Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik na do dupy ale damy rade. Ja w to wierze!!!! I TY też !!!! Prędzej czy później na pewno będziemy mamami! :) Kamilka mam Twoj adres(chyba) wiec ja Ci je prześle na poczte bo Darka nie wiadomo kiedy się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Witam ciepło z rana, a jutro juz weekend :) tylko ze ja w sobotę do szkoły. Ale potem od wtorku mam długi weekend :) Moluś dziękuję pięknie za zdjęcia. Lenka jest cudowna :) Ja też jestem weteranką, może nie w staraniach, ale w czekaniu :( i innych kłopotach. No ale cóż my na pewno też sie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- damy rade, po prostu musimy:-) W sumie to my trzy, zostałyśmy jako prawdziwe planujące... Ale i my dołączymy do szczęśliwego grona Mam:-) Potrzebujemy na to tylko \"trochę\" więcej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Zgadza sie Asik :) a moze znajdzie sie jeszcze ktoś nowy kto dołączy do naszego oczekiwania i starania sie o maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziłam sie dziś, że moja najlepsza psióła jest w ciąży. Powiedziła mi to na gg bo się bała osobiście. Pisze mi , że jej głupio bo wie, ze ja mam problemy a ona 3 dziecko będzie mieć.... Poryczałam się z radości i troche z zazdrości !!! Dziewczynka by mogła być bo ma już dwóch chłopaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje! Przepraszam was, że się mało odzywam, no ale czasu mało, szczególnie teraz kiedy poza pracą mąż całe dnie spędza na budowie, a ja zajmuję się małą, to jak mam chwilę, wykorzystuję ją żeby ogarnąć trochę bałagan, poprasować, albo cokolwiek. A dodatkowo jak jest pogosa, to zal siedzieć z małą w domu, więc wędrujemy. Ale obiecuję że wpadać będę i dalej wam kibicować bo za 2-3 lata zamierzam znowu planować ;-) Darka Lenka jest śliczna. Widzę fotkę na brzuszku. Moja Emi wcale nie ma ochoty leżeć na brzuszku, od razu się złości. A co u nas? W porządeczku. Mała jest przekochana, niestety spanko już marniutkie, wysypia się przez dzień na świeżym powietrzu, to potem w nocy już nie ma ochoty spać, więc ja chodzę niedospana. Poza tym nauczyła się już chwytać do rączek i teraz łapie wszystko co tylko wpadnie jej pod ręcę, m.in moje włosy, potem ciąąąąągnie ałć. ma też taką grzechotkę na kółku z gryzaczkiem, łapie ją i gryzie. Super. Dobra na razie tyle, postaram się znów zajrzeć, muszę neststy kończyć. Już nawet Channah się nie pojawiła dawno.. POZDRAWIAMY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- tak to jest w naszej sytuacji. Nawet nie potrafimy się w pełni cieszyć szczęściem najbliższych, kiedy to im się uda a nam nie... Dobrze to znam. Musimy być dzielne. Jeszcze miesiąc z kawałkiem i wyzyta u prof w Poznaniu. Ciekawe czy pogrzebie zupełnie moje nadzieje na macierzyństwo, czy jednak sprawi, że będziemy mieli z mężem to szczęście... Channah- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Moluś powiedz mi jakie właściwe u Ciebie sa objawy, że lekarka mówi ze czeka was długa praca. Wiem że miałaś torbiele, ale nie ma juz po nich sladu :) W czym jeszcze twki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka! Ja mam część jednego jajnika i mam endo! A widomo jak to z tym cholerstwem jest!!! Do tego prawdopodobnie nie mam owulacji bo nic na to nie wskazuje. Więc sama widzisz jak to jest... Ale mam nadzijeje, bo ją zawsze trzeba mieć! Tym bardziej, że ta pani gin jest super i duzo kobitkom pomogła i mają teraz dzieci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Cześć! dziewczynki,ja jestem tu pierwszy raz....Moze nie planuje ,ale chciałabym mieć maluszka....zobaczymy co z tego wyniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Mam nadzieje,że bede mogła byc mamusią,jeszcze nigdy z mężem nie staralismy sie o dzidzie? Ale tak z pierwszego strzału....byłoby SUUUUPER,trzymajcie kciuki!Pozdrawiam Gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Chyba już nie ma Żadnej z Was???? Szkoda *-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majamaja! Od chęci do planowania cienka granica, więc może niedługo będziesz się starać, narazie w imieniu swoim i nieobecnych chwilowo forumowiczek serdecznie zapraszam i... napisz o sobie coś więcej. U nas wszystko w porządeczku Emilka wesoła jak skowronek, wspaniale się zmienia i jeszcze raz zapraszam Was na stronkę której link jest w stópce, tam są nasze zdjęcia najnowsze, tylko nie wiem czemu nie mogę ich przeglądać za pomocą Mozilli jedynie przez internet Explorera. Channah dobrze że się odezwałaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Jak się cieszę ,że sie odezwałaś do mnie Droga Miamo! Bardzo śliczna Ta Wasza Emilka-poprostu słodka!!!Teraz nie mam czasu,ale napewno sie odezwe i napisze pare słów o sobie ,może sie blizej poznamy nawiasem mówiąc chcialabym....