Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
sylwek9

Gdzie najlepiej robi膰 zakupy?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Ja najcz臋艣ciej na portalu z og艂oszeniami - www.Comercia.pl - bardzo wygodna opcja i wiele rzeczy mo偶na znale藕膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja wszystko co si臋 da kupuje na media expert :) to znany i pewny sklep no i wyb贸r maj膮 ogromny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Moim zdaniem najlepiej przez Internet. Warto mie膰 te偶 jakie艣 zaufane sklepy. Ja na przyk艂ad mog臋 poleci膰 sklep: www.Sklep.Ferguson.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja ca艂膮 elektronik臋 w ME zawsze, najlepsze ceny i najlepszy wyb贸r :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W Internecie - ja nawet kupuje jedzenie przez Internet - polecam szczeg贸lnie sklep www.Sklep.Majerczyk.com.pl - maj膮 bardzo du偶o zdrowej 偶ywno艣ci !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 La Mallorquina
Tu warto! Gwarantujemy mi艂膮, rzeteln膮 obs艂ug臋 i produkty bardzo dobrej jako艣ci. A od dzisiaj po艣ciel 100% bawe艂niana -20%! https://lamallorquina.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Najlepiej to chyba w internecie. Przekona艂am sie o tym kiedy interesowa艂a mnie jaka艣 dobrej jako艣ci Nerka damska. Stacjonarnie ci臋zko by艂o cokolwiek sensownego dostac, ale przez internet na przyk艂ad tu https://www.pariso.pl/pol_m_Saszetki-nerki_Nerka-damska-154.html to ju偶 co innego. O wiele wi臋kszy wyb贸r!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Moim zdaniem w Internecie najlepiej. Np. ja na 艣wi臋ta robi艂am zakupy w sklepie www.WielkiBambosz.pl - polecam gdy偶 maj膮 tam idealne rzeczy na ma艂e i du偶e prezenty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Polecam gor膮co ze sklepu聽http://samnet-sklep.pl/ 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 CobrA

Przez internet najlepiej 馃檪 szczeg贸lnie je偶eli chodzi o buty - polecam sprawdzony przeze mnie i wielu butik - www.Alfasan.pl , fachowa obs艂uga klienta i 艣wietne ceny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Eccuador

Zgadzam si臋, 偶e najlepiej robi膰 je w internecie. Ostatnio kupi艂am prezent dla mamy w sklepie www.BenWild.pl , dlatego 偶e moja mama uwielbia torebki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nieobliczalna

Ale to zale偶y co si臋 chce kupi膰. Czy chce si臋 kupic np ...enk臋 taka zwyk艂膮 czy np jakiej艣 znanej marki cos jak calvin klein. Je艣li to drugie to tutaj bardzo polecam sklep Nico. Maj膮 swoj膮 stron臋 nico.com.pl oraz dwa sklepy stacjonarne, jeden jest w Modlnicy w Krakowie a drugi w Swadzimiu k/Poznania. Ja kupuj臋 w sieci bo do jednego i drugiego sklepu po prostu mam daleko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iwona J23

Wszystko zale偶y co kupujemy, natomiast w kwestii 偶ywno艣ci to 艣mia艂o mog臋 poleci膰 Sklep.Majerczyk.com.pl聽 maj膮 smaczne i 艣wie偶e, swojskie w臋dliny :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agata_z1

Ja kupuje najcz臋艣膰iej przez Internet - szczeg贸lnie buty - bardzo polecam do tego BucikSklep.pl , ostatnio kupi艂am tam buty z najnowszej kolekcji !聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alinka00

Ja bardzo lubi臋 kupowa膰 ubrania przez Internet. Mog臋 poleci膰 sklep https://cosmosmoda.pl/15-odziez-damska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wybredna i oszcz臋dna

Ja nie lubi臋 przep艂aca膰 i zawsze znajduj臋 oferty w najni偶szych cenach,聽 ostatnio trafi艂am na niedu偶y sklep z butami o super cenach, pr贸bowa艂am z innymi , i maj膮 najlepsze ceny. Dokona艂am zakupu ju偶 dwukrotnie i wszystko by艂o聽 w nale偶ytympo偶膮dku,聽 polecam totebuty.pl聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Filippppa

Wed艂ug mnie najlepsze do zakup贸w s膮 sklepy internetowe - ja na przyk艂ad ostatnio kupi艂am 艣wietne perfumy z sklepu Testerownia24h.pl聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ona_1114

Wed艂ug mnie najlepsze do zakup贸w s膮 aukcje internetowe, allegro - ja na przyk艂ad ostatnio kupi艂am 艣wietne pieluchy dobrej jako艣ci od聽COCCODRILLO1983

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zajak

Aukcje聽 aukcjami te偶 kupuj臋 w necie ale odk膮d niedaleko mnie otworzyli takie wielkie centrum outletowe Silesia Outlet w Gliwicach聽 tam wol臋 jecha膰, spoko ceny a sklepy najlepszych marek http://silesiaoutlet.com/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GosiaS

to zale偶y o jakie zakupy chodzi. Normalnie robi臋 przez internet.spozywcze id臋 normalnie do sklepu. Dzisiaj robi艂am zakupy. Kupi艂am rzeczy do spaghetti. Sok pomidorowy. Makaron arrighi, bazyli臋 艣wie偶a tymianek etc聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska锘柯爖afajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamowa膰 艣ciery tej g贸ownianej firmy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A robicie zakupy w Carrefourze? Jest fajna promocja bo do 24.09聽聽wszystkie produkty marki w艂asnej Carrefoura Jako艣膰 z Natury dost臋pne s膮 taniej o 20% z aplikacj膮 Carrefour.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja te偶 robi臋 cz臋sto w Carrefourze, asortyment jest bardzo du偶y, a do tego w艂a艣nie ich mark臋 w艂asna ma fajne ceny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja robi臋 w艂a艣nie zakupy w Carrefourze, cz臋sto s膮 promocje z aplikacj膮, a mog臋 te偶 zaoszcz臋dzi膰 bo kupuj臋 produkty ich marki w艂asnej, kt贸re maj膮 dobr膮 jako艣膰 ale ceny s膮 ni偶sze ni偶 w innych sklepach.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

R贸wnie偶 kupuj臋 w Carrefourze, por贸wnywa艂am ceny, zdecydowanie p艂ace tam mniej za podstawowe zakupy ni偶 w osiedlowym sklepie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie tylko spo偶ywk臋 maj膮 w dobrych cenach w carrefourze, zw艂aszcza w tej promocji Ceny niskie jak dawniej, znajdziecie tam i zabawki, meble, rowery, ja ostatnio trampolin臋 kupi艂am dzieciakom 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×