Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

witajcie! nic nie pisałam ale zaglądam tu czasem.. u nas niestety bez zmian- tabletki nie działają... chyba mój facet będzie musiał brać zastrzyki na podwyższenie tostesteronu:( myslałam, że dzięki tym tabletkom miną nasze łóżkowe problemy. ale niestety:( ciekawe, kiedy w końcu będziemy mogli starać się o dziecko... boję się, że nie będzie to łatwe, bo ponad rok temu miałam usuwaną nadżerkę... do tego ostatnio dowiedzialam się, że moja ginekolog popełniła straszny błąd w sztuce-nie zauważyła, że 7-miesięczny płód jest martwy:( podobno dziewczynę ledwie uratowano... mam teraz mieszane uczucia, bo chodzę do niej prawie 2 lata i zamierzłam też ewentualną ciążę jej powierzyć... pozdrawiam! i sorki za smucenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sobotę:) dziś 43dc ...@ brak..tempka 37,5..wiec jakz wykle od pray dni bez zmian..tylko jakzobazce jutro 1 kreche to normalnie ..zwariuje ;):P cycochy bola bardzo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wyrwałam się na chwilunie, bo do nas znajomi na piweczko wpadli :) ;) Agapka, trzymam mocno kciukasy aby były DWIE GRUBE KRECHY!! odezwij sie jutro jak zatestujesz ;) Joka, fajniutko że sie odezwałaś!Pisz jak najczęściej! Nie wiem jak Cię pocieszyć..., ale trzymaj się mocno... życzę aby wszystko sie ułlożyło po twojej myśli. Ty także myśl pozytywnie, a napewno wszystko się uda! Pozdrowienia dla Was wszystkich :D i miłego weekendu zyczę, bo wciąż trwa..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic Agapa zobaczy jutro dwie kreseczki . . . . :) Ma wszystkie objawy no i te bolce cycuszki ;) Znam to z autopsji .... Osobiście 3 mam kciuki za Ciebie 🌻 i wszystkie dziewczyny starajce się o dzidzusia 🌻]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane!!!! DWIE PIĘKNIUSIE KRESECZKI!!!!!!!!!!!!! jedna troszkę bledsza ale widoczna !!!;) jestems zczęśliwa,ale jeszcze lekaż musi potwierdzić!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no agapa - WIELKE GRATULACJE ❤️ dla ciebie wiedzialam ze ci sie uda, czulam to, a teraz uwazaj na siebie i potwierdz u lekarza :D jeszcze raz gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---dzia❤️ jeszcze to do mnie nie dochodzi!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa ---------->Gratulację !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dbaj o siebie i dzidzuinię przed wami piękny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka 🌻 ❤️ SERDECZNE GRATULACJE !!!! Witamy kolejną \"mamausię\" na naszym topiku :) Wszystkiego naj dla Ciebie i fasoleczki :D Agapka wpisz się jak najszybciej do III tabelki :) i zabierz tam resztę dziewczyn.... :) Mam tylko nadzieję, że teraz nas nie opuścisz.....i nadal z nami bedziesz na naszym \"szczęśliwym topiku\" ;) ??! Moc buziaków 👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze sie do III tabelki jak lekaz potwierdzi ;)..dzis po połódniu jedziemy z Miskiem od ginia ;) DZieki za wSzystki gratulacje..pewnie ze was nie opuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Joka życzę Wam aby wszystko się ułożyło po Waszej myśli. Szkoda, że teabletki nie odniosły takiego skutku jaki powinny, ale napewno te zastrzyki będą wystarczające. A co do lekarki to myślę, że można pójśc na kontrol do innego lekarza. Jesli to było jednorazowe przeoczenie...cóż człowiek jest tylko człowiekiem. Agapa Gratuluje! super wiadomość od rana! nadal zdycham... wzieło mnie nie na żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane koleżanki ;) to juz potwierdzone..po serduchem nosze nowe zycie ;)❤️ czy jest cos wspanialszego jak taki cud!!!!! chyba nie ma!!!!!! to pzrełom 4,5 tygodnia...ale narazie nie miałąm usg...mam przyjść za miesiać dopier...z wynikami badań ;) jestem szczęśliwa mój