Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

❤️ u mnie 16 dzien cyklu,nadal dzis nie odpuściłam mojemu kochanie...;).......oby coś zaowocowało.........!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj 100krocia, cieszymy się że nasze grono się powiększa. Zajrze tu później, na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Agusia, domyślam się, że te mdłości dają w kość, ale na pewno szybko sie skończą, czego Ci życzę. Cieszę się, żę nas odwiedzasz! :) Trzymaj się zdrowo i cieplutko! Agap, widzę, że staranka idą pełną parą- superowo, trzymam kciuki aby były owoce tych staranek!!!!! :D Ja juz nie mogę doczekać sie wizyt u lekarzy aby porobić te badania i wiedzieć na czym stoję, bo chciałabym już zacząć te staranka :p Nie znosze pobierania krwi /potem przeżywam że mam \"chorą \" rękę/ ale w tym momencie nie mogę doczekać się tego badania... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Widze,że nas przybawy na topiku, fajnie!! Ja zrobiłam dziś rano test, jak to mówiłam dla "dokumentacji", choć wiedziałam swoje i ucieszyłam się gdy zobaczyłam dwie grube kreski! Tak bardzo chciałam je zobaczyć, no cóż mimo że wszystko było już prawie jasne to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelay-- ja tez tak chcę! Ja też chcę 2 krechy na teściku, może w tym cyklu... ale ciiiiicho:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Asik trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelay, ja też chcę doczekać się tych kreseczek, już bym bardzo chciała.... :) Kiedy wybierasz się do lekarza? Jak tylko wrócisz napisz nam co i jak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
W ten piątek ide, tydzień temu nic nie było widać więc mam ogromną nadzieje że tym razem zobaczę moją kruszynke i będzie wszystko ok! Przesyłam fluidki ciążowe :) :) :) :) :) :).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Padlinka! A tak z innej beczki Dziewczyny, jakie macie plany na Sylwestra? Kreacje gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilla --> To nie moje piersze starania - już wyjaśniam: Ślub miałam w czerwcu tego (jeszcze tego :) ) roku i zaplanowaliśmy go bardzo szybko ponieważ wszelkie rezerwacje ostateczna decyzja itd zaczęło się 13 stycznia 2005 (ale znamy się już 8 lat !!!). Decyzja poszła tak szybko ponieważ już chcieliśmy mieć małe baby. Zaraz po ślubie starania poszły pełną parą i bardzo szybko zaowocowały bo 26 lipca już miałam pozytywny test. Wszystko było ok do września kiedy znalazłam się w szpitalu i resztę się pewnie domyślacie... W każdym razie nie ma maleństwa i chcemy mieć następne ale nie mogę się na nie zdecydować nie dlatego że go nie chcę tylko dlatego że jednak się trochę boję powtórki no i od tamtego momentu jest między nami raz źle raz dobrze jak na huśtawce więc dziś jestem zdecydowana a pojutrze myślę o rozwodzie a nie o dziecku i tak leci już trzeci miesiąc :( ______________________________ Koniec smutów :) Nowy rok to nowe możliwości i nowe nocki do ... wiecie czego :) \'Owocnego\' sylwestra dla wszystkich starających się :) (tylko pamiętajcie żeby maluchy trzeźwe były :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelay--a widzisz mówiłysmy ci wszystkie ze jesteś!!!!!;) tak sie ciesz i tak bym chciała zobaczyc te dwie krechy!!!! u mnie 17 dzień cyklu dzisjaj ale sexiku dzis nie było raczej nie bedzie...a mógł by byc bo 17 dzień to jeszzce mozna sie załąpac na płodne....ale jak cykl tak jak i popzredni bedzie 29 dniowy to owu juz była wczoraj albo pzred wczoraj a w te dni starania szły cała parą....:P...ale nei cchce zapeszać...dopiero drugi cykl sie staram wiec nawet nie lizce ze taks zybko mi sie uda...bedzie to co musi być...jak to śpiewa maryla rodowicz...:) buziaki dla was kochane....