Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No to mamy godzinę duchów- ciałem w pracy, duchem w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, hihi dobre! Ja juz prawie ciałem w domu, jeszcze 10 min. Miłego weekendu kochane ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz się odzywam, ale miałm sajgon na uczelni! Ale nareszcie w domku ....:) A Dziewczyny faktycznie weekndują....bo nikt się nie odzywa! Agapka, coś nic nie piszesz! Jak tam wizyta u nowego lekarza? Jana, Mikołajka, 100krocia, darka, Gosik- co z Wami? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zajadam ciepłego loda :) Jakiś czas temu narobiłyście mi na niego apetyt i za mną chodził :p BYŁAM NA USG!!! Razem z moim facetem :) Dzidziuś ma wszystko na swoim miejscu i serduszko bije :D Termin z USG gdzieś na 6 listopad (z miesiączki 2 listopad), dr powiedział że pewnie miałam spóźnioną owulacje (wg mnie o tydzień ale usg pokazuje że o 4 dni). Jejciu to takie emocje że nie moge przestać się uśmiechać! Moje własne malutkie dziecko! :) :) :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januś ! Ale suuuper! To musiało być naprawdę fantastyczne!Cieszę się razem z Tobą! Trzymaj się mocno 🌼- pozdrów swoją Dzidziunię ode mnie!!! Idę do lodóweczki coć wszamać i spędzić miło :D wieczór!!! buźka i miłego weekendu!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA- ta klinika swissmed jest w Gdańsku, ale myslę że jest coraz wiecej takich szczególnie w duzych miastach... USG to musi byc mega przeżycie...kosmos...szczególnie dla taty, który widzi że dzidzia naprawdę tam jest!! *zanim dołączyłam do Was, założyłam piękny dziennik dzidzi...gdzie juz od dawna zapisuje co i jak...badania..obliczenia...ciekawostki...myśli...rozterki... na pierwszej stronie jest motto,takie jak tu na mojej stopce...bo trzeba wierzyć i mieć zawsze pozytywne myślenie... i jakoś tak wyszło że notesik ten ma niebieskie sznureczki i ozdobniki...więc mój stwierdził, że to pewnie bedzie chłopak :-) moze kiedys dam naszej dzidzi do poczytania...oczywiscie jak tylko bedzie chciał/a :-) *mój dziś w barze z kolegami...:-(....ale za to mam całe mieszkanko,wanne i kompa tylko dla siebie... wszystkim -\"stosunkowo\" udanego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj darka! Ale się uśmiałam z tego \"stosunkwego\" weekendu... :D- to było bomba!!! Bardzo dobry pomysł z tym dziennikiem :) Ja non stop wertuje neta i wyszukuję wszelkich informacji dotyczących dzidzi..... Nie wspomne o ubrankach, wózkach (mam już faworyta:)). itp. Mój Mąż wyskoczył na nartki z kolegą (ja dziś nie w formie byłam na takie wypady...) i jak na razie jestm sam na sam z kompem....:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hahaha...Kamilla7 witaj w \"klubie piątkowych samotników\" no i jak my mamy te dzidzie robic...-) ciekawe jaki wózek wybrałaś?chetnie zobaczę... ja wczoraj oglądałam wózki i kołyski...i łóżeczka takie podróżne-rozkładane...bo też taki bym chciała mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka , długo będziesz jeszcze sama?? Ja ok1 godz. Co do wózeczka to bardzo podoba mi sie implast driver 4 xl- mój ulubieniec! www.implast. com.pl Ale jest jeszce kilka innych, które także mi się podobają-mustsy, emmaljunga,inglesina! A ty masz jakiegoś faworyta? Oglądam także łóżeczka i komody, gdyż chciałabym taką z przewijakiem.... Mam fioła na punkcie takich rzeczy i uwielbiam je oglądać!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma dziś czas do pólnocy....więc mam jeszcze 2h samotności..-) miałam tyle planów a nic tylko siedze przy kompie...-) nie moge u siebie wyswietlić tej stronki z wózkami...spróbuje póżniej... ja nie wybrałam jeszcze...bo to zależy chyba od pory roku..no i myslę ze przy naszym trybie życzia będziemy potrzebowali conajmniej 2 pojazdy... jeden super , duzy, ze wszystkimi bajerami,i jeden lekki podróżny...i mój jeszcze chce 3 kołowca by szaleć w parku...rolki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy jak będę cosik mieć ciekawgo to dam znać! Co do porodów to chyba nie będe ich oglądać....skoro są drastyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście nie podobają się 3kołowce, choć są teraz bardzo modne... Podaję jeszcze raz stronkę www.implast.com.pl Firma ta ma w ofercie model driver 3 xl, ale mnie podoba się driver 4 xl! Powiem szczerze, że najlepiej jest obejrzeć wózki na allegro (dużo