Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Kamilla- ale nowina! Kobieto i ty siedzisz cicho i się nie chwalisz??? Który to tydzień? Wielkie gratulacje!! Mati będzie miał rodzeństwo, super! U mnie przygotowania pomalutku, dostałam trochę rzeczy od kuzynek, ale jeszcze mnóstwo muszę dokupić. Zamierzam się za to wziąć już niedługo, żeby nie czekać na ostatnią chwilę. Wolałabym wcześniej się ze wszystkim przygotować. Denerwują mnie te wszystkie przesądy, żeby nie kupować nic dla dziecka przed urodzeniem. A kiedy???? W drodze ze szpitala do domu mam kupić łóżeczko, całe wyposażenie i sto tysięcy innych rzeczy? A kiedy to poprać i poprasować? Bez sensu. Zacznę już teraz stopniowo kupować i już, póki mam siłę się tym zająć i wybrać to co mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla - jak przystało na autorkę- zaczęłaś drugą kolejkę :D wielkie gratulacje !!! Agapko - śliczna z Was rodzinka. Córa dorodna :D śliczna :) wszystkiego naj dla Was ja zmykam, przedawkowałam chipsy i colę;) i ledwo zyję od wczoraj a jutro pracuję:o może mi przejdzie pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje... Dobrze powiedziane - druga kolejka... a ja.... kurwa żyć mi się odechciewa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - uroczyście oświadczam, że odstępuję Ci moje mce w kolejce :) mi sie póki co nie spieszy i coś mi się kaszani znowu w cyklu, wybiorę się do ginekologa, tylko kiedy :o Moluś - da sie na pewno znaleźć rozwiązanie!!! zobaczysz, nie tą, to inną drogą uszy do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- zgadzam się z Channah, na pewno znajdzie się jakiś sposób i zostaniesz mamą. Rozumiem też że żadne słowa cię teraz nie pocieszą że się doczekasz, wiem jak to jest tak czekać i czekać... Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku cudnie! Agapko dwa razy czytała, cudnie, wzruszająco, pięknie. A fotki? Nieocenione, wspaniałe, piękne. Cieszę się Waszym szczęściem. Całuski w malutki ciałko Hanulki kamilla wow! napisz coś Moluś przytulam kochana, wierzę że i Tobie się uda, naprawdę. Przecież to szczęśliwy topik. A u mnie w porządku, ciągle tylko praca i praca, mam mało czasu na wszystko, staram się jak najwięcej czasu spędzać z Emilką. Rośnie jak na drożdżach, bardzo dużo mówi, właściwie wszystko. jest moim wielkim Skarbem, największym. Chciałabym (zwlaszcza po opisie Agapki) znowu, ale jeszcze trochę poczekam. Tylko troszeczkę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzis na USG i jedno bioderko jest nieznacznie poniżej normy. Próbowałam pieluszkować małego ale \"skopuje\" pieluchę? Jak powinnam ją prawidłowo założyć? szukam w internecie ale nie zadużo jest na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! :) Dziewczyny, tak jak pisałam wcześniej, brak czasu w tygodniu nie pozwala pisać do was wcześniej, dlatego wybaczcie, że odpisuję dopiero dziś! Jeśli chodzi o ciążę to napisałam do was jak tylko się dowiedziałam, bo test wykonałam dzień wcześniej :) Ogólnie mówiąc cieszymy się z tej ciąży, choć była ona dla nas małym zaskoczeniem....ale fakt faktem, że w sierpniu trochę zaszaleliśmy :) Cieszę się, że między dziećmi będzie mała różnica wieku, chciałam aby tak było. Z moich wstepnych obliczeń termin mam na 7 Maj 2009r. W sumie to pisze o ciąży, a tak naprawde to jej jeszcze nie potwierdziłam u lekarza. Mam wizytę we wtorek. Dlatego to jesze w nic pewnego. Nikomu jeszcze nie mówimy (choć mam ogromną ochotę!!!), bo wolę to zrobić już po wizycie u lekarza! Pozdrawiam was wszystkie! moc buziaków!