Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Ja chodzę rożnie, jak się da to na NFZ, a jak nie a mam pilną potrzebę to prywatnie, ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkoooooooooo ja byłam 1 raz odkad jestem w ciazy i własnie prywatnie byłam, wczesniej chodziłam na NFZ ale na ostatniej wizycie zachował sie jak ostatni kretyn normalnie i postanowiłam juz nigdy do niego nie pojsc. poszłam prywatnie z kupela bo ona chodzi do niego - fajny gosc i chyba przy nim zostane choc drogi jest, no chyba ze moze znajde spoko lekarza co przyjmuje na NFZ - slyszłam ze wtegy on daje skierownie na badania i wtedy one tez sa bezpłatnie, a jak sie chodzi prywatnie to i za badania laboratoryjne trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
greta78 po angielsku wiesiolek to: musisz poprosic o kapsulki " primrose oil ’ napewno beda wiedziec co to. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub Grzyby - ja nie moge iść na grzyby :( Jest mi juz za ciężko i po długim spacerze fatalnie sie czuje. Ale moja mama uzbierała paredziesiąt prawdziwków :) Agapka - w ciąży jest pełno białej wydzieliny :) 100krocia - mi tempka spadała tak koło 2 dnia cyklu, troche dziwnie ale widac taki organizm... Kamilla7 - ja tez przeszłam na Feminatal z Prenatalu. ponoć częściej polecane. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diddlania
czesc dziewczyny jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi pomozecie, mianowice odstawilam tabletki w czerwcu, 12.06 dostalam okres ten normalny po tabletkach, potem bylo długie nic tzn okres kolejny już gdy nie brałam tabletek wystapil 27 lipca. Od 1 sierpnia staramy sie o dziecko. Nie wiem czy jest to możliwe żebym już była w ciązy ale od dwóch mi jest niedobrze, troche inaczej wygladam na twarzy. W związku z braniem tabletek wczesniej okres mam bardzo nieregularny, liczylam ze jak ma sie pojawic to okolo 5 wrzesnia. Czy któs może mi powiedzieć cos na temat moich objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Channah jż wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak liczycie te TC? od pierwszego dnia @, czy zapłodnienia? Jak liczą to lekarze (np na USG) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- o tak, musze się uzbroić do walki z gin:-) Na pewno nie zaszkodzi:-) Proszę, proszę- Kubuś waży 5 kg- to już niezły ciężarek, no ale w końcu chłop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach no 5 kiloków to kawał chłopa ;) a z ta wydzieliną to normalnei bardzo duzo białej mam...wogóle odrazu po owu mi tak zostało i jest tam bardzo mokro i wilgotno cały zcas ;) ściskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita27
witam i pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!! od paru dni staram sie o drugie dziecko.Mam nadzieje ze uda mi sie za pierwszym razem ,chociaz bardzo w to watpie ,poniewaz moja miesiaczka jest bardzo rozregulowana i w moim przypadku trafienie na dni plodne graniczy z cudem.ale wiara czyni cuda.mam malutkie pytanko zwiazane z temperatura ciala po zaplodnieniu.zastanawiam sie od jakiego dnia mierzyc tem. prosze odpiszcie z gory dziekuje i czekam na odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, w poniedziale bylam u mjej ginekolog-niby wszystko jeste super...ale jeste jedno ale-dziecko jest owiniete pepowina..:( powiedziala ze nie ma sie czym martwic, ale ja juz panikuje...i caly czas rusza sie jak szalony(moj synek) teraz juz nie jestem z tego tak zadowolona-posiedzialby spokojnie a nie sie tak wierci-chociaz moze sie tez przez to odkrecic...ahhh, nie chce mi sie juz o tym myslec Wczoraj mialam rocznice naszefo zwiazku-moj chlopak przygowtoowal kolacje ze siweczkami(a to wielki wyczyn bo on nie umie gotowac)-przyslal mi do pracy piekny bukiet herbacianych roz i sliczy naszyjnik-fajno bylo ...:) 100krocia i Agapka trzymam kciuki za jutrzejsze testownianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita--witaj kochana..ja nie meirze tempki na bierzaco wiec mozę dziewczyny cosik ci weicej powiedzą ;) ale nie chodzi o tozę po zapłodnieniu jest wyższa tylko wogóle w drugiej fazie cyklu jest wyższa i utrzymuje sie na tym poziomie do dnia @..ale jak jest ciaza to nie spada tylko cały zcas nawet w dniu@ jest wyzsza..no mam nadzieje ze jaos cosik ci wytłumaczyłam ;) Gosik--kochana--nie martw sie na zapas jak maleństwo sie samo zaplatało krecąc sie w brzuszku to i samo sie szybciutko odkreci..tak to już jest z wiercipiętkami ;) ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... kobitki...i brzuchalki tez!!! ;) Właśnie chwilowo mam dostęp do interka i do was stukam... Jeszcze jestem na wakacjach,wracam za jakies 2 tygodnie! NIUNIO rosnie...rozpycha sie i wierci, jak przystalo na chłopa ;) brzuszek mi z deka deformuje przez to,ale to slodki widok i uczucie...:) Ja też czuje się dobrze mimo napinajacego się brzuszka, ale mam tablety i radze sobie z ta dolegliwoscia...acha barzdziej boli mnie kregoslup i musze wiecej odpoczywac! Ale ogolnie nie ma co narzekac!!! W sobote ide na weselicho wiec MALY sie wytańcuje razem ze mną ;) Pozdrawiam wszystkich i sle buziaki.... