Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś dziś wizyta tak? Co nowego? Dostałaś zwolnienie? Trzymaj się, buziaki!!! Miama rośnie ci mała przywódczyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! nie pisałąm bo zgubiłam linka ale dzięki Agapce jest :) u m nie trwa 20-ty tydzień i 113 cm w obwodzie brzucha :) na zwolnieniu jestem od końca listopada... wizyta spox. 23-go jade na usg połówkowe to bede wiedziec więcej no i musze podesłac WAm kilka fotek - nie mam nowych. Te które bedą sa z połowy listopada 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta84-mamuniajulenki
Hej dziewczynki, gratuluje wszystkim mamusiom i przyszłym mamuniom :) Pamiętacie mnie jeszcze? :) Moja ciąża przebiegała okej do 6 m-ca potem z niewiadomych przyczyn skróciła się szyjka macicy i musiałam leżeć oraz brać Fenoterol. W lutym 25.02.09 urodziłam siłami natury Julcię 3850 i 56cm :) Teraz właściwie nie mam na nic czasu, każdą chwilę poświęcam córci. 2 godziny temu zasnęła i postanowiłam do was zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Roku - Dobrym Czasem " Pozdrawiamy Gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam cieplutko Ale mnie tu dawno nie było. Pewnie mnie już nikt nie pamięta A co tu taka cisza, gdzie jesteście dziewczynki? Moluś a znasz już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam :D mi przykro, że nikt tu nie zagląda... dobrze, że znalazłam inne forum i tam moge się dzielić swoimi przeżyciami bo tu pisałą bym chyba jak do ściany ale z drugiej strony to macie swoje maleństwa i topik "planujące ciąże " jest Wam niepotrzebny :( płeć poznamy dopiero przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Moluś :) A na kiedy masz termin? Bo ty chyba niewiele masz po mnie :) czyli nie chcecie znać płci? a poza tym jak przechodzisz ciążę? A co z Kamillą bo ona chyba urodziła już drugiego bąbelka? A całą resztę wzywam ładnie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam termin na 27 kwietnia a TY? i nie mam pojęcia co u reszty dziewczyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Ja mam na 16 marca, czyli trochę wcześniej. Ale kiedy urodzę to się okaże bo maluch coś sie śpieszy. Twardnieje mi brzuch, mam już skróconą szyjkę, biorę leki i leżę. W ogóle moja ciąża od początku jest trudna, także już bardzo długo leżę. No i ciągly strach jest. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze trochę donosić maluszka. A kupujesz już jakies rzeczy dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki byś wytrzymała do terminu... co do zakupów to mam tylko 5 par body, czapeczke i rękawiczki... ale czas pomału kupować... kumpela obiecała mi troche rzeczy tylko nie wiem dokładnie co.... A Ty jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, zaglądam, ale pusto było. Zaglądać będę dalej, nie zamierzam Was opuścić. Kamilkaaa pamiętamy, ale po kątach się kryłaś. Trzymam za Was kciuki Dziewczynki, donosicie ładnie, urodzicie, a potem poproszę o fotki! A tak w ogóle to znacie płeć? Dużo nas było swego czasu, ale każda pewnie zajęta, ale żeby tak nie zajrzeć, nie no, kibicowałyśmy i będziemy się trzymać dalej. Dlatego przywołuję Was! U mnie dobrze, Emilka 8 stycznia skończyła 3 latka, Gosia dziś kończy pół roczku. Tak ten czas leci. Wspaniałe mam te dziewczyny, trochę dają popalić, ale kocham je do bólu. teraz się pochorowaliśmy wszyscy i tak ciągnie się już prawie 2 miesiące. jak nie jedna, to druga. Ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pusto.... ja rosne..... małe kopie az czasem boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
płeć znam, ma być prawdopodobnie chłopczyk odnośnie rzeczy dla małego to większość mam. Brakuje mi łóżeczka, kosmetyków, pieluch, wanienki i innych drobiazgów/ Ciuszki mam, wózek i fotelik do auta też Miama zdrówka dla dziewczynek, oby choróbska poszły szybko precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś tak, kopanie z czasem przestaje być przyjemne i bywa że jak kopnie to boli. Kamilkaaaa gratuluję. A moje Gosiątko to mały odkurzacz, wprowadziłam już zupkę, mięsko w zupce, kaszkę, jabłuszko, wszystko wcina aż jej się uszy trzęsą. A jak my jemy to ona też chcę. Silna jest że hej, trzymana pod paszki stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś już