Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

smialo!!!! badz soba, nie krepuj sie niczym, zero spiecia, jak masz stresa, walnij sobie kielicha - przejdzie stres. Ewentualnie wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to przestan byc niesmiala, dlaczego niesmiala??? Ja nie wiem, jak mozna sie stresowac idac na randke, kuurde :) idziesz do laski... ehem.. znaczy ty do goscia, fajnie spedzic czas i co tu stresujacego??? To nie egzamin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo, ale jakiego odrzucenia? Nie ten to nastepny! Przeciez pierwsza jakosc jestes, dziewczyno, co tpo jeden facet jest?????? Zawsze jestem jeszcze ja ;) a teraz walnij kielicha i szykuj sie, bo kobiety tak maja, ze szykuja sie caly dzien. Coz wy robicie ze soba w tej lazience?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielicha nie walne,bo po pracy mam lekcje ang.nie po to tyle kasy płace,żeby po pijaku łazic a jakośćPierwsza to sobie spisałam z opakowania ponczoch,bo nie miałam innej idei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w łaziece...tu się rozmarzyłam najpierw badamy całe ciało-wiesz,zmarszczki,celulity itp. potem kapiel-wieczorem,albo rano szybki(HAHA tak 10 min) prysznic.Potem balsamowanie za zycia.Włosy-ja to szybko,bo krótkie.No i rzęsy i do roboty.Kawa w tzw. miedzyczasie.Godzinka minęła.A przed randką...urlop tzreba brac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie tylko kobiety tak maja ,mój eks spedzał w łazience więcej chyba czasu,niz ja.Że mi to nie dało do myślenia.On nawet kosmetyków uzywał droższych ode mnie.Taki był delykatny y wrażlywy :P znowu do siebie gadam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga , uwaga, ma swieza dostawe cukeirkow kawowych :D:D:D komu komu? mam 3 wersje, cappuccino, amaretto, assorted wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze kazdego po jednym...moze mnie troche kopnie i zechce mi sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ok Ostatek prosze , raz dwa trzy, za xhwilke dam kolejna porcje, a ty lec zaparzyc.......... kawke :D:D:D mniam mniam tak w ogole aby przyblizyc troszke wyglad tego cudu, to powiem,ze sa podobne do rodzynek w czekoladzie , tylko ,ze zamiast rodzynek jest palone ziarno kawy w calosci ;) mmmmmmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b leeeee objadlam sie tymi cukierkami i teraz mi niedobrze :( bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a gdzie Sexo? chyba sie nie zdenerwowal znow co? Jakosc, mialas isc na randke czy cos..? bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajza sie melduje i tutaj.Wyzwanie to ja miałam zawodowe,ale sie rozczarowałam.Łatwo poszło , nic szczególnego.:P Na randce nie byłam,najblizsze 3 tygodnie mam juz rozplanowane tak,że szpilki nie wciszniesz,niestety , ale moze mimo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh odswiezam :D ...jakby ktos sie chcial napic... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o alkohol powtarzam- jestem abstynentka.....ale nie fanatyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D czego chcecie sie napic? mam wszystko.... ;) w kominku tez juz rozpalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×