Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość jejqqq
to olenka akurat jest przyejne:) ja lubie sie kapac z moja miloscia:Pa ostatnio odkrylam ze wspolne mycie rak jest okropnie przyjemne:)oh jakie to cudowne ,kocham myc rece z nim!!jak malo mi trzeba do szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:D ja tez zawsze odbywam z moim kochaniem marsz do łązienki:P tudzież bieg:P kąpiel i spowrotem:D hihi jejku wiecie co,nie zaliczyłam tej chemi:( w czwartek mam zbója to taka odmiana studencka komisa:/ ale wiecie juz mi az tak nie zalezy,bardzo siebałam reakcji rodziców,ze beda zawiedzeni,ale sie okazało że moi rodzice(po raz peirwszy w zyciu)zrozumieli mnie:D pwoiedzieli ze to moze za trudne studia dla mnie ze to nie koniec swiata i zeejst milion innych wyjsc:) juz mam w planie isc do pracy i studia zaoczne od wrzesnia zaczac:D mysle z kolezanka o prawie,ale to kwestia wyboru jeszcze:) narazie szukam pracy,znlazłam juz ogłoszen kilka w sprawie opieki nad dzieckiem,ja lubie dzieci wiec moze sie do tego nadam:) no nic zobaczymy,zbója napisze zeby meic czyste sumienie ze zrobiłamw syztslko co w mojej mocy:) nie udało sie,no trudno:) dobra zmykam:) ciau:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj się może się akurat pozytywnie ździwisz po czwartku. i tego ci z całego ❤️ życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ale wczoraj mialam dzien !!myslalam ze wszystkich pozabijam !!poczulam sie beznadziejna!!oh te moje zmiany nastrojow ,nie mam ich za czesto ale jak juz sa to masakryczne:(:(::(:pozdrawiam was ide sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja mam to samo olenka i sloneczna z tego co wiem tez!!!wiec pozostaje nam jedynie wspierac sie!!pozdrawiam was bardzo cieplutko!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja narazie z ksiazkami koncze,dopóki sie nie dowiem czy zaliczyąm tego zbója,poszedł mi srednio,ale zobaczyny..tak naprawde to bym wolała nie zaliczyc go,dziwnie to moze zabrzmi ale ten keirunek mnie wykancza,juz moi rodzice sie anwet boja o moja przyszła depresje i stan psychicvzny i starsznie mnie wspieraja:) jak nigdy:) teraz własnie odpioczywam i robie pyszny obiadek dla rodzinki:D jak ja lubie gotować:D chyba mam to po babci:P hihi pozdrówka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
chora jestem nie mam glosu:(:( na szczescie jeszcze jutro i ferie to jedno mnie trzyma!!musze sie cos tam pouczyc wiec uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jade zaraz po wyniki z chemi:/ cos czuje ze nie zaliczyłam:( ale to nic,w sumie mam juz plan awaryjny,który dziś do mnie zadzwonił:D dzwonili do mnie w sprawie pracy:) jedyna zrecza która moge robic teraz to opieka nad dziecmi:) i dzwonili dizs do mnie ludzie którzy potzrebuja opiekunki do rocznego chłopczyka,jade niedługo na rzmowe,trzymajcie kciuki:D zmykam:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać jak ci poszło. Ja mam jutro egzamin i jak zwykle im bliżej tym gorzej, mniej pamiętam i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja mam wlasnie ferie !!zaczely sie:)bardzi sie ciesze trocvhe odetchne:):):):)olenka to sie tylko tak wydaje ze nic nie umiesz a jak przyjdzie co do czego to sobie przypomnisz takze glowka do gory!!sloneczna daj znac koniecznie jak ci poszlo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
sloneczna w nas tez masz wsparcie !!!wiemy ze ci sie uda !!!i choc nie mozemy cie przytulic to zawsze sluzymy cieplutkim slowem:*:)bedzie wzystko ok!!! moja grypa juz mnie calkim dopadla choc staram sie ja ukryc przed rodzicami bo mnie nigdzie nie pusza a tu ferie:)ucze sie tez pilnie bo musze;/wczoraj bylam u kochanego w domku i on jest taki uroczy!!strasznie go kocham!!musimy sie cieszyc ze mamy takich facetow dziewczyny i kochac ich z calego serca taki jak na to zasluguja:)pozdrawiam was bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
