Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

halo halo dziewczyny pobudka...co tu tak cicho...?dlugo mnie nie bylo bo urlop itp ale teraz bede na nowo dbala o siebie bo przyznam sie bez bicia ze nie tylko podczas urlopu tutaj nie bywalam ale i jakies tylko mini mini podstawy byly robione :o ale postanawiam poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ "teraz czas na mnie" w końcu się ktoś odezwał, bo jak widać pustka tu jak na cmentarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśśs
Heyka!!!!!!!!!!!!!!!! Ja od dzisiaj wypisuje rzeczy, ktore chcę w sobie zmienic i juz ;);* mam nadzieje, ze sie uda !! trzymajcie kciukI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallokitty_
Hej ;) Czytałam, że niektore z Was mają również problem z zatkanymi porami na nosie, a znalazłam taki sposób na to. Bym napisała jak to przyżądzić, ale nie jestem pewna czy wszystko dokladnie zrozumiałam: http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE w tym linku jest :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowka
Ostatnio natrafiłam na niezły artykuł,o kosmetykach do pielęgnacji ciała i twarzy: http://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/Kosmetyki-z-lanolina . Są tam podane kosmetyki marki Merino. Ciekawy jest ich jedne z głównych składników jakim jest nowozelandzka nawilżająca lanolina. Interesujące jest to, że tak mało jest na naszym polskim rynku dobrych kosmetyków z Nowej Zelandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arhenida
ja też od dziś zaczynam dbać o siebie! ;) włosy: co 3 dni płukanka z octu, lub skrzypu lub cebuli na umyte włosy:). zero pianek, żelu i lakieru! Twarz: 2 razy dziennie przemywanie tonikiem stosowanie kremu nawilżajacego na dzien do cery suchej z ziaji na noc biolipidowy do suchej z ziaji na mroźny wiatr, który już daje we znaki: lekki podkład. nie maluję oczu!!!! olejek rycynowy kilka razy dziennie na rzęsy! raz w tygodniu peeling enzymatyczny depilacja brody codziennie ciało: co 2 dni depilacja. balsamowanie rano i wieczór dbanie o stopy!!! peeling raz w tygodniu całego ciała ćwiczenia ćwiczenia cwiczenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka120
cześć, też od dzisiaj zaczynam o siebie dbać Przede wszystkim zacznę kochać siebie i swoje ciało- mimo,że mam rozstępy i nie jestem ideałem. Poza tym 1. zdrowe odżywianie- koniec z nerwowym obżeraniem się, ograniczenie słodyczy 2. troszkę ruchu 3. codziennie używam kremów, balsamów itp 4. piję więcej wody 5. zmieniam podejście do życia-więcej optymizmu, ale zarazem koniec z naiwnością 6. Dbam o odpowiedni strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka120
aha, przez zmianę swoich nawyków żywieniowych chcę zejść do mojej idealnej wagi-55, 56 kg, więc jakieś 5 kg przede mną, powolutku, ale musi się udać. Niestety wychowano mnie w przekonaniu, że tak naprawdę nie ma znaczenia. Jak miałam trądzik-nikt nie zaprowadził mnie do dermatologa, rozstępy-przecież nikt nie zwraca na to uwagi.. Teraz jestem dorosła więc pora się obudzić i zacząć na nowo układać sobie życie. muszę skończyć choćby z tym,że jak patrzę na swoje rozstępy na brzuchu zaczynam obżerać się syfami. Pora nad sobą popracować, nie dla innych, nie dla facetów , tylko dla siebie. Zaczynam START

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka120
