Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

No, wróciłam od teściów... Asik25 ,100krocia - śliczne sukienki ślubne!!! :) Ja jeszcze nie biore ślubu kościelnego, może gdzieś za 2 lata... Wtedy będe musiała wybrać sukienke. A póki co za miesiąc nan cywilny i muszę pomyśleć nad jakimś kostiumem... U teściów mdłości przeszły mi jak ręką odjął. Ciekawe czy teraz mi wróci czy tak zostanie :) Jak wróci to się zeźle... channah - zazdrosze USG...:) i gratuluje! Ja się koszmarnie boje usg. Cały czas sie zastanawiam jak dam rade jak sie okaże że serduszko nie bedzie bić, zlbo jak dzidzia nie bedzie rosła... agapko - Koniecznie zmień lekarza..! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌼 Agapka- współczuję takiej wizyty u lekrza, zmień go jak najszybciej. Następna napewno będzie lepsz... Jana- to cywilny już za miesiąć? wow! Super! :) Asik i reszta Dziewczyn, gdzie się podziewacie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - dzięki za wsparcie. Musze jakoś do tego piątku wytzrymać. Mam kupe roboty na jutro a nic mi się nie chce i pewnie nie zdążę. Powinnam zrobic to wczesniej ale musiałam jechać do teściów... Eh, ale na uczelni nikogo to nie obchodzi :o Czesc Kamillo7, co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Januś! Dzieki, jakoś leci.... Weekend zawsze udaje nam sie spędzic miło: w piątek upiekłam drożdżowe bułeczki z serem i powidłami, zajadalismy się nimi i oglądaliśmy wieczorkiem filmy (od zanjmomych), w niedzielę zawsze jestesmy u rodziców (tzn. teściów) i jest jak zwykle miło :) Mam sporo rzeczy na głowie,(tzn. do nauki na uczelnie i nie tylko) ale jakoś ciężko mi się zmobilizować.... Poza tym non-stop myslę o dzidzi... juzmnie dobija ten mój instynkt macierzyński, który obecnie sięga zenitu.... Ale wiem, że muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy zanim rozpocznę stranka!!! Ciesze się , że przeszły Ci mdłości :) Napisz jak było u teściów! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U teściów było w miarę dobrze. Czasem pewne rzeczy strasznie mnie tam denerwują, ale zagryzam język, bo nie chce się niepotrzebnie kłócić. Też mam problem z mobilizacją :o Tak bym chciała żeby znów był weekend... Teraz musimy wybrać obrączki. Nie wiem jak to zrobię, bo katalog jest olbrzymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah..... jak napisałaś o obrączkach, przypomniało mi się jak ja z Mężem wybierałam obrączki....to były cudne chwile! Uwielbiałam i nadal uwielbiam śluby i wszyskto co się z nimi wiąże! Wiem, ze wybór jest ogromny na rynku, ale my nie mięlismy trudności w wyborze, bo wiedzieliśmy wcześniej czego szukamy :) Jana, jaką macie datę?? (mam nadzieję, że to nie było niedyskretne pyanie...) Najwyżej mi nie napiszesz.....:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 kwiecień, czyli pierwszy dzień Świąt Wielkanocy :) Ale ten ślub to tylko formalność. Kościelny i wesele będzie dużo później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna data!!! Ślub to ślub, bez względu na to czy to cywilny czy kościelny....:D Wtedy napewno będzie pięknie i wiosennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam takiego długiego posta i wcieło wszystko Nic mi dziś niewychodzi. Asik25,Kamil7, Jana wysłałam Wam zdjęcie. Dajcie znać czy otworzycie. Gosik do Ciebie nie mogłam wysłać, wyskakiwał jakiś błąd. Ale spróbuję później Dziękuję za zyczenia dla Taty. Dzis ma zabieg, właśnie czeka w kolejce. Czyli lada chwila pewnie. Kamila7 też życzę dużo zdrowia dla Twojej teściowej, jakoś musimy się trzymać. Agapa taka jest służba zdrowia, tylko nerwów szkoda... :( Niech się buja ten lekarz. Przeciesz powinno im zależeć, przecież za \"Tobą\" idą do nich pieniądze. Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah super pamiątka, nasze mamy nie miały takich mozliwości jak my, ciekawe jak to będzie jak nasze wnuki będą się rodziły , hihi. Jana oby już nie wróciły. To Ty teraz zmieniasz stan?...Gratulacje! U nas jeszcze nic nie załatwione, a slub za 3,5 mies. Ale jakoś się zbierzemy. A wybór wszystkiego jest przeogromny! My wzieliśmy sobie proste obrączki, tylko z imionami wygrawerowanymi wewnątrz. A ostatnio widziałam takie piękne z brylancikami (oczywiście damska, męska bez). I zastanawiam się czy nie zmienić. Chociaż to tylko symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje :) Nasze obrączki też są proste. Jedynym udziwnieniem jest w środku pasek białego złota, a tak to wyglądają klasycznie. I też grawerujemy imiona i date ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA muszą wyglądać ładnie. Planowaliśmy na 6-go czerwca, a wyszło 1-go :) dlatego zostały tylko imiona. I całe szczęscie, bo daty nie można było wymazać. W jakiej cenie są obrączki z domieszką białego złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tylko na moment wpadam i zaraz uciekam. Dzisiaj cały dzień jest problem z netem i duuuużo pracy:-) Odezwe się jutro, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn-jaki blad??-moj adres jeszcze raz..jgoha@yahoo.com JANA-problemy(czy niezgonosci) z tesciami zawsze sa,,,ale to moze raczej roznica wiekowa niz kulturowa...Powodzenia przy wyborze obraczek! Kamilla moj piatkowy wieczor sie udal, nawet bardzo...kolacyjka, troche sobie potanczylismy i....ahhh fajno bylo..:) dziewczyny mam pytanko z serii moich glupich pytan...czy ta plodna wydzielina jest zawsze widoczna( bo moze ja ja mam tylko po prostu nie wyplywa na zewnatrz...??)jesli ktoras wie to bardzo prosze o odp. u mnie dzis swieci sloneczko i jest sliczniutko(pomimo faktu ze dzis poniedzialek..:( pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K wysłałam z innej skrzynki. Niestety nie pomogę Ci jeśli chodzi o pyt. dotyczące dni płodnych, sama nie obserwuję bo wszystko mam bardzo nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........4/5....październik...?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....5/6....listopad........?.....6 Mała zmiana bo @ znowu się przesuneła. Ta tabela to dobra rzecz, przynajmniej wiem kiedy mam termin, nie muszę zaglądać do notesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karynd ziekuje , w koncu dostalalm!!! ale ty mi jedna kumpele z Olsztna przypominasz, bardzo fajna laska, wiec i posrednio z toba mam mile fluidy..:)) no to jak sie kamera spisuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....5/6....listopad........?.....6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn - nasze kosztowałyby pomiędzy 900 a 1000 zł. Nie wiem dokładnie, bo my dawalismy własne złoto, a płaciliśmy za robocizna tylko. G*O*S*I*K - wydzielina nie zawsze jest widoczna, ja w szczęśliwym cyklu miałam niewidoczną :) Ale jak chcesz sprawdzić to najlepiej pobrać \"z wnętrza\" tuż przy szyjce macicy. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....7......2listopad?.......?.....6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki JANA...bo juz sie zczynalam martwic-i tak wszystkie watpliwosci rozwieja sie po wizycie u gina...mam 100 pytan do niej, mam nadzieje ze bedzie miala czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Gosik, z tego co piszesz wieczór musiał być niezwykle romantyczny-cool! Co do pytania na temat śluzu, to z tego co pisza dziewczyny- róznie to bywa, ja raz go mam więcej raz mniej, ale jest on widoczny i odczuwalny. Karyn- dziekuję ślicznie za fotkę :) Zadowolona jesteś ze sprzętu, bo wg mnie dobrze sie spisał :) jak będziesz mieć jeszcze jakieś foty i prześlij :) Dzięki, za życzonka dla tesciówki- mam nadzieję, że będzie wszystko ok!! Jana- to śliczne te obraczki będziecie mieć :D Ja z Mężem mamy proste, klasyczne złote obrączki (może profil jest tylko bardziej zaokraglony) z wygrawerowanym imieniem i datą . Asik, zrób sobie przerwę i odezwij się!!! Mikołajka,100krocia,Agapka, Channah- co u was słychać Dziewczyny?