Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć Paula gdzie zagiunęłaś mam nadzieje że wszystko dobrze bo jak nie to już pędzę na pomoc :) zwłaszcza, że mam tak blisko :) Brzusio Jaśminka na żywo to jeszcze wiekszy słodziak :) niż na zdjęciach :) Julia dzieki za listę mi też sie przyda a tak pozatym to wiesz jak sie zakłada pieluszke z tetry? licze na korepetycje :) a ja od jutra zaczymam ostro pisac pracę do dzisiaj było lenistwo ale koniec tego dobrego właśnie uświadomiłam sobie że to już prawie koniec maja a czasu coraz mniej :( i zaczymam sie tym martwić :( u nas wszystko dobrze czas poamału leci a wczoraj jak dowiedziałam sie odwołaniu spotkania to wyruszyłam na podbój sklepów więc byłam w sklepie \"pati i max \" ten na polnej i naprawdę super wybór w jednym miejscu chociaz niektóre ceny przyprawiały mnie o dreszcze:) a przy okazji odwiedziłam komis na keplera i informuję że już go nie ma został zamkniety a potem pojechałam do tego drugiego na Hetmańskiej i tam już jest w czym wybierac głównie wózki i było łóżeczko za 130 zł z materacem i szufladą :) i nawet mi sie podobało zwłaszcza, ze interesuje mnie takie łóżeczko z szufladą z braku miejsca na ciuszki Krzysia ale narazie zakupu nie dokonałam :) a jesli znacie jeszcze jakiś komis to dajcie znać pojade zobaczyć co mają ciekawego :) Brzusio data spotkania na przyszły tydzień jeszcze nie została ustalona :) propozycje mile widziane :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki milego wekendu wam zycze zaczynam juz 31 t.c. szkoda ze to czerwiec sie nie konczy umykam teraz bo sie z kuzajka umowilam i jedziemy na gielde odziezowa odzywac sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gdzie sie podziałyście !!!! pewnie macie lepsze zajęcia niż ja bo ja siedzę i pisze pracę magisterską i już mam dośc ale mam na dzisiaj ambitny plan do wykonania :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Dziękuję za troskę :) zapewniam że jeszcze jestem 2 w 1 ;) Ostatnio w związku końcem studiów miałam trochę bieganuny i załatwiania. Jak ja nienawidze biurokracji wrrr.... !!!!!!!!!!!!!! A wczoraj po zajęciacj pojechaliśmy na działeczkę i jak wróciłam wieczorem to byłam tak zmęczona że nie mialam już siły odpalać kompa żeby coś wam napisać. Dzisiaj mam zamiar spakować torbę do szpitala ponieważ w środę idę jeszcze na ostatnią wizystę do gina i w razie czego wole mieć już ją spakowaną. A później musze jechać do mojego promotora żeby porobić wpisy i żeby podpisał mi moją pracę mgr żebym mogła zdać ją do dziekanatu. Aguś my właśnie dzisiaj jedziemy po łóżeczko - koło kinepolis jest fajny i tani market meblowy i mają bardzo ładne łóżeczka jeśli cie to interesuje. A potem idziemy do kinepolis na \"kod da vinci\" :) już nie mogę się doczekać. Dzisiaj ta pogoda jest do d... bleee Buziaczki Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaglądam tutaj w nadziei że cos napisałyście a tu ni :( Julia, Paula gdzie sie podziałyscie:) Julia uściskaj lale i daj jej ogromnego soczystego buziaka:) Paula jak sie udały zakupy podaj mi dokładny adres to ja też tam zajrzę :) Widzę że chociaż Brzusio ratuje nasz topik :) a ja od dziasiaj zostałam słomianą wdową i strasznie mi smutno z tego powodu nawet mały Krzysiu mniej dziś bryka zapanowała żałoba :)uświadomiłam sobie że ostatni raz na tak długo rozstawaliśmy sie chyba z 5 lat temu a my bardzo żle znosimy rozłąkę :( a pozatym to pogoda dzisiaj piękna i wybieram sie do czytelni bo podczas weekendu dużo zrobiłam pracy i jestem bardzo zadowolnona z tego a jak dobrze pójdzie to może metodologie skończę w tym tygodniu :) było by super :) odzywać sie proszę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie zdążyliśmy wczoraj do sklepu więc może po łóżeczko pojedziemy dzisiaj. Ale za to byliśmy w kinepolis na \"kod da vinci\" Film jest świeny - naprawde godny polecenia. Daje do myślenia :) Także jakbyście miały czas to zabierajcie swoich facetów do kina. Grali w 4 salach naraz a i tak były tłumy. Nawet pierwsze rzędy były zajęte. Film trwa ponad 2 godziny także Patryk w pewnych momentach tak mnie zbombardował ze szok!! Żebra to jeszcze do teraz mnie bolą bo dzisiaj jeszcze po śniadanku poprawił :P A my pojutrze idziey do pana doktora i mam nadzieje że mnie już nie zatrzyma w szpitalu bo mam jescze pare spraw do załatwienia ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie zdążyliśmy wczoraj do sklepu więc może po łóżeczko pojedziemy dzisiaj. Ale za to byliśmy w kinepolis na \"kod da vinci\" Film jest świeny - naprawde godny polecenia. Daje