Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Mikołajka
Channach>>> a gdzie moj lodek??? Ty łasuchu....pewnie zjadłas....;) A niech Ci na zdrówko będzie....a raczej wam...!!! Ide sobie sama poszukać....takich pyszności!!!! ;) Smacznego....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety ;) Jana--a wiec co do mdłości to wcześniej nie miałam ządnych...a wczoraj normalnie tam mnie ciagneło od zołądka...tak jak by mi zaraz miało być coraz gorzej niedobzre i juz widziałąm w myslach jak bede zwracaął nad kibelkiem bo myslaąłm zę naparawde sie rozkreci na dobre,ale połozyłąm sie i samo pzreszło bo zasnełam ;) Mikołajko--a wieec ja wstaje tak arno czyli 6.20. bo na po 7 przyworza mi m ojego małęgo poopiecznego brzdąca którym se zajmuje ;)wiec szybko biore prysznic i zcekam na niego...ale odsypiam w połódnie kiedy mały śpi ;) włąśnie wstałąm :Peheh chanach---ach te zachciewajkii..ja mam starszliwą ochote w ciaży na ryby pod każda postacja..a tak w ciagu dnia to co kilka chwil inna zachciewajka ;) pzresyłąm 😘 i idę w stronę kuchni bo zachciewajkę mam ..a akurat gołąbki w lodowce ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--już wyszłam z lodówki z cała jej zawartościa ;P heheheh żartuje ;P..ale co nieco z niej wyniosłam ;) ja też chce lodzika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona 27
Cześć Dziewczynki! Razem z moim narzeczonym również planujemy dzidziusia. Za 3 miesiące bierzemy slub i od dawna już planowaliśmy, że jeszcze przed ślubem zaczniemy się starać o dzieciątko. Niestety, niedawno dostałam wypowiedzenie umowy o pracę i obecnie jestem na etapie poszukiewń nowej. I na nieszczeście zdarzyło sie to akurat teraz, gdy tak bardzo zależało nam na stabilności zatrudnienia. Coś nowego majaczy jednak na horyzoncie (mam na myśli nową prackę) przygotowuje sie do jej podjęcia i jednocześnie nie mogę sie oprzeć wątpliwościom co teraz powinnam wlaściwie robić? Czy znów przesunąć o parę miesięcy nasze starania? Co zrobi mój nowy pracodawca, gdy po miesiącu zatrudnienia mnie oznajmię mu że jestem w ciąży. czy któraś z was była może w podobnej sytuacji? Poradźcie co mam robić? Tak bardzo nastawiałam się na te starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, dziewczyny gadacie o tym zarcou-az ja sie glodna zrobilam-a nawet nie mialalm jeszcze czasu sniadania zjesc..:( Mona-ja bym na twoim miejscu poczekala te kilka miesiecy az umowa bedzie na stale-a potem biez sie ostro za robote...Niestety w takie sytuacji nie bylam wiec moge tylko gdybac... karyn-jak tam humor-mam nadzieje ze lepiej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah , pewnie że chcę! Uwielbiam spać. :) Mona 27 dowiedz się czy nie musisz być zatrudniona min. 6 miesięcy u nowego pracodawcy. Wcześniej było tak, że trzeba było przepracować pół roku, żeby mieć świadczenia (macierzyński). Zadzwoń do ZUS i sprawdz. No właśnie, pusto tu jakoś dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K już lepiej :) Dałam sobie na luz, co ma być to będzie :) Chanah możesz skopiować jeszcze raz link? kalkulatorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co nie sa w temacie...ja aktualnie przebywam w Kanadzie wiec mam 6 godzin poslizgu w porownaniu z wami... a kalkulator jest dobry ale zakaldajaca ze masz zawsze takiej samej dlugosci cykle-bo ja ostatnio mialalm 25 dni-a wczesniej 28-29, wiec nie wiem czemu ten ostatni tak sie skrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Channah ! tylko najgorsze, że mam bardzo nieregul. i nie wiem jak dobrze obliczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, ja chyba bede probowala co drugi dzien ...moze akurat utrafie..:)) bo tez mam nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona 27
Dziękuję za szybkie odpowiedzi Z tego co wiem na razie przez 7 miesięcy miałabym być zatrudniona na etacie stażysty (podczas tego czasu firma przyucza do wykonywania określonych czynności), po tym okresie egzamin i dopiero można się stać pracownikiem owej firmy że tak powiem "pełną gębą". Trudno mi sobie jednak wyobrazić, że mialabym czekać aż 7 miesięcy z moimi staraniami. A przecież ostatecznie można pracować w początkowym okresie ciąży. Co radzicie? Pozdrawiam i wielkie dzięki za zainteresowanie mą sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*o*s*i*k hihi, dobrze, że to ta przyjemniejsza część prób :) Ja po odstawieniu tabletek mam bardzo niereg. strasznie mi się poprzestawiało. Gosik, jaka jest róźnica czasowa? Chanah to pewnie zaraz się zobaczycie :) ja siedzę do 15-stej jeszcze 45min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona27 w takim razie planuj ciążę za jakies pół roku od zatrudnienia. Dowiedz się czy pracując na stażu masz prawo do świadczeń. Co będzie jak po 7 miesiącach usłyszysz \"Pani już dziękujemy\"? Oczywiście nie życz Ci tego, ale w naszym kraju wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn-roznica -6 godzin do tylu u mnie dopiero 10:37...i caly dzien przede mna!!! idziemy dzis na kregle i drinka( a swoja droga alkochol chyba nie bardzo wskazany co? ) Mona mysle tak samo jak Karyn-zaczekaj kilka miesiecy...niech sie praca wyklaruje..chociaz swiadczenia bedziesz miala...chyba ze maz sporo zarabia-to od razu bierz sie do roboty..