Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość to przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmnł
rusałka raz jeszcze ;) 22:53 Rusalka hihihi loj... do zakohania u mnie 1 krok tylko nie bede miala kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre...
:D Dostanę bana od tego, kto kazał milczeć i nie komentować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie się od Rusałki
To co napisała Rusałka na temat spirali to prawda sa przypadki znane,kiedy do zapłodnienia doszło i spirala wrastała w płód, kiedy kobieta nie wiedziała,ze jest w ciąży są filmy przedstawiajace płód po aborcji z wrośnietą w niego spiralą gdybyscie tak dokładnie poszukali i popytali lekarzy, to powiedza wam to,co ona napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Jeśli jeszcze raz pojawi sie tu mój mąż proszę go wygonić! 18:10 Zona Monkey Braina Zaniedbuje dom , zaniedbuje mnie, nie mam dostepu do komputera bo on tylko o pierdołach na tym forum pisze z jakimiś małolatami. Błagam , jak tu jeszcze wlezie wygońcie go!!! (...) 18:50 monkey brain btw: zaraz jade testować nową knajpę. nie tą co wczoraj:classic_cool: 18:51 Zona Monkey Braina Jak raczysz wrócić to nie zapomnij walizek zabrać , będą czekały pod drzwiami :P🖐️\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat topiku
ale gwoli wyjaśnienia :D Spirala nie wrasta w płód.Kiedy kobieta mająca spiralę zajdzie w ciążę to spiralę się usuwa. Wsio!!!! To są zabobony starych ciot ze wsi! Przepraszam zainteresowanych topikiem ale mnie trzęsie na ciemnoctwo naszych "postępowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys był
śmieszny topik z propozycjami jak wykorzystać zuzyte rajstopy... Nie moge znalezc, ale moze komus sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie dosyć
Temat: Pomozcie mi wymyslic jakies haslo reklamowe! 1 2 11:13 na poniedzialek hej! pomozcie mi blagam!!!na poniedzialek mam wymyslic jakies fajne, zabawne haslo reklamowe dla firmy zajmujacej sie wyrobem folii do pakowania. Jakies jedno zdanie ich reklamujace, np; pakujemy z glowa, przyszloscia, cos takiego. Napiszcie mi jakies pomsly, nic mi nie przychodzi do glowy. 11:20 to jest hasło Nawet w więzieniu pod prysznicem ci tak nie zapakują jak my. 11:23 types nie owijamy w bawełnę 11:24 pakujemy jak pudzian! 11:30 szelma i.t.p. pakujemy bez pudła 12:22 szelma i.t.p. nasza folia zapakuje i kaktusa i miętusa 12:40 a ja paskud nasza folia zastapi kazde okno 13:45 a ja paskud w nasze worki pakuje pruszkowska mafia 13:53 a ja paskud z naszej foli produkuje unimil 15:18 Alanka37 nasza folia mocium panie to dopiero pakowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu wybrane
Temat: nie czuje, że rymuje 1 2 3 » 45 Strony tematu: 22:55 czapka Witka moze byl juz taki temat lecz zapodam inny schemat jak chcesz pisać człeku z nami to posługuj się rymami krakowiak krakowiaczek ci ja mam długiego kija 23:11 dfagsdfgsdg nie do ryma nie do takta wsadz se fiuta do kontakta 23:15 czapka Witka po to kontakt zbudowano aby fiutów nie wtykano a jak lubisz te zabawę elektrownia założy ci sprawę 23:17 helga_ Ja kto lubi przyjemnosci niech se wsadzi w oko ości 23:30 helga_ twój to temat Witku był i tak brzydkoś go zakończył lecę wiec gdzie wiatr mnie zwieje opowiadać nowe dzieje 23:33 helga_ gdybyś jednak zmienił zdanie daj mi znać przez jodłowanie wtedy wrócę z mej podróży i rymować będe dłuży 23:53 helga_ w poniedzialek ktoś się leni bo L4 ma w kieszeni 00:00 Szpetna Aniela jestem jakaś niekumata za odpowiedź dam dukata czym do licha jest L4? 