sie odwazyc na sex bez gumki,nie chodzi tutaj o strach przed ciaza....jakos nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem znów zaniepokojona jak tak będziemy tu intensywnie pisać to ten topik upadnie nim porządnie powstał :O Wpisywać się tu częściej a nie Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dzieki za wsparcie,naprawde:) kilka miłych słów i sie wie ze pomimotego ze dzieli nas taka odelgłosc czuje sie jakas wież:) obecnie ejstescie mi blizsze niz moja włąsna rodzinka:( smutne to z jednej strony,ale prawdziwe:( chyba bede msuiała niedługo zakonczyc branie tabletek,wszystko sie teraz u mie zmienia,bede miałą tyle na głowie i moje kochanie tez że regularny sex nie wchodzi w gre,a szkoda kasy i zdrowia:( zwłaszcza ze teraz bardzo potzrebuje kase,bo rodzice nie chca mi pomuc:( ech,no zobaczymy jak to bedzie,ale wróci strach gumkowy co miesiac:/ i po kazdym stosunku:/ zycie ejst czasami okrutne;( zmykam do kosciółka coby wiare naładować i nadzieje:) buzka papa milusiej niedzielki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeqqq
zdenerwowalam sie nq rodzicow !!na mame ,zaczela mi mowc ze cos przd nia ukrywam ze nie chce jej opowadac co z jankiem i wpadla na genijalny pomysl ze mnie wykorzystuje !!!dziewczyny ja juz nie mam sily!!taka bylam zla na nia ze myslalam ze cos jej powiem ale naszczescie sie powstrzymalam!!!masakra!!!siedze dzisiaj w domku bo chora jestem i nerwy mnie nie opuszczaja a mojej mamie zebralo sie na takie pogawedki !!przeciez nie moge jej powiedziec wszystkiego !!!jejqq jakie to jest ciezkie wszystko!!!sloneczna dasz sobie rade!!biedaczku i znowu bedziesz sie przejmowac jak zaczniesz uzywac prezerwatyw !!!moze poczekaj jeszcze...moze wszytsko sie ulozy...skladajcie sie chlopakiem na tabletki...wspolnie dacie rade!!a seks bedzie taka wspaniala odskocznia dla was!!napewno zawsze znajdziecie dla siebie czas!!trzymaj sie bedzie wszystko dobrze!! moje kochanie przyjechalo wlasnie z workiem owockow i syrobkami ale on jest kochany!!!ide pod kołderke bo gorączka sie wzmaga!!ja rowniez zycze milej niedzieli ,tzn,juz milego popoludnia:P buziak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
nikt nic nie pisze ,a ja nadal w lozeczku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie chce mi się za bardzo pisać, wciąż czekam na wyniki egzaminów i to jest dołujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie wynik jednego egzaminu mam, teraz zostaje czekać na ostatni wynik egzaminu z soboty. Co u Was słychać, bo jakoś kiepściutko z waszym wpisywaniem się na topik. Nie wiem śpicie tam czy co 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz mnustwo na głowie,latam załatwiam,wkoncu musze załatwic ta prace,mam mnustwo na głowie,i nikt mi nie pomaga:( tylko moje kochanie jest moja potpora:) jest szansa na staz w takiej firmie,teraz musze załatwiac formalnosci,i moze jak dobrze pójdzie doliczajac weekendowa prace bede dostawać jakieś tysiac złotych na miesiac:) gdyby to wyszło to by było całkiem niezle jak na poczatek:) tylko moje kochanie sie nei cieszy:( bo jesli dostane ten staz to bedzie tyo sie równało z tym że bede pracowac od rana do popołudnia od poniedziałku do zcwratku a wpiatek bede wyjezdzac na zawody,czyli bedziemy sie bardzo malutko widziec:( ale mam nadzieje ze przeciepriomy to ajkos i odłozymy kaisorke i pójdziemy wreszcie na swoje:) marze o tym juz od dawna,bo tak sie nei da zyc:( dobra zmykam,buzka papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