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Emilee- to smutne co napisałaś, ale trzymamy za ciebie kciuki żeby tym razem dzidzia była i po 9 miesiącach pokazała się w całej krasie! A z mężem mam nadzieję że wszystko się wyjaśni, może to tylko przejściowe problemy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! :) Jaki ładny dziś dzień- słoneczko i śnieżek! Super! emilee, teraz rozumiem o czym pisałaś wcześniej i co jest powodem twich wahań. Strasznie przykra sprawa i bardzo Ci współczuję ale.... IDZIE NOWY ROK, który przyniesie tym pragnącym- dzidziunie i ja wto wierzę!!! Będzie dobrze..... :) :) :) A co do mężą i tej \"hustawki nastrojów\" o której wspomniałaś: to prawdopodobnie to co sie wydarzyło wpłyneło mocno na wsz zwiazek, domyslam sie jak trudne to musiło/musi być dla was. Pewnie potrzebujecie trochę czsu i wszystko napewno powróci do normy! Zobaczysz! Trzymam kciuki aby tak było!!! :) P.S dziś gotuję zupkę borowikową ( z suszonych grzybów, które nazbieraliśmy z mężusiem latem)....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już powoli rozpoczełam przygotowania :) Właśnie byłam na badaniu krwi TSH, jutro wyniki i prosto z nimi do endokrynologa. Zarejestrowałam się do gina - wolny termin dopiero 17 luty ;P Jeszcze czeka mnie kilka wizyt u dentysty :( Wiem, że jeszcze jest dużo czasu do planowego rozpoczęcia działania (czerwiec, lipiec), ale przecież nie śpimy w osobnych łóżkach i zawsze może jakaś niespodzianeczka wyskoczyć :) Gratuluję wszystkim, które się doczekały :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia ja tżz wcześnie rozpoczęłam przygotowania ...ale jak słysze jakie są terminy do lekarzy to ten czas do staranek tak zleci, że hej!Poza tym \"po drodze\" może coś wyjść i co wtedy? A tak to na spokojnie moża wszystko zrobić :) A w naszym przypadku może wczesniej rozpoczniemy te staranka, bo ja juz nie mogę sie doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka27
Witam wszystkie patrzące z nadzieją w przyszły rok. Postanowiłam dołączyć się do was. Mam 27 lat. Staramy się o dzidziusia od stycznia 2005.Po paru miesiącach zmieniłam lekarza i była to na razie moja najlepsza decyzja. Profesjonalny ginekolog zdzała wszystko. Aktualnie jeżdżę co tydzień no niego na badania - męczące ale chcesz mieć dziecko poświęć się. Właśnie dziś zrobiłąm badania LH, zadzwoniłam do gin i powiedział,że mogę jutro wziąć zastrzyki wspomagające owulację. Dalej to już tylko "praca" przez kilka dni . Następna wizyta we wtorek i wtedy wyrok. Jednak jakikolwiek będzie mam nadzieję. Dziewczyny serdecznie polecam specjalistów. Wszystko powie, doradzi,wytłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olka27!! Zapraszamy serdecznie do nas! Podoba mi się twoje podejście do tej sprawy!Dużo potymizmu czuję w twoich słowach i to jest super!Trzymaj tak dalej :) Bardzo ważne jest nastawienie psychiczne, a twoje jest bardzo pozytywne! Mam nadzieje , że ten rok nam wszystkim spełni MARZENIA /wiecie o kim myslę.../, także twoje!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olka27!! Zapraszamy serdecznie do nas! Podoba mi się twoje podejście do tej sprawy!Dużo potymizmu czuję w twoich słowach i to jest super!Trzymaj tak dalej :) Bardzo ważne jest nastawienie psychiczne, a twoje jest bardzo pozytywne! Mam nadzieje , że ten rok nam wszystkim spełni MARZENIA /wiecie o kim myslę.../, także twoje!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia22
Czesc dziewczyny wpadlam was odwiedzic choc nie mam ochoty na nic ,mam odjazdowe chwile moich nudnosci juz nie moge sie doczekac kiedy mina to straszne ,nie zycze wam tego uczucia normalnie meki cala para ... zegnam was i powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padinka
