Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hellooo...;) u mnie nadal starania ida pelną para jestem w samym środeczku cyklu:)..dni płodne w pełnej gotowości:):):)...zobaczymy co z tego wyniknie:) narazie uciekam dow yrka bo taka jestem obiedzona ..jak to na świta a jeszcze jutro to samo mnie czeka:)...no i pewnie pzrez najblizszy tydzień tez bo zarła jak dla wojska;) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Njpiekniejsze zyczenia swiateczne przesylam Wam ja i ...moja fasolka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Słońce, gratuluje Ci z całego serduszka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka, gratuluje Ci. Wreszcie udalo sie. Domyslam sie jaka jestes szczesliwa. Teraz tylko nie objadaj sie i uwazaj na siebie. A rodzina juz wie? Ciesza sie? Na pewno tak. Masz super Swieta. J_A_N_A przykro mi ze nie wyszlo w tym cyklu. Ale pociesz sie ze zaczal sie wlasnie nastepny i tylko dni trzeba odliczac do owulacji i dzialac. Agapa, ciekawe czy cos zakielkuje u Ciebie przez Swieta? Ja chyba odpuszcze sobie w tym miesiacu ze wzgledu na zeba i przeswietlenia. No zobacze jeszcze. Dziewczyny juz drugi dzien Swiat a ja jestem przejedzona jak nie wiem. Ale jak pomysle ze jutro do pracy to cos mi sie robi. Powinno byc jeszcze ze dwa dni wolne po Swietach na odpoczynek. Koncze bo zaraz na obiadek jade. Znowu wroce pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jakoże również planujemy (z mężęm) ciążę to chciałabym do was dziewczyny dołączyć. I mam nadzieję że to będzie pierwsze życzenie świąteczno-noworoczne jakie się spełni w przyszłym roku :) u mnie i u WAS WSZYSTKICH którzy tego pragniecie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Padlinka, tam na tej stronce jesteś Ty i twoja rodzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....hmmm... czytam Was już od dłuższego czasu.... ...i coraz bardziej dojrzewam do decyzji spróbowania zajścia.... :) Pozdrawiam wszystkie bardzo cipelutko * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
A, no to już wiem, śliczna z was rodzinka, na prawde!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida--witaj🌻moze dołaączysz do nas?:)bardzo nam miło:) emilee--🌻 zapraszamuy do naszego grona:) jejciu jak bym chciala zeby coś zakiełkowało pzrez te świeta;)..była bym naszzcesliwasza na całym świecie:)...ale nie chce sie nastawiać tak jak w tamtym miesiacu,troszke właązcyłąm na luz i staram sie o tym tak intensywnie nie myśleć!! pozdrawiam,pzrejedzona jestem ,a jeszcze mnie dziś poprawka zceka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Padlinka gratuluje i witam w klubie :) czemu jestes taka tajemnicza napisz cos wiecej o tym szczesciu ,robilas testy ,kiedy idziesz do lekarza? mnie dopadaja mdlosci na calego ,nie sa az tak bardzo meczace ale to uczucie nie jest przyjemne ,nie mam problemu z apetytem choc czasem zapachy jedzonka odtracaja:) Nie moge sie juz doczekac kiedy pojde do lekarza i zobaczke na wlase oczy moja kruszynke:) Padlinka..jak myslisz ktory tydzien jestes ,liczysz od daty ostatniej miesiaczki czy inaczej? pozdrawiam was serdecznie i wyciagam nogi na odpoczynek oj i te nudnosci zjadlabym cos i nie a tyle pysznosci swiatecznych:) ..do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, wpadam i wypadam tylko bo goscie co chwila, jak to w swieta, ale teraz wam napisze :-) ostatnia @ u mni byla 20 listopada, ale cykle mialam w ostatnich miesiacach dlugie, np, w zeszlym 33 dniowy, wiec ciezko