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, to Ty dopiero\" zaczynasz \" piątek , hihi . Ja zaraz do domku zmykam bo pracuę do 17-stej. A coż Cię tak pognało daleko do Kanady? A plany na dziś : remont. Miłego weekendu do poniedziałku p.s DZIŚ DZIEŃ CHŁOPAKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tu cala rodzine-no i oczywiscie teraz- milosc mojego zycia!!! ale wam dobrze-a ja tu musze jeszcze tkwic przez5 1/2 godziny..:( no coz-zycze udanego weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie się podziewacie ,,,si9cie spiochy jedne...pobudka ;) ja juz oczywiście szamie owocki ;).. heheeheh ;) azaraz bede stałą przy garach bo dzis przyjeżdzają mojego Miia rodzice ;) dacie wiare ze jesteśmy ze soba prawie 4 lata a oni sie ejszcze nie znają ;) ale dziś sie poznaja heheheeheheh na 17.00 bedą ;) dobra spadam do kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj o mały włos nie zemdlałam, ale sama jestem sobie winna. Weszłam odwiedzić rodziców i stałam w drzwiach w płaszczu i duszno mi się zrobiło, a potem mdło. Po tym numerze stałam nad kiblem z poł godziny... Okropieństwo, z każdym dniem jest gorzej! Ale zaczynam lubic te mdłość, bo czuje że to jednak ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przyjda tescie ;) stresuje sie torszke bo pierwszy raz bedą sie widzieli z moją mamą ;) ale ebdzie dozbre..ja mam z nimi bardzo dobry kontakt wiec spoko ;) a teściowa kupi9ła mi bluzeczke z napisem \"mama\"---czyz nie jest kochana ;):):)..zdzwoniłą i mi powiedziałą ze ma dla mnie prezent ,ja oczywiście musiałąm to z niej wydusić co to za niespodzianka i powiedziała zę buzeczka z napisem \'mama\" --świetnia!!!!! buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreska udana,wszyscy szczęsliwi ;) ja i dzidzia też szczęsliwi wie idę spać ❤️ buźka dla Was moje Aniołki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Witam po długim weekendzie:-) W piątek wziełam sobie wolne:-) Niestety nie mam zbyt dobrych wieści. Dziś 25 dzień cyklu. W nocy wstałam na siku i zobaczyłam różowy śluz, no to ładnie rano będzie już @ na całego Rano wstaje dalej różowy śluz ale teraz to już pewnie jest coś więcej ale nie mam odwagi iść do toalety, chociaż zaraz jednak będę musiała... Wygląda na to że mam początek @. Wszystko mi się już pochrzaniło, miałam cykle w miarę regularne a teraz to już nic nie wiem, przecież ostatnio miałam 34 dniowy, a teraz tylko 25? Ale cudownie sie was czyta, o tych wszystkich mdłościach- zazdroszczę wam tego:-) Agapa- bluzeczka musi być piękna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w toalecie i nie ma ani @ ani różowego śluzu:-) Czyżby to jednak nie była @? Czyżbym miała jednak jeszcze szanse w tym cyklu?:-) Mam ogromniastego stracha że jednak wredota nadejdzie i to jeszcze dzisiaj... A czy to możliwe żeby to był jakis nikły objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asik! Prawdę powiedziwaszy jak przeczytałam twoje dzisziejszego, pierwszego posta to pomyśłam, że nie wygląda to na @.... Różowy sluz, i to w 25 dc....- coś nie tak.... Jestem z Tobą, aby to był tylko i wyłącznie objaw....wiesz czego :) Ale nie chce zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kamilla! Oby to jednak nie była @!!! W nocy jak zobaczyłam ten różowy śluz to aż mi ręce opadły że ta @ chyba zwariowała, nie dość że nie chce mnie opuścić to jeszcze przychodzi kiedy jej się podoba raz po 24 dnich raz normalnie (po 28 dniach) raz po 34, a teraz po 25? Normalnie mnie wkurzyła:-) Ale teraz mam jakąś niewielką nadzieję, chociaz jest ona naprawdę znikoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- jesteś cudowna. Postaram się zachować spokój i tylko będę pokornie błagać niebiosa żeby to było to co mówisz:-) Choć wiem że mogę się bardzo rozczarować... trzeba spokojnie poczekać i się przekonamy. Póki co @ nie ma (znowu sprawdzałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ale to możliwe ze tej wydzieliny było tak mało i już jej nie ma? W sumie to jak zaczynała mi zmieniać kolor na zbliżony do @ to już kolor robił się coraz bardziej małpowaty i już nie było tak że zniknął i był znowu przezroczysty. Minęło już trochę godzin i @ nie ma to może to nie był jej objaw... OBY!!!!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Channah:-) Ale napisz tylko czy ty miałaś dużo tej wydzieliny i czy długo trwała? Pliiisss!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, na razie bardzo dobrze:-) Tylko spokojnie, tylko spokojnie, tylko spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik---ja miałam plamienie taka mała ilość krwi w 23 dniu cyklu i tez myślaąłm ze to @ ..ale teraz wiem ze to było zagnieżdzajace sie jajeczko bo @ wtedy ie pzryszła ;) trzymam kciukasy ;) a teraz idę z moim małym podopiecznym na mała dzremkę ;) dzis miałąm jechać na badania (morfologia,mocz ,grupa krwi) ale zapomniałam zostawić pierwszego rannego moczu i jade jutro ;) a w piątek widze pierwszy raz moją dzidzie juz sie dozcekac nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×