aha, przez zmianę swoich nawyków żywieniowych chcę zejść do mojej idealnej wagi-55, 56 kg, więc jakieś 5 kg przede mną, powolutku, ale musi się udać. Niestety wychowano mnie w przekonaniu, że tak naprawdę nie ma znaczenia. Jak miałam trądzik-nikt nie zaprowadził mnie do dermatologa, rozstępy-przecież nikt nie zwraca na to uwagi.. Teraz jestem dorosła więc pora się obudzić i zacząć na nowo układać sobie życie. muszę skończyć choćby z tym,że jak patrzę na swoje rozstępy na brzuchu zaczynam obżerać się syfami. Pora nad sobą popracować, nie dla innych, nie dla facetów , tylko dla siebie. Zaczynam START

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zuzka120 ile masz wzrostu? Ja też marzę o 55, w tej chwili ok 61kg mam. Chodzi mi o zrzucenie tłuszczyku z konkretnych partii(biodra). Może polecisz jakieś ćwiczenia? Polecicie? Bo to moja zmoraaa... Talia 60! a duuupaa... Jak dbam o siebie? Pomadka do ust, niezastąpiona! Avon Care Dry Skin SOS, suuuper sprawa! Z tej samej serii balsam do ciała, również z olejkiem ryżowym!Jojobą.. Krem na rozstępy Eveline 3D , maść cuchnąca cebulą Cepan, tez na blizny.. Włoski, otóz rewelacyjna odzywka do włosków z Avonu z serii Advance Techniques, w szoku jestem jakie miekie włoski po niej... Zakupiłam również WAX, jeszcze nie uzywany.. planuje peeling z kawy(uda i pupa).. Dłuuuugo używałam h&s jednak uważam, że niszczą włoski i wysuszają skórę.. Teraz przeciwłupieżowy Garniera, owocowy... z cynkiem... i jak dotąd suuuper! Polecam... Wzmacniam włoski wyciagiem z rzepy od jakiegoś czasu, też polecam gorąco! Zakupiłam szampon z Joanny z rzepą, przeciwłupiezowy (bo po nie antyłupieżowym wraca to cholerstwo;/) Jeszczenie testowałam.. Odzywke z HerbalEss mam, jednak czy ja wiem... nie do końca przekonana, Avon lepszy o dziiiiiwo.... Twarz! Żel do mycia twarzy Iwostiny, z serii Purittin, bajkaaa.. od dawien dawna, skóra coraz ładniejsza, trądziku prawie nie ma;-) Planuje zakup kremu nawilżającego z tej serii ... Po umyciu buzi żelem aplikuje odrobinkę Tormentiolu , i nawilżam jakims kremem, np z Garniera.... Przerzucę się chyba na Iwostin;-) Stopy też jakimś kremem, a jak nie to balsamem... O dłonie musze zadbać! Ogólnie powoli biore się za siebie... Regeneracja włosków, walka z rozstępami, ujędrnienie ciała...jest z czym walczyć:( Pozdrawiam i suuuper temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
czesc!!! mam 26 lat dwojke dzieci ja o siebie nie dbam bo niechce mi sie Mam 164 cm i 48 kg chciałabym przytyc ale nie wiem jak nawet nie pamietam kiedy ostatni raz wydepilowalam brwi.Moje cialo jest brzydkie kiedys mialam duzy biust a teraz tam nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zastanawiam się dlaczego na tym forum nie pojawiają się takie kosmetyki jak z firmy organique, clarena, norel. Jeżeli tak bardzo dbacie o siebie to powinnyście robić to dobrymi kosmetykami. ja osobiście wyleczyłam się z tanich, nieskutecznych kosmetyków. Warto inwestować w droższe ale bardziej wydajne "mazidła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cześć dziewczyny,bardzo spodobał mi się wasz temat więc postanowiłam dołączyć.Cóż powiem szczerze..zaniedbałam się.Od niedawna tak bardzo skupiłam się na pracy że zupełnie zapomniałam o sobie.Ale postanowiłam to zmienić.W następną sobotę idę na poważne zakupy.Kupię nowe ciuchy i zaopatrzę się w nowe kosmetyki.Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie.Przede wszystkim muszę zmienić dietę bo jest tragiczna.