Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moi teściowie w skali 1-10 dostają 6 :) Ogólnie są spoko, ale mąż ma jeszcze 2 braci, starszego i młodszego. Ten starszy jest strasznie rozpieszczony i jak coś musi zrobić w domu np. pomalować sufit, to on nie umie i wszyscy musza tam jechac i mu to zrobić. On ma już syna 10 mies, mieszka w Krakowie. Tak samo jak chcą przyjechać do tesciow w odwiedziny. Nie mają auta (kasę odłożoną mają ale nie kupują bo to dużo opłat) więc zawsze mój misiaczek lub młodszy brat (oboje mają auta) muszą po nich jeździć 120 km w jedną stronę i ich odwozić. Już mam tego dość, ale się nie przegada. Gdyby mąż nie miał tego brata to teście byliby na 9, ale tak to tylko słyszymy, że trzeba ich przywieźć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah jak wrócisz do pracki to będziesz miala trochę rozrywki. Ale uważaj na złych klientów :) Agapa obym ja w przyszłości miała takie objawy jak Ty czyli prawie żadnych! a 20-sty marca już niedługo! Gosik witaj i zostań z nami . Mikołajka robiliscie remont? czy nowe mieszkanko sobie sprawiliście? 100krocia pięknie teraz wygląda tabelka 🌻 taka równa. Ale tak mało nas zostało w I-wszej... Asik25 a co sobie przyzekłyśmy? że dzidziuś na wiosnę! a tu zima w pełni jeszcze ! Czekamy na bociany ❤️ Kamila7 moja teściowa to super kobieta!!! Czasami dogaduję się z nią lepiej niż z mamą. Naprawdę super mi się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi teściowie są bardzo w porządku. Śmieję się że mam szczęście bo mam dobrych teściów i daleko:-) Jakieś 3 godz jazdy autkiem:-) Kamilla7- co do tego smakołyka... hmm, chętnie bym coś wcięła przyjemnego dla podniebienia:-) Chyba po pracy wstąpię do cukierni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Witam....słonecznie....:) KARYN>>> dostaliśmy nowe mieszkanko....nie wiem jeszcze w jakim jest stanie...ale mam nadzieje ze juz nie bedziemy zmuszeni do robienia remontu....bo to nowo postawiony budynek i takie tam....:) Ale troche sie boje bo moja pani Ginkowa wczoraj mi tak nakladla do glowy ze ja chyba palcem nie tkne niczego....a potem jak powiedzialam mojemu mezowi....to juz moge byc pewna ze nic mi nie da robic!!!! Pocieszam sie ze bedziemy mieli pomoc przy przeprowadzce wiec nie bedzie zle....to sie okarze!!!! Dziewczynki u was tez sloneczko za oknem? Ojeju...chyba wiosna idzie....a co za tym idzie i bociany wracaja....to dobrze wrozy dla starajacych sie.....:) Tylko niech ich ptasia grypa nie dopadnie....!I doleca do nas cale i zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, w takim razie smacznych słodkości życzę ;) Uff,... mieszkanko posprzątane, zaraz idę cosik na obiadek przygotować! Co do teściów, to ma bardzo dobrych. Widuje sie często z nimi, częściej niz z rodzicami. To wynika z tego, że do rodziców mam dalej (chociaż i jedni i drudzy tez mieszkaja w Krakowie). Rodzice mojego Męża mieszkaja 5 min. drogi od nas, poza tym teściowa nie pracuje i zaprasza nas non-stop na obiadki, a szczerze powiedziwaszy jest to nam na rękę; ona jest szcześliwa, i my jesteśmy zadowoleni. Fajne jest to, że mimo iz mieszkamy niedaleko siebie jeszce nigdy nie było \"niezapowiedzianych wizyt\". To zupełnie nie w ich stylu. Mam bardzo dobry kontakt ze swoimi rodzicami i cieszy mnie to , ze z teściami jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka czyli mowe mieszkanko to \"świeża sprawa\" ? Jeszcze nie byłaś oglądać? Ja uwielbiam remontować, przekładać, przestawiać, sprzątać... Narobiłyście mi apetytu na cos słodkiego...niedobre...lecieć mi tu migiem po coś czekoladowego najchętniej ! ummm ale mam chęć na słodycz jakiś...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to wpisuję LCS - zaszłam w szóstym cyklu, 5 nieudanych: TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...? J_A_N_A...Joanna.....23....Zielona Góra...5/6......listopad........?...6 U mnie dziś rano wszystko było zasypane śniegiem!!!! Brnęłam po kolana prawie w śniegu.. Teraz zrobiła się plucha i mgła lekka jest więc nie za ładnie. Jak ja tesknie za latem!!!! Grilla by się zrobiło, powylegiwała na kocyku na działce... A jutro moi teściowie dowiedzą się ze są dziadkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A ale fajnie! Koniecznie napisz jak było u teściów!! Karyn, ja właśnie przed chwilką pochłonęłam przepyszny