00:02 też Druk L-4 to zwolnienie chorobowe - bardzo w cenie 00:05 helga_ L4 to wolne od pracy gdy się ma chorób ze 100 na tacy teraz dukata jesteś mi winna wiec czekam anielo moja niewinna 00:07 Szpetna Aniela na L4 rymu brak zaraz trafi mnie tu szlag 00:09 też Ależ, Aniela! Na L-4 znajdzie się rymów od cholery 00:10 czapka Witka ja nie Witek tylko czapka (nakrycie głowy Witka) tak w ogóle jestem babka 00:11 też Jesteś babka, lecz na chłopie (boć na włosów Witka szopie) 00:16 Szpetna Aniela mówię wam dobranoc paciorek i do łóżeczka niech wam się przyśni zgniła gruszeczka dla helgi dukata mam ale jutro heldze go dam 00:16 helga_ jakie jutro, toż to dzisiaj czeka cię, piekielny zwyczaj Jeśli muszę dokonać wyboru między dwoma złami, wybieram zawsze to, którego jeszcze nie próbowałam 00:17 czapka Witka weź przykład z helgi idź do doktora tydzień symuluj że jesteś chora lekarz wystawi tobie zwolnienie o tydzień oddali się twe zmartwienie 00:18 helga_ czekać tutaj bede w trwodze na aniele piekną srodze bo przyniesie mi dukata trtata ta ta, trata ta ta 00:23 też Danaż moja, dana, urlop mam od rana! Niewykorzystany, zmagazynowany, hej! 00:34 czapka Witka pisać by się jeszcze zdało ale czasu mamy mało wcześnie musimy wstać o żesz k jego mać 16:28 Szpetna Aniela od koryta właśnie wstałam gołąbkami się napchałam dzionek piękny wszystko gra a mnie zmogła alergia wszystko kwitnie wszystko pyli dobry sezon dla motyli 22:26 swedzi mnie glowa helgo_ jestes jam szczesliwa, az mi popekały szkliwa Gdyby nie nasze natchnione myśli, dawno już byśmy znudzeni skiśli... 00:45 una mujer bonita z niewzietych tabletek bedzie synek mietek A z peknietego kondona corka aldona ...no pido que todos los dias sean de sol...no pido que todos los viernes sean de fiesta... 00:50 helga_ a z braku plasterka bedzie mała mocherka Moja głowa chce, Moja głowa znać, Jakiś powód! 00:56 nie czuje.. ... a z braku uwagi dwie bliźniacze łamagi 01:03 helga_ a bez seksu ostrego nie bedzie niczego Oj duzo tam smiesznych rymowanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: prawo podobno nie zabrania aby kobieta użyła gazu obezwładniającego wobec gwałtu 01:22 osobista sprawa Wracałam z pracy przez las wieczorem i czułam jego oddech i jego kroki za plecami , mojego krzyku w lesie i tak nikt nie usłyszy .... mam gaz obezwładniający w torebce i dzisiaj użyłam,.... nadal się trzęsę , kiedy podbiegł do mnie to dostał po oczach gazem i na drodze w lesie został .... 11:39 Moje oczy Człowiek się śpieszy na pociąg,a tu jaka baba jak ją mijałem Sruuuu mi gazem po oczach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: i nic dalej ... 12:54 sadenka wyciągnął przede mn a znienacka i nic dalej ... tylko się głupio usmiechał a ja ledwo stałam tak mi nogi drżały z podniecenia. Mężczyzna potrafi być okrutny. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bash.org.pl
cytat co prawda nie pochodzi z kafe, ale musiałem go wkleić, bo niezły :-D ej kto spiewal te piosenke w filmie killer? elektryczne gitary Sienkiewicz kurwa sienkiewicz byl poeta debilu i nie myslcie ze wam sie znowu uda ze mnie glupka zrobic dalny :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy router pobiera prad? 19:30 kto wie i ile? jesli chodzi 24/dobe 19:32 nie pobiera... za to mozna Z NIEGO odprowadzac prad i sprzedawac do sieci energetycznych z zyskiem 19:34 kto wie a moze dokładniej mi to wytłumacz? czy sobie jaja robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:12 kiedys........................ a dokladnie jak miałam 5 lat przyszli do rodzicow znajomi i ogladalismy wszyscy ogrodek warzywny, ja spojrzelam na grzadki i na cały glos palnelam \"ktos podpierdolil nam rzodkiewkę\" Smiali sie pol dnia z tego i nie darowali mi do dzisiaj, wspominaja przy kazdej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dział zakupy t: chcę mężczyzny 20:31 całuśna moniśka :( 20:32 jestem... Czego chcesz? 20:32 trawak Kupic chcesz?:o 20:33 całuśna moniśka chyba tak...moze sa jakies sklepy albo na allegro ktoś sprzedaje tylko warunek, zebym się zakochala w jego uśmiechu :) 20:34 całuśna moniśka moge i kupić. Mam 54 lata waze 98 kg przy wzroscie 156cm. Przegrałam życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienko malutka
