Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

To cud! Nadal mam internet!:-) Karyn- wszystkie artykuły radzą żeby zgłosić się wcześniej do gin. Mi nic konkretnego nie powiedziała jak byłam przed rozpoczęciem starań. Tylko tyle żeby brakc kwas foliowy, dobrze się odżywiać, skoro mam kota to badanie na toxo (prywatnie). Co prawda miałam ze sobą aktualne wyniki badań ogólnych to może dlatego nic więcej nie kazała robić, sama nie wiem. No i zbadała, powiedziała że wszystko ok i do widzenia. Ale myślę że jednak warto się przejść, na pewno nie zaszkodzi, choć też strasznie nie lubię chodzić po lekarzach. Wczoraj wzięłam ostatnią dawkęszczepienia p/ żółtaczce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asik25 za odpowiedź. Może faktycznie się przejdę. Słonko ładnie świeci, w miarę ciepło. Fajnie się robi. Lenia mam wielkieggggoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze znowu do was pisać:-) Od razu lepiej się pracuje:-) Channah pewnie w pracy, myślę że dobrze ci zrobi przebywanie trochę między ludźmi, a jak będziesz tym zmęczona to znowu na L4:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka
nie czytałam wszystkich wpisów...tylko ostatnie...miło tu u Was... my też planujemy... za nami :morfologia,grupa krwi,glukoza.toxo.różyczka.USG piersi i wszystkiego...,cytologia,HCV i HBS... ostatnie III szczepienie na HBS dopiero w sierpniu...gin mówi że możemy próbować już teraz...ale ja nie jestem przekonana,skoro już tyle czekałam... dziewczyny podpowiedzcie co jeszcze...gin mówił, że skoro wszystko jest OK to nie muszę robić hormonów!? * od mieciaca folik o,o4 * obraczka na palcu od 8 m-cy, bardzo prosta ale u mnie z małym diamencikiem-polecam...niedrogo a kobieco... pozdrawiam wszystkie "planujące..." i te z burzą mózgu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Darka, zrobiłaś już tyle badań, że na 10 lat powinno Ci starczyć :). Przedewszystkim słuchaj co mówi lekarz, jeśli nie trzeba to po co. Badania można robić w kółko. Pamietaj przede wszystkim daj na luz i do dzieła! Kamila7 jak tam sytuacja z teściową>? Tacie jeszcze nie zrobili zabiegu...zastanawiające to jest. Strasznie długo to trwa. Asik ja nie wiem jak to będzie jak nie bedę w pracy , chyba założę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia dla twojego taty!!! Internet też bym chciała mieć w domu, ale chyba zupełnie bym nie miała nic zrobione, ani posprzątane ani ugotowane:-) Ale tak na prawdę to nadal jest dosyć kosztowna przyjemność- ok 100zł z tego co się orientuję... Trochę za duzo. Aha- Darka- karyn ma rację- tych badań zrobiłaś już bardzo dużo i chyba wszystkie które trzeba. Teraz wyluzuj i zaciążaj. Możesz zachodzić już teraz i jak ci się uda to trzecią dawkę szczepienia możesz wziąć po porodzie. Chyba że tak jak ja nie doczekasz się zajścia i właśnie wczoraj wzięłam swoją ostatnią dawkę. Ale wierzę że już niedługo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ja nawet połowy tych badań nie robiłam :p A po co usg piersi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Już czwartek, ależ ten czas leci... Channah- odpoczywaj ile się da, a jak będziesz miała dość pracy to bez skrupułów na zwolnienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Tato juz po operacji czuje się dobrze :) odetchneliśmy z ulgą. A ja chyba z 5 kg. straciłam z nerwów. Channah zdjęcie doszło? Asik25 ja zastanawiam się nad założeniem w domu, co prawda o jakies 70 zł mniej w kieszeni ale jaka wygoda:) . U mojego męża pojawiła się propozycja pracy, więc już się tak nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca
Od kwietnia zaczynam starnia, mogę się przyłączyć do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- strasznie się cieszę, że twój tato już ma to za sobą i jest coraz lepiej:-) No i ta propozycja pracy tez poprawiła wam na pewno humor;-) Planująca- jasne że możesz dołączyć:-) Witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Witam darkę i planującą- dziewczyny dopiszcie sie do tabelki :) Darka- ja też mam za soba pare badanek, a troszke więcej przede mną (ale wszystkie prywatnie, dlatego to niestety trwa...) Karyn, dzieki- teściowa twierdzi, ze czuje sie dobrze, ale cosik jej nie wierzę, bo tydzień temu kardiolog chciał ją od razu zostawic w szpitalu i dzwonił dwa razy do domu... Musi miec zrobiona koronografię- bardzo niemiełe badanie.... Powinna pójść do szpitala ale wykręca się jak może !!! To fanatastycznie, że tato już po operacji i, że wszystko już dobrze!🌼 U mnie słoneczko przyświeca :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 tak to jest, że trudno zaciągnąć do lekarza. A to przecież nie żarty. Mój tato przez 2 tyg. miał puls 35-40 uderzeń - prawidłowy 70-90 . Gdyby nie to, że mama codziennie mu mierzyła i zaciągneła siłą do lekarza to pewnie serce by staneło za jakiś czas :( bo jedna komora niewydolna. Aż strach mysleć... Rozmawiajcie z teściową, proście, krzyczcie. Ma się tylko jedno życie... Planująca napisz coś o sobie i zapraszamy do nas :) Asik25 naprawdę ulga wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzień...niech bedzie dla Was wszystkich cudowny... Karyn, Asik25,Kamilla7, dzięki za dobre słowo...też czasami czuje że nie ma co sie matrwic na zapas...i że wolałabym nie wiedzieć o tych wszystkich możliwych badaniach..ale skoro juz wiem to czuje że powinnam zrobic to dla naszej dzidzi...wszystko co moge by było dobrze...Kamilla7-ja też niestety prawie wszystko prywatnie...teraz pomyślałam,ze może jeszcze tylko do dontysty sie wybiore...bo ząbki zawsze miałam słabe.... *ja też próbuje moja teściową namówić na wizytę u lek.tyle że u gin.bo powinna a się boi i odwleka to jak moze... *JANA-usg piersi robiłam przy okazji...tak hurtowo...mam budowę gruczołową i często mnie bola... *Karyn-ciesze się operacja Taty juz za Wami...a internet w domku to fajna sprawa...jast teraz coaraz taniej,są różne oferty,poszukaj...tylko trzeba sie pilnowac..."bo to wciaga..."haha miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie że do Was dołaczyłam kobitki....bo juz od jakiegos czasu katuje tematem rodzinkę i męża....i pewnie juz mnie dosyć maja :)a teraz zawsze moge podejść do kompa i sie podzielić swoimi myślami z kimś kto ma podobne rozterki...miło jest wiedzieć że nie jestem z tym sama... a trosk całe mnustwo...myślę ,że to dlatego też że już sporo latek mam jak na 1 dzidzię...choć czuję się bardzo młodo.... i nie wyznałam jeszcze że mąż młodszy......... ale to już temat na inny wpis... a jak bedziecie chciałay to coś jeszcze dopiszę na ten temat... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka pewnie pisz, my sie już trochę \"znamy\". I dobrze tak \"porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, Darka- pisz o sobie i dopisz się do tabelki:-) Coś ostatnio słabo piszemy... Wszyscy albo zapracowani albo w terenie na poszukiwaniach wiosny i bocianów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja też , tak jak Darka, robiłam USG piersi- skorzystałm z akcji i ciesze się , że byłam na tym badaniu. Wiem, że jest wszystko oki. Czasem też rozmyślam po co ja robię te badania, które zalecił gin, przeciez większość kobiet ich nie robi i wszytsko jest w porządku, ale mam świdomość, że mogę je wykonać przed starniami, więc je zrobię. Darka, napiałaś o wieku, tzn. ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Karyn, bardzo dziękuję Ci za podpowiedź w sprawie tesciowej! Masz rację i ja też tak myślę, ale to będzie bardzo trudne, by ją przkonać.... zrobimy co możemy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki...troche mnie nie bylo, bo wczoraj wzialam wolne w pracy i leniuchowalalm w domu- w sumie to mialalm rozmowe o prace...poszlo dobrze, ale to troche daleko(same centrum) ale pieniadze dobre, firma duza(wiec o awans latwo...no i mam dylemat..:( troche mnie nie bylo i dwie nowe dziewczyny przybyly...witam Darke i planujaca!!! wlasnie ile masz lat darka ...ja jak na razie najstrasza chyba jestem!! Karyn...dobrze ze juz z tata lepiej, przynjamniej mozesz odetchnac i zabrac sie za ...dzidzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, planujaca - dopiszcie sia do tabelki! Ja mam juz jutro usg - nie moge sie doczekać. Ogółem to nie jest źle, choć na uczelni czasem wszystko mnie dokumentnie wkurza - ale to norma. darka - a zaczęłaś jeść folik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 03.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....7......2listopad?.......?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa taka tabelka... cieszę sie do niej dołączyłam.... i dziękuje za wszystkie miłe powitanka...dobrze mi tu z Wami :-) *channah-gratuluję...wierzę że i reszta do Ciebie wkrótce dołączy...rozpieszczj siebie i wasze maleństwo... *JANA-dziękuję,zapomniałam napisać o foliku...biorę od ponad 1m-ca a i mężowi czasami dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA -sorki,dopiero teraz doczytłam że Ty też już z brzuszkiem chodzisz...Tobie także gratuluję i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko mam czas to ogladam w necie wszystko co dotyczy maluszków....ostatnio jestem na etapie przeglądu szpitali... http://www.swissmed.pl/index.php?cat=porodowka oh oh, gdyby tak kazda kobieta mogła rodzić w takich warunkach... napisałam do nich by dowiedzieć się ile taki luksus kosztuje... no i wróciłam szybko na ziemię... a oto odp.: Witam, 23 września 2005 nastąpiło otwarcie oddziału położniczego w naszym szpitalu. Oddział będzie przyjmował pacjentki tylko prywatnie. Koszt porodu wynosi 3000 zł: Dostępne „formy porodu” to: Ø Poród zwykły ze znieczuleniem Ø Poród poprzez cesarskie cięcie Ø Poród rodzinny Pacjentka po zwykłym porodzie pozostaje w szpitalu dwie doby po porodzie, a przy porodzie poprzez cesarskie cięcie pacjentka pozostaje w szpitalu przez cztery doby. Przed porodem pacjentka zgłasza się na wizytę prywatną do dr Wójcika. Musi mieć przy sobie aktualne, ostatnie badanie USG. Na tej podstawie jest kwalifikowana do porodu w naszym szpitalu. Oddział pełni 24 h opiekę medyczną. Przez całą dobę na oddziale znajduje się lekarz ginekolog i neonatolog. Oddział położniczy jest wyposażony w inkubatory i wannę do hydromasażu Zapraszam na naszą stronę internetową : www.swissmed.com.pl/index.php?cat=porodowka W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do korzystania z naszej całodobowej infolini pod numerem 0 801 665 115 i co Wy na to??? eh, zawsze mozna sobie pomarzyc......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- ten szpital wygląda naprawdę imponująco... tylko ta cena mi się zupełnie nie podoba:-) A w jakim mieście jest ten szpital? Już piątek!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czyzby już wszyscy mieli weekend oprócz mnie? Albo może wszyscy zapracowani:-) Nareszcie jest ładna pogoda i słoneczko, którego straaasznie już brakowało. Choć rano nie powiem, mrozik trzymał jeszcze niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asik25 jestem, ale miałam troche pracy od rana. Naszczęście weekend i faktycznie pogoda ładna, a ja chora od wczoraj - mega katar. Ale humor dobry to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- to chyba taki czas że łatwiej się łapie jakieś przeziębienia. Kilka moich koleżanek też dopadło. Ale najważniejsze że humor jest bo i masz się czym cieszyć:-) Ja w sumie tez od kilku dni mam całkiem niezły humor i więcej energii, może to na wiosnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 wydaje mi się , że to wiosna chyba :) no i czarne chmury trochę odsuneły się z horyzontu (przynajmniej u mnie). Narazie pije kawę i czytam blog-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×