Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość Gang z Plutona
kłopotliwy orgazm... 08:16 bergamotka21 mam straszny problem. mam nietypowy orgazm i faceci z którymi to robiłam potem nie chcą się ze mną spotykać. mianowicie sikam podczas orgazmu na nich. 08:26 bergamotka21 ostatnio to już było przegięcie, poszłam do łóżka z pewnym neonazistą no i w czasie orgazmu powiedziałam, że zaraz siknę, on przerażony się odsunął i sik poleciał prosto na zdjęcie Hitlera w ramce, które stało na komodzie gość strasznie się obraził, miał aż łzy w oczach, poszedł z tym Hitlerem do łazienki by go osuszyć a mi kazał wypieprzać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Zakościelny i Izabela Miko na randce!! 09:06 hyyyyhyyyyyyy http://www.pudelek.pl/artykul/1282 co prawda nie piszą ze to ona, ale wiem z pewego zrodła!! 11:53 Kaka xD NNNNNNNNIIIEEEE!!!! Ona nie moze byc z nim.... glupia debilka Iza Miko...;/ Tylko nie to! jak wezma slub to ja chyba sie predzej zabije;( Macius to moj FAN a jak ta debilka sie do niego doczepila to on odrazu chyba zwariował na jej punkcie... Ja z nim lepiej bym wygladala a nie jakas Izka porabana... ja jej nienawidzeeeeeeeeeeee!!!!!! I tyle....;(((((( Ehhhhhhh... no jesli jej jej FANEM, a ona jest nim zainteresowana,to chyba sie zgodzi na randke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kobiece odbyty powinny służyć naszej rozkoszy 15:03 kobieciasz Zrozumcie wreszcie kobiety, że wasze odbyty maja za zadanie służyć naszej przyjemności. Czym prędzej to zrozumiecie tym lepiej. Na szczęście wiele kobiet już to rozumie. Doskonale rozumiem, ze to wasza decyzja i nikogo nie zamierzam do niczego zmuszać. Chciałbym tylko żebyście zrozumiały, że 99% facetów chce nieograniczonego dostępu do waszych kakaowych oczek a jeżeli odmawiacie to często znajdują sobie koleżankę, która chętnie się zgodzi na penetracje swojego odbyciku. Można oczywiście się na to obrażać ale chyba lepiej się dostosować do swojego faceta i spełniać jego fantazje erotyczne. 15:03 poplakalam sie ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: STOP!! Ślimakom bez skorup 1 2 23:01 fffooobbbiiiaaa rozwa@tlen.pl Witaam. Słuchajcie mam taki problem to chyba moja fobia nie wiem czy sie brzydze czy boje ale nienawidze tych obleśnych brązowych ślimaków bez domu (skorupy). Wzywam, wiec (ale to brzmi ) prosze tępcie je. Ja mam taki sposób że hui (ze sie wyraz) posypuje solą wtedy giną. Wczoraj posypalam 23 pod klatką. A sól to tylko 70gr kg a kilogramem zabiejeci ich bardzooo dużo. W torebce oprócz \'bałaganu\' noszę woreczek z solą i jak je widze to posypuje. Powiecie-wariatka, ale ja sie ich naprawde boję (brzydze). Zamiast wracać do domu skrótami przez mały lasek to nadrabiam kilosów przez miasto, bo boje sie tamtedy przejsc przez te j** ane gówna (slimaki) prosze pomozcie im wiecej ludzi to zrobi tym mniej oblesnych slimakow pozdro dla zainteresowanych-polecam cały temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem kto ginie