niedzwiedz też!!! zyzce wam szybkiego zafasolkowania bo jak sie zcegos bardzio che to to jest!!! i sie spełni:) buziaki idę ochłonac bo nakrecona jesem na maxa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witam kobietki....;) Agapa--->>> Moje gratulacje!!!!! przerabiaj tabelke w takim układzie! Wiem co czujesz bo do mnie też do niedawna to nie dochodziło,a jak wyszłam od lekarza który potwierdził poczęcie tego maleńkiego życia....to myślałam że eksploduje ze szczęscia...!!! Bardzo się cieszę razem z Tobą i dbaj o siebie,a raczej już o was...;) Acha nie mówiłam wam jeszcze moje drogie o tym jak byłam na moim pierwszym USG....ojej tego sie nie da opisac...myślałam,że jeszcze nie bedzie widać zbytnio...a jakie było moje zdziwienie, kiedy lekarz pokazał mi taką małą,pulsującą plamkę....i kazał mi zgadnąć co to takiego może być??? No to ja na to że to napewno to malenstwo....a ten się zaczął śmiać i mówi mi, że jak zna życie i wogóle widzi jak sie tym wszystkim ekscytuje... to zaraz sie popłaczę... No i okazało się że miał racje,bo to było serduszko mojego skarbka...a potem jeszcze zdjęcia ....jak zobaczył to mój mąż to też ze mną ryczał jak bóbr!!! A pan doktor tylko skwitował: A nie mówiłem??? ;) Dziewczyny dołanczajcie szybciutko do nas...trzymamy kciuki!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mikołajka - jak przeczytałam to tez mi się zachciało plakać! Jak Ty masz fajnie!!!!!!! :) :) :) GRZTULUJE malutkiego serduszka!!! :) Ja czekam na @, nie wiem kiedy przyjdzie. Mam nadzieje, że wcale ;) Póki co zaliczyłam kolejny semsetr i jestem szczęśliwa. :D PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam : TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...? ❤️....jestem szczęśliwa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
J_A_N_A---->>>> dziękuję i też gratuluję zaliczonych egzaminów...;) a nie mówiłam że wszystko się dobrze skończy??? Nie należy sie odrazu poddawać i załamywać.... I bierz się do "ROBÓTKI" wiesz jakiej....oczywiście małej fasolki..i dołanczaj do III tabelki :) tak jak zrobila to dziś AGAPA....;) Uwierzcie mi że od momemtu kiedy sie dowiedziałam o małym szczęściu pod moim serduszkiem....nie ma rzeczy niemożliwych....;) Świat jest kolorowy i ludzie jakoś inaczej wyglądaja....-to podobno są moje skutki uboczne tego stanu....;) ale czuję się szczęśliwa i proszę tylko Bozie z całego serduszka o zdrówko dla mojej kruszynki....:) Pozdrawiam wszystkie dziewczęta...i wysyłam całą masę pozytywnych fluidów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach---dzieki za gratulacje 🌻 jak bede tylko czegoś potzebował(znaczy sie rady) to dam znać oczywiscie...tylko obawiam sie ze ebdziesz miała mnie dosyć ;P..jak zacznę się wypytywać co i jak ;) ;P narazie wszystko wporzadku...i oby tak pzrez astepne miesiące ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez poprawie tabelke...-eh TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE :( julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Moluś.....uszka do góry....czemu zawieszasz staranka??? Mogę się założyć że w następnym cyklu dołączysz do tab. III - ja Ci to mówię!!! :) Tak było w moim przypadku....też postanowiliśmy zawiesić staranka...a tu co??? Figielel od Zycia....i to jaki uroczy i kochany!!!! Życzę Ci tego z całego serduszka i trzymam kciuki!!! :) >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za dobre słowa... cieszę się razem z przyszłymi mamami:) chciałabym, żeby u nas sprawy przybrały lepszy obrót... przyznam szczerze, że lepiej się czuję, wiedząc, że te kłopoty mego Skarba to efekt niskiego poziomu hormonów w organizmie... bo u mnie, mimo brania pigułek- libido jest na wyskoim poziomie i chyba wyobrażacie sobie jak się czuję, gdy mam ochotę na seks, a on... :( boję się myśleć co będzie, jak i zastrzyki nie pomogą:( w tym tygodniu kończą się mu tabletki, więc pójdzie po te zastrzyki... ślub w wakacje, jesienią kończę magiczną 30-tkę...chcę wierzyć, że wszystko będzie dobrze... pozdrawiam! gratuluję szczęśliwym przyszłym mamom, życzę powodzenia starającym się! mam nadzieję, że w końcu przyjdzie taki moment, że i ja wpiszę się w tabelkę... