Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Brzusio Paula jutro da mi znać gdzie jest (tzn. gdzie jej szukać w szpitalu) a wstępnie umawiamy sie na 17? tylko nie wiem gdzie ? bo ja nawet nie wiem dokładnie gdzie jest ten szpital :) :) ale wszystko znajdziemy a gdzie mieszkasz teraz ? bo ja na Winogradach i będę jechać ode mnie autobusem 82 a potem na dąbrowskiego przesiadę sie na tramwaj mój numer to 691283519 to jeszcze sie jutro zdzwonimy jak będę już cos wiedzieć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu🌻 a czy moze cos wiesz mna temat ewentualnej kontroli z zus-u? dzis bylam zlozyc papiery,a nie chce ryzykowac ja mieszkam na ulicy sczanieckiej wiec do pauli mam 5 minut,a szpital znajduje sie obok areny kupilam dzis mojej zuzi sukienke na slub babci bo 26 sierpnia idziemy mam nadzieje ze nie wyrosnie?przezornie kupilam na wielkosc do 3 miesiecy,ale byla taka slodka ze nie moglam sie oprzec wciaz czekam za woziczkiem,a w czwartek jade po lozeczko i inne rzeczy,bo coraz ciezej mi juz,ale pocieszam sie ze blizej konca jak poczatku 3-majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na poprawe humoru *Twoje ubrania:* Pierwsze dziecko:Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko:Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko:Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. *Przygotowanie do porodu:* Pierwsze dziecko:Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko; Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. *Ciuszki dziecięce:* Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko:A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? *Płacz:* Pierwsze dziecko:_ Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręca grające zabawki w łóżeczku. *Gdy upadnie smoczek:* Pierwsze dziecko:Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko:Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. *Przewijanie:* Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko:Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan *Zajęcia: * Pierwsze dziecko:Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw,spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko:Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko:Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. *Twoje wyjścia:* Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko:W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. *W domu:* Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko:Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. *Połknięcie monety:* Pierwsze dziecko:Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko:Czekasz aż wysra. Trzecie dzieckodejmujesz mu z kieszonkowego. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio co do kontroli z zusu to jak już to oni biegają tak do godziny 15. Więc po 15 masz luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio kontrolą z ZUS-u sie nie przejmuj jeśli na zwolnieniu lekarskim masz zaznaczone że mozesz chodzić to nawet jeśli by przyszli w co wątpię to zawsze mozesz powiedzieć że cie nie było bo byłaś u lekarza a pozatym to Paula ma racje po 15 to oni raczej sie nie fatygują :) Paula trzymamy kciuki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio mam informację od Pauli gdzie sie znajduje więc możemy dzisiaj do niej wpaść a poniważ ty wiesz gdzie to jest to daj mi namiar jak tam dojechać i gdzie wysiąść:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu🌻 a moze jutro pojdziemy do pauli skoro dzis nie mozesz?bo mi tak samej to powiem szczerze troche glupio ja ja znam tylko z zdjec i jak podejde do innej babki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio ok to pójdziemy w innym terminie ale ja tak myślałąm, ze może w czwartek albo piątek bo jutro to Paula bedzie miała cesarke a jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy więc jutro chyba nie bardzo a w czwartek to już trochę ogarnie to wszystko:) co o tym myślisz? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu - 🌻 czwartek u mnie odpada,wizyta kolezanki ale piatek mam wolny,co ty na to?gdybys pisala do paulin to pozdrow ja 😘 a co slychac u reszty dziewczyn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zostałyśmy dwie na naszym forum :) Brzusio w piątek jest ok to ja jutro napisze o Pauli że odwiedzimy ją w piatek a co u reszty dziewczyn to nie wiem co sie z nimi dzieje ale mam nadzieję ze niedługo nam coś napisza :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagus🌻 czekam za informacja od ciebie,nieiwiem tylko gdzie sie spotkamy?moze przed szpitalem?ciekawe czy sie poznamy?moj znak rozpoznawczy to brzuszek hi hi hi dziewczyny nie spac prosze,bo topik umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ to dla pauli jutro juz bedziesz tulic swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio mozemy spotkać sie przed szpitalem a na jakim przystanku muszę