Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Dziewczyny, :) Chciałabym już teraz złożyć życzenia bożonarodzenoiwe; Życze Wam radosnych, ciepłych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia, niepowtarzalnego smaku światecznych specjałów oraz miłości bliskich, a w Nowym Roku życzę aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, a szczególnie to jedno; ślicznej, kochanej, pachnącej dzidziuni ❤️!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia Kamilla7! Ja też wszystkim życzę wesołych Świąt i jak najszybciej dzidziusia!!! Jutro już wyjeżdżam do teściów, ale do wieczora jeszcze będę... @ na razie nie ma. W sumie to dzisiaj powinna przyjść. Brzuch mnie ćmi (ale to nic nowego) i boję się, że w każdej chwiloi może mnie zalać.... Piersi od wczoraj też bolą. Pewnie @ będzie... :( Jak do jutra rano @ nie bedzie to robie test. Przed wyjazdem to już ostatni gwizdek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy uciekaja juz na święta, więc i ja nie będę się ociągać z życzeniami :-) Życzę wan wszystkiego dobrego, wesołych, cieplutkich, rodzinnych świąt w miłej, spokojnej atmosferze i spełnienia życzeń wypowiadanych w duchu w momencie pojawienia się pierwszej gwiazdki (my wiemy co to takiego:-). WESOŁYCH ŚWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy uciekaja juz na święta, więc i ja nie będę się ociągać z życzeniami :-) Życzę wan wszystkiego dobrego, wesołych, cieplutkich, rodzinnych świąt w miłej, spokojnej atmosferze i spełnienia życzeń wypowiadanych w duchu w momencie pojawienia się pierwszej gwiazdki (my wiemy co to takiego:-). WESOŁYCH ŚWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
No to u mnie jaja ładne!!!!! Byłam u ginki i co??? Po badaniu była święcie przekonana że ciąża i że już widać coś będzie a tu co NIC kude, wryło ją, śluzówka na maxa gruba, macica rozpulchniona ale ciąży nie widać, jajniki prawidłowe cytologia grupa 1 ale ciąży nie widać i powiedziała: Albo będzie miesiączka albo będzie z tego ciąża1 Ja to zawsze wiedziałam że dziwna jestem ale aż tak? To ja już wolałabym nie być w ciązy nie mieć żadnych objawów normalnie okres dostać i żyć normalnie a nie takie nie wiadomo co....nie wiem co mam myśleć....jetsem taka wkurzona.. Sorry dziewczyny za tą moją złość ale chyba rozumiecie! Mam przyjść za tydzień, a teraz kazała mi SPOKOJNIE czekać co jest u mnie nie wykonalne... No nic ŻYCZE WAM SPOKOJNYCH I NA PRAWDE WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelay jak test wykazał, to jesteś na bank w ciąży! Tylko pewnie po prostu jeszcze było za wcześnie na badanie ginekologiczne. Nie martw się. Wszystko będzie ok. Ja spadam, muszę kupić łososia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelay- na pewno wszystko bedzie dobrze, trzymam za to kciuki. Może ciąża jest jeszcze za wczesna albo coś ją przysłoniło, no nie wiem Wszystko będzie dobrze. Hmm, ale stres dodatkowy jest i to niezły... czekać 7 długich dni- trzymaj się! Przed chwilą znalazłam jakiś artykuł o hormonach płciowych i stwierdziłam że ja nie mam żadnych objawów nieprawidłowości. Już sama nie wiem, poczekam jeszcze trochę i pójdę do gin. Myślę że to jednak wina psychiki a z nią najtrudniej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Lorelay..kochana jestes w ciazy tylko mowilam ci ze za wczesnie poszlas do gina tu gdzie ja mieszkam lekarze nawet nie chca by przychodzic wczesniej jak 2 miesiace