Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej wszystkim🌻 Aisku--❤️ napewno jak nowy lekarz sie tobą zajmie to szybciutko uda ci sie zajsć w ciazę bo podstawa to dobry lekarz który poprowadzi cię i pomoze zajsć a potem bedzie opiekował w ciazy! 100-krocia a jak zawsze u ciebie było z tempką ile dni pzre @ spadała?? ja nie mierze tempki bo to by mnie stresowało..kiedyś mierzyła.....ale dziś tak sobei zmierzyłam i jest wysoko 37,2...zobaczymy jak sie sprawy potoczą! Do tego cycochy bolą..sutki zcerwone i swędza i szczypią i sikam co chila,...oby to było to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko, u mnie tempka spadała t ten dzień, kiedy przychodziła @. Teraz biorę jednak castagnus i może też on coś pozmieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! jestem nowa na tym topiku. zaczełam go czytać od poczatu, ale .... wybaczcie nie dałam rady... tyle tego byłóo ale doczytałam się że AgaPa jest z Płocka, a to mnie bardzo cieszy bo ja też jestem z tego miasta... tylko już tam n ie mieszkam a szkoda bo jak ostatnio byłam w weekend to z cichego miasteczka które nigdy mnie nie porywało zrobiła sie super mieścina my z mężem staramy sie o dzidzie właściciwe dopiero od tego miesiąca - tabletki anty porzuciłam w czerwcu po prawie 4 latach brania. i trochę boje się że moge mieć bezowulacyjne cykle bo nic nie czułamw tym miesiącu:( ale przytulanko było nie jedno i mam strasznie dużo nadziei.... zaczełam mierzyć tempke - ale dopiero od kilku dni, więc różnie to może być. jednym słowem czekam tak jak wy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za brak@!!!! Ja teraz rzadko tu bywam bo remont u mnie całą parą. Wlecze sie , bo moj maz i tata sami wszystko robią a specjalistami nie sa... Wczoraj kupilam śpioszki różowe :) Sa takie śliczne. Mam bardzo niewiele rzeczy dla córeczki (łącznie 6 ubranek i to na 62,68cm), ale nie moge za bardzo łazic po sklepach bo mnie zaraz nerka boli. Jak sie skonczy remont to pojedziemy do jednego sklepu i hurtem wszystko kupimy. Mam nadzieje ze zdąże przed porodem :p Bo w mieszkaniu na razie wszystko rozgrzebane... :p A jeszcze sprzatanie czeka. agapko - wygląda na to ze Ci sie udało :) tiki-tak - wspolczuje alergii, tez mam i wiem co czujesz, paskudztwo. Ale akurat teraz mam dobry okres, kwiecein byl dla mnie koszmarny. Asik - :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D Witaj gablis! Wpisz się do tabelki i zapraszamy do wspólnych pogaduszek! greta-dzięki za fotki :) Obiecuje, że postaram sie jak najszybciej wysłać cosik ode mnie! Channah- twoaj nowa fryzura to strzał w 10! Bardzo Ci pasuje! Ja właśnie rozważam (zajadając deser czekoladowy....) co by tu z włosami zrobić, bo strasze już odrostami :p ale koniecznie chciałam przetrzymać I trymestr.... Kusi mnie żeby zminić kolor, ale nie wiem czy to dobry pomysł..... Gosik, wiem, że ty rozjaśniasz włosy. Farbowałaś już je odkąd zaszłaś w ciążę?? Ja dziś idę do ginki na kontrolę. Będę miała robioną cytologię. Jej wynik ma rozwiać wątpliwości co do Luteiny- czy brać ją dalej.... czy jest już ok. Asik- pomysł ze zmianą gina jest bardzo dobry! Zrób to koniecznie. Mam nadzieję, że trafisz na mądrego lekarza, który już odpowiednio Cię poprowadzi.... 🌼 👄 Karyn- a gdzie Ty się właściwie podziewasz??!! 