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze uaktualniam tabelke bo mój wpis byl 7 tyg. temu...;) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78.....karolina.....27.....destin(floryda).......1...........01.09 Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............12...........18.09 100krocia....................24.....Rybnik..............2..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 .........ola ...........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02/09 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......?........?.................? Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) lola78-dzieki za ta nazwe wiesiolka,musze spytac bo nie zaszkodzi sobie dopomoc:)delikatnie ziolkami ale zawsze jakies wspomaganie jest:)a ty jak tam?jakies objawy masz bo ja nic a nic wiec chyba wiesiolek pojdzie w ruch:) asik25-ja na twoim miejscu ruszalabym do wroclawia pelna para bo i m szybciej tym lepiej i bedziesz wreszcie szczesliwa!!!!a swoja droga bardzo mnie ciekawi ile kosztuje taka wizyta w tym centrum i jak dlugo trzeba czekac ,wiec jak dopadniesz tych informacji to daj znac a poki co trzymam kciuki za wizyte 1 wrzesnia i zeby twoja pani ginekolog dala z siebie wszystko:) agapa-juz sie nie moge doczekac do jutra na te twoje 2 krechy bo one na bank tam beda!!!!!!!czekamy na nowiny z samego rana:)!!!!!! ale ja tam swoje wiem.......... kamilka26-ja tez chce foty!!!!!czekam :) darka-daj znac co u ciebie na wyjezdzie ,wypoczywasz pewnie i sie relaksujesz na calego:)super,tak trzymac i o siebie dbac prosze gosik-ty sie nie stresuj bo najgorsze co cie moze spotkac to cesarka a to nie jest koniec swiata,ciesz sie rocznica i daj sie rozpieszczac swojemu mezczyznie bo widze,ze adoruje cie nalezycie:)gratulacje z powodu rocznicy 100krocia-a co tam u ciebie?kupilas juz tescik?dawaj znac co i jak bo my tu w oczekiwaniu wielkim na te testujace jutro bedziemy siedziec:) a ja mam ten cykl jakis dziwny bo nie dosc,ze owulacja tak pozno(24dc) to na dodatek test pokazal owulacje,sluz na nia wskazywal a temp. caly czas niska jak byla tak jest,czy tak tez sie moze zdarzyc?czy jest mozliwie,ze po owulacji temp. jest nadal niska?????sama juz nie wiem....objawow nie mam zadnych wiec chyba za miesiac powtorka z rozrywki:) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam test - są II KRECHY :) Druga taka blada, ale jest. Własnie kupiłam drugi test na potwierdzenie. Zrobie jutro lub w piatek rano, ale mysle, ze to to. Jutro wszystko opisze. Teraz czekamy na Agapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 100krocia no co ty gadasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale numer:)boze co za niespodzianka!!!!!!rob drugi szybko to bedziesz juz pewna:)i bez zadnych objawow no to jest niesamowite!!!!!!!!gratuuuulacjeeeeee!!!!super:) rob drugi i szybko pisz??powiedzialas mezowi czy czekasz na potwierdzenie?????bardzo sie ciesze razem z toba,ale sie dzieje na tym naszym topicu.......niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia--poprostu nie moge wchodze a tu taka wiadomosć!!!!!!!!!GRTULUJE KOCHANA cieszę sie bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo barzdo bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ejjeu ale fajnieeeeeeeeeeeeeeeeee kurcze rana sie doczekac teraz nie moge,zrobiła bym teraz ale mam mocz rozcięczony za bardzo weic chyba poczekam do rańca ale fajnie 100krocia..a nie móiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa rob teraz!!!!!!!spoko teraz te testy sa jz takie czule,ze na bank pokaze co ma pokazac!!!!!!!dalej rob bo to jest takie ekscytujace,ze chyba padne,rob i opowiadaj o tych dwoch krechach co tam sie pokaza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gretko poczekam do jutra ;) ale nakreciłam sie etraz pzrez 100krocie ;) ale czekam do rańca 100krocia jeju cieszee sie bardzoooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej lece spac bo szybciej i czas do rańca zleci ;) dobranoc 100lrocia jak sie cieszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa ty to masz cierpliwosc:) ja bym chyba oszalala!!!rano pojdziesz po drugi na potwierdzenie bo i tak pewnie bedziesz chciala potwierdzic wiec nie ma na co czekac:)ja mam dzis wolny wieczor wiec bym tu mogla sobie swietowac a ty mnie chcesz tak torturowac:) juz na bank bys nie mogla spac po takim tescie!!!!!ja chyba tez jak wy dwie w ten sam dzien wytestowalyscie,trzymam kciuki agapa i kibicuje tu po drugiej stronie oceanu calym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita27