mi stwierdzic jak bylo tym razem...mam przypuszczenia ze to jakis 2-3 tydzien ciazy, test zrobilam w sama wigilie i tylko i wylacznie za namowa meza, bo objawow zadnych nie mialam i nie mam jeszcze, heheeh Do lekarza pojde jutro, chociaz wiem ze moglabym poczekac te 2 -3 tyg jescze zeby cos bylo widac na badaniu ginekologicznym, ale dla spokoju meza obiecalam isc od razu (on sie boi ze moze sie historia z poprzednia ciaza powtorzyc, a ja jestem pelna nadziei ze bedzie dobrze tym razem) i wiecie co? mam nadzieje ze nie bede miala tak strasznych mdlosci w tej ciazy jak w poprzednich...uh...na samo wspomnienie, ale czego sie nie zniesie dla swojego dzidziusia ❤️ pozdrawiam Was cieplutenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aha, przypomniejcie mi jak sie oblicza termin porodu? do ostatniej miesiaczki dodac 9 miesiecy i odjac 14 dni czy jakos tak? cmokasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!! Padlinka---> GRATULACJE!:) Jak super, że dowiedziałaś sie w Wigilię! No, Kobity rok 2005 kończy się całkiem pomyślnie, takteż Nowy 2006 musi się tak dobrze rozpocząć (i w ogóle cały taki być) ;) czego Wam i sobie życzę :D Emilee, Brida -zapraszamy do nas! 🌼. Napiszcie coś o sobie Dziewczyny! J_A_N_A- główka do góry!!!Nowy cykl, nowa sznasa na Dzidzi ;) W pierwszy dzień Świąt wieczorkiem byli u nas znajomi i wszyscy nas namawiają żebyśmy mieli Dzidzi (oni myslą, że nie chcemy jeszcze dziecka). My w sumie nic nie mówiliśmy jakie mamy plany, nie wiedzą, że całkiewm za niedługo startujemy ze staranakmi!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po świętach! Witam nowe forumowiczki:-) J_A_N_A--- nic się nie przejmuj, nowy cykl, nowa szansa, ale wiem co czujesz. Ja tez już miałam wszystkie objawy a tu test negatywny, później @. A teraz staranka od nowa, całkiem przyjemnie. I naważniejsze to jak najmniej o tym myśleć. Padlinka--- GRATULUJĘ! Kolejna wspaniała wiadomość. Ten topik żeczywiście jest szczęśliwy, trzeba się go trzymać to mam nadzieję do was dołączyć (zafasolkowanych) w przyszłym roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika33
Witam was dziewczyny,od jakiegoś czasu was poczytuję,mam pytanie do was czy któraś z was robiła test i wyszedł negatywny,a póżniej się okazało że jest w ciąży, ja już jestem 40 dni po okresie z poprzedniego miesiąca,test negatywny, nie wiem co jest grane okres miałam regularnie do tej pory co 28-30 dni w ostatnim czasie było dużo stresu, ale zaczy się już martwić, może która z was miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj,.... jak tu puściutko!!! Czyżby ktoś jeszcze świętował? monika33- przykro mi, ale nie pomoge bo nie miałam takiej sytuacji, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika33--- chyba warto by było przejść się do lekarza, przeciez brak miesiączki to nie zawsze ciąża, czasami to jakaś dolegliwość którą trzeba potraktować lekami i wszystko wróci do normy. Tak czy inaczej lekarz powinien cię zbadać, skoro wcześniej miałaś regularne @ a teraz tyle czasu i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika.. mi @ sie spoznial przed slubem 2 tyg. a w ciazy nie bylam, moze to kwestia nerwow? o ranyyyy, alez bym sie jeszcze przespala 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego wesołego po świętach :) monika33 - ja też tak miałam jakieś 2 lata temu tyle że okres mi się spóżniał trzy tygodnie, dla pewności (wtedy wykluczenia ciąży) poszłam na badania i faktycznie w ciąży nie byłam. Gin