Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość Dosial
Kobietki, pomóżcie proszę, - w poprzednim poście jest pytanie... Zaczynam sie poważnie obawiać tego wszystkiego. A tak w ogóle to zaniepokojona skurczami w 21tc poszłam dzś do pana doktora o nazwisku Jesion na Rogatkę. I co mogę stwierdzić? Nieuprzejmy, opryskliwy, absolutne zero odpowiedzi na moje pytania. W dodatku wydał się bardzo niezadowolony, kiedy okazało się, że chodzę do innego lekarza. Po 2minutowym badaniu wiem tyle ile wiedziałam wcześniej. Łącznie w gabinecie spędziłam jakieś 3 i pół minuty. Absolutny brak empatii dla kobiety w ciąży, która martwi się o zdrowie swojego Maleństwa! Na plus mogę tylko powiedzieć, że stosunkowo delikatny był przy badaniu, niestety delikatność to za mało. Nie polecam. Wiem, że przyjmuje w szpitalu i już sobie myślę, co to będzie jak go spotkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkapte
Tak czytam wasze wypowiedzi dziewczyny i muszę wziąć w obronę dr Kurpika - nigdy nie zleca drogich badań bez powodu, jest dobrym diagnostą, pracuje na dobrym sprzęcie i jest bardzo dokładny. Co do przyciężkiego dowcipu - nie ma nigdy intencji nikogo urazić, takie ma poczucie humoru... No i ceny raczej u niego się nie zmieniają. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dosial
jeśli masz wybór to polecam szpital w pleszewie bo po pierwsze jak coś się będzie dziać a nie chodzisz do lekarza z kaliskiego szpitala to możesz trafić różnie w pleszewie nie patrzą kto prowadził ciąże. a przykład z kaliskiego szpitala już dostałaś - jesion choć złym lekarzem do końca nie jest ale sama się przekonałaś jak przyjmuje pacjentki co do skurczy w 21 tyg to tego nie lekcewaz a co do szpitala w kaliszu to mam nadzieję ze więcej dzieci mieć nie będę tak mi psychikę tam wykończyli a jakby co to następnym razem pojadę do pleszewa lub jarocina rodzić prawie cały personel łącznie z szanownymi paniami położnymi opiekującymi się pacjentkami po porodach minął się chyba z powołaniem niektórym to chyba by już się emerytura przydała a jak już któraś będzie rodzić w kaliszu to życzę bezproblemowych porodów i świetnego samopoczucia po porodzie bo inaczej może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka79
Mam pytanie dotyczące dr Wenerskiego,ktoś wcześniej podawał adres Ostrowska 68,byłam tam i są trzy inne nazwiska na tablicy przed wejściem.Czy ktoś wie gdzie dr Wenerski teraz przyjmuje? czy po prostu na budynku nie ma jego danych kontaktowych?Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatekMały
Ja mam dokładnie to samo pytanie co Muszelka. I w jakich godz. przyjmuje dr Wenerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjk754e
dr wenetski przyjmuje na ostrowskiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta123123
Hej Kobiety, wie może któraś czy dr Szadkowski pracuje w którymś z okolicznych szpitali? Doczytałam zdaje się, że w Kaliszu nie pracuje? a może wrocił? Bede wdzięczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje wizyta u doktora Kurpika i Jakubka? Bo kiedyś chodziłam do Kurpika jednak pare lat nie byłam u rzadnego i zdecydowałam się na wizyte kontrolna tylko chcialaym sie przygotowac ile bedzie kosztowac wizyta. dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgd
Doktor Wenerski przyjmuje na Ostrowskie 68...po prostu nie ma Jego tabliczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może kogoś zainteresuje;-)
NOWA BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA "Wspaniały Początek", zaprasza Kobiety w ciąży do bezpłatnej Szkoły Rodzenia. Oferujemy:- Bezpłatną Edukacje Przedporodową- Bezpłatną gimnastykę dla kobiet w ciąży- Bezpłatne wizyty Patronażowe- Bogatą ofertę ciekawych zajęć i warsztatów- Bezpłatne warsztaty dla Kobiet w ciąży i dla Kobiet z Dziećmi Nasza Strona Internetowa: www.wspanialypoczatek.pl, tel.: 608 999 909 Adres: ul. legionów 52, 62-800 Kalisz-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjk754ea
Chodził może ktos z was do szkoły rodzenie ? Jeśli tak to gdzie i czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosial
Owszem, ja chodziłam do Szkoły Rodzenia prowadzonej przy szpitalu w Kaliszu przez położną pania Halinkę. Zajęcia były refundowane przez miasto, więc tym bardziej mnie to skusiło, aczkowiek wiem, ze i odpłatne też się odbywają. Zajęć było łącznie osiem (4 x po 2godziny). Czy warto? Myślę, ze tak - na pewno zmniejszył się mój strach przed porodem, poza tym pani Halinka dużo mówiła też o rzeczach w stylu karmienie piersią, co może nas zdziwić i czym nie trzeba się przejmować po porodzie. Ćwiczyliśmy także oddychanie (przyda się na pewno). Ogólnie to naprawdę dużo spraw poruszaliśmy. Do szkoły chodziłam z mężem - w ogóle obecność panów też mile widziana. Powiem tak - polecam! Ponawiam moje pytanie. Pomóżcie kobietki, proszę. Potrzebuję informacji o lekarzach ginekologach przyjmujących w szpitalu w Kaliszu oraz w Pleszewie. Jestem w ciąży i ze swojego prowadzącego jestem bardzo zadowolona, jednak nie pracuje on w ww szpitalach... Kobietki, pomóżcie, do kogo się wybrać no i gdzie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuiopty
