Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość SZIRLEJ ANDZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorna
JA OBECIE JESTEM NA STAZU W POLICJI- MAM UKONCZONA SZKOLE SREDNIĄ I JESTEM NA PIERWSZYM ROKU STUDIOW, JAK CHCECIE COS MNIE SIE ZAPYTAC NA TEMAT PRACY W POLICJI BADZ STAZU TO PISZCIE NA MOJ MAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka5552
Zawsze marzyłam o pracy w policji.Mam tylko 159 cm wzrostu więc niemam prawie żadnych szans aby mnie przyjeli, ale bede próbowac.Jak narazie zajme sie studiami a potem zobaczymy może mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka
Mam pytanie, tylko niech odpowie na nie kompetentna osoba, Jestem na studiach scislych, intersowala mnie zawsze ta dziedzina policji, tj statystyki, finanse itp. Czy ktos moze mi powiedziec czy po studiach matematyki finansowej jest sznasa dostac sie jako cywil do policji? i jak wygladaja zarobki? Ps. komentarze o psach są co najmniej nie na miejscu. Ludzie wezcie sie zastanówcie co piszecie. Mnienmaie o policji zostawcie dla siebie. Doprawdy zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chał chał
aaaauuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooort
przynieś podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia21
koncze w tym roku 3 letnie studia licencjackie z administracji publicznej i chce sie dowiedziec co trzeba robic dalej? czy trzeba odrobic jakis staz czy trzeba isc do szkolki???prosze o pompoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animka
Zaczynam staż w Policji już za parę dni i jestem ciekawa na czym konkretnie będzie polegała moja praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala17
Hej! Chciałabym pracować w Policji. Są jakieś stanowiska na które nie trzeba zdawać testów fizycznych? Jetsem zupełnie zielona w tej dziedzinie. Chodzi mi o pracę np. w Policyjnej Izbie Dziecka czy coś takiego. Jakakolwiek praca, byle nie w Prewencji itp. Jakie są wymagania co do takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
a ja mam pytanko jak można zaaargumentować odpowiedź na pytanie " dlaczego chce pani pracować na stanowisku administracyjnym w policji? mam zaproszenie na rozmowę. poradźcie coś sensownego, ale nie "lepiej tam nie idź" czy coć podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
no i jak poszło na rozmowie? sama kompletuje właśnie dokumenty i jestem ciekawa czy mnie zaproszą na rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilos76
A ja pracuje w Anglii, tez mam studia i wlasnie w czerwcu chce zlozyc podanie do pracy w Policji. Ale z tego co tu czytam widze, ze to chyba jeden z moich durniejszych pomyslow na jakie wpadlem. Czy ktos kto pracuje w polskiej Policji moze mi szczerze napisac i dac nadzieje, ze jest zadowolony z tej pracy(sluzby), bo naprawde chcialbym zyc i pracowac w POLSCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klass bic
nie masz ambicji idz do policji.powaga nie opłaca sie,chyba ze masz ładne ciałko albo duze plecy,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna o/
Witam wszystkich! Mój partner ostatnio podzielił sie ze mna swoim pomysłem o spróbowaniu sił w staraniu sie o pracę w policji... Nie wiem co o tym sadzić(????). Przczytałam mnóstwo negatywnych opinii na ten temat, wiec jestem sceptycznie nastawiona:o( Nie chce zeby narażal swoje zdrowie i zycie za minimalny szacunek i tak marne grosze. Proszę o opinie pracujacych aktualnie badz w przeszłosći policjantów. Dziekuje z awszystkie odpowiedzi PS: ODPISZCIE PROSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