przepisał mi wtedy na wywołanie jakieś tabletki tyle że nie zdążyłam wziąść ani jednej :) wniosek: niekoniecznie musi to być ciąża ani coś złego tak się po prostu od czasu do czasu zdarza, radze przejsc sie do lekarza on to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - mam 26 lat i z zazdrością patrzę na wszystkie małe brzdące ale w obecnej sytuacji trochę trudno mi się na to zdecydować, raz bardzo chcę a niekiedy cieszę się że jeszcze nie ale tak naprawdę każda miesiączka przynosi kolejne rozczarowanie (na razie były ich trzy i przy obecnym stanie rzeczy to o niczym nie świadczy) Ale jak już jej zabraknie to będzie radość :) Na początku stycznia wybieram się do gin tak na badania kontrolne i wtedy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilee, rozumiem twoje rozterki dotyczące dzidzi, też to przerabiałam :) Jednak coraz bardziej jestem na to gotowa, i teraz tak naprawdę pragnę tego dziecka. Tak samo jak ty wybieram się na wizyte do gina w styczniu /mam już zaklepany termin, bo mimo iz chodzę prywatnie to muszę 2 tyg wcześniej dzwonić, troche mnie to denerwuje, ale co zrobić/!Zobaczymy ;) JUŻ CHCE NOSIĆ TEGO MALUSZKA POD SERDUSZKIEM:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin porodu oblicza się wg reguły Negelego - do daty pierwszego dnia ostatniej @ dodaje się 7 dni, odejmuje 3 miesiace i dodaje rok, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja chciałam się z Wami pożegnać... Jedynym spoobem, żeby nie myśleć o dziecku jest nie wchodzić na kafeterię... A chyba nie uda mi się zajść w ciążę, póki sobie nie odpuszczę chociaż trochę. A nie potrafię... Ten cykl przeżyłam dużo gorzej niż poprzednie. Przepłakałam świąteczne noce... Muszę się trochę zdystansować. Cztery cykle minęły... Nie chcę czekać roku lub dłużej... Dlatego tym , które już zafasolkowały życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania, a tym co się jeszcze starają szybkiego pozytywnego testu! Mam nadzieję, że jak już zajdę w ciążę, to jeszcze spotkamy się na kafeterii... Pozdrawiam, Jaonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A, strasznie mi przykro,że misisz nas opuścić :( ! Ale jeśli jest to dla Ciebie lepsze- rozumiem twoja decyzję! Trzymaj się mocno! Nie zapomnij o nas i odwiedź tak szybko jak to tylko możlwe! :) 🌼 dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej J_A_N_A- szkoda, że chcesz nas opuścić, ale rozumiem co czujesz, sama tez sie nad tym zastanawiałam, żeby nie zaglądać na kafe bo to też mnie w jakiś sposób nakręca. Mam nadzieję, że twoja nieobecność będzie krótka i zaraz pochwalisz się nam 2 kreseczkami:-) Czekamy na ciebie i życzymy powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krocia
Witam wszystkich :) Tak sobie weszłam przez przypadek na te forum i pomyślałam, że się przyłączę. Mam 24 lata (mąż 25). Jesteśmy 2,5 roku po ślubie, skończyliśmy studia i pracujemy. Też myślimy o dzidziusiu. Jeszcze się nie staramy (tzn. specjalnie nie staramy). Chcielibyśmy żeby dzidzia urodziła się na wiosnę (2007 - no bo to cała wiosna, lato i jesień na jeżdżenie z wózkiem ;) Chcemy (tzn. mąż chce) zacząć się starać w lipcu (jakiś wyjazd na rocznicę ślubu), ale wiem, że to nie tak "hop siup". Myślę że zaczniemy wcześniej :) Ja bym już chciała :) Jestem zaszczepiona na wzw B (2 dawki - ostatnia w marcu), na różyczkę w podstawówce (podobno wystarczy bo był to żywy wirus i jest to tak jakby się ją przechodziło). Trochę się boję bo mam tarczycę. Jak byłam w podstawówce