Temat: Martwe plemniki 14:15 Anisa126 a po jakim czasie plemniki umieraja??to znaczy jesli np. NASIENIE ma sie na palcu i to wyschnie (ale mala ilosc oczywiscie) To Plemniki gina na ze tak powiem swierzym powietrzu?? 14:17 Taki plemnik potrafi być niesamowicie żywotny. Potrafi chodzić za tobą i prześladować. Miałam taki przypadek, zgubiłam go dopiero przy ladzie w supermarkecie, gdzie rzucił się entuzjastycznie na niepierwszej świeżości makrelę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Panowie dlaczego bierzecie nr tel a potem nie dzwonicie? 18:35 kelly rowland udajecie takich \"napalonych\", mowicie czule slowka, my myslimy ze wam zalezy... mowicie \"skarbie\" a potem cisza ..... 18:37 kelly rowland mowil \"chetnie bym cie zobaczyl w bikini\" masz cudowny brzuch (to za sprawa cwiczen) piekne piersi.... lubilam ta sama muze on, kibicuje temu samemu klubowi pilkarskiemu... no kurde bylam pewna ze zadzwoni 18:38 abc dzwonienia po prostu trzeźwiejemy na drugi dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: zinterpretujcie proszę ten cytat 20:33 żaba filozoficzna Mężczyźnie samotność może dopomóc w odnalezieniu siebie, kobietę zabija. - Oscar Wilde. 20:34 ja a bo co Mężczynom wystarcza masturbacja, kobietom nie proteza stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //łączenie tematów//
Temat: dogging 15:28 szukam i nie moge znalezc (dimelo@vp.pl) czy w Polsce istniej dogging? nie znalazlem nic na ten temat w sieci? gdzie sie spotykją doggersi w stolicy np.? 15:30 ixipixi www.schroniskodla psow.pl www.przygarnijkundla.com.pl www.debil.info 15:31 jest jeszcze www.wyscigipsichzaprzegow.pl www.hauhau.pl i www.reksio-dobranocka.org 15:33 ixipixi Nie wiem tylko jaki sens bzykać psa, skoro takie ładne chomiki teraz w sklepach z garmażerką. 15:35 Chomiki czesto gryza wszystko, co sie rusza.... 15:37 ejjjjjjjjjjjjj a co to jest dogging?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: ********************************ZNOWU ****************************************** 21:35 qwertty Znowu poklocilam sie ze swoim facetem ZNOWU!!!! Jestesmy ze soba od czterech lat. Od jakichs dwoch latciągle się kłócimy ;( Bardzo go kocham ,ale jestem bardzo wybuchową osoba i czasem wystarczy drobiazg zebym dostała szału Nie mam juz sily 21:36 BeznadziejnaOsobaWcinającaTost to nadmiar testosteronu. odgryź mu wory 21:37 Zi zuu No właśnie odgryź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyhtyjty
Temat: Nigdy nie widziałam na żywo penisa.Jak się zachować jak go kiedyś zobaczę? 19:46 Bezseksowa Bo widziałam siury tylko na necie.Jak niby miałam widzieć skoro nie uprawiałam seksu? co trzeba zrobic? bo jesli mnie obrzydzi to nie bede potrafiła tego ukryc 19:48 Bezseksowa wypada nadmienić,że jestem już po menopauzie 19:52 Bezseksowa A jadę na pielgrzymkę na Jasną Górę i być może nadaży się okazja z księdzem proboszczem. 19:54 masz problem 20:07 Yolanthe zabij! zniszcz! 20:08 POWODZENIA nic głupszego dzisiaj nie czytałam 20:11 zakrecona tu nadaje... ja radze uciekać 20:26 zdecydddowanie padnij na kolana i ssij!! 20:38 dżiga boże, boże!!! zaraz pęknę ze śmiechu! boże... co za idiota.. boże... (rechocze) 20:39 Zeebeedeee Weź go do buzi 20:43 Odchudzająca... Biegnij Kobieto! Biegnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfg
19:04 oczywiscie ze tak ale... kafeteriuszki dziela sie na 2 grupy 1) worki na sperme 2) wieloryby Reszta nie przesiaduje na takim glupim forum bo ma wlasne, ciekawe zycie P.S. Jestem w grupie 2 19:05 iiiuu z powodu tuszy? 19:06 oczywiscie ze tak iiiuu -> nie, bo pływam po oceanie i połykam plankton :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: macie tak , że on wymięka?.... 22:35 hhmmmmmm ... po kilku minutach klasycznej, lub innej w której sam pracuje? :Pcoraz wolniej, wolniej, i ze teraz ja mam bo juz nie może :O 22:37 dementia każdy się chyba męczy :) 22:38 mjnm namacha się chłopina tyłkiem to nie dziwota... :O 22:39 hhmmmmmm Ale to jest rasowy seter. Nie powinien tak szybko się męczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: popełniłem błąd wykułem szmaragdowy miecz 00:07 brat naimunna I mam problem bo chwała aniołów go wypełniła a miecz stał się zbyt potężny a teraz czarny lord Akron go zdobył. Czeka nas zguba. Szmaragdowe ostrze w złych rękach może stac się narzędziem zagłady a lord Akron jest taką osoba.... 00:11 mersremb Wszystko w porządku? Znowu piłeś benzyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny do pomocy
