Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Nie robiłam Moluś, zobaczysz co Ci powie lekarz. Napewno zmierzy na USG przezierność karkową - NT. Jeśli wynik będzie dobry, to nie będzie potrzeby robienia takich badań. W grupie ryzyka też chyba nie jesteś. A u nas ok, Małgosia pięknie przesypia noce, częściej budzi nas Emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Moluś 🌻 Musisz byc teraz silna dla drugiego dzieciątka. Napewno teraz juz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ale jak to? Strasznie mi przykro, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i druga dzidzia przyjdzie na świat cała i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z drugą na szczęście wszystko OK- ma 6 cm , przeziernosc karkowa i kosc nosowa OK lekarz też nie wie co sie stało - może tamta dzidzia była słabsza i nie dała rady. Mówił , że czasem tak się dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam... Moluś- przykro mi, bądź silna. Druga dzidzia na pewno ładnie będzie rosła i przyjdzie na świat zdrowa i śliczna. Trzymam kciuki! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam... Moluś- przykro mi, bądź silna. Druga dzidzia na pewno ładnie będzie rosła i przyjdzie na świat zdrowa i śliczna. Trzymam kciuki! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Dzień Dziecka Nienarodzonego, dlatego dla naszych Aniołków. Mój miałby za miesiąc 4 latka. Moluś cieszę się, że druga Dzidzia rozwija się prawidłowo. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... OK w sumie sie czuje tylko dziś nie mam humoru i najchętniej dała bym komuś w łeb !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem. W poniedziałek miałam histeroskopię i usuwaną przegrodę macicy. narazie małożyli mi wkładkę wewnątrzmaciczną (spiralę) w celu uniknięcia zrostów. Podczas miesiączki mam ją wyciągnąć i wtedy możemy się zacząć starać o drugą dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... tak to pewnie hormony ;) dziś za to OK :) 100krocia to trzymam kciuki :) a reszta pewnie o topiku już zapomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda Moluś. Cieszę się, że u Ciebie dziś ok, bo u mnie dziś nerwowo, że ho ho. Dziewczyny od ra ledwo wytrzymuję :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko zaglądasz tu jeszcze? Czy brałaś w ciąży heparynę? Ja miałam badania krwi w szpitaly przed histeroskopią i mam coś nie tak z układem krzepnięcia. Czas protrombinowy 11.9 i fibrynogen 12,3 g/l !!!!!!!! Ten fibrynogen to norma 2-5g/l, a czas protrombinowy to •13 - 17s. Muszę pokazać to ginowi i spytać się czy powinnam brać jakiś zcard, lub później w ewentualnej ciąży heparynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rzadko zaglądam, wybaczcie, postaram się nie zaniedbywać naszego topiku na tak długo! Moluś jeju bardzo mi przykro, że straciłaś jedną dzidzię..... A co się z nią stało, jest nadal w brzuszku? A nie stanowi zagrożenia dla drugiej? Trzymam kciuki za drugie maleństwo, na pewno będzie wszystko OK i urodzi się śliczna i zdrowa!!! Jesteś dzielna, trzymaj się cieplutko i dbaj o WAS!!! Miama super, że Małgosia tak ładnie śpi i jest grzeczna :) 100krocia wszystko będzie dobrze i już niebawem druga dzidzia na pewno będzie w drodze :) hannach co u ciebie, przeprowadziłas się do Świdnika??? agapko jak tam Helenka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś no to koniecznie daj znać po wizycie! agapko Helenka ślicza!!! Jak zwykle zdjęcia powalające! A gdzie wy kochane macie taką piękną jesień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka piekne foty, jak zawsze zresztą ;-) Moluś daj znać. U nas ok, Gosia dowodzi coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj u mnie też OK. Pan dr bardzo sympatyczny i przystojny choc już ma pewnie z 60 lat Zbadał mne ginekologicznie - macicia Ok. Potem zrobił usg dopochwowao i brzusznie. Zmierzył dziecku główke, kośc udową, jame brzuszną i wszystko w normie Serduszko też bije miarowao i dzidiza waży 151 gram następna wizyta 30 listopada i dostane zwolnienie... :) buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×