Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Mikołajka- niestety nie mam neta w domku a w pracy była awaria i dlatego nie mogłam nawet do was zajrzeć. Cieszę się że jestem tu z powrotem:-) Domyslam się że usg jest niezapomnianym przeżyciem:-) Niedługo chcę sie o tym przekonać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Asik napewno sie uda i to szybciej niz sie tego spodziewasz.... Właśnie sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka...ze szkolnej lawki tez spodziewa sie dzidzi i tez bedzie rodzic w pazdzierniku....ale jaja....i to jeszcze pare dni po mnie....:) Ale sie ciesze.... Jak pojedziemy do rodzicow to pewnie bedzie pretekst do spotkania...:) Pozdrawiam i zycze miłego weekendu gdybym jutro tu juz do was nie zajrzała,bo i tak sie moze zdarzyc!!!!! Bużka dla was....i piekne sloneczko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem :) channah - gratulacje! :) A chcieliście chłopaka czy dziewczynkę? Mieliście jakieś plany? Wiem, że najważniejsze żeby było zdrowe, ale jakieś tam marzenia własne też można mieć... :) Ja bym chciała córeczkę jak zajdę w ciążę. Fakt, że jeszcze nie mam dzieci, wiec jest mi to w sumie obojętne co będzie, bo syna też chce. Ale wolałabym najpierw córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się w piąteczek:-) Channah- gratuluję synusia:-) Fajne takie przezycia- nie mogę się ich doczekać:-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rańca!!!!!! 🌻 dla WAS jak mija poranek..u mnie dobzre ;) oby tak dalej ;) channach--jejku fajnie bedziesz miała chłopaka ;)...mój tez chce chłopaka...a dla mnie aby było zdrowe;) Mikołajko--jak sie czujesz? i w którym tygodniu moga przyjsć mdłości? ja narazie nie mam i mam nadzieje ze nie bede miała!!! Jana---buziaki...😘 Asik---trzymam kciuki abys i ty nieługo mogła się cieszyc swoja istotka pod srduchem ;) 100-krocia--🌻 dziewczyny powiedzcie mi proszeę jak to jest z upławami w ciaży? moze któraś wie?? ja narazie mam takie bialąwe ,ale miałam je tez pzred ciażą...ale jka by sie jakies pojawiły to kiedy mam się martwić....??? tak pytam z ciekawosci ;) poza tym wczoraj byliśmy u znajomych którzy maja blixniaków(chłopaki mają już po 1 rozcek)...ich mama ma juz uszykowane dla mnie całe dwie wielkie torby ciuszków..narzie tylko oglądałam..ale cudne sa ..i na dodatek podwójne ;) hehe wziełam tylko od niej ksiażeke taka piekna o ciązy...i teraz mam lekture..czytam cały zcas;) miłego nia kochane ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agapa! Masz dzidzie w brzuszku- ale fajnie :-) My też niedługo będziemy miały:-) Wszystkie!:-) I tej wersji będziemy się trzymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba ciuszków!!!!! :D :D :D Dziecięce ciuszki są po prostu cudowne! Jak kiedyś uda mi się zajść w ciążę, i nakupię takich rzeczy (raczej nie dostanę) to bedę to godzinami przeglądać i ryczeć ze szczęscia :) Asik - prawda!!! WSZYTKIE ZACIĄŻYMY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- ty nadal nie masz @? Czyżby...?:-) Kiedy testujesz? Julk_a- a ty? Tez coś ci się chyba nieco opóźnia... Napiszcie co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 37 dzień cyklu - faktycznie aż tak długiego cyklu jeszcze nie miałam :D Ale nie testuje aż do poniedziałku - takie mam założenie. W poniedziałek idę do ginka po wyniki cytologii i przy okazji chciał się dowiedziec co z okresem (byłam u niego 2 tyg temu) :) No więc zobaczymy. Jak nie bedzie @ do poniedziałku rano to robie test. A jak przyjdzie to sie przynajmniej nie rozczaruje jedną kreską.... Asik25 a u Ciebie który to dzień cyklu? Idę na zakupy - w domu nie ma już płynów do prania... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 13-14 dzień cyklu, także jeszcze mam trochę czekania. Ale jakoś tak wyluzowałam trochę, aż się sama zdziwiłam bo strasznie się rozczarowałam ostatnią @. Oby mi się ten stan luzu utrzymał jeszcze z 2 tygodnie:-) Być może właśnie teraz mam dni płodne ale jakoś tak dystans nabrałam. Zobaczymy na jak długo - pewnie za parę dni będę się doszukiwać objawów:-) Na razie jest ok i oby tak zostało:-) Poza tym rodzić w listopadzie? Kto by chciał rodzić w takim brzydkim miesiącu...:-) Nie chcę czekać z ciążą ale fajnie by było jednak rodzić w pierwszej połowie roku. Chociaż... sama nie wiem. Jak będzie to będzie, chcę tego dziecka wtedy kiedy to ono zdecyduje się na przyjście do nas:-) Skoro ja nie mogła wybrać terminu (bo chciałam rodzić na wiosnę tego roku) to teraz niech ono wybiera, kiedy mu będzie wygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah - synuś - Gratulacje ! Mąż pewnie dumny ? Mam trochę pracy, nie przeczytałam wszystkich wpisów, ale pozdrawiam Was serdecznie iżyczę miłego dnia. p.s. herbatka grzaniec z prądem, firmy Loyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeee ja tam wcale nie chcę rodzic w tym roku tylko na początku przyszłego. (:-)) Ciiicho- tej wersji będę się trzymać:-) A te stado żab wokół mnie to wcale nie po to żeby bociana zwabić...:-) Jaaaa....yyyy..... lubię żaby;-) Cip, cip, cip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Własnie napotkałam calkiem