Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa777777

Praca w Policji......

Polecane posty

Gość anulka20
witam ja jestem na stażu w KPP juz 11 miesiąc i tez starałam się o prace po stażu...... niestety .......trzeba miec plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30/za/k
Tak,też mogę stwierdzić na bazie moich obserwacji,że to praca tylko dla znajomych i bez znajomości nikt nie przyjmuje.Z drugiej strony patrząc na te zarobki i ogromną ilośc nadgodzin to nie wiem czy warto się tam pchać.Mój znajomy pracuje w policji i niestety codziennie zostaje po pracy,albo wzywają go w nocy i zostaje już na kolejne 8 godzin,bo akurat jego służba przypada.Inny ze znajomych w niektóre części miasta nie ma wstępu,bo tam już jest "spalony" i wyrok na niego wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28
mam pytanie czy wiece coś może o tym czy jest możlowosc pracy w policji abw cbs cba majac w ksiazeczce wojskowej kategorie zdrowia D mam wyzsze magisterskie a D to jest moj jedyny mankament bylbym wdzieczny jakby ktos wypowiedzial sie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana...
Ja zaczynam staz w policji za kilka dni i mysle, ze po tym stazu uda mi sie tam zostac. praca w policji to moje marzenie od kiedy tylko pamietam. ale po tym co przeczytalam zaczynam sie powaznie zastanawiac... wybieram sie na pedagogike resocjalizacyjna i mam nadzieje, ze to bedzie jakas szansa dla mnie, tym bardziej, ze liceum skonczylam z czerwonym paskiem na swiadectwie :) trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niektórzy mylą pracę ze służbą w Policji pracownik cywilny startuje do konkursu ogłaszanego w każdej komendzie mozecie je zobaczyć na sttronie www.gov.pl tam jest obowiązek ogłaszania konkursów 3 tys.?? na cywilnym stanowisku?? jakoś nie znam nikogo kto by na cywilnym tyle zarabiał cywilne stanowisko to przede wszystkim praca biurowa jak w każdym innym urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hur
hhh..kategoria" d" od razu cię dyskwalfikuje ,duzo jest chętnych do abw /cbs...przyjmuja ludzi przede wszystkim po odbyciu zas.słuzby wojskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKAHONTAS
Hey jestem na stażu w KPP, akurat leci już 9miesiąc a mam staz do 12m-cy. Więc kończy mi sie pod koniec września, i akurat wtedy będa przyznawane etaty cywilne będzie ich az 6:) mój kierownik bardzo mnie chwali przed Komendantem także mam nadzieję że będę tam pracować jako cywil nie ukrywam że bardzo bym chciała!! A jestem w ORD i ja wczesniej ktoś pisał, to nie prawda że się tylko kseruje lub robi kawki {chociaż i tez bo to norma trzeba} ale robie dużo inych odpowiedzialnych czynnosci, różne pisam piszę, przyjmuje interesantów, nie no duzo nie chce was tu zamęczać tyle pisząć. ALe do sedna komendant mi się dziś pytał ile bym chciała zarabiać nie wiedziałam co powiedzieć i powiedziałam najniżaszą krajowa- on że czemu tak nisko się cenie..... :/ WIEC PYTANIE ILE ZARABIA CYWIL W KPP???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hur
hmm....zarobki są zróżnicowane ,jest ważne jakie sanowisko piastujesz np"starszy prefekt 1200pln" a młodszy 800pln...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimn
cywilni w policji zarabuiaja do 1000 zł i sa traktowani jak pomoc domowa a nie pracownicy. bylam tam na stazu i wspolczuje ludziom ktorzy tam zostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_z WAR
A ja slyszlam ze zarabia sie ok. 2 tys. 1 000 to chyba lekka przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jak ukryje
a dlaczego na cywilnego? po studiach jako policjant zarobisz więcej, a cywilny to taka sekretarka i tyle. Cywilny zawsze zarabia mniej niż policjant-bez względu na grupę... Ktoś też pomylił pracę w korpusie cywilnym w policji z pracownikiem cywilnym a to coś innego. Wiem coś o tym, pracuję w Policji-jestem policjantką i jestem po studiach. czekają mnie jeszcze podwyżki -bo co jakiś czas mam lepszą grupę. Nawet teraz jest.ok. Natomiast dziewczyna , np. sekretarka komendanta po 7 latach zarabia nieco ponad 1000 złotych, dziewczyny które zostają PO starzu mają najniższą krajową, a pani z dyżurki dla cywilów będzie miala(zaczyna prace od 1) tyle samo co po starzystki. I niestety awanse i podwyżki ograniczone a jako policjant masz je zagwarantowane z różnych powodów. Poza tym kończyłaś studia i chcesz być zwykłą sekretarką czy czymś w tym rodzaju. Będziesz pracować i zarabiać tyle co dziewczyny nawet bez matury-bo taki sa nasze stażystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczyt marzen