do myślenia :) Także jakbyście miały czas to zabierajcie swoich facetów do kina. Grali w 4 salach naraz a i tak były tłumy. Nawet pierwsze rzędy były zajęte. Film trwa ponad 2 godziny także Patryk w pewnych momentach tak mnie zbombardował ze szok!! Żebra to jeszcze do teraz mnie bolą bo dzisiaj jeszcze po śniadanku poprawił :P A my pojutrze idziey do pana doktora i mam nadzieje że mnie już nie zatrzyma w szpitalu bo mam jescze pare spraw do załatwienia ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na tej stronie mozecie przeczytac jakie cechy będzie miał wasz dzidziuś www.horoskop.znaczenie.pl :) nie traktujcie poważnie bo mi sie włosy zjerzyły na głowie (lew) ale teraz liczę że mój Krzysiu urodzi sie jako pannabo akurat termin wypada mi na przełomie a już najlepiej byłoby gdyby miał część cech lwa a część panny :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanta
Czesc Poznaniaczki, skierowala mnie tu minimisia z glownego foum, mam nadzieje ze mi pomozecie? Jestem w 9 tyg ciazy, siedze w Anglii, tu opieka medyczna taka, ze wlos sie jezy na glowie (USG w ciazy JEDNO w 16 tyg!!!). Akurat pod koniec czerwca jade na tydzien do Polski, pomyslalam - przebadam sie porzadnie przynajmniej! A jade do Poznania, gdzie nie znam zywej duszy, i stad moje pytanie- mozecie polecic jakiegos gin - poloznika, ktory zrobi mi USG, skieruje na badania krwi i jeszcze do tego da rade to pozniej omowic przez telefon? Bede SUPER wdzieczna! Prosze, koniecznie z numerem telefonu, bo inaczej nie bede miala jak sie skontaktowac (z lekarzem ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanta
brzusio - zrob sobie test na enzymy watroby! Swedzenie brzucha (stop, dloni) w ciazy to moga byc objawy cholestazy, trzeba sprawdzic czy watroba nie jest przeciazona, to wazne, ciaza przy cholestazie powinna byc dokladnie monitorowana. Na ogol to nic groznego - ale koniecznie sprawdz! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio ja też tak miałam. Swędzenie brzucha nie musi byc od razu objawem cholestezy. Poprostu jak brzuch rośnie skóra się anciąga i dlatego swędzi. Należy ją smarować kremem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Czytałam horoskop dla juniora i niestety to co tam piszą jest prawdą - a wiem to stąd że jego tatuś to też bliźniak!!!!!! Szanta ja ci nie poradze ponieważ ja chodzę do gina państwowo a ty pewnie jak przyejdziesz to pójdziesz prywatnie. Ja ze swojego gina jeste bardzo zadowolona ale gdzie prywatnie przyjmuje to nawet nie wiem. A na NFZ to są cholerne kolejki oczekujących do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko spokojnie nie zabalsamujesz się tak od razu jak mumia :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle Julia to gdzie się podziewasz z oślinioną 👄 ????????????????????????????????????? Proszę mi się tutaj meldować!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo inaczej klapsa na gołą dam :P !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przeczytałam horoskop dla blizniaka i masz rację bliżniaki takie są bo ja też jestem bliżniakiem:) ale ja uważam ze bliżnieta mają dobre cechy :) no może nie wszystkie:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanta
Widzicie, wystarczy tylko spuscic temat z oka i od razu wszyscy sie rozpisuja :) brzusio - to pewnie jest tylko rozciaganie, ale testy warto zrobic :) zreszta powinni ci je przepisac na NFZ :) I tak macie w Polsce swietnie, jak chcecie zrobic sobie jakies badania, to mozna prywatnie Tu albo sie nie da, albo kosztuja (doslownie) fortune... A wytyczne sa takie - ciaza to stan fizjologiczny, no to na co komu badania? ;o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta współczucia - widże że u nas służba zdrowia jest do dupy ale u was jest jeszcze gorzej. Także w tym polskim bagnie nie jest aż tak źle - na to wychodzi. Aguś ja kocham tego mojego bliźniaczka - ale przezycia z nim mam a co dopiero będe miała z dwoma w domku :P hihihi po jakimś czasie odwieziecie mnie do Gniezna hihihi Dobra spadam się szykować bo jedziemy własnie po łóżeczku - ale się ciesze - nawet samopoczucie mi sie trochę poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak !!!! Znowu cisza!!!!! A my kupilismy łóżeczko :P:P:P:P:P:P:P nanananana - akurat było ostatnie - ufff... ale fuks!!!!!!! Ale juniorek ma już teraz naprawdę wszystko !!! Tylko jego jeszcze teraz brakuje na świecie. Wg mnie mógłby się już urodzić ;) wcale bym się nie pogniewała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka alez ten topik odbil :) bylo co czytac