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w Kafeterii
Temat: Widzieliście to co ja ??/ Teraz było na discovery science!!!! 15:57 nie wiem co robic to straszne!!! jak tak mozna wyssac świeża gałke oczna foki?? 16:03 czegos tu nie rozumiem a jak mozna jesc swiezy malpi mozg?.. 16:16 ochmistrzyni Jest kraj gdzie np. przysmakiem są tarantule smażone. Najpierw jednli je kiedy była klęska głodu a że im zasmakowały to je jedzą teraz jako przysmak. Ja słyszałam jeszcze o tym ,ze lubią niektórzy jeść oczy bawole, świńskie, baranie . Je się przecież jądra i penisy niektórych zwierząt - oczywiście nie w Polsce . Ludzie jedzą wszystko, a niektórzy nawet jedzą ... gówno- kopofile. 16:28 Starzy ludzie opowiadają że niektórzy jedzą W KFC ,a nawet w Mc'Donaldach !!! NAPRAWDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
Temat: tylozgiecie macicy 16:28 do macica nie ma tył.... Właśnie macica moze być w tyłozgięciu i niekoniecznie po porodzie to minie.Ale to nie ma żadnego znaczenia przy stosunku,do tego potrzebna jest pochwa 16:28 kikikiikiiiii to jak myslicie czym to jest spowodowane? lekasz to swierdzil oczywiscie, tzn wspomnial tylko 16:30 Jest to spowodowane tym.... że prawdopodobnie masz przodozgięcie mózgu a...tyłozgięcie macicy jest tego następstwem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiihhi
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Piekno kobiet, bagatelizowane przez pasztety 12:34 Bacznie_zaobserwowane to takna prawdę podstawa przy wyborze dziewczyny przez samca. 12:39 tak se pisze tak, mój pasztet, pieczony, ze sliwką, jest całkowicie obojętny wobec mnie gdy zaglądam do lodówki ale mi to odpowiada, bo gdyby krzyczał i wołał \"nie, nie zbliżaj się, pasztetojadzie!\" to byłoby mi przykro i pewnie zwróciłabym mu wolnośC (przed lub po zjedzeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Pytanie dla komputrowcow 22:42 blaaaaaaaaaaaabla Dlaczego piszczy mi komp? 22:46 otworz obudowe ...i wypusc mysz... 22:52 piszczy bo chce siusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat o zażywaniu postinoru po peknięciu prezerwatywy 23:28 beosik Myślę , że Joanna ma rację , ale dodam , że mój szczurek ubiera garniturek i przychodzi do mojej myszki już od lat ( chociaż to przezytek ) i nigdy postinoru nie konsumowałam , chociaż dostałam go kiedyś od siostry ,to znaczy nigdy nie pękło jego ubranko, dodam że pęka od ubierania bez czytania instrukcji obsługi 23:29 beosik INSTRUKCJA na opakowaniu garniturka 23:50 szczurek garniturek i myszka i ubranko O rany, co to k*rwa jest? przedszkole? 21:01 beosik Ale ty nieuczona jesteś ( powyżej) każdą naukę zaczyna się chyba od przedszkona co nie ? W sprawach seksu jest nie inaczej , powoli aż do posunięć dla wtajemniczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijkaaa
Temat: Tu wpisujcie najbardziej chamskie zagrania facetów. o siebie sie bój a ja mojemu powiedziałam że mi sie okres spóźnia, siedzieliśmy na kanapie, a jemu tak oczy wyszły na wierzch, cisza sie zrobiła, coś mu zabulgotało w brzuchu nerwowo i puscił ze strachu strasznego baka, po czym wydukał: pierdolisz..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy jestem w ciazy?? 14:29 załamaaaana strasznie sie boje, mam 16 lat i sotanio kochalam sie mzoim chlopakiem, mielismy gumke, nie mial wytrsusku,ale jak wyciagnal to prezerwaywa byla cala mokra. to byla sperma?? moze mial wytrysk,a nie chial poweidziec?? od wcoraj mnei bardzo boli brzuch i chyba jest mi nie dobrze. zjadlam sznycla i mam wzdecia. jestem w ciazy?? pomocyuyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest boskie
