Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PitMaster

JAKA WADA/CECHA CIAŁA DZIEWCZYNY ODRAZU WAS CHLOPACY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość PitMaster

To startujemy :P Czekam na propozycje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura
Jak jest ładniejsza ode mnie - od ręki ma przerąbane :P [rzadko się to zdarza :classic_cool:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to start......
niemily zapach, ogolnie higiena pelno lakieru na wlosach, kleja sie wtedy nie cierpie gdy kobieta obnosi sie ze swoim wygladem z wyzszoscia okropnie dlugie paznokcie, poobgryzane, odpryskujacy lakier do przesady chuda, lubie gdy kobitki maja jakies kraglosci;) opryskliwosc, totalna obluda i myslenia o sobie w kategoriach "tylko ja" mozna by tego powymieniac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
zgodze sie z wiekszoscia... choc staram sie nie patrzec na wyglad.. to nie zawsze mi sie to udaje.. zastanawiam sie po co ktos wymyslil tapety i dlaczego niektore dziewczyny kupuja zbyt male ubrania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
niektorzy powiadaja: 'potwor nie potwor, byle mial otwor' :D:D niektorzy z tych niektorych z kolei wcielaja to w zycie.. hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PitMaster
ja lubie gdy jest troszke nieśmiała....a nie toleruje tapety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
to fakt... fakt.. zgadzam sie z przedmowca.. niesmialosc to jak najbardziej POZYTYWNA cecha ciala kobiety :D ale tak powanie.. dobrze jesli zna swoje granice.. jest w miare skromna, wyrozumiala, inteligentna, o wielu zainteresowaniach i pasjach, szczera, dosc ambitna, czesto sie usmiecha, ma zarowno wszstronne jak i dosc osobiste i charakterystyczne poczucie humoru, rozsadnie dobiera przyjaciol, wrazliwa, kochajaca ludzi i lubila sluchac muzyki.. jak dla mnie to bylby ideal :) i jeszcze - tak wykraczajac poza topic - przyjemna i przyjazna twarz i troche kobiecych ksztaltow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lover24
Mnie odrzuca jak dziewczyna obgryza paznokcie Gdy nie umie dopasowac ubran do swego ciala albo nosi za duze albo za male Ma brazowa twarz a szyje biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffd
o smaczny konsku... piszesz o mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za bardzo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
białe kozaczki różowe futerko solarka taka ciemna kreska kredką wokół szminki stringi wyłażące ze spodni i werżnięte w sadełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
a i jeszcze widziałem takie dłuuuuuuuugie pazury z plastiku z małymi zdjęciami z kreskówek. a swoją drogą, to jak się to robi??? ile godzin to trwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly dom CI rozniosa
"chlopacy" odrzucaja z olbrzymia salwa smiechu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo
zapach makreli z krocza odrosty niezadbane paznokcie łój na włosach i spojlery pryszcze stopy zapuszczone i zrogowaciały pancerz nieogolone pachy silikony zapach niedomytego lub całkiem niemytego ciała biała , przezroczysta cera wykrzywione obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, co to są spojlery??? Wystająca dupa, czy jak??? Chyba nie jestem w temacie;) To tak jak w krajach latynoskich mówi się że kobieta powinna mieć z przodu balkon, a z tyłu taras:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też
odrzucają kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyjcie sobie lepiej giry
polskie żigolaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma men
ciemna opalenizna w zimie tipsy utlenione wlosy na blond z czarnymi odrostami tapeta brak piersi różowe i białe ciuchy grube dziewczyny (schudnac to nie problem,wiem po sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna biala kawka
a moze one te "puszyste" dziewczyny lubia swoje cialka i ich faceci akceptuja takimi jakie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurny gej kafeteryjny
Mnie odrzuca pochwa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszxcd
Otłuszczone pupy, które trzęsą się jak galarety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPIEROSEK W ŚLICZNEJ BUZI -TO JEST CHYBA NAJTRAGICZNIEJSZE-I TE ŻÓŁCIUTKIE ZĄBKI-KURWA FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowawo-niebieskawo-cukierkowate ciuchy+ Solarka+ Tipsy+Utleniane włosy na blond+ Kilo tapety na mordce+ zerowa inteligencja= A FUJ Całe szczęście że coraz żadziej spotyka się typ Barby na ulicach... uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana01
:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×