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Od dziś ponownie zaczynam walke ze swoimi słabościami, które przyczyniają się do zaniedbania. Czyli odstawiam słodycze, obżarstwo. Biorę się za regularna depilacje, nawilżanie ciała, pielęgnacje stóp. Cera, zdrowie, suplementy diety,ruch, ruch!. Dziś moja pielęgnacja wygląda tak: rano-myje się, na twarz nakładam punktowo coś na syfy i tyle, czasem krem z filtrem Zjadam byle co, później przychodze wrzucam w siebie jak do worka. Zasiadam przed komputer. Później kąpiel, myję twarz. Punktowo nakładam żel na syfy. Do rzadkości należy jakieś balsamowanie ciała, tarcie stóp, ćwiczenia. Wszystko to zostało zaniedbane. Także ostatnio byłam u fryzjera, podcięłam końcówki i kupiłam sobie jedwab do włosów. Rąk nie kremuje,mam popękane czas kupić rękawiczki. Ale regularnie jem kwas omega3, rutinoscorbin oraz magnez, właściwie to na nic kiedy się prowadzi taki niechlujny tryb życia. Zaczynam o siebie dbać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Acha, no i moje ciuchy... Żal.pl zna ktoś jakiś sposób na to aby fajne rzeczy kupić za nie dużo piniędzy- nie stać mnie na markowe ciuchy i drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyjka09
Jak to mówia lepiej pozno niz wcale.Ja tutaj musze powiedziec ze dbam o siebie i nie zamierzam tego zmienic,zwłaszcza ze codziennie nawet patrzac do mojej torby mozna znalezc chusteczki cleanica,kosmetyczkę ,dezodorant,perfumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna13
Dbać o siebie to podstawa. Ja uważam, że najważniejsze jest żeby oczyszczać organizm z toksyn odpowiednio się odżywiając, a do tego stosując odpowiednie suplementy. Od dłuższego czasu regularnie stosuje kapsułki Colvita firmy colway. Zawierają one oprócz kolagenu rybiego także witaminę E (dodaje żywotności, witalności, energii, chęci do życia, ponadto stymuluje syntezę kolagenu, poprawia wygląd skóry i chroni przed bezpłodnością) oraz ekstrakty z alg morskich (zawierają wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, selen, fosfor, chrom, cynk, jod zarówno organiczny jak i nieorganiczny, witaminy z grupy A, B, C, E i K, węglowodany, błonnik oraz inne) Szczerze mówiąc, po miesiącu stosowania odczułam naprawdę znaczącą poprawę wydolności swojego organizmu. To mnie uświadomiło, że jednak warto dbać o siebie i zaczęłam także korzystać z kremów firmy Colway, krem nawilżający na dzień i krem regenerujący na noc, czy peeling lub tonik. Ponadto w swojej ofercie mają także Serum wyszczuplacjące (antycellulitowe), kolagenowy że do mycia twarzy - odżywiający i nawilżający, a także listki do domowej jonoforezy. Wiodącym produktem firmy jest Kolagen Naturalny, którego szerokie spektrum dobroczynnych właściwości przechodzi najśmielsze oczekiwania wielu kobiet. Po zaznajomieniu się z produktami postanowiłam sama zając się dystrybucją, gdyż mam pewność, że proponując produkty kolagenowe Colway nie oferuje byle czego z tanim, nieskutecznym kolagenem zwierzęcym, sztucznie pozyskiwanym. Gdybyście miały pytania to piszcie, chętnie Wam odpowiem tutaj lub do mnie na maila ;) naturliches.collagen@yahoo.com Pozdrawiam dbające o siebie - świadome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Dobrze, ze tu trafilam:) Tez zaczynam akcje(po raz kolejny). Ale teraz bede sie motywowala Waszym watkiem, Naszym watkiem:). Dzisiaj robilam brzuszki ( nie jest zle )... OK.. troche sie obijalam, ale jutro sie poprawie. W planach jest jeszcze fryzjer, Moze powinnam zrobic liste postanowien?? Boshe, Dziewczyny potrzebuje motywacji i licze na Was:) 3 mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Było dobrze, znów jest źle. Największym moim przestępstwem jest minimalizm ruchowyoraz brak czasu na depilacje. Mam znów twarde pięty i odpryśnięty lakier. Nie mam sił ani chęci. Muszę się zmotywować. powinnam: -paznokcie -depilacja -pięty -4x a w tygodniu ćwiczyć uff, przecież nie dużo, bywało gorzej więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Do zaczynam znów!