Hej policjantki i policjancji wypowiadajacy sie na forum, posiadajacy ukonczone studia wyzsze.!To do Was i o Was obywatele! Skoro tak lansujecie swoje wyksztalcenie to moze warto czasem zajrzec do słownika ortograficznego???RADA NA WAGE ZLOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiarnia
Być psem - cudownie po prostu.. Jeszcze za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfdkjf
Psiarnia ---> sam jestes psem patafianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiarnia
Tylko nie na mnie wszycy mówią "pies" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfdkjf
Psiarnia ---> ale jesteś gość serio,WOW!!! badz z siebie dumny że możesz kogoś nazywać psem wszyscy mówią też że Twoja matka to dziwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfdkjf
hahahahahha...nic dodać nic ująć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałkarz
jestem policjantem od dwóch pieprzonych lat!!!! i dalsza kariera w tym zawodzie wcale mi sie nie usmiecha. Inaczej to sobie wyobrażałem, za grosze narazam swoje zycie na ulicy by ktoś za biurkiem mógł spokjnie wpieprzc poczki i zarabiać trzy razy wiecej!!!!!! he dolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w Policji jako pracownik cywilny od 6 lat. Szukam innej pracy. Pracuję 5 lub 6 dni w tygodniu. Zarabiam ok. 900 złotych. Aby pracować w Policji trzeba mieć pleca. Taka jest prawda. Ja też się tak dostałam i widzę, że każdy następny zawsze miał kogoś w korpusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly87
witam! powiem krotko...odbywam aktualnie staz pracy w policji mialem sam troche problemu zeby zalatwic ale mniejsza z tym, przejde do sedna sprawy!! jak sie chce pracowac w tej firmie nie wazne czy cywil czy mundurowy trza miec znajomosci by ktos wkrecil tam, oni tak z ulicy nikogo nie biora tylko SWOICH!!! i to jest wlasnie caly mankament:( wiem to po sobie jak traktuja innych. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre ale u mnie w miescie prace w Policji pracownicy cywilni dostaja po tzw.znajomosci. WIec szukaj takich a Twoje wyksztalcenie wtedy moze sie nie liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_lol
czyli jesli nie mam znajomosci moge zapomniec o odbyciu stazu w policji? a moze jest tu ktos kto mial jakikolwiek kontakt z praca czy stazem w Komendzie Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ile trwa cały proces rekrutacji, mam namyśli czas od złozenia dokumentów aż do skierowania na szkółkę? z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaska19
Mam pytanko? Podobno do policji jest ogromne zapotrzebowanie a robia taki przesiew! rozumiem wszystko, ale to przechodzi ludzkie pojęcie! Byłam na TSF i zdałam z wynikiem 1;33 najlepiej z grupy dziewcząt a multi select oblałam! Nie chce się chwalic ,ale jestem osoba inteligentną i uwazam że doskonale nadajaca sie do pracy w szeregach policji. Nie interesuje mnie to ,że zarabiała bym1200! Praca w policji to moje marzenie! Ale ja tak łatwo sie niepoddaje i za 1 rok próbuje znów! A jesli chodzi o plecy w policji i skorumpowanie policji to zgadzam sie z wami w naszym kraju panuje nepotyzm! Jak narazie nie widze rzadnych szans na jakakolwiek zmiane! pozdrawiam wszystkich startujacych i nie poddajacych sie w wyscigu szczurów do policji!Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wiele
co wy piszecie w moim miescie do policji przyjmuja jak leci ostatnio prace tam dostała panienka która ma wykształcenie ekonomiczne i do niedawna sprzedawała hot-dogi tam przyjmuja najgłupszych nawet im głupszy tym lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZIRLEJ ANDZIA
NAJGŁUPSZYCH?????A TO CIEKAWE,A MOŻE TA PACJENTKA OD HOT DOGÓW TO POD BIURECZKIEM PRACOWAŁA U JAKIEGOŚ TAM WAŻNEGO KOLESIA I TO JEST TEN MINIMALNY PROCENT "PACJENTEK" KTÓRE TAK OTRZYMUJĄ POSADKĘ W POLICJI.ALE NIE TYLKO W POLICJI TAK JEST W KAŻDEJ BRANŻY TAKIE EWENEMENTY SIĘ POJAWIAJĄ A MY NIC NA TO NIE PORADZIMY I MYŚLĘ ŻE NIE MOŻNA UOGÓLNIAĆ ŻE BIORĄ WSZYSTKICH JAK LECI,BO KTOŚ KTO NAPRAWDE SIĘ NAPRACOWAŁ NATRACIŁ KASY I WKOŃCU MA TĄ PRACKĘ I CIESZY SIE ŻE COŚ OSIĄGNĄŁ MOŻE POCZUĆ SIĘ NIE MIŁO ŻE KTOŚ STWIERDZA ŻE JEST PRAWDOPODOBNIE GŁUPI.PA PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×