to długo się leczyłam. Miałam mieć operację, ale lekaże rozmyślili się. Póżniej przerwałam leczenie i do tej pory nic z tym nie robiłam. Nie pamiętam, czy miałam nadczynność, czy niedoczynność. Brałam eltroxin czy coś w tym stylu. Teraz wybieram się do "tarczycologa". Muszę iść prywatnie bo u nas w przychodni to dopiero na czerwiec (kochany NFZ). Mam nadzieje, że jak się będę leczyć nie nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek. Wybieram się też do gina porozmawiać (oczywiście jak się teraz zapisze to pójdę gdzieś w lutym do sa kolejki). Zacznę brać folik lub cos innego co mi przepisze :) Chciałabym mieć córeczkę. W rodzinie sami mężczyźni i szwagierka też teraz urodziła chłopaka więc marne szansze ;) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia witak u nas! Miło, że chcesz się do nas dołączyć :) Ja podobnie jak ty chce dzidzi na wiosne, ale wszystko się okaże jak to naprawdę bedzię! Mam w planie za niedługo rozpocząć staranka :D hejka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krocia
Cześć Ostatnio dostaliśmy od szwagra i szwagierki taką maciupką sukieneczkę dla bobaska :) Narazie leży zwinięta w szafce i czeka... Jestem straszna panikara i boję się wizyty u "tarczycologa" że mi powie, że jest bardzo żle i nie mogę mieć dzidziusia, albo mogę mieć duże problemy i utrzymaniem ciąży. Kurcze muszę dzisiaj się zarejestrować, bo im szybciej się dowiem jak jest żle, tym szybciej zacznę się leczyć :) Teraz na święta jeszcze do teściów przyjechał szwagier z 8-mio miesięcznym maluchem. Jak go widze to już nie chce mi się czekać na żadne badania, tylko już robić dzidzi, ale wiem że lepiej poczekać na wyniki badań, żeby póżniej nie żałować, że się czegoś nie dopatrzyło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A jak mi przykro ze postanowilas nie pisac z nami. Ale rozumiem Twoja decyzje, bo ja przez jakis czas (jak dostalam @) myslalam tak samo.Nie chcialo mi sie pisac bo myslalam ze za bardzo nakrecam sie czytajac wypowiedzi innych kobietek i dlatego nie wychodzi mi. Dlatego szanuje Twoja decyzje i pozdrawiam. A jak zmienisz zdanie albo bedziesz juz oczekiwac dzidziusia to wroc do nas. Czekamy i powodzenia. Emilee witamy. Napisz cos wiecej o sobie, jak dlugo jestes po slubie i czy to beda Wasze pierwsze staranka. Brida, 100krocia,monika33 Witamy cieplutko. Bardzo milo ze temat cieszy sie zainteresowaniem. Razem razniej. Szkoda tylko ze J_A_N_A nie bedzie narazie pisala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny witam was goraco :) J_A_N_A..szkoda ale rozumiem i wiem co czujesz czekamy na ciebie:) Lorelay...co z toba zrobilas test czy nie:) Padlinka ...to bylabys tylko tydzien pozniej odemnie jesli mialas ostatnia 20 go to jestes okolo 5 tyg ciazy u mnie dzis 43 dzien prawie 6 tydzien ,zazdroszcze ci bo ja nie spodziewalam sie takich nudnosci chwilami mam uczucie ze zwymiotuje na samo mysl o jakims kolwiek zapachu dziewczyny to jest straszne jak dlugo to ma trwac ?to uczucie mdlosci jest straszne ,padlinka jak dlugo cie trzymaly te nudnosci? Z moich obliczen termin wypada na koniec sierpnia ,takze ty padlinka pewnie poczatek wrzesnia no ale dowiesz sie skoro wybierasz sie do lekarza w krutce:)napisz po wiycie jaka okruszka jest duza:)i wogole...ponoc woda z cytryna jest dobra na nudnosci ale ja nawet na mysl o cytrynie mnie dzwiga to straszne... nic ide polezec moze zjem zupke pomidorowa jeszcze trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×