👄 bużka dla wszystkich lasek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- dziękuję za piękne zdjęcia:-) J_A_N_A- oby nerka nie dokuczała ci juz do końca ciąży, a później ją szybciutko wylecz! Kamilla- bardzo się cieszę że u was wszystko ok, fajnie masz że siedzisz sobie na zwolnieniu i odpoczywasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 5,00 rano jestem w fazie różowo- czerwonego śluzu i tak jest nadal. Brzuch mnie juz zaczyna boleć tak jak przy w miarę rozkręconej @. Mój organizm chce ewidentnie dostać kopa za denerwowanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila - do jakiej tabelki?? wiedze że to ty jetseś autorkę tego topiku muszę przyznać że jestem pełna podziwu, że tak się rozrósł i że są tu wszystkie wasze myśli przed i teraz w trakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gablis--witaj🌻 no proszę rodowita płocczanka ;) zkoda zę już tu nie mieszkasz..a gdzie wogóle miaszkałaś i długo? gdzie teraz mieszkasz i czy czesto bywasz w płocku??uuff ale pytań ;) 100-krocia--no u mnie spada na dzien przed..zobaczy jenko--oby ;) jeszcze doszedł ból w kregosłupie...a pamietam ze wtedy tez tak miałam zupełnie taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tik tak nareszcie dalas ten ades :) fotki juz ci poslalam :) ale twojej niemam :( greta buuu zjechalam na sam dol i fotek brak :( 100krocia super ze masz juz net w domu :) trzymam kciuki ❤️ agapko oby oby tak mocno trzymam ze palce mi odpadna :P ale bylo by superrowo ❤️ asik jak znajde strone z lista biala tz na temat lekarzy to ci posle asik nam tez sie musi udac :) glowa do gory !? darka co u ciebie tak zamilklas ?? jak sie czujesz co u fasolki ??piszzz jana ❤️ kamila ❤️ a cala reszte mocno sciska p.s wczoraj widzalam cudna tecze ;) uznalam ze to znak !? hihi ;) i w nocy wykorzystalam meza :P:P:P na maxsa :) a co jak znak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AgaPa mieszkam w Poznaniu, tu studiowałam, tu poznałam swojego męża, tu pracuje i tu dalej sie uczę:) a do Płocka przyjeżdżam w miarę możliwości - czasowych przede wszystkim, a n aten weekend przyjezdzają moi rodzice pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia caly czas jest nadzieja :) dopuki sie nie pojawi @!? ja jak bylamz kuba w ciazy to mnie brzuch tak mocno bolal ze bylam pewna ze @ sie pojawi a ta sie nie pojawila wiec trzymam mocno kciki ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis- tabelka powinna byc kilka stron wcześniej... Jestesmy tam wpisane wszystkie czyli Planujące, strające sie i oczekujące dzidziusia!Wystarczy skopiowac ostatnia i dopisac się :) Jestem w trakcie gotowania zupki :) Dzis jemyw domku, a nie jak zwykle u teściów.... Stęskinłam sie ta tymi wszystkimi domowymi \"obowiązkami\" :p Ja chyba jednak jestem domatorką- w swimim domku czuję się najlepiej! Asiku- nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że mogę być na tym zwolnieniu !!! Szczególnie teraz kiedy nosze naszego małego Skarba!!!!! Zawsze chciałam być w domu kiedy będę w ciąży. :D 100krocia- potweirdzam to ci napisałam Rosa- także i moim objawem ciążowym był ból brzucha taki jak na okres.... + totalne zmęczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis--aha czyli ty juz bardziej poznanianka ;)a gdzie w płocku mieszkałaś? 100-krocia--ja jak byłam w ciaży to na tydzien przed okresem juz przunio bolał ja na @..ale ona nie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest tabelka TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale się naszukałam tej tabelki:))) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 Gablis .......Agnieszka...24....Mosina/k.Poznania...1..........02.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
witam wszystkie kobietki greta78 - dzieki za przywitanie, postaram sie pisac jak najczesciej wpisuje sie do tabelki jako starajaca sie wlasnie zauwazylam, ze mamy ten sam dzieñ na @ moze bedziemy razem oczekiwac tego upragninego dzieciatka pozdrawiam wszystkie TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................"x"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............11...........24.08 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka- jasne, zapraszamy:-) @ się rozwinęła ale jest nie do końca taka sama jak inne... Jeszcze troche sobie powmawiam że to jeszcze nic pewnego i dopiero poprawię tabelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lola78- ojej, z gorrrącej Hiszpanii:-) Z tego kraju jeszcze nie było nikogo na naszym topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