poniewaz jest bardzo trudno wykryc wczesna ciaze ,wiesz jakby nie patrzyc jestesmy okolo 5 tygodnia objawy moga byc itd.ale ciaza jest malutka :)nic sie nie martw w ciazy jestes ,uwazaj na siebie staraj sie nie jesc rzadnych lekow i nie stresowac ,za tydzien sie okarze ,ja zaraz po nowym roku robie wizyte mam nadzieje ze moja fasolke juz bedzie widac ,zgadzam sie z toba ze te cholerne testy drogie ,ja z wrazenia 4 zrobilam no i ostatni pokazal gruba kreche ... Czy masz jakies objawy oprocz boli brzucha np.piersi bolace nudnosci ,bo ja mam ... ...lece do pracy kurde spozniona jestem ale chcilam zobaczyc jak ci wizyta poszla .. pozdrawiam dziewzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemmmmmmmmmm
dziewczyny, tak Was czytam czytam i mam pytanie, czy w tym wieku, bo widze ze wiele z Was ma nieco wiecej niz 20lat juz mozecie sobie "pozwolic" na dziecko? bo ja mam 23, mam chłopaka od 3 lat i mimo ze chcialabym dzidziusia, nie mam na to po prostu szans (studia moje i faceta, brak pracy, brak mieszkania wspolnego, brak dośw zawodowego itd itp) jak sobie z tym wszystkim poradziłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż hemmmmm... Ja za ponad miesiąc skończę 23 latka. Ale mój facet ma dobrą, pewną pracę. Ja mam nadzieję, że po studiach będę uczyć w szkole. Mamy mieszkanie, które dostałam w spadku. I na dodatek mam chętnych do pomocy rodziców na emeryturze, którzy nie mogą doczekać się wnuczki (jedną już mają, ale mieszka daleko). Więc moge powiedzieć, że chyba mam farta... W Auchanie złapały mnie taki skurcze i bóle brzucha, że kupiłam no-spę, bo myślałam, że już @ przyszła(dzisiaj powinna)... A tu nic :) A tempka 37.5 ! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Agusia, jesteś kochana, ja już jestem spokojniejsza a co do objawów to od dziś poranne mdłości ale to może nerwy były, jak czuje jakiś mocny zapach to wtedy mnie ostro mdli no i mam skurcze macicy i b ól jajnika prawego od czasu do czasu, sutki mnie b. bolą itd ale ogólnie gdyby nie ten spuchnięty, rozpulchniony brzuch i bóle to bym nie czuła ciązy.. J_a_n_a temperatura i odczucia baaardzo obiecujące, może do nas dołączysz?? Trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lorelay :) Jutro rano test robię :) No i wczoraj piersi mnie zaczęły boleć.... Jestem pełna nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla Was WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!! http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf loralay--ja tez uważam ze to ciaza!!!:) jak juz teścik pokazał 2 kreseczki to napewno sie nie pomylił!!!:)pozcekaj,nie denerwuj się..al ewiem ąłtwo mi mówić,zyć w świeta w takiej niepewności chyba nikt by nie chciał!!ale trzymaj sie!!!🌻 Jana---trzymam kciukasy:)🌻 Agusia--ale ty masz bombowo zasiaść do stołu z dzidzia w brzuszku;) ja dziś sexika nie odpuściłam:) 11 dzień cyklu mam dzis;) ...mam nadzieje ze cosik z tego bedzie ;) trzymajcie sie ciepluchno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Czesc kobietki ,ciezki dzien mialam caly dzien na nogach :) lorelay...dokladnie ja tak samo mam ,dzisiaj usiadlam na lozku i tak sie rozgladam wokol i nie wierze ,,dopiero 5 tydzien a ja mam brzuch dokladnie tak jak ty taki rozepchany i spochniety az sie dziwie bo przeciez to za wczesnie moja znajoma dopiero w 4 miesiacu dostala brzuch ...a ja ..no nie wiem ale dobrze ze jestes podobnie jak ja :) ..wiesz moge ci