Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Greta, Ja teraz owulację miałam 19DC. Może coś Ci się przesunęło. Jak cylk jest dłuższy niż zawsze to znak że przesunęła się owualcja, a nie miesiączka. Liczba dni od wou do @ jest taka sama w każdym cylku. Możesz też mieć teraz cykl bezowulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałaek - niznosze poniedziałków! nadal źle sie czuje - ten katar mnie wykończy:( 100 krocia zaraz sle fotki, Rosa - dostałam zwrotnego, że masz zawalona skrzynke. Kamilla a ty nie dostałas moich zdjęć bo nie ma podanego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!! No, teraz już jestem na bieżąco:-) Gosik- gratuluje chłopca!!!:-) Ja też jestem za Joshua:-) J_A_N_A- współczuję problemów z nerką. Ja mam kamicę nerkową i mniej więcej jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżywasz. Tylko że ja w kryzysowych momentach mogłam się faszerować tabl przeciwbólowymi... Channah- ciesze się że podoba Ci się mój głos:-) Bardzo mi miło:-) Dziekuję bardzo wszystkim za zdjęcia i proszę o jeszcze! Pisałyście coś o zdjęciach Grety i Gosik- ja tez chcę je dostać! Darka- trzymajcie się dzielnie! Przykro mi że miałaś takie kłopoty, ale wierzę że one juz za wami i już wszystko będzie dobrze! Channah- Wasz synek jest najważniejszy, Babcie powinny to zrozumieć. Powodzenia w kolejnych starciach... Bardzo mi miło że o mnie pytałyście i tęskniłyście:-) Ja też baaardzo tęskniłam! Agapka- ściskam kciukasy z całych sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rańca w poniedziałek greta tylko ze ja już zapisałm foty ze skuterka i wyżuciałam maila..wiec podeślij cosik bez okularków bo ciekawa jestem twoich oczek ;) buźka:) chanach--cud miód malina ta zabawka :) Kubolek bedzie zachwycony ;) asik--jak dobzre ze ejstes już na bierzaco..a za kciki 😘 dla ciebie😘 kamilko--:**całuje😘 jak dzidziuś?? dla wszyskich kisaczki😘 wogóle wkurzam sied ziś..bo naparwde mam wszystkie mozliwe obiawy..a jesli to okaże się nie ciązą to normalnie d**a blada ...cycochy bolą dzis ..a sutki czerwonei wieksze :) chiałąm sie nie napalać a już jestem napalona na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomłammm o 100kroci :)🌻❤️ ....pamietaj zę jeszcze nie masz @ wiec nadzieja zawsze jest..nie wszyscy mają odrazu ,multum obiawów ;) ..ja to jakiś ewenement ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Myślę, że jednak nic z tego ale jak do środy nie przyjdzie @ to kupie test i zrobię w czwartek. Czy te pretesty płutkowe robi się z porannego moczu, czy jest to obojętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie krechy... marzenie.... Mój termin to czwartek... A we wrześniu do gin na dalszą diagnostykę... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
greta ale ze mnie glupol :( a ja te twoje e-mail usunelam :( i nie widzialam cie wiec prosze raz jeszcze poslij mi twoje foto :) chanah dziekuje za foto boskie tlo macie ;) kiedy obcielas wlosy ?? dla calego waszego trio buziaczki 👄 tik tak sprobuj jeszcze raz poczte wyciscilam :) czekam kamila7 twje foteczki niemam :( miama twojej tez nie :( i gosika tez nie :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- piękne zdjęcia, dziękuję!:-) Bardzo ładna nowa fryzurka!:-) Rosa- witaj po przerwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnei tak pobolewa juz od tygodnia 100krociu..ale ja nadal tzrymam kciuki za ciebie ;) ciekam do M...bede wieczorkeim piersiatka boląąąąąąąąą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G*OS*I*K