wykancza mnie to chorubsko ;/juz nie moge :(juz 3 dzien leze w lozku:(pozdrowienia z lozka przesyla chora jejqqq:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq trzymaj się ciepło, chorubsko w końcu puści (tak jak ten mróz i lód :)) słoneczna no faktycznie za dużo to się nie będziesz widywać z twoim lubym, ale przez te 4 dni to nadrobicie :) a może mógłby z tobą jeździć na weekendy? co do rezygnacji z tabletek nie możemy ci nic doradzić, zrobisz jak uważasz, tylko pamiętaj, że teraz pracując będziesz o wiele bardziej narażona na stres, a to może niekorzystnie wpływać na twój cykl i opóźnienia @ gotowe, więc przemyśl wszystkie za i przeciw pozdrawiam was serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczątka:) alez ja miałam dziś przezycia:D moje kochanie wie jak poprawić humorka załamanej kobiecie:P ja tylko po cichutku mam nadzieje ze tylko mnie tak zaspokaja:) olenko moze masz racje,musze nad tym dobrze pomyslec,praca moze faktycznie mnie wykanczac nerwowo i spóznione okresy to bedzie dla mnie horror:/ pomysle jeszcze nad tym:) a wiesz juz myslałam o tych wspólnych weekendach:) obecnie w zime nie bedzie mógł ze mna jezdzic,ale juz na wiosne bede mogła go zabierac:D potem wspólne letnie noce pod namiotami:D ale bedzie słodko:P niezle mi sie zapowiada przyszłosc najblizasz:) tylko musze zrobic teraz wielkiego kroka trudnosci a potem jzu bedzie tylko lepiej:) jejquu zycze zdrówka:) i wielu witaminek:D jedz duzo owoców,cytrusów zwłaszcza:) bedzie dobrze papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
przepraszam ze nic ostatno nie pisalam,ale mialam przez ostattnie 2 dni prawie 40 stopni goraczki!!:(to bylo straszne:(juz jest lepiej apugeum choroby juz przezylam teraz musi byc tylko l;epiej:)sloneczna ja wiem ze bedzie wszystko dobrze!!olenka jak tam egzaminy ,czy wszystko ok??strasznie szybko mi leca te ferie :( dzisiaj juz czwartek:(masakra:(no nic nie moge dopuszczac smutnych minek do siebie :::::):D pozdrawiam was bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do egzaminów to jeden wynik już mam i jest ok, teraz czekam na wynik z ostatniej soboty - zobaczymy jak będzie. Dobrze, że się już lepiej czujesz, bo niedługo by ci całe ferie przeleciały na leżeniu w łóżku, żeby jeszcze z ukochanym to bym zrozumiała, ale sama i z taką temperaturą to już nie; chociaż swoją drogą powinnaś wyjść na chwilę na dwór, może by chociaż się trochę ociepliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ciesze się jejquu że sie już lepiej czujesz:) jeszcze kilka dzionków i sie poczujesz wogóle super:D i popieram olenke,moja lekarz zawsze w czasie chorobu wyrzucała mnie na dwór na chwiolke chociaż:) żeby zaczerpnąć swierzego powietrza:) moje kochanie tez jest dopeiro co po chorobie:) aha,podjełam decyzje,narazie nie rezygnuje z tabsów:) przyzwyczaiłam sie do nich:D i jednak to bedzie mój spokój psychiczny:D niedługo walentynki,dziewczybki juz sie nie mgoe doczekać:D tym razem jejquuu m,oje kochanie robi mi kolacyjke:D ale bedzie sodko:) to jeszcze 12 dzionków,ech:/ buzka papa:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
to cudownie ,ze ci robi:)ja to uwielbiam (choc zazwyczaj konczy sie na jajecznicy)ale licza sie dobre checi:)wczoraj ja robilam kolacjei wiecie co stwierdzilam ,ze mnie to cieszy jak moglasbym mu tak kotowac ,nawet prac(ale tylko jemu)i stwierdzilam tez ,ze to nie jest syndrom kury domowej ,bo ona robi to bo musi a ja bo lubie mu dogadzac:)czy to glupie??w milosci chyba wszyscy sa oglopiali:)po to na jest:)ide sie uczyc dlaej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj powiedziałam mężowi, że lubicie swoim mężczyznom gotować, kazał mi przekazać, że minie wam to po ślubie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×