Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

hej dziewczynki:) jest 8,30,jestem samiutka w domku,słucham sobie muzyczki i zaraz zrobie sobie pycha sniadanko,włącze muzyczke bardzooooooooo głosno i bede spiewać miedzy kęsami sniadanka:P odbija mi juz w tym domku:P mogli by juz rozpatrzyc mój wniosek o staż,bo mi sie nudzi:/ odliczanie: -2 dzionek przerwy -jutro walentynki:D jejquu jak tam po studniówce,napisz cos bo smiem myslec ze do dupy skoro sie nie zjawiłaś:P chyba ze tak szalałas ze odsypiałas cały wczorajszy dzionek:P to tez jest bardzo mozliwe:D i am nadezieje ze to ta druga opcja jest przyczyna twojej nieobecnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie remontowe szaleństwo, nic tylko sprzątanie i sprzątanie a w przerwach pisanie pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
bylo cunie !!spalam wczoraj caly dzine:)A WIECZORKIEM PRZYJECHAL MOJ kochany i tak wyszlo ze nie mialam jak:)I JESZCZE OKRESIK dostalam to juz calkiem fajnie:)tylko szkoda ze w walentynki ....:(buziaczki !!pedze do nauki bo koniec juz ferii!!oh dziewczyny jaki moj chlopak byl cudowny na tej 100dniowce ,wszystko robil zebym byla zadowolona i caly czas pytal czy jestem szczesliwa:)kocham go strasznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,to cudnie:D wiedziałam ze tak bedzie:P studiówka to wspaniała nocka,najlepsza w zyciu:D a ty olenko nie martw sie,pomysl o skutkach remontu:) troche poc\\ierpisz a potem bedzie napewno slicznie:D ja byłam dzis na zakupach,juz jutro kolacyjka z moim kochaniem:D nie moge sie doczekac:D hihi,a wy jakie macie plany na walentynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Walentynki - jutro zaczynam nowe opakowanie tabsów więć może....... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D walentynki:D dziewczynki życze wam miliona takich walentynek spedzonych z miłością waszego życia:D samego usmiechu i słodkich buziaków w tym dniu:D i przede wszystkim wytrwałości:D zmykam z walentynka do mojego skarbeńka:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja doipieo wieczorkiem sie widze !!mam dla niego sliczna podusie z moim zdjeciem:)powinna mu sie spodobac:)a wieczorek nasz naewno tez bedzie milutki:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jejku ale wczoraj było przecudnie:) był odpowiedni nastrój,świece muzyczka,było spaghetti,winko a na deser pyszne lody:D bylismy sami,rozmawialismy,przytualiśmy się,jejku co tu duzo gadać,było wspaniale:D chyba czesciej bede organizowac takie kolacyjki,chociaz,wredy mogły by juz nie byc takie fajnie:/ chyba sie ogranicze do kolcyjki raz na jkis czas:P a wiecie co,wczoraj zmoim kochaniem chcielismy sie troszke zabawić:P jakiego ja mam pecha,dostałam okres podczas zabawy,to jest pech w szzcesciu,bo ciesze sie ze dzidzi nie bedzie jeszcze teraz,a z drugiej...w takim momencie:P a jak wasze walentynki mineły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jejku ale wczoraj było przecudnie:) był odpowiedni nastrój,świece muzyczka,było spaghetti,winko a na deser pyszne lody:D bylismy sami,rozmawialismy,przytualiśmy się,jejku co tu duzo gadać,było wspaniale:D chyba czesciej bede organizowac takie kolacyjki,chociaz,wredy mogły by juz nie byc takie fajnie:/ chyba sie ogranicze do kolcyjki raz na jkis czas:P a wiecie co,wczoraj zmoim kochaniem chcielismy sie troszke zabawić:P jakiego ja mam pecha,dostałam okres podczas zabawy,to jest pech w szzcesciu,bo ciesze sie ze dzidzi nie bedzie jeszcze teraz,a z drugiej...w takim momencie:P a jak wasze walentynki mineły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie u Mnie walentynki też były z lodem :D i wspaniałym ..... domyślcie się z resztą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
