Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No teraz jak już wiem jak sobie radzić z mdłościami (sa bardziej dla mnie nieprzyjemne niż żyagnko) to nie jest najgorzej, da się wytrzymać.. Byle łeb nie bolał, bo to upierdliwe a tabletek wziąć nie można. Kamilla7 zobaczysz że jak tylko zaczniesz staranka to bedziesz miała nowy temat rozmów z teściową! :D channah -dzięki za poradę, zaraz zaznacze w kalendarzu.. I faktycznie seks to ostatnio mnie wcale nie interesuje . Jak on się kładzie to ja już dawno spie... :o Na szczeście mój facet jest wyrozumiały... Mam nadzieje ze mu to wkrótce wynagrodze :) Jak tylko sie lepiej poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam napisać tak zupełnie serio i szczerze że już się z wami tak zżyłam że nie mogłabym już przestać z wami pisać. No chyba że mi odetną internet ale tak z własnej woli to w życiu. Może to głupie że piszę taki wywód, ale czuję się z wami tak jakoś blisko związana. W końcu rozmawiamy już trochę czasu o najważniejszych i najintymniejszych szczegółach naszego życia i naszych ciał. Jestescie wspaniałe i nie zmieniajcie się!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- trzymam cię za słowo:-) Nakabluj mojemu malcowi nie mi się da we znaki. Jak będzie chciał to nawet niech przyjdzie zimą a nie wiosną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--ja teścik pierwszy robiłąm w 38 dniu cyklu i wyszedł negatywny(jedna krecha)...ale potem jak nie miłałam @ to w 44 dc zrobiłąm i wyszła druga krecha! ale miałam późno owu wiec pewnie dlatego ;) dziewczynki kochane to mój mailik eemisiaa@02.pl BARDZO PROSZE O FOTKI tylko podpiszcie sie swoimi nikami zebym wiedziałą kto jest kto ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co oznacza LCS ???? w tabelce przyszłe mamusia??? bo nie kumam ;)kum kum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, to bardzo miłe co napisałaś :) Ja myślę podobnie... Jana- jak rozpocznę staranka to powiem szczerze, że nie mam w planie mówić o tym nikomu (oprócz Was :D), bo jestem przekonana, że wszyscy dopytywaliby się \"czy już jestem w ciąży??\" i tylko bym się stresowała.... Dowiedza sie jak będę!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla masz rację- ja wszystkim roztrąbiłam że zaczynamy starnia a teraz wszyscy w koło patrzą na mnie i się dziwią- JESZCZE NIC???? Wrrrrrr!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dzien przed @ spadła mi temp, ale odkąd ją już mam to znowu jest wyższa i wczoraj i przedwczoraj tak było. Przeziębiona raczej nie jestem, ale chyba na temp nie ma co zwracać uwagi bo jest taka jak jej się podoba bez żadnych reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz się nas pytają \"kiedy\", ale to gównie znajomi ( więc aż tak mi to nie przeszkadza).... a my jakies ściemy puszczamy, że nie wiemy, albo, że jeszcze nie teraz.... Zresztą jest to zgodne z prawdą, ale to samo powiem jak już nadejdzie czas na starnka- nie chcę się tłumaczyc nikomu co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...?.....3 J_A_N_A...Joanna.....23....Zielona Góra...5/6......listopad........?...6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, wysłałam maila do Ciebi,e ale otrzymałam wiadomość zwrotną, że nie może dostraczyć tej widomości..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- jeszcze ty dopisz ile było u ciebie cykli starań:-) Alez ta tabelka szczęśliwych się rozrosła. Mam nadzieję że niedługo stworzymy jedną wspólną tabelkę:-) Channah- może dopiszesz się do tabelki nr 3? Jesteś już nasza i cię nie oddamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat powoli przeistacza się ze starających się na już szczęśliwie zaciążone:-) Jest nas mniej więcej pół na pół więc jeśli tylko masz ochotę to się wpisz, będzie nam bardzo miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich..... Ale u mnie dzis szaro i ponuro....a miala byc juz wiosna...:( Kamilla-dzieki za zdjatko.....super wygladasz.....ja kiedys tez mialam takie wlosy....a nawet jeszcze dluzsze...ale to HISTORIA...;) Zaraz biore sie za uaktualnienie tabelki....tylko musze sobie przypomniec ile tych staran bylo....bo juz nie pamietam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... K ala..........Kalina.....26......Gdańsk................2..........17.02 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk......10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Agapka.....Emilka........22.........Płock.....4/5...październik...?.....3 J_A_N_A...Joanna.....23....Zielona Góra...5/6......listopad........?...6 cześć dziewczyny, trzymajcie kciuki, bo może się uda :) po dobrych kilku latach odstawiłam tabletki, zrobiłam już przerwę i zobaczymy od tygodnia mam dziwne bóle brzucha (bóle zawsze były, ale w trakcie @) i jakoś mi dziwnie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........4/5....październik...?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....5/6....listopad........?.....6 No udało sie jakoś.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K ala- to juz miesiąc po terminie @? Czy pomyłka w miesiącu? Channah- dobre z tą nową aktywacją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd w terminie, miało być jutro czyli 17.03 mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę cieszyć się wraz z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie dobrze :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... K ala..........Kalina.....26......Gdańsk................2..........17.03 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........4/5....październik...?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....5/6....listopad........?.....6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia, karyn i Mikołajka- zapomniałyście o mnie przy wysyłaniu zdjęć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik....Channah....zajrzyjcie do skrzynki...tylko powoli...cobyscie zawala nie dostaly... ;) hahaha.....zeby pozniej nie bylo ze nie ostrzegalam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- o ile dobrze rozumiem, to jak zaczęliście starania o aktywacje to w pierwszym cyklu się nie powiosło, czyli we wrześniu i 30.09 dostałaś @. Po tej @ znowu staranka i tym razem skuteczne- czyli wg mnie 2 cykle starań bo zaszłaś w drugim cyklu. Tak sądzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA....ale wiesz co robisz....;) wysylam na twoja odpowiedzialnosc...;) widzisz jak wyslalam do Asik i Channah to jeszcze do tej pory sie nie odezwaly....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×