Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość gość
Witam. Dziewczyny czy orientujecie sie czy dr Michalak robi tzw "cesarkę na życzenie"? Albo u jakiego lekarza mozna to zalatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz w Pleszewie czy w Kaliszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w styczniu miałam robiona cesarzem na życzenie. Nie mają prawa ci odmówić. Podpisuje się tylko papier iż liczę się z powikłaniami itp. CC przeprowadziła doktor Źarnecka i dr Olczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam miało być cesarskie cięcie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak cc na życzenie.. muszą być wskazania. A czy się znajdą to juz zależy od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie robił cięcie cesarskie dr Nawrocki i jestem bardzo zadowolona. A blizny prawie wcale nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętnie czy w kaliszu czy w pleszewie. Chciałabym rodzić przez cesarskie cięcie i nie wiem do jakiego lekarza sie zgłosić. A wiem ze mozna się w tej sprawie "dogadać" Bedzie to moja pierwsza wizyta podczas ciąży dlatego musze wybrac odpowiedniego lekarza. Wiem ze u dr Rabiegi można ale w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze po raz kolejny. Jest już od jakiegoś czasu cc na życzenie. Ja tak miałam! !! Powiedziałam iż nie chce rodzic naturalnie ze się boje itp nie mają prawa mi odmówić musiałam tylko podpisać pismo ze to jest na moje żądanie i liczę się z powikłaniami pooperacyjnymi. Mogę wysłać osobie która jest chętna wpis w książeczkę dziecka. CC na żądanie. Wiec proszę nie pisać jeśli się nie wie ze nie ma takiego czegoś jak cc na żądanie. Bo jest! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to było pierwsze Pani cięcie czy stan po cięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie nie wiem dokładnie bo wszyscy mówią ze trzeba dać " w łapę", najlepiej lekarzowi który pracuje w szpitalu. Ale pisałaś wczesniej ze miałaś duze nieprzyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lekarze jak mają zrobić cc ma żądanie nie są z tego tytułu zadowoleni :-/ mają tak samo płacone za cc jak za poród siłami natury wiec wola ten drugi w dodatku w tym drugim mało co uczestniczą tylko w przypadkach powikłań. A ja miałam nie miła sytuacje bo mnie prowadził doktor z poznania i to było największym powodem rozgoryczenia doktora o godz 23 w miły niedzielny wieczór. Heh.stwierdzil ze mam warunki ze urodzenia sama i niepotrzebne mi cc. Jednak mnie nie przekonał. A pielęgniarki to się tak cieszyły ze w końcu ktoś postawił na swoim i dociekal swoich praw. Bi każda kobieta ma prawo wybrać. Jest takie coś jak trauma lub lek i strach przed porodem i można rodzic przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lekarze jak mają zrobić cc ma żądanie nie są z tego tytułu zadowoleni :-/ mają tak samo płacone za cc jak za poród siłami natury wiec wola ten drugi w dodatku w tym drugim mało co uczestniczą tylko w przypadkach powikłań. A ja miałam nie miła sytuacje bo mnie prowadził doktor z poznania i to było największym powodem rozgoryczenia doktora o godz 23 w miły niedzielny wieczór. Heh.stwierdzil ze mam warunki ze urodzenia sama i niepotrzebne mi cc. Jednak mnie nie przekonał. A pielęgniarki to się tak cieszyły ze w końcu ktoś postawił na swoim i dociekal swoich praw. Bi każda kobieta ma prawo wybrać. Jest takie coś jak trauma lub lek i strach przed porodem i można rodzic przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 2 cięcia pierwsze dr Nawrocki drugie dr Wenerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a jaka polecacie panią ginekolog w Kaliszu? chodzi mi o kobietę (proszę za to nie krytykować). Znalazłam panią Dorota Rabiega i panią Arleta Szczęsna. Która pani i gdzie przyjmuje? Oraz jaką macie opinie oraz jaka cena za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabiega jest ok. To jest Pani doktor z poznania, przyjmuje w kaliszu ale dlugo sie czeka.na wizyte. Ogolnie bardzo mila i dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje prywatna wizyta u dr Szczęsnej? A co powiecie o dr Pajdowskim? Różne opinie słyszałam. ponoć też dr Kuczyński jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznańscy ginekolodzy są przereklamowani namawiają w sposób bezczelny pacjentki do rodzenia w Poznaniu a poźniej się nie interesują bo kasę wzięli więc po co, przekonałam się jaki jest komfort rodzenia w Poznaniu i więcej bym tam nie pojechała.Kuzynka rodziła w kaliszu i jest bardzo zadowolona z opieki i personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najdalej od kaliskich ginekologów a już w szczególności od michalskiej i "Profesora"samulaka i całej tej kliki jaka panuje w kaliskim szpitalu, na wizytach tylko pośpiech, kasa, i następna pacjentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam ginekologa Mikołajczaka, przyjmuje za Rogatka od Nowego ŚWIATA.Kilka lat temu przeprowadziłam sie tutaj z wiekszego miasta, i każdy ginekolog w Kaliszu wręczał prywatna wizytówkę za dodatkowe badania (Strzegiecka, Olczak, Podhalański).Ginekolog CELLER wysłał mnie z krzykiem na operację po USG brzusznym!!!, a okazało się , że jajeczko zostało po miesiączce w szpitalu (dobrze, że mnie od razu nie położyli na stół operacyjny). Wreszcie koleżanka poleciła lek. Mikołajczaka, na kasę chorych wita się z pacjentkami, zaprasza je do gabinetu, wizyta trwa min. 15 - 20 min, a nie 5 jak w przypadku poprzednich. Dokładnie tłumaczy stan rzeczy, prowadził moją ciążę, nigdy nie proponował prywatnych wizyt, i polecił porodówkę w Pleszewie. Jestem z pobytu w szpitalu w Pleszewie bardzo zadowolona, i zdecydowanie polecam lek.Mikołajczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakiś ginekolog robi inseminacje na wizycie w kaliszu lub ostrowie wielkopolskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, będę Wam ogromnie wdzięczna za informację,,,,,czy Dr. Kuczyński nadal pracuje w Kaliskim szpitalu?? Pytam bo muszę się wybrać na wizytę w związku z ciążą. Pierwsze dziecko prowadził dr. Podchalański..Calą ciąże co tydzień w gabinecie.....z całym szacunkiem ale czułam się wyzyskiwana.Obiecywał, że będzie przy porodzie a w rezultacie urodziłam w otoczce kilku innych cudownych ludzi...m.in.niesamowicie wspaniałe położne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to polecam doktora Nawrockiego. Prowadził moją ciąże i nie wyobrażam sobie lepszej opieki. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie lekceważy problemów. Bardzo miły i konkretny a do tego kompetentny i nie naciąga na niepotrzebne wizyty. I co najważniejsze pracuje w kaliskim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaaaa
Odradzam doktora kuczynskiego. nie interesuje sie pacjentkami, nawet w prywatnym gabinecie nie jest zamiły a na moje pytania odpowaiadal jakby z wielkiej łaski. Bardzo sie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola20288
A ma ktoś może kontakt do pani Frątczak - Żanecka? I gdzie dokładnie ona przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie karola20288, ma ktoś "namiary" na pania doktor frątczak-żarnecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doktor przyjmuje w poradni K na H. Sawickiej, Rogatce i Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbka87
Hej, ja chodzę do Pani Żarneckiej podaję namiary. Przychodnia Doktor tel.62 767 70 40. Mam pytanie, która z Was wybrała tą Panią jako lekarza prowadzącego ciążę? Jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Wenerskiego, jest super lekarzem, czuły sympatyczny, słucha i odpowiada na pytania, pacjentki traktuje jak kumpli i w jego gabinecie nie da się odczuć ze jest się u ginekologa, szczerze polecam, najlepszy lekarz w całym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaxd
Dr.Wenerski czy on czasami nie przyjmuje na rogatce na kase chorych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakie dni przyjmuje pani doktor Sylwia Frątczak-Żarnecka na Rogatce ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×