*-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Kamilkaaa,Moluś Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Channah i Asik Całuski dla Was też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Channah- buziaki:-) Majamaja- witaj i zostań. Ktoś tu w końcu musi podtrzymywać planowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
No ,świetnie,że sie odezwałyscie....Jak to miło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamaja
Tak własnie bedziemy sie trzymać razem ,to nam dobrze zrobi.?tak myśle?....Zawsze to inaczej z kimś pogadać nawet wirtualnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że będziemy :) My obecnie z męzem dużo się przytulamy.Pewnie nic z tego bo chyba nie mam owu. ale nie zaszkodzi poszaleć. ciesze się, ze nie myśle obsesyjnie o dziecku, że mam do tegp jakiś dystans, że wiem, ze czasem trzeba poczekać, ze nie wszystkim udaje się za pierwszym razem i ze niestety nie wszystkie jesteśmy zdrowe... Ale głowa w górze jest i pozytywne myślenie także :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- i tak trzymać. Przeciez wszystko dobrze się skończy, co nie? Majamaja- troszkę się mijamy na topiku:-) Fajnie będzie trzymać za ciebie kciuki w odpowiednim czasie:-) Może dopiszesz się do tabelki? Pustawo w niej trochę się robi... G*O*S*I*K- halooo!!!! Tęsknimy za tobą i Cadenem!!! Greta- jak tam ciąża ci służy? Który to już tydzień i jak się czujecie? Mam nadzieję, że tam za oceanem nas podczytujecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- to wspaniale! Cudowna wiadomość:-) A takie mieliście ciężkie początki. Na szczęście to już za wami. Teraz tylko radość i oczekiwanie na rozwiązanie:-) Pogłaskaj ode mnie brzuszek na szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH Asik25........ Joanna.....27......DolnyŚląsk......starania niemożliwe Moluś..........Joanna.....30.......Koło.............???? TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? greta78.....karolina.....28.....floryda............ tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik Darka...............................Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie troszkę uaktualnić tabelkę. Jeśli coś pomieszałam lub czyjeś dane są nieaktualne to proszę o poprawienie. Darka- dopisz datę urodzenia Lenki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majamaja ;-) Ja z Emi na rekach, więc melduję sie i ciesze sie ze tu jakos wiecej ruchu. U nas oki. Emi jux umie sie przekrecac z brzunia na plecki. Super 100krocia ale suuuper, w końcu dobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!;) Majamaja! -witaj u nas! zostań z nami i pisz jak najwiecej :D❤️ 🌼 Jestem taka happy, bo Mąż ma urlop i wspólnie spędzamy \"majówkę\". Myslałam, że z taki małym szkrabem nie jest możliwe aktywne spędzanie czau, ale myliłam się ;). Robimy grile, ogniska, wybieramy się na długie spacery.Udało się juz drugi raz wyskoczyć do centrum na piszzę ...:) Także suuuuper! Karmiłam już kilka razy Mateo na świeżym powietrzu.... -poradziliśmy sobie całkiem dobrze! A poza tym oki. Mały śmieje się się w głos! Szczególnie jak go łaskocze /tak intensywnie/ przed kapielą... Przewraca się na boczki, i z boczków na plecki. Trzyma prosto główkę, choć nadal mu ją podtrzymuję....chyba z przyzwyczajenia. W sumie za niedługo czeka nas kolejene szczepienie :o Pozdrawiamy cieplutko wszystkie \"palnujące\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- wspaniale się czyta co u was słychać:-) Cieszę się że wszystko tak dobrze się układa:-) Widać że jesteście bardzo szczęśliwi:-) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) 100krocia superowe wiesci :) pochalaj brzusiooo od cioci rosy :) albo moze pogilaj maluszka ;) bedzie mu weselej i sie bardziej rozbryka cala reszte mocno sciskam i sle pozdrowienia :) oraz witam nowa kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×