hej laski ktos tu pisal, ze nie lubi poniedzialkow-ja tez ich nie znosze..:(!!! za godzinke wybywam z pracy do mojej ginekolog na rutynowa kontrole... Dziewczyny obiecuje ze dzis jeszcze wysle z domku jakies ostatnie zdjecia... Greta...co do tej owulacji-to na prawde bardzo indywidualna sparawa-ja mialalm regularne @ wiec u mnie byla albo 13 albo 14 dnia-obserwij temperature, sluz, rob wykresiki i moze zrob takie testy owulacyjne-wiem ze u mnie sa do kupienia wiec w Stanach pewnie tez-ale w twoim przypadku-jesli chcesz zmajstrowac dziewczynke to bedzie troszke za pozno... Asik, Kamilka w koncu jakies wiesci od was!!! chyba moj synek dostanie imie Joshua..:) widze ze zostalo zgodnie zatwierdzone..;) wracam do roboty na jakis czas bo za raz wybywam-zdam relacje po... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej :) 100krocia skad ty te ksiazki bierzesz :) dziekuje:) bardzo dziekuje superrrr 👄sprawa !? gosik poslij foteczki :) ja bede czekac :) a mnie tez kluje dosc mocno z prawej strony ale \"o\" mialam wczoraj ;) pozdrawiam goraco ❤️ oj jakos tu posciutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzpowiedz kobietki:) gosik-ja mam te testy,tempke mierze i robie jeszcze rozne inne rzeczy dla ustalenia owu i wiem,ze test na dziewczynke to juz za pozno bo przestudiowalam wszystkie mozliwe materialy w tej kwestii dostepne:) tylko zastanawialam sie dlaczego w tym akurat cyklu owu nie nadchodzi i chcialam sie dowiedziec od was czy tak sie wam tez czasami zdarza ale.....wlasnie wytropilam swoja i jutro bedzie:)nareszcie bo bym na testch zbankrutowala:)dziekuje gosik za wszystkie porady i powiedz synkowi ,ze piekne bedzie mial imie:)no i co z tym wiesiolkiem?znasz jakas jego potoczna nazwe po angielsku???bylabym wdzieczna:) ja glosuje,ze agapka bedzie miec dzidzi a wy?????niezle co?w pierwszym cyklu i juz takie objawy:)ale jaja,trzymam kciuki agapka i byle do czwartku asik a ty tez ostro dzialalas w tym miesiacu????jesli nic nie wyjdzie w sierpniu to trzymam kciuki za twoje wrzesniowe diagnostyki i calym sercem cie wspieram!!!!!!powodzenia we wszystkich poczynaniach asik channach-fajne foty i jakie sliczne tlo na takie rodzinne zdjecie:) super sie razem prezentujecie:)a fryzura bomba,bardzo mi sie podoba,dzieki,ze zawsze o mnie pamietasz przy fotach rosa-no a ty co dzialalas wczoraj???znalazl jeszcze czas dla ciebie mezus po zuzlu??? zaraz wysle foty zalegle do wszystkich pozostalych i czekam na wasze milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 78
greta78 prosze tez o fotki tak jak ty, lubie je bardzo ogladac chyba juz poznalas juz ze to sikorka trzymaj sie goraca i zycze powodzenia na froncie ja tez w tym miesiacu zaczelam, takze niedlugo ci powiem czy przyszla @ czy nie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no greta nie ociagaj sie wyslij mi twoje foteczki :( bo tamte e-mail wykasowalam :(:(:( wiec czekam cierpliwie na powtorke :) ;( nic nie bylo po zuzlu i niic dzisiaj nie bylo i chyba nic nie bedzie buuuu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa-juz ci wyslalam fotki 2 godz. temu a co do tego twojego meza to bierz sie za niego zanim czas minie!!!!!szkoda marnowac miesiac:) lola78-witamy na forum:)wpisz sie do tabelki koniecznie i powodzenia w starankach,widze,ze zaczelysmy rowno sie starac :)zobaczymy co nam z tego wyjdzie i psz duzo na forum kiedy tylko znajdziesz chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu podłączyłam kompa w domu :) jeszcze wszystkiego nie posprzątałam :( Już powoli zaczynam świrować i mierzyć co chwilę tempkę. Jeszcze się trzyma więc jest nadzieja, ale miałam też późno owu więc @ może się poprostu przesunąć (oby nie). Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Rosa widze ze tu małe zakłądy sa posatwione za mnie ;) jejuuu takbardzo chiala bym wam sie pochwalić dwiema krechami w czwarteczek :) a teraz uciekam sapć....sutki szczypia na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola78 co to za pusty wpis?:) dalej kopiuj tabelke i sie ladnie dopisz i zaczynamy zmagania z natura,ktora i tak robi wszystko po swojemu:)jak daleko jestes w cyklu? a moze chcesz stronke do mierzenia temperatury,ktora sama ci ladnie zaznaczy owulacje:)?a moze......juz nie bedzie ci potrzebna:) pozdrawaim goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem w pracy :( TEmpka dalej wysoka. Ciekawe, czy to działa mój castagnus, czy może to ... :) Jestem twarda. Test kupię jutro popołudniu, a zrobię w czwartek, tak jak agapka. Mam nadzieję, że obie będziemy wtedy świętować, a Asik zaraz do nas dołączy :) Myślałam jak powiem mężowi. Kupię jutro z testem jakiś śliczny ciuszek (coś co się przyda - śpioszki, body lub pajacyka :) Zapakuję to razem z testem i zostawię mu na biurku. Jak przyjdzie z pracy to będzie miał suprisa :) Chyba że przyjdzie @ buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tempka spadła do 36,7. Dzisiaj rano pierwsze oznaki różowego śluzu. Rewelacja. We wrześniu \"dalsza diagnostyka\", czyli wizyta u mojej gin (\"specjalistki od diagnostyki niepłodności\"). Jak nie powie albo nie zaproponuje mi nic ciekawego to pojadę do kogoś mądrzejszego do Wrocławia. Mam dość. To juz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze o Wasze foteczki - nic nie dostaje:( adres pod nickiem. Asiku - to juz rok? faktycznie zmien lekarza, we Wrocławiu jest jakas klinika z dobrmi lekarzami. Powodzenia kochana bo moze jadnak sie uda:):) tak to jest inni chca i nie mogą, inni nie chcą a zachodzą i czarna rozpacz - swiat jest pokrecony! Dzis raniutko pojechałam do lekarza - udało sie dostac do internisyt - dała mi tylko kropelki nasivin i dostałam skierowanie do alergologa, za tydzien mam wizyte powinnam dostac skierowanie na testy - zobaczymy. W kazdym razie juz wymiekam przez ten katar juz mi sie tak potwornie dał we znaki :( 😭 Ja ide do gineko około 4 września na kolejną wizyte, przed wizyta musze porobic wszystkie badania - bo jeszcze zadnych nie mam a gin zalecil zeby były jak najświerzsze wiec sie wybieram w przyszłym tygodniu, powiedzcie mi tylko ile sie czeka na wynik toksoplazmozy? bo inne wyniki to chyba szybko, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
tiki-tak: ja na wynik toksoplazmozy czekałam cos około 2 tygodni, ale pewnie jest różnie w przychodniach. Widzę że na topie testowanie :) życzę więc dwóch kreseczek Ja myślę żeby zacząć staranka we wrześniu, ale mam jednak pewne obawy, czy to nie za szybko po moim zabiegu. w końcu nabrałam się antybiotyków i innych leków przeciwbólowych (na jenym z nich było napisane że nie jest wskazany dla kobiet planujących dziecko :( buuu A dowiedziałam sie, że moja kuzyneczka jest w ciąży :) wyprzedziła mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- właśnie tez słyszałam o tej klinice we Wrocku, czy może masz jakieś na nią namiary i może polecisz jakiegoś mądrego doktora? Ja wynik toxoplazmozy odbierałam w tym samym dniu co była pobierana krew tyle że popołudniu (max na drugi dzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×