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko i Kamilla - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! :) A ja pierwszy cykl sie staram o drugie maleństwo :) trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś ma już ok 1,5kg, ja za to na plusie od początku ciąży 9kg! Aż się zdziwiłam, nie sądziłam że aż tyle a do końca ciąży jeszcze ponad 2 miesiące! Poza tym wszystko dobrze, jeszcze nie próbuje wychodzić i wszystkie pomiary w normie. Dostałam skierowanie na to paskudne picie glukozy, mocz i morfologię. Teraz uciekam szykować obiadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! Jana- Super!!Trzymam kciuki za staranka :) Asiku-klocuszek z twojego synusia :) A ty masz pękną wagę...tylko 9 kg...fiu-fiu....super! tak trzymaj! Jak tam zakupy dla maluszka? co tam pokupowałaś? 100-krocia- nie dziękowałam za fotki córeczki, więc robię to teraz-Dzięki! :D Córcia jest urocza!!! U nas leci. W zeszłym tyg byłam u gina. Mam pierwszą fotkę z usg. :) W przyszłym tyg idziemy słuchać bicia serduszka! Niestety mam te same dolegliwości co w ciąży z Mateo; ogromne mdłości, wymioty itp. :o Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: Aga i Alborada!- co u was? Chyba już urodziłyście? Odezwijcie się jak znajdziecie wolną chwilę! Kamilla- jak sobie radzisz z pracą przy tych dolegliwościach ciążowych? Wybierasz się na L4 czy zamierzasz pracować jak długo się da? U mnie zakupy jak na razie stoją w miejscu, kupiłam tylko jeden komplet wyprawki na początek + body, ale zamierzam jeszcze co najmniej jeden tylko, że cieplejszy dokupić. Poza tym mam sporo ciuszków od rodzinki więc myślę że na początek a nawet i trochę później też powinno wystarczyć. Wózek i łóżeczko mamy upatrzone i myślę że za ok miesiąc kupimy już to łóżeczko niech czeka, a wózek po prostu zamówimy i niech czeka w sklepie żeby gwarancja bez potrzeby nie przepadała. Zrobiliśmy mini zapas pampersów tych najmniejszych i chusteczek nawilżanych, bo to podobny idzie w ogromnych ilościach:-) Podoba mi się też (pewnie w waszych gazetkach z reala też jest, chyba na przedostatniej stronie) śpiworek do spania w promocji za 15zł. Myślę żeby go kupić bo to listopad będzie to i zimno więc żeby się mały Areczek nie rozkopywał i nie marzł w nocy. Tylko nie wiem jaki wziąć rozmiar, 68 czy od razu trochę większy. No i jeszcze mnóstwo innych drobiazgów i nie tylko przed nami do kupienia. A jeszcze trochę rzeczy potrzebuję dla siebie do szpitala... Kamilla- ty urodziłaś Mateuszka zimą, może doradzisz coś co mi będzie potrzebne, co się przydało a co lepiej sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, jeszcze nie urodziłam :) jeszcze ok. dwa tygodnie. Jakoś tak się zeszło i rzeczywiście nie odzywałam się długo. Byłam w tym czasie 5 dni w szpitalu bo moja dzidzia troszkę za mała jest jak na ten tc (hipotrofia płodu). No ale wszystkie badania wyszły ok, KTG 3xdziennie miałam i też w porządku. A z tą wagą to nie wiadomo w co wierzyć bo co usg i co lekarz to inaczej i tolerancja błędu inna. Oj okaże się jak urodzę... chyba nie ma się co na zapas martwić. Teraz idę na KTG i do gina w czwartek i pewnie usg też będzie w tym tyg., no i zobaczymy \"co nowego\". Kamilla cieszę się że wszystko dobrze i już pierwsze zdjęcie dzidzi zrobione :) Alborada co u ciebie, odezwij się koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- ale godzina zero już tuż tuż:-) Już jesteś w bezpiecznym do rodzenia momencie ciąży:-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i myślę że jest wszystko w porządku. A potwierdzi sie to wszystko jak urodzisz:-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- ale godzina zero już tuż tuż:-) Już jesteś w bezpiecznym do rodzenia momencie ciąży:-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i myślę że