------ heh, nie przejmuj się, każda z nas ma takie wzloty i upadki;) Jak patrzę na siebie, moją garderobę, szufladę z bielizną stwierdzam, że z wiekiem staję się bardziej leniwa. Muszę sobie zrobić listę postanowień i zrobię to jeszcze dziś:) O dziwo, po wczorajszych brzuszkach bolą mnie mięśnie rąk, a nie brzucha;P Ale dzisiaj znów będę ćwiczyła i musze sobie zrobić stópki i dłonie, bo też są w kiepskim stanie, potem peeling na całe ciało. hmmm może wspólna motywacja nam pomoże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
hej jasne, mam nadzieję że razem będzie raźniej ja muszę zrobić koło stóp, dłoni i wyskubać wąsik oraz brwi- na dziś wieczór powinno wystarczyć, nie chce przeholować a co do ćwiczeń, to może dziś dosiąde rowerka i porązciągam się małymi kroczkami wszystko i chce się przerzucić na naturalne kosmetyki, tzn naturalne dbanie o siebie tj, peeling kawowy z cynamonem, mydło szare, ew. oliwka dla dzieci- ciało. Natomiast moja twarz wymaga więcej uwagi i zwykłe mydło jej nie pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Mój rachunek sumienia...czwartek. Ćwiczenia - były (ok. 60 b tzw. półbrzuszków + ćwiczenia na uda) Stopy - mmmm powiedzmy, że były, ale trzeba jeszcze pomalować pazurki. Dłonie - zrobione ( + mama i siostra) Peeling całego ciała - duuuuuży minus!!! nie zrobiłam Plany na weekend! 1. Peeling całego ciała. 2. Depilacja. 3. Pazurki. 4. Ćwiczenia - sukcesywnie zwiększać ilość ćwiczeń na partie BPU. 5. Żadnych Chipsów, piwa....!!! Ewentualnie lampka wina (urodziny koleżanki). 3majcie kciuki:) Ja za Was 3mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
wiedziałam że tak będzie nic nie zrobiłam z sobą w weekend oczywiście alkohol, żarełko dziś będę ćwiczyć (wtedy co [pisałam poszłam spać nie miałam siły ćwiczyć..) dziś ćwiczenia po ćwiczeniach,jak będę mieć siłę wyreguluje brwi i wąsik och, to wszystko przez jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Ja w weekend zrobiłam tylko 2 postanowienia z mojej listy i do tego było sporo alkoholu;/. Koniec użalani się nad sobą idę zrobić peelin, ale najpierw brzuszki . Trzymam za Ciebie kciuki, Najtrudniejszy pierwszy krk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Jestem tutaj dzisiaj pierwszy raz, postanowiłam o siebie zadbać ponieważ zobaczyłam swoja koleżankę która kiedyś wyglądała bardzo przeciętnie a teraz to odpowiednik DODY, nie wiem jak ona to zrobiła naprawdę. Chcę się zmienić, ale nie wiem od czego zacząć. Mam dosyć sporą nadwagę obgryzam paznokcie itp itd. Generalnie wszystko bym w sobie zmieniła, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
zip----> ale kiedyś trzeba zrobic choćby pół krok ;) ja nawet tyle nie, jedynie co to nakładam na rzęsy w miare regularnie olejek rycynowy no i tyle. Pomocy 😭 Sandrinka;)-----> ja tez obgryzałam paznokcie, bardzo długo,obecnie ich już nie tykam, będzie od lipca. Co mi w tym pomogło? Świadomość że moje zęby są słabsze, zresztą wybielałam jedynkę więc jest słabsza i nie chce ponownie jej nadwyrężać. Dłoni nie mam pięknych, ale pazokcie juz dochodzą do siebie. Wizualizuj sobie, ładne dłonie z zadbanymi paznokciami, nie musi to byc frencz od razu, ja tylko przeciągam bezbarwnym i jest naprawde ok. Szkoda zębów, paznokcie