kawał szrlotki.... może nie było to nic czekoladowego ;) ale naprawdę pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ze wzgledu na roznice czasu nie moge na biezaco z wami pisac-od jakiegos czasu mieszkam za granica...ale to nic jakos nadrobie zaleglosci. u mnie tez dzis piekny dzien slonce swieci na calego, na razie jest +2. ale to dopiero 9 godzina rano...Poza tym od nastepnego miesiaca kupujemy z chlopakiem dom, wiec bedzie troche roboty ze wszystkim i nie wiem jak to wplynie na moje \"ciazowe\" plany..:( a co do tesciow...to moi sa bardzo fajni-w porownaniu do poprzednich( szczegolnie ojciec-mialam szczescie do typu tyrana) terazniejsi sa jak najbardziej normalni nawet fajni bym powiedziala-w sklami 0-10 dalabym -nawet 9 albo 9.5 dziewczyny moze wy mi cos poradzicie, ostatnio doktor znalazl jakas nadzerke, ale nie chce jej leczyc, bo powiedzial, ze mala-nie wiem czy mam mu wierzyc, szczerze to nie mam zaufania do tutejszych lekarzy...moze ktoras z was miala to cholerstwo-naczytalalm sie o tym, az mnie glowa boli...i juz sama nie wiem czy isc do innego gina czy rzeczywiscie poczekac Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny MAM NA IMIE KASIA I TEZ SIE STARAM O DZIDZIUSIA JUZ DRUGIEGO.MA JUZ 3 LETNIEGO SYNKA I TERAZ CHCEMY Z MEZEM DRUGIEGIEGO DZIDZIUSIAI TEZ JUZ JESEM W TRAKCIE STARAN I NIC. W SUMIE TO BRALAM 2,5 ROKU TABLETKI I ODRZYCILAM JE W ZESZLYM MIESIACU. ODCZEKALISMY Z MEZEM 2 TYGODNIE I ZABRALISMY SIE ZA ROBOTE I NIC Z TEGO NIE WYSZLO. PORADZCIE CZY JA COS ZLE ROBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm...dawno juz nie jadlam szarlotki...az mi sie zachcialo Elmak...ja Ci nic nie doradze, bo nawet z pierwszym zajsciem w ciaze mam problemy...:( ale moze powinniscie odczekac dluzej niz 2 tygodni po tabletkach...ktos wczesniej pisal ze dwa miesiace... ahaa...laski nie klikajcie na podejrzane linki bo to podobnop wirusy Karyn. channah, Asi, odezwijcie sie co u was... a ty Jana dawaj relacje z pierwszych tygodni ciazy pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem dziewczyny ze ja juz po tych 3 latach zapomnialam jak sie odlicza te dobre ni do zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimi99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah, dziekuje za tak szybka i..rzeczowa odpowiedz...:) tez mi sie to troche nie podobalo-jak tylko powiedzial pre-cancer, nie zabrzmialo to za dobrze...ja za wilelka panikara nie jestem, ale nie chce czekac az to przeistoczy sie w raka, a tu lekarze podchodza do wszystkiego z wielkim spokojem... umowialam sie na wizyte do innego ginekologa i zobaczymy co mi powie. jeszcze raz dzieki kurcze ale ci zazdroszcze tych \"wibracji\" w brzuchu...ahaaa Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej G*O*S*I*K ja miałam nadżerkę 5 lat temu, napoczątku gin próbował ją leczyć dwoma rodzajami globulek, ale to nic nie dało. Wkońcu poszłam na wypalankę i teraz jest wszystko wporządku. Wydaje mi się, że lepiej ją wyleczyć, żeby jakieś świnstwo się nie wdało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tempką i owulacją. Czy temperatura skacze zaraz po owulacji? Widziałam gdzieś wykres, że dopiero 2 dni póżniej? Ostatnio miałam tylko 10 dni podwyższonej tempki - do okresu, czy to nie zamało? Słyszałyście coś o jakiś tabletkach wydłużających 2 fazę cyklu np. castagnus z herbapolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! elmak - ja odczekałam 2 miesiące zanim zaczęłam staranie. Ale teraz w sumie żałuję, bo i tak potem 5 miesięcy mi nie wychodziło, więc niepotrzebnie czekałam. Ale tak jeden pełny cykl się chyba powinno... Nie martw się, rzadko kiedy wychodzi za pierwszym razem. G*O*S*I*K - u mnie bez zmian :) Staram się uważać na piersi, bo mam wrażenie że z każdą godziną bolą bardziej. I jakoś tak dziwnie, ze z rana czuję się dobrze, a bardzo kiepsko około pory obiadowej :p Coś jakby mi śmierdziało i mdliło.... Dopiero po zjedzeniu obiadu jest mi lepiej. channah - a kiedy poczułaś pierwsze ruchy dziecka? I czy miałaś problemy z mdłościami? Mam wrażenie że bedę należeć do nieszczęśliwej grupy ciężarnych z tym problemem... Każdy dzień niesie ze sobą coś nowego :) 100krocia - ja tez jestem tego ciekawa. Mi się zdawało, że dzień po owu skacze tempka ale głowy nie dam.. Jestem ciekawa, bo miałam owu późno i pewnie moja ciąża