Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Czytałam o tych maskach WAX i chyba kupie sobie ta z aloesem i ta bez spłukiwania i zobacze efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam sprayu wax http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/32052.jpg jest MEGA WYDAJNE... uzywam codziennie chyba od lata i jeszcze mam 1/4 butelki... ladnie pachnie, wygladdza wlosy wcale a wclae nie obciaza... ja sobie bardzo chwale :) uff, wczorajszy kryzys mi minal..kupilam dzis sobie peeling do buzi i maseczke antybakteryjna (co by te syfki nie odwazyly sie wyjsc!) smaruje cale cialo wyciagiem z aloesu, bo od zimna mam cala chropowata skore i cala w krostkach... uff, jest lepiej :) dziewczynki, na wiosne bedziemy sliczne jednrne i prmienne jak bedziemy tak o siebie dbac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulba349
hej, jestem świezo po dość wstrząsającej lekturze: http://tnij.org/fk09 i moje nowe postanowienie brzmi: nigdy żadnych silnych prochów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny,wszystkie inne produkty wax-moc natury,to sa te nasze polskie... Ja ich nie uzywalam wiec nic nie moge napisac... Dodam jeszcze ze łykam Pantoten,i to tez na pewno ma wpływ na wlosy,choc po nich mam suuuper paznokcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wyciag z aloesu?no prosze nie slyszalam ze gdzies go mozna dostac.gdzie go kupujesz?i ile takie cudenko kosztuje? co do krostek to tez mam takie jakby pozostalosci po"gesiej skorce" mam uda nimi wysypane a zwlaszcza przod ani peeling (teraz zima-latem praktycznie peeling sobie z nimi radzi) ani balsamy mi ich nie zmiejszaja.da sie ich pozbyc teraz w okresie zimowym?no prosze.a jakie jeszcze wlasciwosci ma ten wyciag?no to ze nawilza to wiem ale cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoca29
Bulba- skąd się bierze testu o których mowa w tekście?? Bo chętnie bym się zaopatrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie 🌼 postanowiłam się do Was przyłączyć :D Nie zaniedbuję siebie, aczkolwiek doszłam ostatnio do wniosku, że mogłabym o wiele więcej czasu poświęcić samej sobie. Chciałabym zrzucić 5 kg, niedługo zaczynam dietę :) muszę się również na basen zapisać, ewentualnie na jakieś ćwiczenia rozciągające, bo mam problem ze stawami kolanowymi. A jeśli chodzi o domowe zabiegi pielęgnacyjne, to też muszę nad nimi popracować. Dzisiaj zrobiłam sobie porządek ze stopami. Namoczyłam stopy w ciepłej wodzie (dodałam do niej parę kropli oliwy z oliwek), ładnie usunęłam martwy naskórek za pomocą tarki, później pumeksem przejechałam. Paznokietki obcięłam, skórki wycięłam, później peeling zrobiłam. Na sam koniec wysmarowałam całe stopy oliwą z oliwek, zawinęłam je w folię przezroczystą i siedziałam tak pół godziny. Efekt nieziemski :D Przede wszystkim muszę rzucić palenie :O jest to okropny nawyk... Nie dosyć, że śmierdzę papierochami, to i cera nie jest najpiękniejsza, nie mówiąc już o moich płucach. Co prawda palę od 4 lat, ale i tak będzie mi ciężko rzucić ten siet. Jeśli uda mi się rzucić fajki, to z resztą będzie o wiele łatwiej. Teraz sama świadomość, że truję się papierochami sprawia, że nie chce mi się zdrowo odżywiać, no bo po co :O wiem, głupie, no ale cóż :O Idę niedługo pod prysznic, chcę zrobić sobie jakąś boską maseczkę na moje włosy. Plus cała się wybalsamować, bo mam takie niby łuski na moich łydkach - mam tam bardzo wysuszoną skórę :O podrażniłam ją częstym goleniem, a po goleniu zdarzało mi się pozostawić nogi bez balsami, co na dłuższą metę sprawiło, że mam teraz mega wysuszoną skórę :( Ciekawe jak mi pójdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno: od wielu lat walczę z trądzikiem, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się go pokonać. Dostałam się na darmowy program leczenia, lekarstwa i wszystkie specyfiki mam za darmo, stan mojej cery się poprawia, jestem pełna nadziei, że za kilka tygodni będę lepiej wyglądała... Później usuwanie blizn po trądziku (trochę ich mam), ale to jeszcze sporo czasu minie nim będę mogła taki zabieg wykonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się zapisuję...:))) Dziewczyny, przeczytałam kilka ostatnich stron i większość z Was poszukuje dobrej odżywki do włosów. Polecam Wam profesjonalną odżywkę MATRIX. Są 4 rodzaje do wyboru w zależności od rodzaju włosa. Dla mnie najwspanialsza na świecie jest pomarańczowa - wygładzająca. Świetnie nawilża włosy i dodatowo ślicznie pachnie, a zapach utrzymuje się na kosmykach dość gługo. A oto moje postanowienia: -codzienne balsamowanie ciała (chyba przez te mrozy moja skóra strasznie wyschła:((((( ) 3 dni balsam brązujący, 4 dzień zwykły balsam - malowanie pazkokci co 2-3 dzień - codzienny kompletny makijaż (nie tylko puder i rzęsy jak do tej pory) - 2 razy w tygodniu peeling i maska na twarz - 1 w tygodniu masaż ciała szorstką rękawicą (taniej niż peeling) - systematyczny pedicure - systematyczna depilacja nóg - i od lutego basen i ćwiczenia Jestem pełna optymizmu, boję się jedynie czy uda mi się dotrzymać ostatnie postanowienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulba349
karoca29 - nie kupuje się ich na własna rękę, trzeba się upominać podczas badań zanim wcisną ci receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczyny jestem nie do zycia doslownie.juz w zeszly piatek czulam ze jestem obrzmiala cala przed okresem bo mialam dostac w pon a tu co?juz tydz taka jestem bo mam te tabletki na torbiel ostatnie biore jutro wiec podejrzewam ze jakies 2 dni pozniej dostane wiec mam przedluzony czas przedokresowy...tragedia....az nic mi sie nie chce robic a na dodatek slodkieeeeeee...po prostu musialam sobie dzisiaj kupic eklera i zaraz go skonsumuje do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na mnie--no to ci wspolczuje,znamy wszystkie te napiecia przed... Co do slodkosci to na zdrowie,przy takiej pogodzie musimy jakos sobie poprawic nastroj,i ja tez dzisiaj w ramach relaxu kupilam sobie PRINCE POLO XXXL----smacznego(wlasnie sie delektuje przy kawce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do relaxu,to my dzisiaj z moim M zamiast na silownie wybieramy sie na besen z dzieciaczkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w ramach relaxu co dzis bede robic???rozpusta jedzeniowo pitna :P.przyjaciolka ma dzisiaj urodziny wiec moje puste kalorie nie skoncza sie tylko na tym eklerku a wieczorem na jakims malym drinken.ojjjj jutro z rana ostro skakanki bede musiala uzyc w ramach pokuty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ja tez lubie takie "rozpusty' I co do "pokuty" to chyba nie skakanka ci bedzie potrzebna ale duuuuuzo wody ....(kac gigant) hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ja tez lubie takie "rozpusty' I co do "pokuty" to chyba nie skakanka ci bedzie potrzebna ale duuuuuzo wody ....(kac gigant) hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ja tez lubie takie "rozpusty' I co do "pokuty" to chyba nie skakanka ci bedzie potrzebna ale duuuuuzo wody ....(kac gigant) hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dzisiaj urodzinki :):):):):) ale imprezka w sobote :P Mnie dzisiaj naszła ochota na orzeszki Nick Nacs :P i zaraz robie sobie kawkę latte :) A uroda? Hmmm czekam na wypłatkę i lece do sklepu bo widziałam masło kakaowe do ciała z Ziaji i mnie kusi żeby kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam! sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam! niech zyje nam niech zyje nam!w zdrowiu w szczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne jest to maslo.fajnie nawilza.super ma zapach ale moim osobistym zdaniem lepiej w opakowaniu niz na skorze pachnie...ale to tylko moje osobiste zdanie.pracowalam kiedys w solarium i duzo dziewczyn uzywalo do opalania i powoiem ze byly tego efekty...brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslo ziaji fajne jest do opalania.wiem bo pracowalam w solarium i widzialam po dziewczynach brazowe efekty.dobrze nawilza a raczej natluszcza(ten w butelce bo w sloiku to ma chyba lzejsza konsystencje).zapachj tez fajny ale moim zdaniem tylko w opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za życzonka, chetnie zaprosiłabym Was na ciacho no ale cóż niech każda zje u siebie przed kompem czytając ten temat :P dzisiaj macie dyzpenze ;) Własnie dostałam od siostry mleczko intensywne ujędrnianie z Soray`i zobaczymy co to za cudo :) ale to masło tez kupie bo używam tego kremu kakaowego do twarzy i fajnie natłuszcza i mi się podoba zapach. Czyli w słoiczku jest bardziej nawilżające a w butelce brązujące tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taki spokój?????? Wszystkie tak się wkręciłyście w dbanie o siebie że juz na kafe nie ma czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×