Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Brzusio mój mail agnieszka_wit@poczta.onet.pl czekam na zdjęcia :) a wogóle to co słychać ? wracać baby szybko bo sie strasznie rozleniwiłyście w pisaniu !!!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Dzisiaj mam wizytę u gina już się nie mogę doczekać :P jestem ciekawa ile Mały waży i czy dobrze odczuwam, że znowu się przekręcił... Dziewczyny zdające magisterkę w WSZiB mam wielką prośbę, macie może opracowane pytania na obronę? Brakuja mi nr 3,4,13,14 i 15, byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście mi podesłały, bo przyznam szczerze, że kompletnie nie mam głowy do wertowania książek i wykładów i szukania odpowiedzi na te pytania :P Jakbyście były tak miłe to podam mojego maila madzia.wp@wp.pl Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przykro mi ale nie pomogę ci z pytaniami bo ja studiuję na UAM :) ale też walczę taraz żeby sie nauczyć do poniedziałku i już umiem 10 pytań na 120 :( buuuuuuuuu a już mam dość Paula 🌼 Julia 🌼 Brzusio 🌼 gdzie jesteście ? wracać tu szybko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry miłym przyszłym/mamom:D uroczyście melduję, że moja córka 3 noc z rzędu spała blisko 12 godzin, bo aż do 7 rano:D za 9 dni się wyprowadzamy, a nadal nie mam kompletnie nic spakowanego, ba nawet nie mam kartonów:o dziś po południu wybieramy się z pauliną i patrykiem na spacer- wszystkie chętne- zapraszam:D:D:D aga, czy może w poniedziałek, koło 11-tej szłaś z koleżanką po dąbrowskiego, bo chyba cię widziałam na wyokości cukierni elite:D za niedługo się muszę zbierać, bo pomimo obronienia pracy- nadal nie oddałam obiegówki:o - czyli innymi słowy - nie otrzymam dyplomu:P:P:P jutro mój sukces naukowy oblewam z moją wychowawczynią z ogólniaka i jeszcze jedną nauczycielką:D już się cieszę na spotkanie z moim dawnymi \"psorkami\":D:D:D powiem wam, że jeszcze jakoś nie czuję powagi sytuacji, bo nigdzie nie podpisywałam się moim tytułem naukowym (i pewnie zresztą nie będę tego genralnie robić:P ) przed chwilą dałam jaśmince do kojca chrupki w miseczce, by móc chwilę spokojnie popisać, a co zrobiło moje maleństwo? wywaliło chrupki między zabawki i teraz się bawi w ich poszukiwania:D zapraszam na kawkę z mlekiem > > > stawiam 3 kubeczki, w razie jak by was przyszło więcej, to się dorobi;) miłego dnia j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuu a ja nie mogę przyjść ani na spacerek ani na kawusie bo muszę sie uczyć strasznie mi smutno z tego powodu ale w poniedziałek proszę sie tak umówić żeby i mi też pasowało:) najlepiej po południu Julia na dąbrowskiego to byłam ja z koleżanką ale ciebie nie widziałam to było zaraz po jej obronie bo ja chciałm iść na rynek jeżycki po trussskawki:) których zjadłam kilo :) Już sie stęskniłam za waszymi maluchami Julia ucałuj Lale a Paula Patryka ale mi smutno ale wiem że jak z wami pójde to nic sie nie nauczę a wole teraz posiedzić i mieć to z głowy :( to chociaż wam życzę miłego popołudnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Rany jak mi sie nie chce uczyć :( Nie dość, że moje myśli cały czas są zupełnie gdzieś indziej to jeszcze ten koszmarny upał :( Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w Klinice Św.Rodziny...kto odbierał Wasz poród, jakiego lekarza lub położną mozecie polecić? Czy to prawda, że po porodzie tatuś nie może być przy mnie i przy dziecku? Termin zbliza się wielkimi krokami, a ja uzmysławiam sobie co rusz, że jeszcze tak wielu rzeczy nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko wysłałąm ci wszystkie opracowane pytania na obronę. Dziewczyny ja wrócę do żywych po obronie. Narazie prawie w ogóle kompa nie włączam. Ale obiecuję że po 26 czerwca wracam do was!!!!!! Buziaki dla wszystkich Trzymajcie za mnie kciuki 26 czerwca ok 10 rano Pozdrawiamy P&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - żyję ale uczę się do obrony którą mam 26 czerwca. Potem do was wróce Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boję