przypadkiem wasz topik i bardzo mi sie podoba bo od jakiegoś czasu bardzo inetensywnie z męzemy myślmy nad powiekszeniem jak arazi naszej dwu osobowej odzinki (zyli ja i mój ukochany mąż) jestesmy już po ślubie1,5 roczku i teraz juz wiemze tego naprawde chcemy mieć dzidzię chć rozsądek podpowiada nam inaczej bo włanie zaczełam swoją wymażoną prace i jak narazie chyba musimy sie wstrzymać. Z drugiej strony jaki ten świat jest zakręcony ze nie możan mieć dzieci w tedy kiedy sie by tego naprawde chcaiło. Doszłam do wniosku ze zdam sie na los przestaliśmy sie zabezpieczać i zaczełam brać kws foliowy chyba potrzeba dzidziusia jest odemnie sliejsza.Nie wiem to jakiś absurd ale od jakiegoś czasu wszezie widze kobiety w ciąży albo z wózkami może to jakiś znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej : Dziewczyny!:) Jak przyjemnie na zewnątrz.... słoneczko tak cudnie swieci :D Wróciłam z uczelni i idę robić obiadek :) nikol25 -witaj u nas! Zapraszamy do wspólnych rozmów, wpisz sie do tabelki :) Channah-gratuluje synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słonko świeci ... yeee ... odrazu nastrój lepszy! Asik25 ja też lubię żaby, całą przyrodę , oprócz pająków fuj Nikol25 witaj i zostanń z nami :) Channah wybór wózkó taki duży, że bedziecie mieli niezłą zagwozdkę jaki wybrać. Kamila7 jak dobrze to Ty masz już weekend! zazdroszczę, ja do 17-stej w pracy, a jutro na szkolenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karyn! Zobaczysz, że czas do 17stej szybciutko zleci :) A szkolenia są bardzo przydatne!!! Dobrej zabawy życzę ;) ;) ;) Dziewczyny- miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 dzięki, napewno będzie fajnie bo spotkam się z dziewczynami :) z firmy, a szczególnie z A. którą pozdrawiam bo pewnie czyta, hihi Tobie też życzę miłego weekendu ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k ala
cześć dziewczyny, ja dopiero zaczynam starania, choć mój mąż chciałby poczekać jeszcze miesiąc dwa. od dwóch cylki nie biorę tabsów i on sie troche boi, że wszysko nie jest jeszcze unormowane. w sumie to wolałabym urodzić w przyszły roku, ale mieć już bym chciała. miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć K ala w zasadzie z tymi tabletkami to nie wiadomo. Część gin. twierdzi, że lepiej odczekać te pół roku, a druga część lekarzy mówi, że nie trzeba czekać. Po odstawieniu jest większe prawdopodobieństwo ciąży mnogiej i wogóle szybciej można zajść. Czyżby Twój mąż chciałby dzidziusia na wiosnę? :) Hej Dziewczyny gdzie jesteście ? Już weekend-ujecie? Smutno mi samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah jak Ci fajnie...❤️ Oj co ja bym dała za odpoczynek dłuższy niż 2 dni. Czytaj małemu \"Noce i dnie\" piękna książka i może będzie lubił literaturę piękną? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah faktycznie pusto u nas Hmm kochana ja raczej mam \"zywego\" klienta i praca z ludźmi wykańcza psychicznie. Czym się zajmujesz? Zainteresowała mnie Twoja wypowiedź. Ja pracuje w punkcie obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryba
A ja w Punkcie obsługi Klienta w supermarkecie. koło 10 godzin na nogach, KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on by chciał, żeby wszystko było jak należy i żębym była zdrowa, poprosił bym już nie piła alkoholu i żebym się dobrze odżywiała. nawet nie zastanawiałam się czy na wiosnę, ale wolałabym by moje dziecko było z początku roku, dodam, że oboje z mężem jesteśmy ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wytrzaymałam i zrobiłam dzisiaj test (paskowy - Romed). I wyszły DWIE GRUBE KRECHY!!!!!! :D :D :D W końcu się udało!!! Przeniosę się do drugiej tabelki dopiero po potwierdzeniu przez lekarza. Idę do niego w poniedziałek :) Boje się dostać okres, ale to już 38 dzień cykly, a ja mam 28 dniowe przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól Januś, że Ci pierwsza pogratuluję:) rzadko się tu odzywam ale śledzę ten topik i bardzo Ci kibicowałam (trochę też dlatego że przez 5 ostatnich lat mieszkałam w ZG, to jestes tak jakby moją znajomą:) Cudownie:))) GRATULACJE RAZ JESZCZE! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto i kolejny dowód, że za wszystkim stoi ta nasza \"chora\" psycha!! J_A_N_A na chwilkę wyluzowała, zajęła się sesją, egzaminami i ... niespodzianka! A jaka cudowna:) Więc dziewczta, do ciężkiej, absorbującej pracy! Nie myślenie o dzidziusiu to najlepszy sposób, zeby on się pojawił:) :) :) Pozdrowionka i powodzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana---GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ a ja po weeckendze n auzcelni ..edukowałam sie ;P dobzre sie czuje,zaddnych nudnosci..jak anrazie..tylko cycochy mnie bo,a wiec szystko w normanie ;) 😘 dla Was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- GRATULUJE!!!! CUDOWNIE!!!! Skacze pod sufit z radości:-) Widzisz- udało się! A takiego już miałaś doła swojego czasu. Ale się cieszę, ja też chcę! Mam nadzieję że szybko do ciebie dołączę:-) Wspaniała wiadomość przy poniedziałku, od razu optymistyczniej patrzę na świat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×