zasegurowac iz jesli nie chcesz spedzic swiat w nerwach ,moze bys zrobila jeszcze 1 test mysle ze druga kreska juz bedzie wyrazna ,to tylko moja sugestia bo wiem ze napewno nie przestajesz o tym myslec ,ja tez na poczatku bylam cala omamomiona ze 4 testy poszly w mig co 2 dzien:) ...bole juz nie sa tak intensywne ,ale czasem jak mnie zarwie to nie moge krou zrobic taki przeszywajacy troche jakby malpowy bol .. ...wiesz troche sie wsumie zastanawiam bo niektore dziewczyny pisza ze chodzily w 4 tyg na usg i juz bylo cos widac ale ,to poprostu zalezy nie kazda widocznie musi miec tak samo ,mnie osobiscie mama polecila troche zaczekac mysle ze jak pojde w 6 na usg to juz moja fasolka bedzie widoczna :) J_A_N_A...cos mi sie wydaje ze jestes nastepna mamka ... ...wiem ze te bolace piersi czasem zdradzaja cala tajemnice tak bylo ze mna ,poniewaz nigdy mnie nie bolaly na okres dlatego to bylo dla mnie zastanawiajace :) ...bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze jak narazie sie zapowiada na naszym topiku :) dobranoc ..do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lorelay---tak zrób jeszcze jeden test:) abedziesz spokojniejsa jak bedą dwie krechy:) agusia--jak ja ci zazdroszcze tego brzuszka:) ja mam dzis pełno roboty,ale pewnie jak każdy ,ale musiałąm zajrzeć;) buziakki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam tet - negatywny :( Najgorsze, że tempka 37.1 i @ dalej nie ma.. :( Powinnam dostać krwawienie \"z odstawienia\" (duphastonu). Może ja mam jakieś zapalenie jajników czy co..? Idę ryczeć... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Dziewczyny, postanowiłam, zrobie 2 test!! no i postaram się nie myśleć o jakichś anomalaich typu pozamaciczna czy urojona! Widze Aguś że mamy wiele wspólnego, będziemy się wspierać, jesteś ode mnie starsza więc mam w tobie autorytet, bo ja to jeszcze taka emocjonalnie rozświechtana troche jestem...ale.. J_a_n_a ty mi tu nie płacz kurde..!!!!! Bo to sensu nie ma ...Temperature masz wciąż ładną a małpa jeszcze nie przyszła!!!! Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! POZDR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie martwcie sie jak cos nie wychodzi... Widocznie jeszcze nie czs...ja tak sobie to tlumacze....JANA..nosekk w gore... A u mnie dzis ranio temp. znowu 37 stopni... 33 dzien cyklu...kurcze mam nadzieje ze dostane jutro @ bo siedziec na wigilii i ciagle myslec \" a moze?\"...eh...to niezbyt konfortowe... dziewczeta za wszystkie Was mocno trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Jej, jak ja się boję, żałuje że nie powiedziałam gince o tych skurczach i bólu jajnika..........ale wieczór wcześniej było ok i miałam nadzieje że przejdzie i w sumie rano jest ok ale już koło południa wraz z męczeniem się nasila... Nie chce znowu wylądować w szpitalu jak przed 3 laty (cysta)... Cały czas prosze Boga by wszystko się dobrze skończyło ale się potwornir boje , nie wiem czy zasłużyłam na dobre zakończenie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelay nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Jak mozesz tak negatywnie myslec. Napewno wszystko skonczy sie dobrze. Jestes w ciazy a nie masz zadnej cysty. A o szpitalu nawet nie mysl. Agusia ma racje.To jest jeszcze za wczesna ciaza do wykrycia przez ginekologa. Zobaczysz za tydzien wszystko sie wyjasni. Nie martw sie.Z pewnoscia zaslugujesz na dobre zakonczenie. J_A_N_A