się jak cholera Pozdrawiamy P&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to my walczymy razem tylko ja o 12.40 i też sie ucze a jeszcze bardziej sie boje:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wszystko sie przedluza ale ogladalam juz porodowke i paulinko kolezanka miala racje ta polozna jest super mam juz ja zalatwiona jak patryk? pozdrowienia dla was laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌻 trzymam kciuki za poniedziałek aga👄, paula🌻 będzie dobrze i już niebawem będę was witać w gronie magistrów :classic_cool: brzusio👄 dzięki za odgrzebanie topicu z jakiejś 160 strony;) jak się czujecie? wózek śliczny:D jak tam twoja zuzinka??:) rzeczko🖐️ na temat św. rodziny nic nie powiem, to paula jest specjalistą;) scarleet🌻 nikuś jest piękny:) rozkoszny maluch:) mam nadzieję, że uda się nam spotkać i poznać:D pozdrawiam sobotnio j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- trzymam kciuki🌻🌻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie znać jak wam poszło:D buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam na 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówcie mi magazynier (mgr) ;) Aguś tobie tez gratuluję obrony!!!! Czekamy na reszte :) Wracam do żywych!!!!!! Dzisiaj z tej okazji ide sobie kupić spódniczkę :) ja i spódniczka????? hahahahaha dobre - no ale cóż coś mi odbiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gratulacje PANI MAGISTER !!! :D 🌻🌻🌻 Bardzo dziękuję za materiały:) ja jeszcze do środy będę się męczyć w tej niepewności :( Jaką miałaś komisje? i jakie pytanie wylosowałaś? (losuje się 1 pytanie? 1 od promotora i 1 od recenzenta czy tak?) Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też dzisiaj zdałam i tez na 4 :) i strasznie sie cieszę studia już za mną :):):) to może teraz znajdziemy czas żeby sie spotkać !!! Rzeczko trzymam kciuki napweno pójdzie dobrze :) Julia :) co słychac? jak przeprowadzka a jak Lala ? już sie stęskniłam za wami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie magister🌻 ponownie gratuluję serdecznie:D:D:D no to teraz już stanowczo umawiamy się na oblewanie naszych sukcesów:D a póki co- stawiam winko\\/\\/\\/\\/ | | | | ;) jeszcze raz🌻 j. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!!! Dziewczyny wczorajszy spacerek był super. I to był jedyny czas kiedy mały wczoraj spał. Padł dopiero na wieczornym spacerku z tatusiem. A tak to spał po 20 min i raz aż 1 godzine!!!!! Masakra!!! Brzusio - co u ciebie???????? Piękny wózeczek kupiłaś. Kiedy dołączysz do nas na spacerek????? Rzeczko - trzymam kciuki za obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny paula i minimisia gratulacje jestem po wizycie u gin wszystko oki mala juz nisko lezy,waga 3100kg,rozwarcia brak,ale szyjka skrocona i miekka co do spaceru z wami to mam mamly problem bo remontuja glogowska i trudno jest mi sie dostac do miasta paula a jak patryk pewnie duzy??? julia jak jasminka? a tak z innej beczki planujecie wakacje ? 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
PAULAAA! Ale 4 literki ze mnie - zero gratulacji ale jakos nie mialam czasu aby wejsc tutaj i sie dowiedziec o magazynierce ;) wiec i JAŚ i ja skladamy GRATULEJSZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak pomyslalam ze w sumie to moglabys na wozku teraz wyhaftowac te trzy magiczne literki - NIECH LUDZIE WIDZĄ!!!! ;) Ja jak na razie nie mam czasu na nic:( chcialam nie wiem... opisac te przeboje porodowe w Klinice chociaz ale kuchnia ni mom czasu! A było GITTTT! :) Polecam tak w najwiekszym skrócie Klinike Św. Rodziny lekarzy polozne (no .. procz jednej! :D ) i w ogle!!! Bolało ale opieka byla super! jak spłodze streszczenie przebiegu porodu dam cynka do klubu tysz. Ogolnie czujemy sie juz dobrze. Juz nic nie boli, ino jasio jeszcze troche zołtawy (idzie jednak zaoszczedzic na solarium). A on to ma stopki jak Żwirek i Muchomorek mieli - pamietacie te bajke?? takie rozczapierzone paluszki hihihi:) i jest super