wysiaść zeby tam dojechać ? tak myślałam że najlepszy będzie dla mnie tramwaj nr.7 a pozatym mój znak rozpoznawczy to też brzusio :):):) aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj! donoszę, że żyjemy:) paulinka cesarkę będzie miała najwcześniej jutro:o jak coś się dowiem-dam znać:) brzusio🌻 aguś👄 od laluni:) a ode mnie🌻 muszę jechać do krawcowej, bo mi się żakiecik na absolutorium szyje i dziś ostatnia przymiarka:) do później j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus🌻 musisz wysiasc przy arenie,i potem przejsc na lewo,i caly czas prosto i bedzie szpital ,a w razie co spytasz sie kogos napisz mi prosze tylko o ktorej godzinie tobie pasuje,bo ja jestem jak wiesz uziemiona i zgodze sie na wszystko,co po 16 !!!! julka pochwal sie potem mundurkiem jutro jade po lozeczko i na badania mam test obciazeniowy glukoza fe fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:) paulina ma cesarkę jutro, więc spieszcie się baby, bo ostatni raz ujrzycie ją 2 w 1:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie zaginęłyscie ? A ja siedze i pisze pracę i już mam dość :(:(:( Julia co u ciebie buziaki dla Lali z okazji DNIA DZIECKA mam nadziję że pokazałaś jej ja wygląda ten dzien bo ja nawet pozwalam dzisiaj rozrabiac mojemu Krzysiowi i cały dzień karmię go pomidorami strasznei mu smakują :) a Paula to już chyba jest 1+1 bo wysłałam do niej sms-a i nie odpowiada:) mam nadzieję ze wszystko dobrze :) i mały Patryk jest już na świecie:) A tak pozatym to Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia dziecka:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto sms,którego dostałam dziś rano od pauli: Wczoraj o 17.35 urodził się Patryk, waga 2760g, 50cm. ma delikatną przepiklinę brzuszną, ale jest śliczny 10 pkt Apgar :) paulinko🌻 gratuluję!! patryku ❤️ z okazji narodzin moc najlepszych życzeń:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julia ja też dostałą tego sms-a i bardzo sie cieszę że Patryk jest naświecie :) 🌼 dla mamusi Brzusio Paula pisała żeby dzisiejsze odwiedziny przełożyć wiec przekłądam :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostalam eski😭 ale tak WSZ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ A JA NIE DOSTALAM ESKI ALE I TAK TEN SLONIK DLA NICH NA SZCZESCIE.MINIMISIU DAJ ZNAC JAK POJDZIESZ DO PAULI JA NIEWIEM ILE TRWA POBYT W SZPITALU PO CC? JULIA A ,JAK MALA?I MUNDUREK?PEWNIE WYGLADASZ SZALOWO? POZDROWIENIA DLA INNYCH DZIEWCZYN ACHA JA WYSYLAM ESKE DO PAULI ALE CISZA POZDROWCIE JA I MALEGO YSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA PAULI I PATRYKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)....................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące.........................Rataje 3.Bąk....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005....................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006.............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006..................................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Arni/14.02.2006............................Luboń 8. Pyrka........................................................................................ 9. Nosek...............26...............08/09.2006..............................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006...............…………………........Ławica 11. Scarleet...………..23...............31.03.2006/ Nikodem..…………......Plewiska 12. Magadlak84.......22...............15.07.2006...................St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006...................górny taras Rataj 14. MagdaP-n........?...........7.02.06/Nataniel..............Chyby/Baranowo 15. Brzusio28.........28.............22.07.06r/córcia..Zuzia ........Gruunwald.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzusio poprawiam troszkę tabelkę a tak wogóle to dopry pomysł i dzieki że poszukałąś i wkleiłaś tabelkę zapowiada sie disiaj wizyta u Pauli ale to napisze ci sms o jkaiej godzinie będe jechać może się przyłączysz :) Paula sie zaamie jak przyjedzie ze szpitala i zobaczy ze nasz topik marnie sie rozwija:( ale ostatnio wszytscy zabiegani ja tak jak Julia miałam w sobotę absolutorium i było bardzo fajnie ale taraz zostało bardzo mało czasu do borony mam już termin na 19 a jeszcze pracę mam nie napisaną i trochę sie tym stresuje Pozatym po absolutorium poszliśmy na pyszny obiadek a wieczorem znajomi zrobili mi niespodzianke i przyszli do nas z kwiatami i pysznym tortem z truskawkami!!! :) mniam mniam a wczoraj cały dzień biegałąm za drukarką bo moja niestety nie chce już drukować i trzebabyło kupić nowa bo w tym tygodniu musze już mieć pracę napisaną i wydrukowaną :) Małęmu bardzo się podobało na absolutorium bo cały czas podskakiwał radośnie tak jakby to jemu klaskali i śpiewali takze słuch ma świetny bo jak wyszlismy z to poszedł spać :):) pa ((((Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................01.06.06/Patryk................