@niezdecydowanaaaaa - na rozmowie bylo 5 osob w komisji 2 policjantow 2 cywili i jedna babka. pytania byly rozne trwalo to ok 20 minut. wybrali mnie i teraz czekam na poswiadczenie bezpieczenstwa ok 2 miesiecy i potem oczywiscie badania lekarskie podpisy wszystkich "swietych" i po 2 tyg bede zaczynac prace. ja nie mam znajomosci a ide do pracy w sluzbie cywilnej, wynagrodzenie ok 1 tys zl na reke. Byla tez dziewczyna ze znajomosciami wujek ciotka w policji i co? nie wybrali jej tylko mnie, wiec to nie jest regula z tymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddddddddd
lubisz psy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klas bic
do Ewka Marchewka:)tak naprawde jestem na stażu juz 9 miesięcy w drogówce i sam widze co sie dzieje w czasie gdy ide z pismami czy to do kryminalnych czy do prewencji:/chodzi mi tu o impreski organizowane po słuzbie, sa zapraszane na nie ładne dziewczyny które po czasie tygodnia rozpoczecia stażu sa przechodza na ,,TY""z panami policjantami(kiedy to inni nie sa na nic zapraszani i dalej sa na PAN.wiesz ja jestem chłopakiem i to jest dla mnie dosyc normalne,ale widze tez po innych dziewczynach ktore na prawde huja robia,a sie w owej pracy jakos utrzymuja:/Wiem ze nie mam talentu do pisania ale wszystko tak ładnie wygląda od zewnątrz,gdy tam nie pracujesz.Ostatnio jedna z mich kolezanek dostała sie do olicji,przeszła multiselect i ta reszte,a sam nie wiem jak zdała tylko moge sie domyslac:/rozumie jezeli mi nie wierzysz,ale powiedz mi jak ona mogła przejsc chocby nawet ta sprawnościówke???ma kilo tapety,tipsy wieksze niz ja palce i jest głupia jak but;/ja tego nie rozumiem.Moj poprzednik który wykonywał ta prace co ja,a skończył juz mu sie staz nie dostał sie,pomimo ze ma wyzsze wykształcenie i w ogóle bardzo spoko gosc,nie wiem czemu sie nie dostał:/a laski które robia po komedzie loda przechodza bez niczego:/w ciągu mojej pracy były juz 3 takie przypadki.pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue37
Mam pytanko do POCZĄTEK. Moźesz napisać o co Cię pytali, jaka atmosfera tej rozmowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZĄĄTEK
Pytali o rodzaje karmy dla psów, o cieczkę i ile trzeba odchowywać małe. Troche też o sierści było. Generalnie do przejścia tylko trzeba być wyszczekanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
to u góry to podszyw. Pytano mnie przede wszystkim o sznaucery i dogi. Jak sie z nimi dogaduję jako jamnik oblewający krawężniki na ulicy. Pytano mnie czy bycie popychadłem ulicznym nie jest dla mnie kompromitujące.... Dobrze była przygotowana bo spędziłam noc z dogiem argentyńskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
nie wiem kto do jasnej ..... sie PODSZYWA pod mój nick ale jakies wredziole to musza być!!! @Blue37 nie pamietam wszystkich pytan bylo ich dos sporo plus pytania z prawa cywilnego. pytania o poprzednia prace, dlaczego w policji chce pracowac, o wady zalety, jak radze sobie w stresie, z kim lubia i z kim nie lubie pracowac, co mi sie podobalo w poprzedniej pracy a co nie, dlaczego odeszlam z poprzedniej, plany na przyszlosc itp. Standard:))) Atmosfera spoko, kiwali glowami, luzik. Ja jestem wyluzowana na takich rozmowach wiec nie bylo to cos strasznego dla mnie. A co do pytan o psy to jakbym nie lubila policjantow i policji to bym sie tam nie pchala. A co do korupcji to pokazcie mi panstwowy zaklad pracy gdzie nie ma korupcji. Psy tez lubie zwlaszcza labladory Retrivery wiec nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktosik
Miałam 6 miesięcy stażu W POLICJI i to był najwiekszy błąd w moim życiu, mam zaledwie 21 lat i mam przez ten staż tak ZJARANĄ psychike że szok, naprawde bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo żałuje że poszłam na staż tam, chodz wiadomo dostac sie tam nawet na staz to zwykły człowiek który nie ma znajomości nie ma szans , przynajmniej w moim mieście, ale pieniądze potrzebowałam na czesne i łapałam to co mi zaproponowano, byłam jedyną kobietą pośród 34 policyjantów i powiem jedno i ostatnie zdanie JA DZIĘKUJE , tak mi te pół roku dało w kośc że wy ludzie nie wyobrażacie sobie przez co ja tam przeszłam , a nie należe do osób takich które się łamią na dzień dobry bo z reguły mam twardą psyche ale zawsze są granice wytrzymałości, a moim zdaniem człowiek powinien mieć szacunek i honor wobec własnej osoby,DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
@aktosik ale co wlasciwie takie sie tam dzialo gdzie bylas bo zadnychs zczegolow nie podajesz. Pracowalas na jakim stanowiksu w tej policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzu
Moje zdanie jest jasne na ten temat, wszystkie negatywne opinie o pracy w Policji piszą tylko ci którzy nie mają szans i nigdy nie będą mieli szansy dostać się do Policji. Ludzie jest to jeden z najatrakcyjniejszych zawodów w Polsce i na świecie. Przyznaję dostać się do Policji jest bardzo trudno, i nieudacznicy, nieuki, garbate barany i inne tłumoki z płaskostopiem nigdy nie będą pracować w Policji, wielu co "załatwiło" sobie kategorie na WKU -D,E teraz żal dupe ściska bo poszło by się do Policji ale niestety trzeba do magazynu na wózek widłowy iść, i tacy to właśnie ambitni rozpisują się na temat pracy w Policji, szacun dla tych którym sie udało przejść procedurę kwalifiakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-k
facet wypowiadasz sie, a sam nie wiesz jak jest,dzisiaj rozmawiałem z emerytowanym policjantem z reszta i dziś nim został ,porozmawiałem co i jak.Nie mam płaskostopii i garba jak mi nie wierzysz to mozemy sie spotkac>Jestem 10 m-c juz na stazu, a zostają przynajmniej na stanowisku cywilnym ino te laski które wpadna z którym z was,faceci nie mają szans a wiec nie pisz mi głupot. Ten policjant gdy sie pytałem jak se moge załatwic robote odpawiedział sam ,,robert wiesz jak jest to po co sie głupio pytasz,pierwszy dzien tu pracujesz.Idz do naczelnika prewencji on wie co i jak''.I wiesz zal mi dupy nie sciska, ja sie dostane ale inni beda mieli problem.Pozdro Wodzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzu
Patrząc po twojej wypowiedzi nie dziwie sie że jeszcze cie nie przyjeli, może powinieneś iść "ino" do łóżka z jakim policjantem, a ja nie mam znajomości, do łóżka z nikim nie poszedłem z komendy a pracuję w policji i sam się dostałem bez niczyjej pomocy, dlatego chyba więcej mogę powiedziec o procesie rekrutacji niż ty i twój znajomy "milicjant", nie pisz głupot bo młodzi ludzie to przeczytają i pomyślą ze tak jest naprawde, spotkania też mi nie proponuj bo nie wiesz o co prosisz ...pozdro n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-k
młodzi ludzie mają prawo wiedziec jaka jest rzeczywistość i nie pisz tu mi o łozku bo pewnie i w twojej pracy jest podobnie z fajnymi laskami,ja zeby isc do policji musze isc np do wojska albo kandydacka.dla porównania syn od naczelnika kryminalnych załatwił se wpis do ksiązeczki bez niczego i z policją pewnie tez tak bedzie(podobnie tez syn od zastepcy z PG):/jesli sie dostałes sam to szcun dla Ciebie,ale jestem i tak przekonany że miałes sie fest trudniej od innych ktorzy sie tez starali po znajomosci i tez sie dostali, sam wiem ze takich jest bardzo duzo,przynajmniej na mojej komedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tucha
Witam!Od lipca mam możliwość podjęcia stażu na Policji.Kilka razy już starałam się o przyjęcie do służby w tej instytucji.Jak do tej pory bez żadnych szans. Mimo,że miałam jeden z najlepszych wyników na TWO najlepszy czas z TSF, na psychologicznych odpadła.Mioma jak się póżniej okazało niezłego wyniku. Jednak czytając wypowiedzi na forum dają wiele do myślenia.hymm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×