Temat: Wstydliwy temat!!! Pomocy 14:12 mirek234 Od jakiegos czasu zauwazyłam że swędzą mnie jądra, są czerone i mają jakies plamki. Jestem mężczyzną o bardzo owłosionym łonie i ciezko mi to dojrzeć.Co to moze być??? Acha zauwazyłem jeszcze takie jakby małe robaczki czy cos takiego.Moze to one mnie gryzą..Bosz jak sie ego pozbyć... hellppppppppppppp 14:14 o rany julek gnidy masz, gnidy :D:D:D hurraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też
Temat: dobranoc papatki 01:07 Madziuleczka* 01:07 potszyf zgorszony :o 01:08 Madziuleczka* coooo???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miu Biju
Temat:problem z wloskami/ 15:33 pozdro600 A ty oczekujaca ile tam masz tych kłaków? Ja tez mam troszke, kazda kobieta chyba ma, bo jesli rosna na cipce to czemu tam by mialy nie rosnac....Moze wyolbrzymiasz? Jesli jest ich niewiele to daj sobie spokoj i sie nie torturuj. JEsli troche wiecej to radze maszynka, ja bym wosku tam w rowie nie zniosla....Trzeba sie pochylic wypiac dupcie, rochylac po jedneym posladku i jedziesz..... nic z tego nie rozumiem... 15:36 OCZEKUJĄCA22 No trochę mam. Puszcza Piska się chowa. No i ostatnio mi wibrator zginął, do dziś szukam między włosami - a mały nie był... 21:13 Bonitta Rolnik a Ty jakich metod używasz? 21:17 Rolnik zez kropkom Jak pierdne to wiendnom. Świeże jaaaajaa!!!! Świeże jaaaajaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed chwilą...
Temat: Facet to ŚWINIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08:12 tak sądzę jak w temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08:16 tak sądzę mój misiek nie wysłał mi meska a obiecał, że wyśle mi meska:( 08:23 Myrevin http://www.biotechnolog.pl/foto_mat/transgeniczna_swinia_knurek.jpg Przyjżyj się, czy aby na pewno ? 08:34 xaxaxa. Lubię te świnki ....:) Pewnie jakis pastuch ze mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumtururum
Temat: poruszajmy tu ważne tematy, czyli dlaczego kobiety skaczą z kwiatka na kwiatek? 01:26 twoja kolacja poszła do sracza Skoro nie wróciła do domu na kolację to wypierniczyłem wszystko do sracza , rano przyjdzie głodna to jej pokażę w sraczu kolację przy świecach 01:28 asia234 a ta kolacja to jakas z okazji przeprosin czy bez okazji zupelnie?? 01:31 twoja kolacja poszła do sracza Dzisiaj rocznica naszej wspólnej kąpieli w szalecie w Pudliszkach 01:32 asia234 ho ho ho...taka rocznica...ja bym tak nie postapila 01:33 asia234 Na jej miejscu natarłabym się pod pachami odświętnym bengalskim gęsiwem 01:34 twoja kolacja poszła do sracza normalka, lubię coś upichcić polazła gdzieś i znowu się szlaja , wyrzucę ją w końcu z mojego mieszkania i niech idzie pod most skoro tak woli 01:34 asia234 NIE PODSZYWAJ SIE PODE MNIE!! 01:36 asia234 Jakis chuj się pode mnie podszył, a ja przecież smaruję gęsiwem tylko krocze, i to tym estońskim, z importu 01:37 asia234 chyba pode mnie sie podszyl....nie pod Ciebie 01:39 twoja kolacja poszła do sracza nie ważne kto się za kogo podszył , jej kolacja do sracza powędrowała i jutro do mieszkania już nie wejdzie , mam jej dość 01:40 asia234 Gadam sama do siebie jak myślicie, czy pomoże mi lewatywa z kefiru Fromako? 01:42 pomoże asia234 ale tylko musisz prawą ręką lewatywę robić 01:47 asia234 a jesli o kolacje chodzi o to wszystko to masz racje...do kosza i z kolacja i z panna 01:52 twoja kolacja poszła do sracza Z jaką panną , co Ty pierniczysz asia234 , przecież ona jest nadal na papierze moją żoną i poszła znowu gdzieś łazić ale już koniec jej nadszedł , mieszkanie moje, więc ona niech idzie pod most skoro tak lubi 01:54 asia234 to i papier na ktorym nadal jest Twoja zona niech wezmie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×