zdjęć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7-udało mi sie wejść na tę stronkę..teraz kupno wózka to prawie jak kupno auta:-)...ten co wybrałaś jest super!!! są lekkie i zwrotne...mi podoba sie tez ten 3 kołowy...tyle że w takim nie widzisz dziecka przodem:-) i pewnie ja bym cały czas zagladała do przodu co u dzidzi....hahaha....może dla troche starszej dzidzki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne są te linki, które podałas i ważne dla nas! Z przykrością musze stwierdzić, ze ja niezbyt zdrowo się odżywiam.... Muszę coś z tym zrobić!!! Co do wózka to ja też tak myślę sobie, że to jak wybór auta: zawieszenie, hamulec, amortyztory...:) Ale ten Implast driver 4xl to mój faworyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cos dla bobasków.... http://www.bebelulu.pl/index.php?lang=pl jak tylko zobaczyłam kiedys jedną dzidzie w takiej chuście to od razu sie w tym zakochałam... i jestem zauroczona typem LULU...fajnie że sa już u nas...i pewnie zanim dojdzie do jej zakupu to bedą jeszcze tańsze....o rany na te wszystkie cacuszka dla naszych bobasków to worki pełne kaski potrzeba....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.szpitalkarowa.pl/zanim.htm kolejny link jak mamy dbac o siebie przed.... mam nadzieje że znajdziecie przez weekend troszkę czasu na poczytanie linków, którymi Was dziś zawaliłam... ale nie możemy dać sie zwariować...:-)...warto wiedzieć ale i tak ja uważam że najlepiej poprostu wsłuchać się w swoje ciało...a natura sama nam podpowie... miłego czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki..... Wy juz macie weekendzik...aja wlasnie jutro rozpoczynam przeprowadzke...koszmar!!!! Tyle roboty...mojej dzidzi niezbyt sie to podoba...no ale coz zrobic...:( w czwartek dostalismy klucze do mieszkanka....wiec teraz ruszamy pelna para. Ale to wiaze sie tez z tym ze przez jakis czas nie bede was tu odwiedzac....i nie wiem jak dlugo, bo tam nie bedziemy mieli takiej mozliwosci sie podlaczyc-przynajmniej narazie.... Szczerze mowiac to juz sie z wami kochane zzylam...na tych naszych pogaduchach...i bedzie mi tego bardzo brakowac!!!!! :( :( :( Póki co to życzę wszystkim oczekujacym na dzidzie duzo zdrówka x 2 [bo dla dzidzi tez...] wszystkim starajacym sie szybkiego zafasolkowania....tak zebym po podlaczeniu sie do sieci i dolaczeniu do was...zobaczyla tylko pelna liste juz oczekujacych na dzidziusia....to tez sie tyczy wszystkich dziewczynek, ktore sie przygotowuja....nie spoczywajcie na laurach i do \"robótki\"....;) Pozdrawiam cieplutko i do przeczytania....i do spotkania...nie wiem jeszcze kiedy...ale napewno sie jeszcze tu odezwe....;) Nie zapominajcie o mnie....przynajmniej przez jakis czas...;) :) ;) Wszystkie tu jestescie super-i nie zmieniajcie sie...no chyba ze dla dzidzi....;) Wielkie buziakix2....od dzidzi mojej tez!!!!!!!! ;) Pa pa PA pa PA pa PA pa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mikołajko! Serdeczne gratulacje z okazji nowego mieszkanka! To fanastyczne uczucie odbierać klucze -wiem coś o tym :D Ale przez to nas opuszczasz.... i to mi się bardzo nie podoba :( :(!!! Pisz jak tylko dorwiesz kompa! chcę wiedzieć co u Ciebie, jak się czujesz, jak dzidzi.... Nie zapomnij o nas, bo my napewno o Tobie nie zapomnimy! Trzymaj się (trzymajcie się!!) dzielnie, dbaj o siebie i tą malutką istotkę i nie przmęczaj się w związku z tym remontem !!! NIE WOLNO! Buźka 👄 darka, bardzo przydatne są te linki od Ciebie!! Napewno przeczytam od deski do deski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOŁAJKA-nie bój się nikt tu o Tobie napewno nie zapomni:-) trzymaj sie!bądż dzielna!nie przemeczaj sie!oszczędzaj siebie i dzidzię!!!!!!!!!!!świat sie nie zawali jak czegoś nie zrobisz...ja kiedy już nie daje rady zawsze sobie mówię, że przecież ten świat istniał juz miliardy lat bez nas i dalej bedzie... zobaczysz przeprowadzka dobrze Wam zrobi.... TRZYMAJ SIE !!!!jesteśmy z TOBĄ:-) oj chyba ja tylko tu juz dziś zostałam...mam nadzieję że mój wkrótce wróci...obiecał wypić tylko 1 piwko i zapalić tylko 1 papieroska:-) od dawna walczy z paleniem...a wszystko dla naszej dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha..Kamilla7- prawie się nie znamy...a w tym samym czasie napisałyśmy do MIKOŁAJKI podobne życzenia...czy to nie miłe????? *cieszę się że zainteresowały Cie linki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny... to