mam nadzieje, ze z dniem dziecka planujecie sie jeszcze spotkac? tez chetnie poznalabym was w \"realu\" od dluzszego czasu jestem kompletnie rozbita: radze sobie z maly, nawet calkiem niezle, tylko nie mam czasu na nic innego poza podstawa przezycia: jedzonko i w-miare-porzadek w najblizszej okolicy ech.. az ciezko sie przyznac.. i terminy nad glowa.. prace warto by ruszyc z miejsca, badania opisac, itp itd pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula fajnie że łóżeczko już macie :) a maluch niedługo pojawi się na świecie i wtedy pomarzysz jak było pięknie jak szalał w brzuszku:) Pysia fajnie że do nas zajrzałaś sotatnio często na tym topiku można śpiewać pojawiam sie i znikam..........:) fajnie że z maluchem sobie radzisz a resztą sie nie przejmuj dla mnie też najważniejszy jest pełny brzuszek jak widac to sie nie zmienia z wiekiem :) :) :) a na jaki temat piszesz pracę? Julia gdzie jesteś??????? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie jesteście? Właśnie zjadłam dwie super kanapki i wracam pisać pracę ale już strasznie bolą mnie plecy buuuuuuuu Odzywać się proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie jesteście? Właśnie zjadłam dwie super kanapki i wracam pisać pracę ale już strasznie bolą mnie plecy buuuuuuuu Odzywać się proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja od dzisiaj jestem słomiana wdowa - moje kochanie pojechało na szkolenie buuu.... więc dzisiaj od rana z mamą krążyłyśmy na zakupach. Potem odwiozłam ją do pracy bo nie chciało mi się w domku siedzieć i tak ten czas zleciał. Właśnie spakowałam torbę do szpitala dla siebie i przygotowałam ciuszki dla juniorka na powrót do domku. Tak sie zastanawiam czy wszystko zpakowałam. Macie może dostepną jakąś listę rzeczy które należy zabrać do szpitala? Jesli tak to poproszę :) Aguś - bądx dzielna i pisz ładnie pracę. Ja muszę jeszcze tylko zapłacić za obronę i zdac wzsystko do dziekanatu. A jeszcze czeka mnie wizyta u fotografa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś szkoda że teraz dopiero zajrzałam na forum bo pewnie bym wpadła na chwilke :) jutro do gina - trzymajcie kciuki żeby nie chcieli mnie jeszcze zatrzymać w szpitalu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymam kciuki jak tylko wrócisz :) to daj znac jak poszło licze ,że cię nie zostawią tam ale jeśli tak sie zdarzy to daj nam znac odwiedzimy cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się Poznanianeczki rozgadały :D Najczęściej jedynie Was podczytuje, ale tym razem to naprawdę sporo do nadrabiania było :) Ja ostatnio nic innego nie robie tylko siedze nad magisterką, bo mam jak najszybciej oddać aby w czerwcu sie bronić :) W sobotę chciałam zrobić rodzinną imprezę, ale pogoda zapowiada sie nieciekawie :( z jednej strony cieszę się, że nie ma być upałów, ale ten chłodek i deszczyk to już przesada :P Dziewczynki które rodziły w Klinice Św. Rodziny napiszcie proszę, co trzeba zabrać do szpitala i czy dają kobiecie jakieś akcesoria poporodowe (np.majtki poporodowe, wkładki, itp.), bo właśnie wyczytałam, że w niektórych szpitalach dają \"wyposażenie\" na 6 tygodni!! Orientujecie się może, czy jak kobieta jest w ciąży na zwolnieniu lekarskim to pracodawca musi odciągać jakieś większe chorobowe?? Bo mimo, że w ciąży wypłata powinna być 100% to ja dostaję znacznie mniej i tak usiłuję zlokalizować przyczynę :) No nic wracam do pisania... Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko Zapomnienia ja tez piszę pracę iu muszę sie w czerwcu obronić więc znam ten ból a pozatym pracujew kadrach wiec wynagrodzenie kobiet w ciaży jest rzeczywiscie płatne 100 jeśli ma na zwolnieniu kod B ale niestety jest wiecej płacone jak jeszcze płaci firma czyli 33 dni a potem jak przechodzi na Zus to już dostajemy mniej pieniażkó zwiazane jest to z tym że nie są potrącane koszty uzyskania przychodu czyli płacisz wiekszy podatek i na konto dostajesz mniej pieniędzy :( smutne ale prawdziwe aha i jeśli od dawna jesteś na zwolnieniu troszke powyżej 5 miesięcy to musisz sie starać o świadczenie rehabilitacyjne bo powyżej 182 dni już nie dostaniesz żadnych pieniędzy jak nie masz orzeczenia ZUS-U pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia dziękuje za wyjaśnienie :) Masz już termin obrony?? jeśli moge zapytac na jakiej uczelni studiujesz?? ja na WSZiB, ale na szczęście w systemie eksternistycznym, dzieki czemu kontakt z uczelnią ogranicza się do minimum :) ale tak czy siak na obrone trzeba będzie pójść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×