jest dużo młodsza niż to wynika z obliczeń. Czy ktoś coś wie jak to z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,witam Was moje drogie 🌻 słoneczko u mnie za oknem ,a jak u Was?? ;) zjadłam juz ,pomarańczka,kiwi,popiłam sokiem..potem dwa jajka na dwardo ze szczypiorkiem i teraz siedze i mysle co by tu jeszcze wszamać ;) ..apetyt mam nie powiem ;) co do teściów...moi przyszli teściowie sa bobbowi..np.z teściówką dogaduje sie lepiej niż ze swoją mamą ;)..gadamy rawie o wszystkim..a jak sie już we dwie dobierzemy to normalnie ...lepiej nie podchodzić :) hehe teściu raczej taki spokojny facet ,ale bardzo sympatyczny i życzliwy..tez go lubie ;) poza tym u mnie wszystko ok...senna jestem,ale jak mój podopieczny idzie sać to kłąde sie raze z nim i 2 godzinki w dzień dodatkowo spie ;) dzis jedziemy do sisotry ciotecznej mojego miska..oni mają dwie córeczki (4 latka i 1,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiec zapowiada sie fajny dzień...mój nastrój mnie dziś rozpiera radosnie ;) ...aahhhhh aby tak dalej ;) buziaki dla wAs 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przyszłe Mamusie!:-) Wszystkiego dobrego z okazji naszego święta! Dla co niektórych spełnienia (wreszcie) tego jednego jedynego marzenia, a dla co poniektórych szczęśliwych spokojnej, przyjemnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmak może tabletki nie \"wypłukały \" się jeszcze do końca. Może jeszcze trochę działają. Cierpliwości. Kamila7 uwielbiam szarlotkę. Ale wczoraj wieczorem odbiłam sobie. Byliśmy u znajomych i najadłam się słodyczy. Kupiliśmy wczoraj ciasteczka HIT o smaku tekilli z cytryną - pyszne! GOSIK moja gin. tłumaczyła, że nadzerkę leczy się po ewentualnym porodzie. Jesli jest cytologia II możla leczyć później ale jeżeli wyższa to odrazu. Agapa super zapowiada Ci się dzień, a ja w pracy do 17-stej :( Chanach u mnie pada śnieg i świeci słońce, ale jest tak jakooś mało wiosennie/ Wszstkiego naj...w naszym dniu 🌻 dostałyście już coś od swoich ukochanych? Ja tylko życzenia " wszystkiego najlepszego moja kobiełko " hihi ale romantyzm.... chyba oglądał Kingsajs ale odbiorę sobie popołudniu, niech nie myśli, że obejdzie sie tylko zyczeniami, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostałam \"tylko\" życzenia. Kwiatki dostałam pare dni temu bez okazji i jeszcze pięknie stoją, a prezenty oczywiście lubię ale nie kupowane w ostatniej chwili cokolwiek na sztukę, sama też takich prezentów nie robię. A ostatnio byliśmy bardzo zajęci więc nie ma szans żeby coś zdążył kupić. No chyba że się mylę i po powrocie z pracy coś jednak zastanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie 🌼 U mnie słoneczko bardzo się stara aby zaświecić... i jakieś tam promyki widać :) Ja również życze Wam wszystkiego naj z okazji naszego święta; planujacym i starjącym się -maleństw pod serduchem, a zaciążonym spokojnej ciąży i pomyślnych rozwiązań! Jednym słowem: abyśmy wszystkie miały śliczne i zdrowe bobasy!!!!!! :D :D :D Karyn, pychota te słodkości, którymi się wczoraj objadałaś - ...mniam! Jest mi smutno, bo Mężusia nie ma w domku- będzie w piątek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach--jejku jak ja się ne moge doczekac mojego wiercipietka w brzucholku ;) żebym juz mogła poczuć jak kobie i się rusza...oj nie moge się doczekać ;) a ja dzis to normalnie pochałniam wszystko..pzred chwilka maslanke owocową wypiłam,do tego banan...a po tym odrazu wielką kanapke z wędlinka i ogórkiem..uufffff i najsmieszniejsze jest to ze jeszcze bym cosik zjadłą ;) buziaki la Każdej z Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- ja wiem że się powtarzam, ale... ja tez tak chcę!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah czekoladka ummm... uwielbiam czekoladę... Napewno będziecie mieli fajny ubaw w czasie sesji zdjęciowej. Ja jakoś niedorobiłam się jeszcze cyfrówki. Mąż wyszukał niezłą za ponad 800 stów. Ale ciągle kasy brakuje :( Kurcze, niby razem pracujemy a nawszystko brakuje kasy, coprawda konczymy duży remont, ale na ślub trzeba zbierać, to to kupic to zatankować/ ciężko jest. A jak Wy radzicie sobie finansowo? Asik masz rację taki prezent na szybko kupowany może być niewypałem. Ja nalobardziej ucieszyłabym się z jakiegoś słodycza, tanie a zawsze na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×