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, głowa do góry, musicie być dobrej myśli i odganiać złe chwile. Zobaczysz , żę będzie dobrze. dzisiejsza medycyna napewno znajdzie rozwiązanie. Ja nadal chora :( już od piątku... teraz zmykam czeka na mnie kawa i PIT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Co tam u Was słychać? Agapka, jeszcze raz gratulacje, dbaj teraz o siebie i ciesz się tymi cudownymi chwilami.... Karyn, co u ciebie słychac, jak tam sytuacja w pracy? Joka, trzymam kciukasy aby te zastrzyki pomogły i i abyście mogli jak najszybciej rozpocząć staranka ;) J_A_N_A gratulację za zaliczoną sesję!Niestety kosztuje to troche zdrowia i wysiłku ale jak to fajnie jest już po.... Ja muszę jeszcze zaliczyć język (i to jeszce w ramach sesji....), egz poszły elegancko, ale ten język trochę olałam i muszę się za niego wziąć....Poza tym trzeba poważnie zacząć mysleć o pisaniu tej mojej pracy mgr... Rany, dziewczyny jak mi się nie chce :( I jeszce mam dodoatkowy egz w czerwcu (oprócz sesji letniej....), więc jak to zwykle u mnie bywa -WSZYSTKO NA RAZ!!! Miłego dzionka Wam życzę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 cycochy mnie tak bola z szok!!! w nocy prawie nie mogłam spać bo na boku nie mogłam wytrzymac tak rwą !!! ale dla dzidzi wszystko zniose ;)..poza tym wszystko jest ok i wporzadku...oby tak dalej kamilka--dzia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mikołajko zawieszam bo jestem po operacji (usuniecie terbieli + prawy jajnik) i biore teraz jakies hormony i lekarz kazał sie wstrzymac ok 6 mies. Chodzi tez o to ze byłam cieta jak na cesarke (ode pepka w doł-17cm) i musi sie wszystko ładnie zagoic. Mam nadzieje, ze to poł roku szybko zleci i dołacze do III tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś zdrowiej jak najszybciej! Pól roku napewno minie szybko... I wszystkie zapełnimy III tabelkę, przecież ten topik jest szczęśliwy, mam nadzieje, że pamiętacie o tym!!! :) Asik, a ty gdzie się podziewsz???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witajcie!!! Moluś.....teraz rozumiem....ale czas szybko plynie i juz niedlugo pochwalisz sie sliczna fasolka pod swoim serduszkiem....:) Tymczasem dbaj o siebie i swój brzusio, coby był wygodny dla Maleństwa....;) Bo to już niedługo..bedzie mial lokatorka ktory go skutecznie powiekszy i wypelni jak sie patrzy...:) Wszystkie tu trzymamy kciukasy....!!! Agapko....wiem co przechodzisz ja mam takie same bolaczki....wieczorem zanim znajde wugodna pozycje...to troche mija czasu a kokosze sie jak kurka na jajeczkach....;) a najbardziej to biedny jest mój mężuś jak dostaje po łapkach....:) a zwiekszyły sie chyba juz o 2 rozmiary conajmniej az sie boje myslec co bedzie pozniej....??? a jak brzusio- boli czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kamilla7 dziękuje! :) U mnie 34 dzień cyklu. Ale raczej nie wierzę ze jestem w ciazy bo mnie nic nie boli :( Takze czekam na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 w pracy narazie spoko, w sobotę jadę na spotkanie ze szkoleniem więc pewnie będę miała bardziej klarowną sytuację. (oby jeszcze te pół roku wytrzymać) Kamilko pociesz się , że do czerwca jeszcze trochę czasu :) J_A_N_A umknął mi Twój wpis ...Gratuluję z okazji zaliczonej sesji! A narazie leczę choróbsko, jak tylko wyleczę lecę do gin. może zaczniemy starania wcześniej. Zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×