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące.........................Rataje 3.Bąk....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005....................Piątkowo 5.Minimisia............25..............26.08.2006...............Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006..................................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Arni/14.02.2006................Luboń 8. Pyrka............................................................................. 9. Nosek...............26...............08/09.2006...................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006...............………….Ławica 11. Scarleet...………..23...............31.03.2006/ Nikodem..….Plewiska 12. Magadlak84.......22..............15.07.2006..........St.Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006..............górny taras Rataj 14. MagdaP-n........?...........7.02.06/Nataniel..............Chyby/Baranowo 15. Brzusio28.........28.............22.07.06r/córcia..Zuzia ........Grunwald.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis widzialam malego Patryka!!!!! maluszek ale slodziak i poznalam minimisie i paule 24 a ,co u reszty dziewczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu cisza!!!!!! chyba nasz topik umrze smiercia naturalna paula ratuj ciesze sie ze w koncu sie poznalysmy minimisiu jak wrocilas do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio nawet tak nie mów nasz topik jest wieczny:) a ja wczoraj nawet szybciutko wróciłam do domu zaraz mia.łąm tramwaj a na kaponierze sie przesiadłam na drugi i nawet szybciej wszystko jeździło i nie trwało to tak długo jak wtedy kiedy jechałam do Pauli :) a dzisiaj skończyłam pisać pracę i wysłałam do promotora ciekawe co mi napisze mam nadzieję ze zatwierdzi bo już nie mam siływyszło mi 175 stron a teraz jeszcz musze to wydrukowac póki co jutro pędzę na badania i musze podbić obiegówkę a najgorsze jest to że mam całą listę bibliotek w których muszą mi podbić obiegówkę a korzystałąm tylko z dwóch bibliotek poza tym wszystko ok dopiero teraz zjadłam śniadanie i mam chwile dla siebie a co u ciebie ? Julia gdzie jesteś? co u Lali jak ząbki? buziaki dla Lali byłyśmy wczoraj u Pauli i Patryk jest śliczny :) tysiac buziaków dla niego pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny poszukuję krawcowej jak znacie jakąś dobrą to dajcie mi namiary Julia a moze ty masz kogos fajnego :) ostatnio szyłaś marynarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! Wczoraj wróciliśmy do zodmku ze szpitala z małym Patrykiem. Na samym początku chciałabym wam wszystkim bardzo gorąco podziękować za pamięć za miłe słowa i kciukasy. No i oczywiście za odwiedziny :) Edytko teraz dopiero dojrzałam ze sms do ciebie nie przyszedł. hmm przecież ja wam wszystkim wysyłalam. Dziwne. A więc tak... 1 czerwca o godzinie 8.30 zabrano mnie już na porodówkę. Tam podłączono kroplówkę na wywołanie skurczy. Owa kroplówka miała lecieć przez 2-3 godziny. Okazało się że w ten dzień na porodówce ma dyżur mój lekarz prowadzący (hurra!!!!) opiekował się mną rewelacyjnie. W między czasie okazało się że odbierał jeszcze 3 porody do tego jakieś nieplanowane zabiegi, operacje i w końcu wyszło na to że na blok operacyjny zjechałam dopiero po godzinie 17. Od tych skurczy przez tyle czasu byłam strasznie wykończona do tego cały czas leżałam więc plecy odmawiały mi posłuszeństwa a ruszyć się nie moglam bo byłam podłączona do ktg i miałam już cewnik założony żebym nie chodziła do wc no i już do cc. Jak mnie zwieźli po tej 17 na sale operacyjną podano mi znieczulenie podpajęczynówkowe, przygotowano i o 17,35 już słyszałm płacz malutkiego . Pokazano mi pozwolono przytulić i zabrano go na oddział noworodków, a mnie po zszyciu na sale pooperacyjną. Cc robił mi mój lekarz prowadzący i zrobił to pięknie. Mam malutką kreseczkę która bardzo ładnie się goi. Dopiro na nastepny dzień rano przewieźli mnie z pooperacyjnej spowrotem do mojej sali. Małego zobaczyłam dopiero ok 20 i nawet dobrze bo tych wszystkich przeciwbólowych byłam jak naćpana i cały czas spałam i nie byłabym w stanie zająć się nim. Na następny dzień już czułam sie o wiele lepiej i przynosili mi Patryka do przystawiania do cyca. Pokarm dopiero dostałam na 3 dobę ale od razu w takich ilościach że teraz musze co dwie godziny odciągać bo inaczej od zadużej ilości pokarmu w piersiach miałam temperaturę i dreszcze. Więc teraz cały czas reguralnie odciągam i raz przystawiam małego do cyca a raz karmię z butli. Pierwsza nocka w domu za nami nawet nie było najgorzej. Przepuklinka się cofnęła malutki jest zdrowiutki i cały czas głodniutki . Uciekam bo już się budzi na jedzenie. Buziaki od nas dwojga Paula i Patryk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×