Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Piszesz, że masz jeszcze 4 tabletki, wiem że przy pierwszych opakowaniach ok. 16 tabletki niektóre dziewczyny mają normalne plamienia, uważam, że ty z powodu tej zapomnianej i brania 2 op. pod rząd też tak będziesz mieć. Musisz przeczekać do końca opakowania, zrobić przerwę i zacząć następne. Jeśli ci się to powtórzy to wtedy do lekarza, ale póki co, ja bym poczekała, bo to już tylko 3 dni i przerwa. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńko obyś miała racje,wiesz nawet bym się nie martwiła tymi zakrzepami ciągnącymi się,ale to plamienie brązowe:/ boshe,nigdy wiecej,nastawie sobie telefon mojkego chłopaka i on też bedzie mi przypominał o tabletce,i nie pozwoli mi isc spac zanim jej nie łuykne,to rozstrojenie organizmu przez to jest bardzo meczace:( Zwłaszcza ze mam malutka wiedze na ten temat.I jakies tam małe zakrzepy i plamienie juz mnie martwia;( Ale ja nie lubie jak cos jest inaczej niz być powinno i sie odrazu zamartwiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie mogłam wytrzymac i zadzwoniłam do mojego lekjarza,opowiedziałam wsyztsko,powiedziała,że to może być przez ta zapomniana tabletke,że organizm się rozstroił i ze cykl zachwiał i to sa właśnie tego skutki,że mam sie nie martwić i czasem sie tak zdarza,bóle brzucha tez siue z tym wiążą,mam do konca brac tabletki i zrobic przerwe,jezeli tak bedzie dłuzej to wtedy mam się zgłosic do lekarza a teraz mam wypic cherbatke na uspokojenie i sie odstresowac:P ufff,jak dobrze,żeby tylko miała racjea;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick
dziewczyny mam pytanie; od 2 tygodni biorę tabletki - logest, do tej pory kochałam się z gumką i miałam orgazm, teraz jak ręką odjął; nie wiem czy taki może być wpływ tabletek; nadal mam ochotę na seks, ale do orgazmu mi daleko, zaczęłam się już zastanawiać czy nie wrócić do gumek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oleńko,już jest lepiej:) Chociaż cofam to co powiedziałam,ciągnace się zakrzepy nadal są:/ ale one są obrzydliwe,dla sprawdzenia dotknełam jednego i on jest taki inny,nierozrywa sie tak łatwo jak zwykle zakrzepy podczas miesiączki:/ Takie dziwne to jest:/ No ale skoro lekarka powiedziała ze to normalne to juz mi lepiej:) Ale brzuszek jeszcze troszke boli:( Jeśli chodzi o twoje pytanko nowa koleżanko:P to niepotrafie ci odpowiedziec,nie prowadze badań nad tab;letkami:/ moge tylko powiedziec własne zdanie,że faktycznie,brak orgazmu może mieć coś wspólnego z tabletkami,chociaż bardziej słychać o braku chęci na sex a nie braku orgazmu,no ale,nic nie wiadomo.Może to też mieć podstawe psychiki twojej,reakcja na tabletki,nowe przezycia,sex bez gumki,dużo może być czynników,ale dobra rada,daj sobie czas,oswój sie z tab;letkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem to tabletki mają wpływ na sex, ale tylko jeśli chodzi o jego chęć, ale na orgazm nie. Może musisz się bardziej rozluźnić i nie myśleć obsesyjnie o orgaźmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczna bedzie dobrze przeciez zawsze jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejquuu,nawet nie wiesz jak się ciesze,że to napisałaś:) Czekałam od wczoraj az wkońcu cos do mnie napiszesz,ty nigdy sie nie myliłaś jak miałam jakies wątpliwości,więc czekałam z niecierpluiwościa co napiszesz,jedno zdanie z stres jakby ręka odjoł:) Dziękuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze musialas czekac:Dale nie zamartwiaj sie przeciez zawsze jest dobrze i predzej czy pozniej wszystko sie uklada:Da jestem pewna na 100% ze twoj aniołek stróż czuwa nad toba dzien i noc wiec jestes zabezpieczona ze wszytskich stron i caly czas:D glowka do gory i usmiech:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( lipa:/ Okazało się ze zaatakowała mnie infekcja wirusowa:( Wczoraj wkoncu nie wytrzymała,juz płakałam z bólu, i zmusiłam sie do wymiotów,godzine po wzieciu tabletki:( Ale już nie mogłam,byłam tak zmęczona że nie mogłam do łóżka potem dojść,w nocy dostałam trzesiawki,dreszczy i było mi tak zimno,więc noc nie przespana:/ a rano,z łózka nie mogłam wstać,każdy mięsień mnie bolał:( brzuch głowa i plecy też:( Poszłam do lekarza,dała mi leki oi dupa,kazała zmykac do [pracy bo ona da mi takie leki co zaraz mi się polepszy.Jest godzina 11.23 brzuch mnie boli,mam goraczke,siedze w pracy i umieram,a szefowa udaje że nie widzi mojej bladej buzi:/ Chyba umre:( To by było dobre rozwiązanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu chyba chce dostac w oko:P sloneczna co ty takie brednie tu wypisujesz he??przeciez tak nie wolno!!!!slonce swieci jest pieknie zyc nie umierac!!!!!duzo osob teraz choruje a wiem ze jak sie jest chorym to zycie wydaje sie beznadziejne nawet jak tak nie jest(najlepsze ze po chorobie do tego sie dochodzi)wiec ja jako zdrowy czlowiek(przynajmniej tymczasowo)mowie ci ze zycie jest cudne i ze nie mozesz tak mowic bo twoje jest cudne cudne cudne tez tak jak i nasze:Dglowka do gory przeciez musi byc dobrze(jak juz pisalam wczesniej:) kurcze dziwczyny strasznie stresuje sie ta matura ;/ boje sie ::(:(eh mam nadziejje ze bedzie dobrze bo wiem ze ciezko na to pracowalam wiec nie moze byc zle prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczkkaa
dziewczyny, od pół roku łykam pigułki, od 3 miesięcy boli mnie brzuch, czasem na dole, czasem po lewej. mam okres regularnie. czy mozliwa jest ciąża? miałam usg ale na brzuch, nie pod kątem ciąży jakiś miesiac temu i jest wszystko ok. nie zapomniam o tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze to nie ciaza ale dla wlasnej pewnosci zrob sobie test zebys sie nie stresowala:)napewno wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się słoneczna, wiesz co nas nie zabije to nas wzmocni - z Tobą będzie podobnie. Moje odchudzanie przynosi pierwszy efekt, póki co 1 kg mniej i 1 cm w biodrach wiem, że dla słonecznej to pryszczyk, ale dla początkującej oleńki już coś. Pozdrawiam serdecznie. Ps. jejqqq będzie dobrze, ja za 2 miesiące będę bronić mgr, więc też mam stresiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak autorce topicu
do autorki, o ile to jeszcze czyta - jakby moj facet obawial sie skonczyc we mnie MIMO zabezpieczenia, to bym uwazala ze mi nie ufa i mnie nie kocha. Tak to jest, ale trzeba byc starszym aby do tego dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie przeczytałaś kolejnych 25 stron topicu, już dawno ufa :D Moja waga spadła o kolejny kg :D:D:D, a to dla was 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisija mialam zakonczenie roku szkolnego:D teraz juz tylko maturka tzn.nie wiem czy tak tylko no ale mam nadzieje ze bedzie dobrez:Dolenka a co robisz ze tak ci ladnie kilogramki leca??? no wlasnie juz dawno ufa!!a pozatym nie wiem czy to akurat kwestia zaufania ,mnie sie wydaje ze to bardziej strach przed czyms nowym i duza odpowiedzialnosc zeby nic sie nie stalo wiec twoj wpis byl absolutnie nie na miejscu i tylko sie nim osmieszylas!!a z tym wiekiem to tez ( chyba) przesadzilas bo to zabrzmialo jak bys juz byla bardzo doswadczona z 4 nieudanymi malzenstwami na karku ;Pno smiech na sali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak jest
A moze faktycznie jestem az taka doswiadczona przez zycie?;) a litanii nie czytalam, przyznaje, odpowiadzialam tylko na jej pierwszy post ;) to ty sie osmieszasz, na forum kazdy ma prawo wydac swoja opinie, a inny niekoniecznie z nia zgodzic zlotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie...