jest wszystko w porządku. A potwierdzi sie to wszystko jak urodzisz:-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a nie wiem, chyba nie pisałaś jakie imię planujecie dla córci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzięki! Co do imienia to niestety jeszcze niezdecydowani jesteśmy... może Paulinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się imię Paulina. Chodziłam z jedną Pauliną do jednej klasy w podstawówce- bardzo silna osobowość, bardzo inteligentna i bardzo ładna. Także skojarzenie mam stuprocentowo pozytywne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Asiku- to fajnie, że jesteś już na etapie ciuszków i tych jakże miłych zakupków :) Co do śpiworka to kup większy, tym bardziej że twój Synuś urodzi się z początkiem okresu zimowego. Ogólnie śpiworek to bardzo fajny pomysł, polecam! Co do innych rzeczy to ja w pierwszych tygodniach nie polecam body- źle się zakłada, osobiście preferuję kaftanik + śpioszki. Dziecko wydawało mi się bardziej umęczone tym zakładaniem body...później jak bobas podrośnie body jest NIEODZOWNE! Pytałaś Asiu jak sobie radzę z dolegliwościami...nie radze sobie! Jest coraz gorzej! Dziś wymiotowałam 3 razy, po wszystkim co zjadłam! :( Aga79- bardzo ładne imię Paulinka! :) Trzymaj się dzielnie! Wszystko napewno będzie ok! Trzymam kciuki! Pozdrowionka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim,wpadłam zobaczyc co u was Asiku cały czas trzymam za Ciebie kciuki!!!! u nas wszystko wporządku,mała rośnie jak na drożdzach :) juz jest coraz bardziej ciekawa świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko cieszę się że u was wszystko dobrze, czas leci jak szalony, twoja córcia rośnie.... ach. Zaglądam na twojego bloga żeby zobaczyć nowe zdjęcia i wogóle poczytać co u was. No ale coś tu pusto i cicho u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! Daaawno, daaawno temu, na samym początku zaistnienia tego topiku troszkę tu pisałam ale pewnie mnie nie pamiętacie bo się nie udzielałam za bardzo;) Teraz też jestem na etapie planowania dzidzi i bardzo się cieszę, że topik nie padł i znów Was odnalazłam. Jeśli mnie przyjmiecie to obiecuję pisać często i szczegółowo:) Poczytam sobie teraz trochę stronek wstecz, żeby Was lepiej poznać a jeśli będziecie chciały to napiszę później coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- oj leci czas, leci... Cudną masz tą córunię:-) Aga- jak się czujesz? Masz jakieś objawy zbliżającego się porodu, czy dzidzia jeszcze spokojna i nie zamierza opuszczać domku? :-) Monaszka- jasne, zostań z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asik:) Widzę, że już niedługo rozwiązanie, gratuluję:) I gratuluję córeczki! Mój mąż bardzo chce mieć dziewczynkę, mamy rocznego synka i teraz znów zaczynamy staranka, może sie uda wycelować;) Zaczeliśmy staranka dwa cykle temu ale to było takie \"co będzie, to będzie\", teraz zabieram się konkretnie do roboty, tzn. mierzenie tempki, obserwacja śluzu, celowanie w owu itp;). W tym cyklu sobie odpuściliśmy bo dopadło mnie choróbsko niestety i się teraz kuruję, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie się uda i zobaczę II kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monaszka Wczoraj obchodziliśmy roczek Natalki. Jak znajdę troszkę czasu to poprzesyłam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monaszka! Asik czuję się dobrze, a z objawów to trochę nogi i ręce mi spuchły no i czop śluzowy odszedł (chyba cały już), dzidzia wierci się i to czasem bardzo. Ciekawe kiedy się zacznie ? :) 100krocia wszystkiego naj dla Natalki!!! Ciekawe co z Alboradą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×