A masz może jakis namiar do tej szkoły rodzenia ? A gdzie mozna jeszcze w kaliszu/ostrowie zrobic usg 3d prócz jakubka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudy
Mogę tyle powiedzieć o lekarzach pracujących w kaliszu w szpitalu, że pracuje tam dr Wenerski, Podhalański, Bartczak a kto jeszcze to nie wiem,. opinie o nich mozna zleźć w necie. Z tego co podpytywałam się znajomych to zalezy jak się trafi w szpitalu, znam osoby które chwala sobie Kalisz, i takie które nie chcą już rodzić w Kaliszu. Więc pewnie nie ma na to reguły, bo nigdy nie wiadomo na jaki personel się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosial
Namiary do Szkoły rodzenia (dane ze strony szpitala): Lokalizacja: Budynek C na ul. Toruńskiej 7 Telefon kontaktowy : 62 757 9017 Szkołę Rodzenia prowadzi: Położna Halina Czaplicka -Specjalistka w zakresie organizacji i zarządzania z 35-letnim stażem w opiece położniczo ginekologicznej. Najlepiej zadzwonić i przez telefon pani poda Ci szczegóły. Aha- dzwoń popołudniami, bodajże po 15tej. Co do Usg3D/4D to w Kaliszu robi je jeszcze dr Kurpik (choć ja osobiście nie polecam go jako lekarza). My z mężem pojechaliśmy do Poznania do dr Skotarczak (jakby ktoś potrzebował namiarów: dr Agnieszka Kaluba-Skotarczak, Poznań, ul Szamarzewskiego 44 D, lok.2, telefon: 618437333, przyjmuje w gabinecie dra Puacza). Koszt wizyty nie należy do najniższych (300,-), ale to jest już z filmem i zdjęciami, opisem, natomiast sama pani doktor jest specjalista wad płodu, więc gdyby nie daj Boże, coś było nie tak, to będzie można działać wcześniej. Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto w spitalu
Ordynator - Samulak zastępcy - Jesion i Podhalański inni lekarze Strzegiecka Zięba Wenerski Kuczyński Żarnecka Michalska Haydo Mostek Olczak Mroziński Bartczak to tyle z tego co pamiętam może komuś się przyda osobiście polecam Kuczyńskiego Ziębę i Wenerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto w spitalu
Ordynator - Samulak zastępcy - Jesion i Podhalański inni lekarze Strzegiecka Zięba Wenerski Kuczyński Żarnecka Michalska Haydo Mostek Olczak Mroziński Bartczak to tyle z tego co pamiętam może komuś się przyda osobiście polecam Kuczyńskiego Ziębę i Wenerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorąco polecam..../
Ja polecam doktora Andrzeja Jesiona.To skromny człowiek ale fachowiec! Szybko podejmuje decyzję -a ta czasami jest decydujaca.Cierpliwy, troskliwy,zawsze pomocny.Nie musisz sie obawiać,ze zdenerwujesz go jakimś pytaniem czy telefonem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkvwid
Ja tez polecam dra Jesiona.Nie bedę pisać o szczegółach -ale wiele mu zawdzieczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szczerze nie polecam dr Bartczaka. Oprócz tytułów nie ma nic!!! Zresztą kaliski szpital wogóle to jedna wielka porażka!!!!! Jedynie dr Kuczyński jest tam wyjątkiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamyslonaMonia
Witam, czy panie chodzące do dr Wenerskiego prywatnie mogą powiedziec ile bieże za wizyte, i czy trzeba się umawiac wcześniej, czy jak kto przyjdzie w danym dniu. Będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamyslonaMonia
i czy może któtaś z Was wie, do której godz najdłużej przyjmuje dr Wenerski na Ostrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfSADSDFCAS
Za wizytę bierze 50-70 zł więc mało wystarczy zadzwonić jak chodziłam to przyjmował w środy umawia cię na termin no chyba że coś bardzo pilnego to przyjmie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedfed
wizyta u dr Wenerskiego to koszt: 50 zł jak jest tylko badanie 70 zł badanie+ usg 100 zł badanie+ usg +cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 58595859
widze ze ostatnie wpisy o dr Wenerskim, wie może któaś z was gdzie doktor przyjmuje na nfz i w jakich godzinach, i jak wyglada zapisywanie sie na wizyty, długo trzeba czekac? czy na kase chorych nie robi problemów z wykonaniem cytologii czy usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mądrala
58595859: podbijam. Mam zamiar iś na wizytę na nfz, właśnie do dr Wenerskiego.. nie wiem czego się spodziewac, czy taka wizyta/badanie wygląda jak prywatnie? tzn że usg lekarz też robi? itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mądrala
Tygrysia^^: chyba na Kwiatowej w przychodni.. ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chciałam iść do dr. Wernerskiego to mi powiedział że na kasę nie przyjmuje. Ich jest dwóch czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×