u mnie walentynki cudne ,kolacja zrobiona przez mojego chlopaka:)kupil swieczuszki w ksztalcie serduszek:)przeslodki jest!!potem zaprosil mnie do kina na tylko mnie kochaj!!cudnie bylo!!bez zabaw bo jakos ten okres mi przeszkadza ,nie czyuje sie najlepiej...;/choc ostatnio eksperymentowalismy z zabawami podczas okresiku ale jednak ja nie czuje sie zbyt komfortowo:(ale na szczescie dzis juz mi sie skonczyl i zaczynam nowe opakowanie tabletek to znowu bedzie milutko bedze sie uczyc bo kochanie moje przyjedzie o 19 z tabletkami:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam dzis straszny dzionek:( niby zapowiadał sie jzu od rana tak,ale kto by pomyslał ze az tak:/ mam okresk juz od 3 dni i od jakiegos czasu przezuciłam sie tylko na tampony,podpaski tylko na nocke,ale odkad nosze tampony troche sie zle czuje,boli mnie podbrzusze jak zakładam go i jak wyjmuje:/ i włąsnie rano sobie zaaplikowałam tamponka zaczeło bolec,i nbie przestawało,wczesniej po kilku chwilkach mijał ból,a dzis nie:/ poszłam do mojego kochanego,on miał starszna ochote na zabawy a ja nie bardzo:/ ale dałam sie namówic wkoncu,i wszytsko było ok,i myslałam ze to koniec złego dzionka na dzis,a tu nie,mysalłam ze moje kochanie po zabawach bedzie miało swietny humnorek ajk zawsze,i zaczełam go zaczepiac,gilgotki itp.okazało sie ze odniosłam odwrotny skutek:/ ale sie działo,ja najpierw sie nei dozywałam,on stzrelił focha,jak zagadałam odpowiedział takim tonem ze mi sie płakać chciało wiec zaprzestałam pojednawczych działanm.wkoncu mówie sobie ze to nie am sensu i chciałąm wyjsc,on wstał i mnie zatrzymał,był płacz,tłumaczenie ze chciałam dobrze,nie chciałam go rozdraznic tym i tp,skonczyło sie usmiechem jakz awsze,ale jednak nic złego nie zrobiłam i mi było przykro,że tak mnie potraktował:( potem sie wyjasniło,że perspektywa szkoły go tak rozdrazniła,ale to nie ejst powód na taka reakcje:( przecież nie chciałam zle:( myslałam ze po takim porabku bedzie miał dobry humorek:( ech,czasem trudno jest zrozumiec facetów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja tez sie czasem kloce ze swoim chlopakiem ,zawsze tak jest :(wczoraj np. bylismy naimprezie gdzie byl tez moj byly chlopak i jak on do mnie cos powiedzial to ja mu odpowiedzialam (bo przeciez nie bede taka zeby nie odpowiedziec)a moj chlopak sie na mnie obrazil bo zaczelam z tamtym gadac i mu nie mogl;am przetlumaczyc ze to tylko rozmowa i ze nie moze sie tak zachowywac i ze przeciez wiec ze tylko jego kocham ,a jakby tego bylo malo totamtem znowu cos zaczol ...jakies komplementy i takie tam no to moj chlopak juz nie wytrzymal i mialam taka awanture ze uhhhhhh jakby to byla mopja wina:(tak to czasami jest ,a najlepsze jest to ze moj chlopak sam przyznal sie ze najchetniej zamknolny mnie w klatce ,zeby nikt do mnie nie mial dostepu,a juz napewno zaden chlopak!!jednak to jest prawda ze oni sa z marsa a my ze snikersa:P:Dbuziaczki nie martw sie sloneczna ,wszystko bedzie dobrze!!!on napewno cie kocha!!!a co do tamponow to ja ich juz nie uzywam od kiedy zrobila mi sie po nich ranka cos w rodzaju nadrzerki ;/ ktora musze usunac!!a to nie jest zbyt przyjemne:(i boli:(juz wole podbaski ,niech ja czuje ,niech szelesci ale jest bezpieczniejsza ,bo co ma wyleciec to zawsze wyleci a nie zostaje w srodku,takie jest moje zdanie!!kiedys tez bez przerwy uzywalam tamponow teraz wogole:(sloneczna moze przewstan je choc na chwile uzywac skoro odczuwasz bol??takie jest moje zdanie a moje skutki uzywania tamponow juz opisalam wyzej ,wiec czy warto??hmmmmmmmmmm......uciekam do ksiazek :::)ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
acha sorrki za te wszystkie literowki ale strasznie sie spiesze a mialam duzo do powiedzenia:)mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jejqq mój mąż to twierdzi że najlepiej by było żebym chodziła w starych workach żeby czasem nikt na mnie nie spojrzał bo ja jestem jego i tylko jego. a najbardziej chce mi się śmiać jak mam obcisłą bluzkę to mi ją zawsze naciąga żeby nie było nic widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,czyloi to nie tylko moje kochanie jest tak zazdrosne:P np ostatnio,moja siostra dostała na walentynki do chłopaka taka słodka mini dzinsową,wybierałysmy sie razem na impreze i anka mówi ze idzie w swojej nowej spódniczcve no i ja powiedziałam ze tez