Temat: Przeżycie paranormalne! Pierwszy raz coś takiego... 08:17 terenia_soja To się zdarzyło w nocy z soboty na niedzielę. Właśnie wracałam do domu z imprezy techno. Weszłam do windy i nacisnęłam ósemkę (mieszkam na ósmym). Jadę, jadę i nagle... winda stanęła na trzecim piętrze! Sama! Drzwi się SAME otworzyły i zobaczyłam, że w głębi hallu stoi biały szkielet ludzki. Było dość ciemno, oświetlało go tylko światło z windy ale widziałam go wyraźnie. Nagle poruszył żuchwą i powiedział skrzypiącym głosem: "Nie jedź na ósme! Nie jedź na ósme!..." po czym drzwi się zamknęły. Byłam dość wstrząśnięta, ale zachowałam przytomnośc umysłu i wcisnęłam siódemkę, wysiadłam tam i jedno piętro doszłam piechotą. Potem poszłam spać, choć najpierw nie mogłam zasnąć bo ciągle miałam przed oczami tego kościotrupa. Ale w południe jak się obudziłam, to uznałam to wszystko za przywidzenie albo sen. A tymczasem przy obiedzie moja mam mówi: "Co za świnia ten sąsiad, on już przechodzi wszelkie granice!" Tu wyjaśnienie - mamy sąsiada, który ma wielkiego psa amstaffa. Mamy z nim złe stosunki bo on sra (pies, nie sąsiad) w różne miejsca, już dwa razy nasrał na parterze przy wejściu. "Ale o co chodzi" - pytam. A mama: "Rano wynosiłam śmieci, a tuż przed wejściem do windy leży wielkie gówno tego jego psa, coś z tym trzeba zrobić bo niedługo nam narobi na wycieraczkę". Aż mnie zatkało. Teraz wiem, że gdyby nie ostrzeżenie z tamtego świata pewnie wdepnęłabym w to. Przecież w nocy, wracając z impry nie patrzy się pod nogi. Byłabym cała ufajdana, beznadzieja, buty do wyrzucenia. A tak przeszłam to pięterko i było OK. Do tej pory byłam sceptyczką ale teraz patrzę na to inaczej. 08:19 nauzykaa nie ćpaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Podoba mi się kolega z pracy-jednak ma dużo młodszą dziewczynęizasadniczepogląd 17:08 Miła27 na temat małzeństwa dziewictwa itd. Mam pytanie do panow czy jest szansa że go jej odbije 17:10 Też facet wątpliwe jeżeli ona ma z 19 to nikt rozsądny nie wymieni mercedesa którego ma o nowego na używanego poloneza i to 10 lat starszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów__
Temat: snilo mi sie ze gralem w pokera z talerzem szczypiorku 15:17 dziurkacz chyba cos nietak? 15:47 lubelak (ze200@interia.pl) to musisz poczytac posychoanalize wg Freunda lub Junga 16:34 A kto wygral ? Jesli szczypiorek, to zaiste cos nie tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: hej kupiłem ostatnio tęcze cole z biedronki 00:59 marek_21 ale troche boje sie jej wypic ktos ma juz doswiadczenia z tym trunkiem? 14:42 Podobno FSB używa tego ... ... do wymuszenia zeznań ... Ale dopiero wówczas, gdy tortury prądem nie przynoszą efektu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: ludzie sie mnie boją... nie wiem co robić 19:27 robert17 mam wzrok szatana, i jego głos, jak ktos chce uslyszec to moze zadzwonic do mnie na skype... ludzie sie boja ze mna rozmawiac. 19:30 ja mam wzrok i głos Giertycha to dopiero jets problem . 