Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość pechowa777777

Czy jest ktos na forum, kto pracuje w Policji? Chcialabym pracowac na etacie pracownika cywilnego. Z wyksztalcenia jestem prawnikiem. Probuję już kilka lat, ale jak dotad bezskutecznie. W zwiazku z powyzszym - potrzebuje porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcejorts
Witaj Pechowa. mam podobny problem tez chciałabym pracować w policji jako pracownik cywilny, jestem studentka politologii.Niewiem jednak jak to załatwić.Czytam oferty na stronach policji ale nic ciekawego nie ma, dlatego chciałabym pogadać z kimś kto wie jak to wszystko wygląda od "wewnątrz".Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
W moim przypadku jest to (niestety, jak dotąd niespełnione) marzenie, które mam nadzieję, że będzie w niedalekiej przyszłości zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaXXX
Kobiety xco wy gadacie?! marzenie?moj facet tez o tym marzyl i wkoncu dopial swego ,ale pracuje 2 miesiace i zapal mu troche siadl,choc to wielki optymista,tylko czy warto spelniac marzenie za cene 1200zl miesiecznie pracujac 5,czasem 6 dni w tygodniu po 12 godzin?!a druda sprawa to dfakt ze awans i mozliwosci lepszej placy na tym stanowisku jest nielam nierealny.dziewczyny lepiej pogadajcie z tymi ktorzy juz [pracuja w tej szacownej instytucji,bo na filmach wszystko wyglada pieknie ,a w realu niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcejorts
Zdaję sobie z tego doskonale sprawę, że to wcale tak różowo nie wygląda. A mój zapał do zrealizowania tego aby pracować w policji pochodzi jeszcze z czasów dzieciństwa, dlatego też chciałabym dążyć dalej w tym kierunku i móc zrealizować swoje cele. Najlepiej jakby na forum wypowiedział sie ktos, kto w tej instytucji pracuje. Pozdrawiam i życzę sukcesów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Czy na forum jest aktualnie ktoś, kto pracuje w Policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczka
Canis ktora uczelnia ma ta podyplomowke? i co trzeba zrobic zeby sie dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidze to pisze
canis: super kierunek, tez sobie go upatrzylam jakis czas temu, ale jeszcze rok mi zostal do skonczenia magisterki. A potem mediacje i negocjacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczka
Gdzie jest ten kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja teraz
właśnie kończe staż w Policji i po stażu bede pracowac jako pracownik cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do a ja teraz
Jak się dostałaś na ten staz , napisz jaką masz szkołę i gdzie ten staż odbywasz,Dzieki i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja teraz
staż był z Urzędu Pracy. po skonczeniu studiów licencjackich (kierunek:zarzadzanie i marketing) zarejestrowałam sie w urzedzie jako bezrobotna i skierowano mnie na ten staż półroczny. staż miałam w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie (pod Warszawą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlecianaaaa
Ja tez jestem aktualnie na stażu w KPP. Ale u mnie nie mam szans na zatrudnienie na stałe. A co bym musiala zrobić zeby tam zostać i być pracownikiem cywilnym?? A no mieć pożądne plecy!! Nie czarujmy się ale policja to strasznie skorumpowana instytucja, gdzie każdy tylko swojego wpycha. Zeby nawet staż załatwić to musiałam szukać znajomości, niestety moje znajomości są za małe zeby mnie zatrudnili. Musiałabym być chyba córką komendanta.Zresztą jak zobaczyłam jak sie to wszystko na tej policji kręci to mi się odechciało policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Z tego co napisała ODLECIANAAAA wynika niezbicie, że nie mam szans. Coś w tym faktycznie jest. W końcu staram się o tą pracę już ponad 5 lat. Na szczęście nie jestem bezrobotna - bo to faktycznie jest załamujące, kiedy istotne znaczenie mają jedynie znajomości, a nie posiadane umiejętności/kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja teraz
no nie wiem czy tak jest. u nas byłogłoszony teraz konkurs na stanowiska cywilne i 6 osob zostało przyjetych z konkursu a nie wygladalo na to zeby bylo to zalatwiane przez znajomosci. ja ta prace bede miec ale nie chce za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja teraz