obryzione wyglądają bardzo nie atarakcyjnie. Osobiście uważam że z tym należy sobie samemu poradzić, obgryzanie to nerwy, stres, sama musisz znaleźć inny sposób rozładowywania napięcia. Co do nadwagi, ja od zawsze preferuje MŻ i ruch. Odchudzanie mam za soba efekt jojo też, więc wiem co najbardziej służy i jest optymalne. Nie jeść słodyczy, sprawa priorytetowa i mało a często. Ruch i jeszcze raz ruch, spacery, domowa siłownia. Ja obecnie jestem zastana, tzn nie rozciągnięta i nie wygimnastykowana, ale spacer prawie codziennie pł godziny lub więcej musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zip
Do: zaczynam znów:) Ja tam w Ciebie wierzę, to ta pogoda i pewnie brak motywacji...też tak baaaardzo często mam, np. wczoraj;) Wiesz, ja kiedy nie mam ochoty lub sił na ćwiczenia to robię tak : puszczam sobie jakiś energiczny ulubiony kawałek, który zawsze poprawia mi nastrój (np. Let's get loud J. Lopez), ale to musi być coś co sprawia, że od razu czujesz się lepiej i sama się do siebie uśmiechasz i postanawiam, że będę robiła brzuszki tylko przez czas trwania tej piosenki ( więc wychodzi coś ok. 4 minut), a wierz mi nawet jeśli będzie to tylko 15 brzuszków to zawsze lepiej niż 0. Potem z reguły na mojej liście znajdują się inne energiczne kawałki więc jak już zacznę to jakoś ciągnę i wychodzi mi całkiem spora liczba powtórzeń w krótkim czasie. To samo możesz zrobić z innymi ćwiczeniami, na mnie to skutkuje więc może i Tobie pomoże:) Gorzej z kosmetyką, na ten problem nie opracowałam jeszcze sposobu motywowania się, masakra;/ Do : Sandrinka;) Też miałam problem z paznokciami i podobnie jak "zaczynam znów" osłabiałam tym obgryzaniem nie tylko paznokcie, ale i zęby. Nie wiem kiedy przestałam obgryzać i nie wiem jak to się stało, chyba kwestia silnej woli. A co do zmiany, to najlepiej zaczą od siebie, czyli od podejścia do własnej osoby, zmiany nawyków...trudno tak w ciągu jedengo dnia zmienić wszystko. Możesz sobie wyznaczać cele i terminy ich realizacji. Może zrobienie listy Ci pomoże (np. kolejność priorytetowa);) Powodzenia Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Ależ mam dziś pechowy dzień. Z ta listą Zip, masz racje. Ja niby mam listę, ale jakaś tak mało klarowna :P To może napiszemy jak dbamy o siebie obecnie? Moja pielęgnacja wygląda tak: -Wieczorem i rano biorę kąpiel używam mydła szarego, jesli widzę że moja skóra potrzebuje nawilżenia to używam oliwki dla dzieci Hipp (tylko 3 składniki) -twarz, myje w Vichy żelu (niestety) szukam czegoś łagodniejszego nakładam krem Alantan (mam problematyczną cere z wypryskami) rano i wieczorem -z makijażu jedynie pudruje twarz pudrem z bambusa z BU -stopy-ostatnio rzadko się nimi zajmuje ale,ale się wezmę -depilacja-tu mam poważny problem, mam twarde włosy i nie wiem czym to robić -włosy- szampon, Palmolive i jedwab do włosów- chce zmienić na coś bardziej naturalnego Podcinam końcówki w miarę co 1,5-2 mce Najgorsza sprawa- palę papierosy :(( Ostatnio nie ćwicze, co mnie serdecznie boli,muszę od poniedziałku się wezmę, wiem to że muszę -Jeśli chodzi o wewnętrzne dbanie o siebie, to nie jem słodyczy ponad miesiąc, rzadko biały chleb, suszone owoce, orzechy i stanowczo za mało białka wiem to ale jakoś nie mogę się przekonać do mleka, serów, czy mięsa Natomiast prawie co weekend mam imprezy no i ten nieszczęsny alkohol spożywam, bywa że o dużo za dużo ;) Staram się wysypiać :) Chyba tyle, jak sobie przypomnę napiszę :) Teraz wasza kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×