Agusia, a u mnie jeszcze sie na zczescie nie zaczely...ale pamietam z poprzednich ciaz jakie to okropne...ale mysle ze dla dzidziusia wszystko mozna zniesc... A WY DZIEWCZETA PISZCIE JAK TAM STARANKA, PISZCIE, BO MI BARDZO CIEKAWE TO 🌻 swoja droga do jakich wy lekarzu chodzicie jesli takie terminy sa? ja po prostu ide do przychodni i wchodze do gabinetu...czasem jak mam peha to poczekam bo akurat ktos przede mna czeka, ale generalnie z regoly kolejek nie ma... moze moj jest tak beznadziejny ze nikt prawie do niego nie chodzi, hehehehehe, ale dla mnie jest wygodny, bo pod domem, ide kiedy chce i nawet z corcia moge isc bez problemu, bo polozna sie nia zajmuje zawsze :-) no caluski, ide spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Witam olkę27- fajnie że do nas dołączyłaś, myślę że wniesiesz wiele nowych informacji które interesuja nas wszystkie na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! ....jeju jak u mnie sypie śnieżkiem! Superowo! :D Padlinka, mnie to okropnie wkurza, że muszę czekać do lekarza /wyznaczanie terminów itp,/ ale do mojego gina jest tyle kobiet, że niegdy od ręki nie mogę się do niego dopchać! Fajnie, że ty możesz dostać się do swojego tak od ręki! My z mężusiem ostatnio ciągle mówimy o dzidzi i starankacha /on nie możę sie już doczekać/ także czekam tylko na te zaplanowane wizyty u lekarzy i badania i .... Asik, jak tam staranka?Mam nadzieję , że rozpoczniez ten rok wiadomością o fasolince!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla7 :-) Staranka idą pełną para, w tym cyklu nie miałam jeszcze czasu żeby o tym usilnie myśleć, ale jeszcze teoretycznie nie miałam płodnych dni. Ostatnią @ miałam 20.12, także mysle że to dopiero po Nowym Roku. Staram się mysleć że przecież chciałam urodzić na wiosnę, a jakbym teraz zaszła to urodziłoby się na jesień, później zima... więc poniekąd mam jeszcze czas żeby wcelować w kwiecień, maj :-) Tak sobie próbuję przetłumaczyć:-) (oszukać psychikę:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze! Takie podejście na luzie jest naprawdę dobre dla Ciebie, męża, dla Was obojga! To oszukiwanie psychiki napewno jest trudne /dla mnie by było/, ale to chyba jest najlepsze rozwiązanie! Ja też chcę dzidzi na wiosnę /choć myslę o tym z przymróżneniem oka, bo życie weryfikuje swoje, ale mam nutkę nadzieji, że może akurat wtedy.../ i będziemy miec maleństwa w podobnym wieku :D Fajnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!:) Życzę Wam udanej i szmapańskiej imprezy do białego rana / jeśli balujecie, bo nikt nie zdradził się ze swoimi planami ;)/ i oderwijcie się myślami w tym dniu od wszelkich trosk, życzę Wam /i sobie ;)/ z całego serca, aby wyszeptane życzenie o Dzidziuni kiedy wybije północ spełnioło się w tym nadchodzącym Nowym 2006 roku!!!! p.s my z mężęm wyruszmay jutro z rana na Sylwka/czeka nas parę godzin drogi.../, spedzmy go ze znajomymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
No a ja wróciłam od ginki, wyniki cytologii i posiewu b. dobre a na usg zobaczyłam pęcherzyk ciążowy, więc to jeszcze wczesna bardzo ciąża, ale jak na razie jest wszystko ok, więc się ciesze..... A my pewnie Sylwka w domciu spędzimy, bo plany legły ale ja się tam ciesze, dobre filmy, czyste powietrze, wolne od smrodu papierosów no i spokojne serce... Życze wam również szampańskiej zabawy do białego rana i pozdrawiam....!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę z mężem na bal:-) Może za rok już nie będziemy mogli nigdzie wyjść bo będzie dzidzia :-) Oby!!! Życzę wam udanej zabawy sylwestrowej i spełnienia tego najważniejszego marzenia w Nowym Roku, niech nastąpi na nas epidemia bocianów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×