bym ubrała swoja ale za zimno by mi było,moje kochanie zrobiło powazna minke i mówi:wiesz ze jakbys ja ubrała to bym cie nie puscicł aslbo z toba nie psozedł a potem zapytł:oiszłbys sama?? no i wes tu odpowiedz:) uważa ze niezniusłby widoku jakby jakis facet sie na mnie patrzyŁ:) tez mi ciagle powtarza ze najchetniej zamknołby mnie gdzies i byłabym tylko jego:) a o moich byłych tez jest zazdrosnty,a najlepsze jest to że jest zazdrosnt o mojego przyjaciela,bo kedys dał mi buziaka w policzek przy nim a potem ja lezałam mu na kolanach,dodam że ten przyjaciel jest gejem,a moje kochanie nie da sobie tego wytłumaczyc,mówi ze facet to facet:) strraszna kłutnia przez to była:/ czas4em te zazdrości są meczace,ale tak szczerze to sie ciesze ze jest o mnie zazdroisnt:) bo przeciez chyba mu na mnie za;lezy skoro tak robie:) o kurcze jejquuu naprawde miałąs takie skutki po uzywaniu tamponów??:/ kurcze nie wiedziałam ze moga byc niebezpieczne dla zdrowia:/ masz racje,ogranicze ich stosowanie do wyjatkowych sytuacji,troszke mnie wystraszyłas z ta ranka,mam nadzieje ze mi nic nie ejst,bo troche boli mnie podbrzusze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
hahah juz nie moge z tym moim chopakiem:)bo ja wczoraj siedzielismy w domu to sie mnie zapytal dlaczego nie mam spodniczki:)bo on lubi jak ja w niej choddze ale tylko dla niego :)no i jak tu takiego zrozumiec??ohhhhhuciekam sie uczyc:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znam to skads jejquuu:P moje kochanie nie dosc ze z linijka wymierza mi spódniczki w ktyórych moge wychodzic na ulice to jeszcze chciałby zebym tylko przychodzac do niego ubierała taka króciutka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D juz chwaliłam sie jejquu ale pochwale sie na forum:P po 3 tygodniowej przerwie w sexie dzis był dziki sex cały ranek:D hihi 4 razy z krótka przerwa i 4 razy orgazmik:D pierwszy raz cos takiego rpzezyłam:P było cudownie:D najsmieszniejsze było jak juz po 3 razie moje kochanie wypompowane lezy obok mnie aja nagle wypaliłam:a wiesz z eja mam jeszcze ochote:P hehe zrobił dziwna minke troche zszokowana złapał mnie z araczke i do dryugiego pokoju:P po tym 4 razie4 byłam tak padnieta ale i szczesliwa;D czasem dobrze jest zrobic taka przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
a ja juz taka smutna bylam ,ze dzisiaj sie nie zobcze z moja miloscia i siedze nad ksiazka smutna a tu nagle domofon ide otworzyc (bo nikt sie nie ruszyl)a tu w sluchawce slysze glos mojego ukochanego ,ktory mowi czy moze tylko na jeden buziaczek bo sie stesknil:)oj cudny jest ,tak mi sie cieplutko na serduszku zrobilo :)oczywiscie potem nie skonczylo sie tylko na buziaku.......:)czy taki facet to nie szczescie??:)oh jaka jestem szczesliwa:)ide robic brzuszki sloneczna i nie jedlam kolaji:D OLEŃKA JESTES TU???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
dzis nie poszlam do skoly zeby sie uczyc:)i jeszcze nie zaczelam ale juz sie do tego biore:)przyszlam tu tylko napisac cos co nieco:)kurcze jestem taka szczesliwa ,ze nie wiem co z tym zrobic:)mam nadzieje ze wy tez:)bo ja jakbym mogla to skakalabym do nieba:) sloneczna 2 kromki wasy z serkiem odtluszczonym:Pi jejecznice z jedego jajaka ,jogurt,teraz pije cherbatke :)zmykam sie uczyc!!! a olenka to juz chyba nas nie lubie bo ze 100 lat jej tu nie byłó;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no widzisz jakie masz szczescie:D tym razem to ja jestem smutna:( bo sie nie widze dzis z moim kochanym:( on pózno dzis bardzo konczy zajecia i nie przyjedzie dzis do mnie:( moze mnie tez czeka dzis taka niespodzianka co ciebie:) a ja w łasnie ejstem dzis na siebie bardzo złą jesli chodzi o moja diete,wrrrrrrrrr!!!!! na sniadanko zjadłam dwie kromeczki pełnoziarnistego chlebka razowego jeden z szynka z indyka drugi z serkiem wiejskim,bez masła,do tego cherbatka wspomagajaca odchudzanie,jechałam potem z tata na konie i wziełam drugie sniadanko,jogurt i pomaranczke:) i wszystko było nadal sii,ale potem pojechałam z tata do ok 3 w porze obiadku