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik, to jednak otworzyłaś zdjęcie - super. Ale to było takie w piżamie, piłam własnie z \"gwinta\" colę i zostałam zaskoczona przez mężusia :) ale najważniejsze że doszło. Sprzęt spisuje się b. dobrze, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć. Najlepsze kabarety były jak kręciłam pierwszy filmik z mamą w roli głównej:) Zdjęcia powysyłam jeszcze, narazie nie mam głowy. Siedzę jak na szpilkach, tato nie miał jeszcze operacji, strasznie zwlekają... Jana, to faktycznie sporo, aż bałabym się, żeby mi nikt palca nie odrąbał za tego tysiaka w złocie!. (oczywiście żartuje) . My chyba jednak nie bedziemy zmieniać, damy tylko do czyszczenia. Chanah postaram się wysłać Ci dziś zdjęcie. Jeśli jeszcze którejś z Was nie wysłałm to mi przypomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Jejku, Dziewczyny- czemu się nie odzywacie?? Co z Wami?? U mnie śniegi topnieją, więc jestem pełan optymizmu :) Dziś ja robię obiadek w domku, będą to prawdopodobnie naleśniki, ale tylko dla mojego Męża, bo on je uwielbia, a dla mnie to nie obiad....:D... tylko deser! Channah- jak samokował zasłużony ciepły lód?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym zjadła ciepłego loda... :( Nawet nie wiem gdzie tu sprzedają... Śnieg jeszcze u nas leży ale i tak czuć gdzieś w powietrzu wiosne. Nie moge sie doczekac az bedzie ciepło!! Mam juz dość płaszcza i kozaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odcinają nam w pracy czasowo internet. Teraz na moment się pojawił więc piszę. Pamiętam o was i nawet tęsknię, mam nadzieję że sytuacja się unormuje i będę mogła swobodnie wchodzić na kafe:-( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, bo już martwiłam się co z Wami!!! Jak wyglądam za okno to zacieram ręce, że wiosna tuż tuż, ale niestety słyszałam, że w przyszłym tygodniu znów zimno--- oby się to nie sprawdziło! Agapka- próbowałam i prróbowałam wysłać fote do Ciebie , ale coś pechowo, bo non-stop dostaje odp zwrotną że widomość niedostraczona... :( Jana- jak samopoczucie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki w miare :) Już mnie nie mdli. Ale denerwuje się przed piątkowym usg. I nie lubie swojej łazienki, bo jest tam gorąco, i jak tam wchodze i jestem dłużej niż 10 minut to omdlewam... :) Szkoła mnie dobija... Nie chce mi się nic robić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że czujesz się lepiej :) A co do uczelni- rozumiem w 100%! Mnie też się nic nie chce!!! Oststnie kilka miesięcy, a ja nie mogę się do niczego zabrać porządnie....jeszcze nigdy tak nie miałam. ale to chyba dletego, że to statni semestr :D Właśnie zaraz muszę /a przynjamniej powinnam:)/ zmykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i tabeleczka!!! Muszę uaktualnić :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....7......2listopad?.......?.....6 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah wysłałam Ci z 2 skrzynek, może teraz będzie ok. Tak sobie pomyślałam, że zacznę brać kwas foliowy. Nie chce mi się iśc do gina :( mam wstręt do lekarzy, muszę od nich odpocząć. Może zacząć starania bez konsultacjiz lekarzem? BO co ona mi powie? Dobrze, nie ch pani bierze kwas foliowy i witaminy. I zapraszam za jakiś czas. .. Poradźcie co robić? iść czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×