bliziutko i zobaczysz to najbardziej upragnione malutkie szczęście pod słońcem. Ja też nie mogę się już doczekać. A jak Ty się czujesz? Co tu tak puściutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja mam 35 lat i bardzo chcę mieć drugie dziecko i zaczynam starania od 25 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Nie sadzilam ze tu jeszcze ktos pisze :) U nas OK. Justysia chodzi do przedszkola a Gabrysia ma juz 7 miesiecy. Jest troche ruchowo do tyłu bo długo nosiła poduszke Frejki (na bioderka) i teraz dopiero zaczela pełzac. Ale poczula juz ze ma kolana i sie dźwiga i buja na kolankach :) niedługo wiec juz raczkowanie :) Gorzej bo moje obie obie coreczki maja mocną skaze białkową. Gabi na piersi jeszcze wiec ja mam ostrą diete :( Z zazdroscia patrze na meza jak je jogurt lub cukierka czekoladowego... raz sie u mmy mojej pokusilam i zjadlam jedneo to sie rany na nóżkach Gabisi porobiły a ja płakałam ze taka ze mnie wyrodna łakoma matka :( odtąd trzymam sie diety rygorystycznie. Ehhh no i na wychowawczym jestem na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana nareszcie! Gosia też niedługo skończy 7 miesięcy. Ja nie wiem, czy karmiłabym piersią przy takiej skazie. Współczuję Ci. Też nie pracuję, macierzyński mi się skończył, a teraz już na zasiłku jestem. U mnie ciężkie chwile z dziewczynkami. Gosia wymaga ciągłej uwagi, jak nie na rękach, to na kolanach, więc jak mam chwilę wytchnienia to albo zajmuję się obowiązkami albo Emilką. Dzisiaj mała się po mnie wyspinała i stanęła na nóżkach Niesamowicie jest silna i jeszcze bardziej ruchliwa. Nie można jej zostawić nawet na chwilę nigdzie, bo strach. Chyba że w leżaczku albo kojcu, ale wtedy się zaraz wkurza. myślałam zawsze że Emilka jest nie do przebicia jeśli chodzi o ruchliwość i siłę i w ogóle o to, że ma takiego jeża w pupie, ale teraz kiedy jest Gosia widzę jak bardzo się myliłam. Małgonia jest jeszcze silniejsza i jeszcze ruchliwsza. i ma większego jeża w dupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko coś. jak tam? U mnie początki raczkowania, jazda bez trzymanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki i czytam was i zawsze pamiętam!!! Mam sentyment do tego forum bo od niego "wszystko się zaczęło" :) Moja Paulinka jest kochana! Ma już 1 rok, 5 m-cy. Ja od stycznia wróciłam do pracy, a z małą jest niania. Jest OK. Moluś powiem ci że podglądam czasem forum na którym piszesz bo jestem ciekawa co tam u ciebie i jak ciąża :) No ale wiem, że wszystko ok więc cieszę się, no i już niedługo wielki finał :D Buziaki! Miama no to masz się trochę z tymi swoimi dziewuszkami... Ale super że wszystko ok i są takie fajne! Jana współczuję tej skazy białkowej... A może rzeczywiście jak pisze Miama odstaw małą od cyca to przynajmniej nie będzie narażona na ewentualne wysypki, no i ty odetchniesz i w końcu będziesz mogła jeść normalnie? Trzymajcie się cieplutko!!! Kmilka no to chłopczyk będzie - super!!! No już tuż tuż twój termin... lada dzień, a może już urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wpadaj częściej żeby forum całkiem nie zasnęło. A jak u Ciebie poza tym, jak leci? Jak się udał powrót do pracy, jak Paulinka to przyjęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama mój powrót do pracy w sumie bezproblemowy, myślałam, że będzie gorzej... w sumie już po tygodniu czułam się jakbym w ogóle nie odchodziła (a nie było mnie w sumie 1,5 roku). A Paulinka też dobrze i też myślałam, że będzie gorzej, szczególnie psychicznie, no ale odpukać wszystko dobrze się układa! Wiadomo chciało by się być z dzieckiem w domu... no ale niestety realia finansowe na to nie pozwalają :( Przecież tyle matek "zostawia" dzieciaczki i wraca do pracy, to chyba naturalna kolej rzeczy, więc przeszłam nad tym do porządku dziennego :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wybaczcie ze tak mało tu pisze.... tak u mnie ok...w poniedz. kończe 35 tydz !! szok!! w poniedz. mama też wizyte u gina i dowiem się czy nadal leży sobie bokiem, jak tak to pewnie bedzie cc bo ono juz tak lezy od dluzszego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wczorajszej wizycie wiem ze 20 TEGO KWIETNIA ZOSTAJE MAMA :D:D:D ciekawe kogo urodze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×