na obiad do restauracji:/ i cholera zjadłam frytki:/ poprosiłam o samego indyka z surówkami a ona dała mi przez pomyłke frytki i ja je zjadłam:/ nie mgołam sie powstrzymac:( ech,dzis za kare bede musiałą pocwiczyc dwa razy wiecej:/ juz dzis nie bede nic jadła,napije sie tylko zaraz cherbatki i ewentualnie jak bede głodna to pogryze sobie flipsy kukurydziane:) ciezka ta dieta:/ ech,pozdrówka papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lubię was, ale musze pisać pracę mgr i siedzę już 12 godzin i nawet 1/4 nie mam więc wybaczcie że tu nie zaglądam tak często. Jak już będę miała 3/4 to będę częściej. Pozdrawiam i 👄 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
gdzie jestescie??he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojniue olenko pisz sobie prace:) my sie nigdzie nie wybieramy narazie;) jejqu zapomniałam o wczorajszym sprawozdaniu ale juz sie poprawiam:P sniadanko:kromka chlbeka razowego z serkiem wiejskim i plasterkiem szynki z indyka,cherbatka drugie sniadanko:jabłuszko obiad:parówka z indyka mała,chlebekrazowoy sztuk 2,2rzodkiewki, i plasterek szynki z indyka kolacyjka:parówka z indyka,chlebek razowy z serkiem wiejskim i jogurt aha i zakazany owoc:jeden paczek:P babci urodzinki były i ten paczek mówił do mnie ze musze go zjesc:P za to potem podwójne serie cwiczen:D dziś dopiero sniadanko wciagnełam:D mianowicie:cherbarka wspomagajaca odchudzanie,chleben razowy kromeczka z serkiem wiejskim plus rzodkiewka jedna plus parówka z indyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznosze rece do Pana Boga
w pochwalnej modlitwie ze moja dziewczyna nie jest taj pierdolnieta jak ty...ja pier...zeby ludzie tylko takie problemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
mnie poczek tez dzisiaj susil;/niedobrze ale jest tluty czwartek to trzeba ;) i 4 pirozki ,zobacze co bedzie dalej...:)ide sie uczyc zeby uciec od kuchni:D do modlacego sie!!!jezeli cie sie cos nie podoba to papap to jest nasz topik i mozemy sobie pisac co chcemy:Pa tobie nic do tegowiec lepiej sie nie odzywaj!!!! olenka jestesmy z toba!!!pisz jak bedziesz cos potrzebowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe modlacy zapewne to twoja peirwsza modlitwa od bardzooo dawna:D super ze mogłysmy przyczynic sie do twojego powrotu do wiary:D pozatym ty tak szybko nie mów hop:P mój chłoapk tez nie wiem o wszystkim co ja tu wypisuje:D my kobietki wąłsnie mamy taki dar ukrywania naszych(jak wy to anzywanie błachych)problemów przed wami,facetami,którzy maja problemy dla nas równie beznadziejnie niepotrzebne:) zapewne twoja dziewczyna nie raz zaliła sie kolezance ze przytyła 0,5 kg:P ze ma pryszcza:P ze ma worki pod oczami:P ze ma za duze stopy,brzydkie p[aznokcie,rude a nie ciemne włosy,loki zamiast prostych...kolego i sie nie dziwie czemu nic trobie nie mówi,jak ty amsz takie podejscie to ja bym sie bałą cokolwike ci powiedziec ze mnie zaczniesz od nienormalnych wyzywac:) jejquu ja dzis zjadłam 2 paczki:P no nie mogłam sie powstrzymac:D hehe ale za to znowu bede wiecej cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym mam jeszcze tysiac innych problemów:rezygnacja ze studiów,problemy z rodzicami,brak gotówki,chore serce,brak pracy,uczucie ponizenia we własnym domku,ojciec który wykancza psychicznie,matka która nie pomaga a wrecz pzreciwnie odsówa sie móiac ze jestem dorosła i mam sobie sama radzic,po czym daje 300 zł 23 letniemu bratu na nowe spodnie:/ forum jest po to zebym mogła sie odstresowac i pozyc jak normalna dzidwczyna która ma zwykłe prtoblemy kazdej kobiety:) daj mi chociaz chwilkje sie napawac tym spokojem, i mnie nie wyzywaj bo nie znasz mnie i moich prtoblemów,przeczytasz dwie wypowiedzi i juz wielki psycholog wie o mnie wsyztsko:) to mój temat i jak jejquuu słusznie podkresliła spadówka jak sie nie podoba:) nie interesuja nas twoje wypowiedzi:) hmm a teraz tak mysle,skoro twoja dziewczyna nie ma takich problemów jak my to moze ona wcale nie ejst dziewczyna;> pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×