no tak to jest jak sie dopiero maturke robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja nie jestem tak doswiadczona jak ty:Di wcale mi ztym nie jest zle:D to trzeba moja droga wszystko czytac a nie tylko pierwszy wpis:D ja wiem ze tu wszyscy maja prawo sie wypisywac tylko jak juz pisza to niech zasiegna dokonca informacji albo posledza przebieg dzialan zanim zabiora glos :D a swojaj droga to ty straszna zolza musisz byc skoro juz masz 4 nieudane malzenstwa na karku :P hahaha ale mnie rozbawilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki,dziekuje za miłe słówka:) troszke cierpiołam przez ostatnie 3 dni:/ Tak styartsznie bgolał mnie brzuszek:( Z bólu aż płakałam:( nie jadłam 2 dni,i wiecie co nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:p bo kolejne 3 kg mniej:D jestem osłabiona bardzo,ledwo na nogach stoje,ale szczesliwa że mniej na wadze jest:) fakt,że bardzo cierpiałam,ale cos za coś:) teraz juz jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńa233
No no słoneczna. U mnie 2 kg mniej po 3 dniach odchudzania. Dzisiaj pierwszy raz od 4 dni zjadłam mięsko. Zrobiłam pomiary i co się okazało: po 1 cm mniej wszędzie, a w ramionach i biodrach 2 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane w czwartek pisze polski lekki stresik ale mam nadziejej ze bedzie ok!!:Dcieplutkie buziaczki dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko no to gratulacje:D po małym kroczku ale zajdziesz daleko:) wytrwałości życze:) jejquuu trzymam mocniutko kciukolki życze dopasowanego tematu i połamania pióra:D wes drugie na zapas zeby na mnie potem nie było ;P ja dochodze do siebie po 4 ciezkich dnia choroby:/ dwa dni pod rzad zwymiotowałam tabletke,juz byłam skłonna odstawic tabletki na conajmniej miesiąc zeby sie wsyztsko unormowało samo,jednak matka natura wie lepiej jak leczyc.Ale nie zrobiłam tego:) Ale powiem wam ze ta infekcja zoładka była potworna:( Nieprzespane noce,płacze,nieziemski ból,wszystko to wywołało wczesniejsza miesiaczke,dopiero jutro zaczynam przerwe 7 dniowa a okres mam juz kilka dni:/ Naszczescie3 najgorsze chwile spedził ze mna mój ukochany:) parzył mi ziółka,trzymał za raczke,głaskał po główce,moczył recznik na moja gorąca główke,kochany jest:) Naszczęscie juz mi rpzwechodzi,jestem tylko osłabiona,musze dużo spać w dzień żeby nabrac sił,mam problemy z jedzeniem,musze wiedziec ile zjesc i czego żeby nie przezyc nocy w meczarniach:/ Nikomu nie życze tej choroby,to jeststraszne,płakac z bólu, i nic nie móc poradzic na ten ból:( Ech,no nic,znikam bo zaraz przychodzi mój robaczek na filmik:) Buziaczki papusiaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka
mam głupie pytanie... wiem,że źle zrobiłam ,ale cóz.Moja sytuacja wygląda następująco: zaczęłam pierwsze opakowanie cilestu,tylko ,ze nie zaczęłam brac w pierwszym dniu cyklu tylko wcześniej.Okresu spodziewam sie za tydzien.chciałabym sie kochać z chłopakiem ,zabezpieczymy sie dodatkowo gumką no i są to moje dni niepłodne.Czy istnieje duże ryzyko,ze zajde w ciąze? prosze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,a to rozumiem pierwsze opakowanie tak?? No wiec,widac że sie nie przygotowałas przed podjęciem decyzkji o rozpoczeciu brania pigułek.a to bład,powinnas duzo czytac naten temat i sie dowiadywać.Oczywiscie pomozemy ci z dziewczynami,ale na przyszłość:chcesz byc traktowana jak dorosła postepuj jak dorosła i zanim podejmiesz jakas deyczje musisz byc pewna tego i wiedziec na ten temat prawie wsyztsko(bo wsyztsko to nie da sie tak:P) No więc,po pierwsze jaK BIERZESZ TABLETKI NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK DNI PŁODNE I NIE PŁODNME,SA TYLKO I WYŁĄCZNIE DNI NIEPŁODNE,no ale wziełas za wczesnie tabletki,wiec troche namieszałas w cyklu i go zachwiałas,wiec potrzebował troche wiecej czasu zeby sie unormować,mniemam że skoro jak wezmiesz prawidłowo to juz po 1 tabletce jestes bezpiecznma to skoro wziełasz nieprawidłowo to jakieś 2-3 tygodnie i myśle że jestes zabezpieczona:) Chociaz ja na twoim miejscu bym sie zabawiała z gumką do końca opakowania 1,i po 7 dniowej przerwie bym dopiero zaczeła bez gumki:) Ale zrobisz jak uważasz:) pozdrawiam słoneczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×