19:33 lacha jedza A ja mam glos Olejniczaka !!! Ratuuuuuunku.Co robic !!!! A do tego mam R tego swira Tuska !!!! Ratuuuuunkuuuuuu !!!!!Pomozcie !!!! 19:33 nauzykaa buahaha, to dobre kariere mozesz robic z takim glosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: nie musisz być seksowną blondynką... 16:59 boski przsytojniak nie musisz być seksowną blondynką... możesz być nawet rozczochraną ruda zdzirą z tlustą dupą i pryszczami, ale ważne abyś miała piękną duszę... czekam na oferty wrażliwych, ynteligentnych pań, które zajmom miejsce moim sercu 17:01 boska lala nie musisz byc zdumiewajaco przystojny, dobry w lozku ani inteligetny, ale na Boga, musisz znac ortografie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: zjezdzam na sankach po schodach 21:04 ania z warszawy a moj sasiad sypie z gory mąke, czy to zdrowe czy lepiej uzywac wate cukrowa? 21:29 leśne mruczenie heh, to jest jedyny sensowny topik dzisiaj na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbn
Temat: Czy wiedzieliscie, ze...? 21:55 tratatattata a raczej, czy wiecie czy jest to mozliwe, azeby plemniki przedostaly sie przez ubranie lub odziez? 21:57 ginorossi ee..gdzie tam chyba, że prezerwatywy na drutach robisz 22:07 bubitubi a ja mysle ze jest to mozliwe. 22:08 jest 22:09 tez uwazam ze jest ale malo prawdopodobne. aczkolwiek jest i tak tez mozna zajsc w ciaze jak ktos sie postara - szczegolnie mlody organizm 22:11 ginorossi no ok, nawet jeśli dziwnym trafem przebiją przez majtki, jeansy to pózniej co? przeciez facet nie wklada penisa do pochwy majac na sobie kilka warstw ubran no pomyslcie troche 22:12 nauzykaa buhahaha ginorossi you made my day 07:48 moniak bo plemniki mają specjalne mapy wiec znajdą pochwę i macicę gdziekolwiek nie są 09:10 Ściema Dziewczyny czy wy w to wierzycie!!!!!!!! BOSHE!!!!!! Ale siara 09:13 moniak To ty nie wierzysz w to że plemniki mają mapę ?! 09:17 altana jaka mapa? No coś ty GPS 09:20 moniak no nie każdego plemnika stać na GPSa, niektóre jeszcze z kompasami latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gang z Plutona
Temat: Nie macie czasem wrażenia, że poród to loteria? 11:04 tak mnie naszlo Nigdy nie wiadomo, co się komu trafi 11:09 UK SUBS Tak, to taki totolotek. Raz na ileś milionów wypada szóstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie pytaj
Temat: seks analny-jeszcze nie próbowałam 13:38 niedoświadczenie no właśnie,mój luby czasem pyta czy bym nie chciała spróbować,ja się uśmiecham i na tym się kończy kiedyś nawet próbował go wsunąć ale czułam że nie może wejść poradżcie jak się do tego zabrać proszę o poważne rady dodam że jak wkłada tam paluszka to jest przyjemnie 13:51 no wiec tak.... najpierw niech wsadzi paluszka, potem dwa paluszki, potem 5, potem cala paczke, potem nalezy dolozyc precelki, potem zalac to puszka piwa a nastepnie pusta puszka dopchnac i tak zostawic na 2 dni. Wrazenia nie z tej ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svdzfb