jeszcze nie wszystko stracone. Poki @ nie ma to jeszcze nie wszystko stracone. A nawet jak przyjdzie to kolejny cykl przed Toba. wiem ze fajnie byloby juz teraz byc w ciazy ale chyba to nie od nas zalezy. Czuwa nad nami kto tam u gory i on decyduje kiedy bedzie ten najlepszy moment. I to trrzeba sobie powtarzac.Glowa do gory. Wczoraj nie zagladalam do Was wogole bo nie bylo mnie caly dzien w domu, wrocilam bardzo pozno, a dzis mialam pelne rece roboty. Padam. Kochane. Zycze wam wszystkiego najlepszego z okazji Swiat, duzo duzo zdrowia, cudownej Gwiazdki i spelnienia marzen (a szczegolnie tego jednego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w wigilijny poranek:) ..ja nadal isę staram dzis 14 dzień cyklu:)....a zapowiada sie wieczorny sexik:)..wiec tzrymac kciuki;) uciekam kroić sałatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Beatrycze wiem, masz racje, miałam wczoraj załamke, dziś już jest ok!!! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) zerkam czasem co u Was słychać:) i jesli mogę to tylko dodam : nie sugerujcie sie temp tylko raczej brakiem @ temp zawsze po owulacji jest wysoka bo pracuje ciałko zółte, poza tym po duphastonie często cykl sie wydłuza nawet o 3-4 dni..... ALe sedrecznie Wam zyczę zasadolkowania:):):):) i zyczę Zdrowych i Spokojnych Świąt:):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie drogie:) ....skladam wam zyczenia... Kiedy w Betlejem rodzi sie dziecie, radosc przynosi wszystkim ..na swiecie.. Niech wraz z Boza Dziecina,dni szczesliwie przeplyna,a pokoj jak gwiazdka swieci...Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Blogoslawienstwa Bozej Dzieciny w nadchodzacym Nowym Roku zyczy Agusia2 ,fasolka i tatus:) dziewczyny caly tydzien mnie meczy gardlo i kaszel moja fasolka nic tylko pewnie podskakuje i mowi mamo co ty wyrabiasz ;) dzis lepiej zjadlam czosnek na noc ,pije cherbatke biala swita za pasem a ja w rosole prezenty nie popakowane ,wogole wygladam fatalnie nic mi sie nie chce ,jeszcze te mdlosci czasami sprawiaja ze czuje sie jak nie powiem co ,no ale trudno. J_A_N_A..mysle ze sie udalo mysl pozytywnie bo to ma wielki wplyw ze mna tak bylo powiedzialam sobie ze ten cykl napewno udany i tak bylo to naprawde dziala jak magia ,wiara gory przenosi:) Lorelay ..rob test sprawdz czy sa kreski widoczne ,bedziesz miec przyjemne swieta a tak apropo zapomnialam ci napisac ze 10 lat temu tez mialam cyste na lewym jajniku 5 cm duza ale po lekach sama sie rozplynela ,nic sie nie martw jajniki bola i skorcze sa bardzo silne w ciazy bo ja tez tak mam wprawdzie teraz mniej ale wczesniej jejku...teraz sie martwie bo caly czas kaszle i czy to moe miec wplyw jakikolwiek?... ...dziewczyny jeszcze raz zycze udanych swiat by kazdej z was dzieciatko obdarowalo cudownym prezentem ,i oczywiscie nie objadajcie sie zbytnio:):) zagladne jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Witam Was w ten wyjątkowy wieczór! :) Ja tylko na chwilkę.... Jestem już po dwóch Wigiliach, uff....Wybieramy się z mężem za niedługo na pasterkę :) Pozdrawiam Was serdecznie i do \"zobaczenia\"! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Może następny cykl będzie szczęśliwszy... Głupio trochę, bo byłam pewn już prawie... Wszystkie objawy były... A tu guzik. @... Ja będę dopiero w poniedziałek wieczorem. Tutaj nie mam jak pisać. Do zobaczenia! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×