acha...dwie osoby ktore wygrały konkurs( z tych 6) zrezygnowaly znim jeszcze zaczeły pracowac bo dostaly korzystniejsze oferty. Policja jest dobra dla osob ktor chca popracowac a nie zarobic pieniadze. nie ma czym konkurowac z innymi firmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Konkursy na stanowiska cywilne odbywają się tylko w dużych miastach. Sama mieszkam w miasteczku liczącym sobie niecałe 20 tys. mieszkańców i o żadnym konkursie jak dotąd nie słyszałam. Dostają się "sami swoi". Pozostali mają trudności nawet ze złożeniem podania. Poza tym - wykształcenie jest bez znaczenia. Można mieć nawet tylko liceum i pracować jako pracownik cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też mialam staż w KPP
coprawda nie po znajomości, ale pracy już dla mnie nie było...musiałabym mieć duuuuże plecy, wiedzieć co, komu i ile dać...choć chyba wiem komu...ale zbyt duże ryzyko(bo to nieprzewidywalna osoba, lepiej byloby mieć kogoś kto tą osobę zna i ona mu ufa).To prawda...wiem co tam się dzieje...to strasznie skorumpowana instytucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMCB
Nie przesadzajcie jak masz wykształcenie wyższe to przyjmujmą Cie na rozmowę kwalifkacyjną, potem przejdziesz testy fizyczne i psychologiczne które są trudne.Fakt że są osoby ze znajomościami ale nie przyjmują ich wyłącznie.Etaty na cywila są w biuletynie i i masz podane co od Ciebie będą wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Mam wykształcenie wyższe, ale jak dotąd nie byłam zaproszona na żadną rozmowę kwalifikacyjną :-((( Chociaż składałam podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
Ja tez zdalam wszystkie egazaminy prawie na same 5 do policji i tez nie zostalam przyjeta bo "nie bylo miejsca" a przyjeli takich ze jak z niektorymi rozmawialm to myslalam ze umre ze smiechu takie gamonie ze szok. nie napisze z jakiego miasta jestem bo tam wszyscy mnie znaja i wiedza ze chce byc policj i ze zdawalam i bylby przypal. LICZA SIE TYLKO ZNAJOMOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayse
Pracowalam na Policji i wszystkim odradzam. Jak juz tu ktos wspomnial , trzeba miec znajomosci, moze w duzych miastach sa konkursy, ale w malych miescinach to tylko znajomsci, a jak juz sie dostaniecie, to czeka was archiwum, albo stanowisko sekretarki, a to oznacza, robienie kawki komendantowi, albo kserowanie:), mlode dziewczyny zawsze sa wykorzystywane do najgorszych prac i nie moga sie odezwac, bo przeciez sa tylko pracownikiem cywilnym. Aha czesto mlodych kobiet nie przyjmuje sie do pracy, bo " przeciez ona i tak nie bedzie dlugo pracowac, bo zajdzie w ciaze" Jak odeszlam na moje stanowisko przyjeto corke pomocnika dyzurnegoi z matura, ja skonczylam prawo, studia podyplomowe i znam 3 jezyki obce. Takze licza sie tylko znajmosci , przynajmniej tak jest w Tomaszowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to jest
Zeby pracować w policji trzeba mieć duże plecy ,bo bez znajomości nie ma raczej szans. ja też byłam na stażu i to w dużyn mieście. W ciągu trwania mojego stażu, ogłoszony był 4 razy konkurs (oczywiście też sie starałam o etat) ,"wygrały go"osoby, które miały tak samo na nazwisko, jak niektórzy starsi służbą policjanci. Ciekawe zjawisko no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
Policja jest instytucją w której liczą się tylko znajomości ja mam osobiście koleżankę która jest leniwa a ma znajomości i dostała pracę w KWP >>> gdzie nic nie będzie robiła a dostanie ok. 3 tyś zł. To nie jest sprawiedliwe. Ale w Polsce nie ma sprawiedliwości!! To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa87
ja mam 32 lata i dopiero co złożyłem dokumenty powiedzcie czy mam jakieś szanse no i bym zapomniał mam tylko 170cm wzrostu jak ktoś coś wie niech napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery
Mam byc szczery... nie wiem czy to ma sens Praca w policj Pracuje juz 2 lata w tej firmie i powiem tak nic nie jest na lepiej wszystko idzie w dol podwyrzek nie widac jest tylko praca praca i praca zasownie po 12 albo i wiecej godzin za 1200zl kupa nerwow stresu i urzerania sie z ludzmi wrzody w wieku 21 lat jak bym mial teraz wyjscie to wolal bym jechac do angli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×