co napisalyscie jesz bardzo mile...ale i przez to juz do was tesknie...jeszcze tu jestem a juz tesknie...:( Co do dbania o siebie i przemeczania to...mam tu aniola stroza w postaci mojego meza...a teraz jeszcze i jego brata...to napewno mi nie pozwola sie przemeczac...:) no i dzidzia mnie tez pilnuje....jak tylko jestem zmeczona daje znac o sobie....wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze....:) Obiecuje-my, ze jak tylko dorwe kawalek kompa i kabelek do sieci...to zaraz do was sie odezwe...;) Jeszcze raz pozdrawiam-y i dziekuje-my za mile slowa...:) Kurcze zaraz sie porycze.....:( dobra trzymamy sie dzielnie i juz za wami tesknimy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja narazie mam urlop, jeszcze do środy :) Fajnie tak odpocząć. Co do wózka to ja mam już swój typ, nawet wypróbowany bo szwagierka ma właśnie taki. Jest super, wersja na paskach zamiast sprężyn, pąpowane kółka, 4 hamulce i co najważniejsze - tani (kupili go za 700 zł ;)) Wolę paski zamiast sprężyn, bo lepiej amortyzują i można bujać na wszystkie strony. Idealny na wycieczki po łąkach i nierównościach (dla mnie ważna, bo mam dużą psinę i będę chodziła po łąkach i lasach) Wóżek MiniMax wersja na paskach, Jest to wózek głęboki z gondolką, który przekształca się na spacerówkę. Producent polski \"emjot\": http://www.emjot.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Mikołajka - wracaj szybko! Też ciągle myślę o wózku i nie mam pojęcia... Na pewno po jakimś czasie kupimy osobno spacerówkę lekką nawet jak wcześniej bedziemy mieli wielofunkcyjny, bo chyba z taką wielką cieżką spacerówką to nieporęcznie bedzie.. Wózek proponowany przez 100krocie bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności..bardzo sie za Wami steskniłam u mnie działo sie duzo,nie było mnie poniewaz wylądowałam w szpitalu ale na szczęscie wzystko się dobzre skończyło w poniedziałek wieczorem dostałam lekkich planień(takich brrązowych) ale naszczęście były bardzo balutkie...pojechliśmy odrazu na szpital...tam lekarz kazał mi sie połozyć na oddział,nawet sie nie zastanawiałam....zostałam pzrebadana od góry do dołu i lekarz stwierdził ze nic szczególnego czy tez niebezpiecznego się nie dzieje,krwawienia zadnego nie widac ...zrobił mi usg i stwierdził ze z dzidzia wszystko jest wporządku ,ale jeszcze serduszko nie bije....bardzo sie zmartwiłam....maiałam zostać na obserwacji kilka dni...dostawałam dwa razy dziennie lekarstwa . wczoraj przed połodniem miałąm juz zapisane usg..siedziałąm zdenerwoawana na maxa bo bała sie co tam usłysze... pani doktor zaczełą robić usg i mało sie nie rozpłakałam jak USŁYSZAŁAM coą najpiekniejszego na świecie...bicie serdusza mojego Skarba coś nieprawdopodobnego i pieknego zobaczyłam maleństwo na monitorze ma 1,5 cm a serducho slicznie bije i wszystko jest w porządku dostałąm wypis i leki które musze brać 3 razy dziennie do końca pierwszego trymestru ciaży! Ale co pzreszłam to nie da sie opisać..a jakie tam przypadki były ze n]mna na sali..jejku nak sie tak nasłuchałam to mys,ślałam ze zwariuje,,ale naszczęscie ktos nad nami czówa to 8 tydzień i 2 dni dziś mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już posprzątane i ugotowane???? u mnie tak...bo znów sama w domku...i lubię to czasami...to chyba dlatego że niestety jestem jedynaczką i nigdy nie nudziłam się sama ze sobą...mój wczoraj wrócił b. punktualnie :-) a dziś od rana ostro zabrał się do pracy... *100krocia-wózek super no i ma dobrą cenę...swoją drogą to powinny być jakieś jazdy próbne wózkami :-) jak przy kupnie auta, no bo niby skąd mamy wiedzieć jak się sprawuje w róznaych warunkach... *dziewczyny jestem uzależniona od kawy!!!choć juz piję słabą i z mleczkiem to nie potrafię z niej zrezygnowac...czy to prawda że juz będąc w ciazy poprostu nie ma się na nia ochoty??? :-)miłej sobotki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na necie znalazlam ten wozek za 629 zł :) Mam nadzieje, że zanim mi się urodzi dzidzia będą jeszcze takie wózki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overall
Ja też planuje ciążę , chciałabym za kilka miesiecy, mam 27 lat, ale ciągle sie zastanawiam, boję sie nacięcia krocza, czy któraś rodziła w Knurowie??? jak tam jest tak naprawdę, czy mozna wybrać i zmieniać sobie pozycję, i czy zachowują intymnosć sytuacji ???odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×