Temat: Co dziewczyny chowają w majtach? 13:24 pochwalcie się laski 13:25 emilka************* no jak to. Szczotkę do zębów, papierosy, wersalkę, stolik rozkladany, makowiec. 13:25 hesitate siebie ale chodzi Tobie o majtki czy o stringi??? bo w stringach to ciezko cokolwiek schowac 13:27 SPRAWDZAM LACZNOŚĆ puder nie wiadomo kiedy bedzie potrzeba przypudrowania noska , pomadke ,perfumy ,guziki,igłe,rożne śruby no to wszystko.aha jeszcze lusterko 13:42 jakbys codziennie jadła zupe klucze od mieszkania 13:43 matylda 33 Ja noszę kombinerki,kto wie może się przydadza. 13:44 qwertyy a ja tam nic nie mam :/ 13:52 Anke Fortepian,taboret,lampę biurową,a oprócz tego mięciutką kicię z pachnącą,wilgotną,ciasną szparką . 13:55 matylda 33 Anke a gdzieś Ty wszystko upchała??? 13:56 Anke Wielkie,barchanowe babcine majty są bardzo praktyczne.I pojemne i nie przewieje... . 13:57 matylda 33 Tylko się nie przewróć jak będziesz szła. 14:15 nonea stolik do kawy, laptopa, wentylator, portfel, drobne, chusteczki, telefon, aparat fotograficzny i wiele innych drobiazgów 14:17 John Blady hehe a kutasa żadna nie nosi? 14:38 Kutasa prowadzam na smyczy, co sie ma meczyc? A w moich przestronnych barchanowych pantalonach nosze sejf, dwuosobowy namiot, wioslo, kolowrotek i betoniarke oraz pare cegiel tudziez zastawe z Boleslawca na 24 osoby. 14:50 asiulenkaka karton po butach, album ze szkolnymi zdieciami ,kabaczka, korkociag, i tornister mlodszego brata. 14:52 do Matyldy 33 Matyldo te kombinerki to do rozklejania zapoconych warg sromowych? 14:55 matylda 33 Rychło w czas sobie o mnie przypomniałeś....ale nie do zamykania twojego zapitego ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Ile wytrzymuje facet??? 21:08 MMigdalekSlodki Tutaj piszemy ile czasu (he he minut...) daje rade nasz kochanek zanim sie spusci. 21:11 moj marne 5 miut... 21:12 jestem deską przegrałam życie Kiedyś widziałam jak strażacy usuwali skutki wichury. Jednemu się spod nóg obsunęła drabina i wisiał razem z piłą na drzewie! Nie był moim kochankiem, ale wytrzymał tam ok. 5 minut, aż ktoś zabrał tę piłę a potem spuścił się po drzewie na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: kiedy on powinien powiedziec że kocha ? 17:31 nurofenka po jakim czasie bycia razem tak żeby było wiadomo ze mu zalez? 17:37 po 3 miesiącach 2 dniach 3 godzinach i 17 minutach 17:56 a ilu sekundach bo to bardzo ważne?????????? 18:03 do -a ilu sekundach tego nie mogę powiedzieć-takie wyznania powinny byc spontaniczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.S.K.P.
Temat: Wspaniałe słowo r.o.z.p.i.ź.d.z.i.a.j - wykład I 09:46 Dalekie Peryferia Oksfort Są słowa, które w pełni oddają konkretny stan - faktów, osądów, oczekiwań, ducha itd. Takim trafionym w dziesiątkę słowem jest stosunkowo popularny "rozpiź**iaj". Wyobraźmy sobie, że jesteśmy szefem firmy i wracamy nieco wcześniej z dwutygodniowego urlopu. Przyczyną mogą być np: uciążliwe pożary w Grecji. Idziemy do firmy i zastajemy tam znamienny obrazek - na drzwiach przyklejona kartka, na której ktoś pijaną ręką napisał "INWENTÓRA", w środku na biurku sekretarka migdali się z kierownikiem magazynu. Na podłodze leży jej stanik (rozmiar miseczki 70C - zdążyliśmy szybko ocenić) i jego gacie, niestety niezbyt czyste. Wszędzie walają się segregatory i papiery. Z niszczarki wylewają się tony ścinków, prawdopodobnie w pijanym widzie ktoś włożył tam całą księgowość za 2006 rok. Z pokoju działu marketingu dobiega głośne "Góralu, czy ci nie żal", a z kadr sączy się słodki zapach marihuany. Jedynie firmowy informatyk zachowuje się normalnie- przez uchylone drzwi widać, ze śpi jak zwykle. Oczywiście można powiedzieć: "ale bałagan". Formalnie będzie to określenie poprawne. Ale jakże nie oddające stanu naszego ducha. Tu aż prosi się by - zanim nie otworzy się ognia z magnum do całej załogi - pomyśleć sobie: "CO ZA ROZPIŹ**IAJ!". Dziękuję za uwagę i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×