gina, ciekawe jak moje wyniki, pewnie da mi skierownie na kolejne usg, chciałabym przynajmniej, ciekawe jak tam moja dzidzia w brzuszku, ciekawe ile waży i mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich informacji typu waga nigdy nie miałam, a długość dostałam tylko na pierwszym USG.... A na jednym z ostatnich ginekolog powiedział ze przewiduje ze dziecko bedzie miało 3,5 kg :) Miała 3520 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej u gin. Wszystko jest w porządeczku, dzidzia ładnie rośnie. Gin chciał zobaczyć płeć ale mu się nie udało. Stwierdził że woli się na razie nie wypowiadać... ale żadnych oznak chłopca póki co nie zauważył:-) Nie wiem czy to była sugestia że prawdopodobnie dziewczynka czy nie, zobaczymy:-) We wtorek 29 lipca mam szczegółowe usg więc już powinno być widać na lepszym sprzęcie. A w nocy z 29 na 30 lipca jedziemy nad morze!!!:-) Podobno ma być ładna pogoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik super ze maleństwo zdrowe :) Gratuluje :) A płeć poznasz następnym razem. Ja ta USG w 20 tyg tez nie dowiedziałam sie bo mała nóżki zcisnela :D A za pogode trzymam kciuki bo ja tez jade, ale 4 sierpnia nad jeziorko (z rodzicami, mezem i Justysią) Mam nadzieje ze sierpien bedzie ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- to ty też oczekująca na wakacyjny wyjazd:-) Według zapowiedzi w telewizji to ma był słonecznie i gorąco, ale to się okaże. W Polsce tak się wszystko szybko zmienia że nigdy nic nie wiadomo:-) Ale musimy być dobrej myśli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- my jedziemy do Dźwirzyna, 12 km od Kołobrzegu. Wracamy 9 sierpnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na tydzień... mam mało urlopu niestety bo to pierwszy rok pracy. Ale w przyszłym roku może sie uda nad może :) No chyba ze bede juz w zaawansowanej ciazy i nie dam rady :p Oby sie udalo, staranka zaczynamy w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy na niewiele dłużej bo 10 dni. Ale zawsze to zmiana klimatu i zupełnie inny rodzaj odpoczynku:-) Już się nie mogę doczekać:-) To od października będziemy trzymać kciuki za powodzenie w starankach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha asik, ja najpierw jade na 10 dni do kołobrzegu, a później na 10 też do dzwirzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- to się nazywają wakacje! 20 dni nad morzem- super!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik cieszę się że u was wszystko dobrze i że już niedługo wyczekany urlopik! Daj znać jak po usg, może dzidzia pokaże płeć. Ja dziś byłam u swojego gina na wizycie i wszystko w porządku :) Usg mam na 14 sierpnia więc jeszcze trochę poczekam... ale nie mogę się już doczekać! Najpierw jednak urlop bo jedziemy 1 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem zapracowana, nie mam czasu, żeby wiele napisać. Cieszę się że u Was ok, Asiczku super wieści przynosisz. Widzę że sezon urlopowy w pełni, u nas też, mąż jest z Emi nad morzem, jeszcze jest ciotka i szwagierka z rodziną. A ja pracuję. mam dosyć, ciężko to przetrzymać, dom pusty, strasznie mi ich brakuje, ale wracają w poniedziałek. Jutro będzie tydzień jak pojechali. Ponoć pogoda ładna, plażują się, dzwonimy kilka razy dziennie. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam tylko powiem, że mi odwaliło :D Jakby nie dość mi było Bobsa, domu, papierologii firmowej to ... zaczynam pracę :D Czyli chwilowo biorę urlop :D, bo obawiam się, ze na komputer patrzeć nie będę mogła :D W poniedziałek podpisuję umowę :D Gratulacje proszę przysyłać via SMS lub komunikator :P ;) :p :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama szkoda że musisz pracować jak inni urlopują no ale takie życie, nowa praca więc rad nie rad trzeba. Mam nadzieję że jednak uda ci sie gdzieś wyjechać razem z rodzinką jak już wrócą znad morza! Channah ty też widzę w ferworze pracy! Moluś co tam u ciebie, pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah nudzi Ci się? ;-P Aga jeszcze 2 dni i będziemy razem, nie mogę się doczekać. Byłam na blogu Agapki, cudnie tam, radośnie, szczęśliwie, grubaśnie :-D się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis lub jutro robie test :) oczywiscie wcale nie jestem napalona ;) zobaczymy...w sumie to prawie 60 dc !!! Asik moze jakąs fote mi podeślesz co ? jestem ciekawa jak się teraz prezentujesz :) Miama 2 dni wytrzymasz !!! Channah no super !! Dla wszystkich big kiss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) bo szczerze to pare dni temu wpadłam na to, że może..... a tak to cały czas myślałam o tym ,że się coś chrzani i dlatego nie ma @ bo i jajko mnie bolało i ostania @ trwała 11 dni! no zobaczymy... napisze jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś kurcze - nawet nie wiesz jak mocno trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- z całego serca trzymam kciuki!:-) Fotki podeślę jak wrócę z nad morza, bo na razie nie mam aktualnych. Jutro odezwę się po usg, może poznamy płeć... Najważniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a więc jedna kreska, wiedziałam... :( Poryczałam się, normalka bo zawsze jakaaś mała iskierka nadziei jest... Ale nie poddam się :) Prawdopodobnie od stycznia uderzam do prywatnej kliniki do Łodzi. Już rozmawaiałam na ten temat z mężem...Jak tam nic nie wyjdzie ( a wierze, że wyjdzie ) to adopcja. Bo tak czy inaczej będe mieć kogoś od kogo kiiedyś usłysze \"kocham cie mamo\" Pozdrawiam Was Gorąco !❤️ Będe zaglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik czekam na wiesci jak tam po usg:))) pozdrawiam i tez nie moge sie na fotki doczekac ,zycze udanych wakacji i zdrowego malenstwa!!!! molus -trzymam kciuki za ciebie i nie poddawaj sie reszte babeczek rowniez sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×