przystojaniakiem, ktory do wczoraj chyba spal przez cale noce a od wcozraj lekkie przeboje są po jedzonku wieczornym i Maly placze jak... az sie serce kraja... ale bedzie dobrze ....... Pozdrawiam wszytskich Sara433 & Żwirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - a ty skąd byś do nas jechała na ten spacerek? Bo mi się wydawało że ty mieszkasz na Ratajach. Widzę ze twoja córa ładnie rosnie :) to dobrze. A co do wakacji - to u nas wielkie wakacje odpadają. Myśli my może o tygodniu nad morzem ale to dopiero pod koniec sierpnia. Rzeczko - moje gratulacje - dołączyłaś do grona magazynierów. Asiu jak bedziesz miała czas to opisz te przeboje w klinice - chętnie sobie poczytam. Ucałuj Jasia. Musimy się kiedyś styknąć na spacerek. Ja również polecam Klinikę św. Rodziny i tak jak piszesz wszystkie położne git oprócz tej jednej - smierdzącej bleee. Asiu - a czy mały nie ma przypadkiem kolek po jezonku skoro piszesz ze płacze? Julia - pewnie juz się przeprowadziliście i nie macie netu - ale to nic- buziaki dla Lali :) Aguś - my teraz na tydzień wybywamy ale jak wrócimy to zapraszam na kawke pieterko wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko ja jestem z grunwaldu mieszkam obok kliniki swietej rodziny a teraz remontowana jest glogowska i dlatego mam maly problem wogole to jestem zmeczona remontem bo wszystko sie przedluza -ach ci robotnicy!!!!! jedynym pocieszeniem jest to ze jak jedziemy do castoramy to zajadam sie pysznym goferkim!!!!!!!!!!!!!szkoda ze to jest tak daleko😭 dziekuje za foty patryczka rosnie kawaler dla mojej zuzy!!!! acha paulinko jeszcze raz dziekuje za namiar na polozna juz z nia rozmawialma ,ogladalam porodowka i jestem pozytywnie nastawiona na porod masz u mnie duuuuuuuuuuuuze lody mam fajny namiar w kolobrzegu kawalerka 30zeta od osoby czyli koszt 60 zeta dziennie uwazam ze to jest cena do przyjecia buziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co słychać ? Wczoraj byłam na wizycie bo sie wystraszyłam że mi czop odchodzi ale okazało sie ze to nie to i chyba złapałam jakąś infekcje narazie czekam na wyniki badań - będą w czartek i wtedy zadecyduje czy mam brać jakieś lekarstwa. Miałam robione ktg i wyszło dobrze nie mam żadnych skurczy a synek też zdrowy :) waży już 1800 a ja przytyłam w trzy tygodnie 1,5 kg. i narazie mamy 13 kg na plusie:). Pozatym wszystko dobrze ale strachu sie najadłam co nie miara A co u was ? Brzusio już odliczasz ostatnie dni :) jak tam Zuzia ? daje popalić? Rzeczko tobie też już niedługo zostało :) trzymaj sie Paula 🌼 jak wrócisz daj znać:) Julia jak przeprowadzka ? i jak Lala? buziaki dla was miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :D Bardzo dziękuję za gratulacje 🌻 Dzisiaj zaczęłam pakowanie torby do szpitala, wolę być przygotowana :) najgorsze jest to, że w każdym szpitalu dają coś innego i nie wiem właściwie co mam spakować...dziewczyny rodzące w Klinice Św.Rodziny pomóżcie:) Brzusio jaki ten świat mały, ja całe dotychczasowe życie spędziłam na Łazarzu,niedaleko właśnie Kliniki i stąd ten sentyment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczko zapomnienia to jestesmy z jednego fyrtla!!!!!!! minimisiu-super ze wszystko dobrze,jeszcze troche i bedziemy miec swoje maluchy mnie od kilku dni mecza male skurczyki nie sa regularne ale najbardziej daja popalic wieczorem 7,07 ide na kolejna wizyte wiec zobaczymy czy cos ruszy sie szybciej czy nie? paulinko a jak patryk znosi te upaly? julianko a co u ciebie i malej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziały wszystkie poznańskie mamusie?? :) wiem, wiem, ja teraz mam ostatnie chwile dla siebie, a potem również będę całkowicie pochłonięta maleństwem :) rany jak ja się już doczekać nie mogę :) teraz siedzę zamknięta w domu, bo boję się upałów i wszystko z takim koszmarnym trudem przychodzi :( żeby to chciało sie troszke ochłodzić, to łatwiej byłoby dotrwać do terminu, juz ja wynalazłabym sobie masę zajęc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×