czesc dziewczynki. agapa dziekuje serdecznie za odpowiedz.ja ogolnie mam wiele pytan.chodz jest to smieszne bo juz bylam w ciazy i rodzilam ale prawda jest taka ze pierwsza ciaze nie planowalam i jak dojrzelismy z mezem do decyzji o drugim dziecku , to ja tak naprawde jestem zielona.no oczywiscie oprocz tego ze wiem co z czym sie je.hehe.czyli jak sie to robi. z tego co wyliczylam to dzis mam dzien plodny ale teoria a praktyka to dwie inne strony.bo z moimi miesiaczkami to ja sobie moge wyliczac....... i tak naprawde boje sie ze nic z tych staran nie bedzie. pozdrawia was dziewczynki. cholera jestem w strasznym dolku.papa odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje,ze agapa wstanie juz o 5 rano zeby testowac wiec ja tu bede zagladac ok 6 zeby swietowac dobra nowine razem z naszymi nowymi \"mamuskami\" :) to jest wspaniale tak oczekiwac :)szczegolnie jak msie oczekiwanie konczy powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam o 5 rano ale d***a blada jedna krecha :( tylko dlaczego tak sie napalołam..jestem zła na siebie..wrrrrr... ale weś tu sie nie napalajjak masz wszystkie obiawy ale wrzesień jest mopj nie odpuszcze ;) 100-krocia cieszę sie ze Tobie sie udało ;) ide spać....odezwe sie potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa kochana wszystko przed toba,jak masz wszystkie objawy to na bank jestes w ciazy tylko jeszcze za wczesnie na testowanie,moja przyjaciolka dwa razy w uplywie tygodnia testowala i nic,pokazywalo jedna kreche i dopiero jak poszla do lekarza bo nie miala mokresu wciaz i miala objawy to on potwierdzil ciaze,takze jedna krecha dzis oniczym nie swiadczy!!!!moja goska jest juz w 4 miesiacu a testy pokazywaly jedna kreche wiec nic sie nie martw tylko poczekaj bo @ nie przyszla,temperaturka sie utrzymuje,cycuszki bola wiec daj sobie jeszcze tydzien albo 5 dni i testuj jescze raz i wtedy jak bedzie jedna krecha a @ wciaz nie bedzie bedziesz musiala isc do lekarza bo ja mam przeczucie ,ze twoja kruszynka juz tam sobie gniazdko pod serduszkiem wije:) agapka glowa do gory i cierpliwosci do przyszlego tygodnia ci zycze buziaki wszystkim i dzien dobry u was u mnie wlasnie nocka w pelni,burza za oknem a my zasiadamy do ogladania \"silent hill\" niezla schizka film na taka pogode,szczegolnie nocna pora do jutra dziewczynki 100krocia pisz co u ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz piszę. Prosto z pracy poszłam wczoraj kupić test i ubranko na prezencik dla mąża (na wszelki wypadek). Chciałam testować dzisiaj rano. Ubranko zapakowałam, test zaniosłam do łazienki. Po dwóch godzinach chciałam tylko przeczytać instrukcję, a później zobaczyć płytkę. No ale jak już otworzyłam, to pomyślałam, że może to nie może tak leżeć odpieczętowane :P No więc zrobiłam. Napoczątku myślałam, że nic z tego, bo pierwsza krecha wyszła od razu, a ta druga nie. Ale po 3 min zobaczyłam bardzo jaśniutką II krechę: http://www.aksel.com.pl/nina/test.jpg To dopakowałam test do ubranka: http://www.aksel.com.pl/nina/ubranie.jpg i dałam mężowi. Wieczorem poszliśmy kupić drugi test. W jednej aptece się skończyły!!! więc poszliśmy na miasto. Chciałam zrobić go dzisiaj rano, ale M powiedział, żebym poczekała do jutra, to wynik będzie dokładniejszy. Mam nadzieję, że to to, widzicie drugą kreskę dziewczyny, czy może sama sobie coś wmawiam. Wieczorem stężenie hcg jest niższe niż rano. Jutro powinna być już wyraźniejsza. Jak jutro się potwierdzi to wpiszę się do III tabelki :) Co do moich objawów to: -Tempka się trzyma -Boli mnie brzuch od 3 dni (wtedy, kiedy miała przyjść @) -4 dni temu bolał mnie kręgosłup, ale mogło to być spowodowanie przenoszeniem mebli i kładzeniem paneli. -W niedzielę zrobiło mi się słabo w Kościele, ale zawsze mi się robi w lato -Siusiam często, ale zawsze tak było. Żadnego bólu piersi ani nic takiego. Te moje \"objawy\" to były normalne rzeczy, które miałam czasami. Agapko, kochana, może nie wszystko jeszcze stracone. Powtórz test w sobotę. Troje objawy wskazują na fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jak wspaniale 100krocia- GRATULUJĘ!!!! :-) Wyobrażam sobię jaka to musi być wielgachna radość, cudownie:-) Agapka- ja też myślę że poprostu za wcześnie na test. @ jeszcze nie ma więc jeszcze szansa jest. U niektórych kobiet test wykrywa ciążę później niż jest napisane na teście. Trzymam nadal kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×