dziekuje Asik Tak z goracej hiszpanii ( na wakacje jest ok, ale mieszkac tutaj latem to "koszmar") dlatego planuje ciaze na zime, zebym nie musiala znosic tych upalow w 8 lub 9 miesiacu ciazy. miejmy nadzieje ze sie uda caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 -> dzięki za zaproszenie...:) byłam tu u Was na chwilkę kilka miesięcy temu... wtedy tylko myśleliśmy o dziecku, teraz już wzieliśmy się do roboty:) Ponad 3 miesiące temu odstawiłam pigułki, i właśnie staramy się pierwszy cykl... mąż bardzo by chciał, zeby nam się od razu udało, ja się zbyt nie nastawiam, bo mam już 30 lat (we wrześniu) więc będę tu najstarsza... byłam już u lekarza rodzinnego, zrobiłam ogólne badania krwi i moczu- wszystko ok:) Dziś idę do ginekologa, zeby się przebadać i porozmawiać o naszych planach... prawie 2 lata temu miałam usuwaną nadżerkę, i mam trochę obaw, czy przez to nie będę miała problemów z zajściem w ciąże... biorę kwas foliowy od momentu odstawienia pigułek. Lekarka rodzinna radziła mi się zaszczepić od WZW, podobno można nawet w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
moze mozecie mi pomoc??? miala ktoras z was poronienie naturalne. pytam sie bo ja mialam i musieli mi zrobic lyzeczkowanie macicy i jeszcze do tego moja krew i meza nie zgadzaly sie i dostalam szczepionke. lekarze w polsce mowia, z tego co wiem, ze po szczepionce trzeba odczekac z nastepna ciaza ok 6 miesiecy, a tutaj w hiszpanii po 2 miesiacach bylam u kontroli i powiedzieli mi ze bez obaw moge znow probowac. nie wiem kogo sluchac??? moze ktoras miala podobna SYTUACJE DZIEKUJE Z GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Joka oj w ciaży ja bym nie ryzykował szczepionki. Co prawda ta szczepionka składa się z martwych szczepów, ale mimo wszystko, jak to powiedzial mój gin "to jest zmiana w systemie immunologicznym i do końca nikt nie wie czy nie wpływnie niekorzystnie na dzidzię. A gdyby potem było coś nie tak i całe życie Pani miałaby sobie wyrzucać że to przez szczepionkę, to lepiej zaszczepić się wcześniej i potem troszke odczekac". Ja n razie przyjęłam 2 dawki szzczepionki w odstępach miesiecznych a 3 dawka jest po pół roku. Jak do tej pory okaze się ze jestem w ciązy to 3 dawkę przyjmę już po urodzeniu maleństwa. Asiczku a moje fotki dotarły do Ciebie? A ja dalej na L4 do końca tygodnia jeszcze. Już sie trochę lepiej czuję i mniej przeciwbólowych łykm :) Cieszę sie że już mam to za sobą A i w końcu byłam u lekarza z wynikami biobsji (tego mojego guzka). Więc zmiana jest na razie łagodna i mam ją kontrolować co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaaa26-> nie wiem, czy jestem w ciąży... dopiero zaczęliśmy starania:) moja lekarka rodzinna powiedziała, że powinnam się zaszczepić mimo starań, że nawet jak bym była w ciąży i przyjęła szczepionkę, to nic dziecku nie grozi... ale radziła najpierw odwiedzić ginekologa... dziś idę na wizytę. Trochę żałuję, ze nie pomyślałam wcześniej o tej szczepionce od WZW, koleżanka mi poradziła, że lepiej się zaszczepić... zobaczę, co powie moja ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- przepraszam, jeszcze tobie nie podziękowałam! Oczywiście dostałam zdjęcia:-) Jesteś bardzo ładna, podoba mi się twój typ urody- ciemne oczy i włosy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×