Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

ja bym sie przeszla pobrykac-dawno nigdzie nie tanczylam...ale chlopak wyciaga mnie na jezioro..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Nio naprawdę sie teraz nalatam do tych lekarzy, jak nigdy. Nie wiem co sie ze mną stało ostatnio. Ale byłam u jeszcze jednego laryngologa dzisiaj i też mówi zeby wyciąć, i najlepiej pred ciązą, bo mogą one na nią źle wpływać. Kochane jesteście, dziękuję za wsparcie Miłego weekendu zyczę Buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyplumkałam sie nad jeziorkiem...a jutro powtóreczka :) burza była niesamoiwta u mnie..ale już sobie poszła 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
pozdrawiam wszystkie bardzo goraco:) daria:) gosik:) ja tez prosze o fotki teraz jestem bardzo zapracowana ale jak sie skonczy ten szalony sezon to bede tu z wami czesciej daria testuj ale juz!!!!!!!!!!!! tiki tak -gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a Darka się nie odezwała, a ja myślałam że od rana się ucieszę:-) Darka- na pewno zatestowałaś już więc proszę o wiadomość (dobrą)!:-) Wioluska- ja niestety tez nie potrafię pomóc. Channah- co tam u was? Jak znosicie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- dziękuję za zdjęcie:-) Jak na 24 tydzień to jeszcze całkiem mały brzuszek, chyba, co nie?:-) 100krocia- niestyty upał nie do wytrzymania... nic się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam tabelkę. 100krocia, a może to jakieś początkowe objawy ta senność? Oby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajko - trzymaj sie chłodniutko ( bo cieplutko to za oknem) w tym szpitalu, zycze abys długo tam nie zabawiła, napewno bedzie dobrze skoro bedzie tam z toba twoja gin. Badz dzielna i same pozytywne fluidy przesyłam:) Mi tez puchna stopy w tym upale - okropnie! Mam balony zamiast kostek:( a ja czuje sie od soboty nie najlepiej:( niech te upały odejda precz - Won - wyganiam je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- coś też się nie odzywa. Jak twój udar? Uporałaś się z nim? Mam nadzieję że wszystko u WAS w porządku! Kamilla7- a jak WASZE zdrówko i samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mało nas tu dziś mało.... u mnie goście...Oblężenie Malborka no i nasza 1 rocznica:-) to już roczek jak zkładaliśmy przysięgę w Kościele:-) i kwiaty śliczne były, tzn wciąż są...dla odmiany dostałam 2 piekne bukiety:-)wyślę fotkę a z powodu upałów impreza została zamieniona na grilla u teściów.... u nas byśmy sie ugotowali :-) z tego wszystkiego nie miałam czasu nawet zakupić test:-( ale wczoraj wieczorem pojawiło się plamienie i wygląda na to że to niestety początek @........................................................... trzymajcie się dzielnie wytrzymajcie jakoś te upały..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Może ta @ jednak się nie rozwinie... Ehhh... Ciekawe czy moja @ zachowa się po ludzku i o mnie zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ender78
dziewczyny a bierzecie kwas foliowy, lekarz mi powiedział, że trzeba brać 3 miesiące przed planowaną ciążą, a jak się zajdzie to co dalej bo nie spytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no bukieciki super! ja 1 roczica w niedziele- ciekawe czy dostane chociaz kwitak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik powinno się brać 3 m-ce przd ciążą i chyba do 3 miesiąca ciąży. A czy dłużej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia:-)Moluś:-)Asik:-) dzięki Moluś-:-)na pewno dostaniesz kwiatki🌻 o 1 rocznicy nasi panowie chyba pamiętaja potem to już różnie bywa....:-) Asik-:-)twoja @ musi zachować się po ludzku:-)wszyscy trzymamy kciuki by sobie poszła do tych którzy jej pragną i potrzebują:-) a z folikiem to chyba też nie można przesadzać....jeśli bieże się jakieś preparaty witaminowe dla kobiet w ciaży zawierające duże ilości foliku, to chyba należało by przestać brać osobno:-)a najlepiej zapytać lekarza:-) mieszkanko już wysprzątane:-) obiadku dziś nie robię:-)mojego dziś nie ma a ja spadam z moimi gośćmi na jakieś polskie jedzonko, pewnie znów będą pierogi:-)mogą je jeść codziennie:-)utuczę się pzy nich:-) gdzie się podziała cała reszta??? buziaczki dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli Darce się nie udało (a może jednak się udało?) to teraz proszę ściskać kciuki za mnie i za 100krocie!!! Tfu, tfu, żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez 100krocia:-) Nie moge o niczym innym myśleć, tylko: \"żeby się udało, żeby się udało...\" Zwariować można od tego chcenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
No to żeby się udało, żeby się udało ....:) Darka cudne bukieciki, też takie chcę. Asik przepraszam ze jeszcze nie wysłałam fotek, ale mam w domu problemy z komputerem, ale na pewno o nich nie zapomniałam. Jak tylko mąż go naprawi to od razu wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- w takim razie czekam cierpliwie.... :-) Oby się udało, oby się udało... :-) @ a kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo ;) ja ostatnio na nic czasu nie mam...ale trzymam kciukaski za kogo trzeba ;) ddziewczynki kochane dziś u mnie 26dc wiec jeszcze kilka dni i nowy cykl..mój cykl na który tak czekałam ;) bboozziieeee :) i boje się i ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Asik? Ja chyba dostene @ dzisiaj, bo mi tempka spadla :( buu nie chce. Popracy ide prosto do apteki po wiesiołek i castagnus 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nasz topik odwiedza coraz mniej osób! J_A_N_A- mam nadzieję że to nie z powodu udaru cię tutaj nie ma! Kamilla7, Channah- też bardzo dawno sie nie odzywałyście! Kto będzie kibicował i trzymał kciuki za mnie i za 100krocię? Halllooooo!!!:-) @ brak, ale dzisiaj jest pierwszy termin, ostatnio spóźniła się 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×