Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hej gdzie sie podziałyście !!!! Paule to jeszcze rozumiem bo ma ślicznmego Patryka w domku to musi sie nim nacieszyć a reszta !!!! Ja kończę z mozołem moją pracę robiłam dzisiaj badania i mam bardzo dobre wyniki:) a we wtorek ide ogladać dzidziusia a tak pozatym to mam do Was pytanie czy będąc w 29 ! tygodniu twardniał wam brzuch ale nie tak normalnie tylko bardziej niż zazwyczaj bo ja ostatnio mam wrażenie że stale jest twardy :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdzie wszystkie? Jak ja już nic nie napiszę to żadna baba jaga się nie odezwie co????? Włanie czekam aż mały się obudzi żeby go nakarmić i stwierdziłam że zajrze a tu pustki. Nieładnie dziewczynki!!!!!!! no no !!!! 🖐️ p&p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula ja jestem zagladałam tu wcześniej ale z marnym skutkiem - nikt nic nie napisał a teraz patrzę a tu proszę mamusia napisała co słychac ? jak Patryk? nie dostałam jego zdjęć mozesz mi przesłać jeszcze raz ? i opowiadaj jak pierwsze noce i dnie?:) pa ucałuj małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez tu jestem tylko weny do pisania brak paula🌻 dziekuje za foty Patryka.sliczne a jak maly w domku?duza rewolucja??? Minimisiu🌻 znalazlas krawca? i jak postepy w pisaniu pracy? no i tak sie zastanawiam kiedy wyskoczy Tobie brzuch,bo dzidzia tuz tuz a brzuszka zero!!!! A ciekawe gdzie julia i co u jasminki slychac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula a ja nie dostałam zdjeć Patryka buuu ja też chcę !!! Brzusio mi brzuszek nie urośnie więcej bo mój synek wie że mamusia za miesiac wychodzi za mąż i musi znaleźć taką sukienkę, która przykryje moje maleństwo :) a krawca nadal nie mam i nie mam czasu żeby sie tym zbytnio zajmować a moja praca już na ukończeniu dzisiaj jadę do promotora może już jutro bee drukować póki co mam termin obrony na 19 czerwca o 12.30 ale to jeszcze sie może zmienić :( Julia gdzie sie podziałaś ? :) miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom żyjemy:P minimisiu jak chcesz namiar na krawcową, to daj znać na kom;) szyje fajnie i niedrogo, ale to mocno starsza pani i czasem jej się mieszają kolory nici:D brzusio👄 dziękujemy za pamięć:D marynarka i dwie spódniczki wyszły świetnie:) jak chcesz mnie ujrzeć- dawaj maila;) jak się czujesz? jak zuzia❤️? paula🌻 dla małego 👄 jak się spisuje?? jak pierwsze kąpiele i obcinania paznokietków? czytałam, że dokarmiasz go z flaszki:) taki z niego obżartusek??? znikamy do poniedziałku🌻 j&j 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
Witajcie !! Paulaaaaaaaaaaaaa! Hejka:) Ty to masz fajnie!!!! ;) ale ja tez niedlugo bede miala :-D (swoja droga - nie oopisalas dziewczynom o swoich znaleziskach na szpitalnych korytarzach ha ha :)) Jak sobie przypomne to sikam w gacie jak sie wtedy smialysmy! A ja biedaczka czekam i czekam a Malemu Jasiowi na Mundial widocznie sie nie spieszy! Mam za sobą ino czopa i to wszystko... :( zero skurczy, o rozarciu trudno powiedziec :)) Chcialabym jutro urodzic bo choc termin na niedziele (11.06) to jakos ta sobota od poczatku za mna chodzi.. Mam nadzieje ze TEN DZIEN to bedzie wlasnie 10 czerwca 2006 r. !!!!!!!!!!!! Trzymajcie kciuki! a szpital Św. rodziny niech tak poustawia grafiki ze kiedy ja bede rodzic beda na dyzurze same polozne o silnych nerwach no i jaki lekarz by sie zdal, a nie ze wszyscy na meczach !!!!! ;) Caluski i jeszcze raz trzymajcie kciuki za Jaska no i za mnie tezzzz :)) paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Aśka!!!!!!!!!!!!!!!!! Cześć!!!!!!!!!!!!!!! No teraz to znowu sie uśmiałam z tych znalezisk na szpitalnych korytarzach. Dobrze że wtedy obie nie urodziłyśmy od tego smiechu hihihihi. Fajnie że się odezwałaś. Hmm... może jutro jednak pojedziesz na tą porodówkę co? Będzie mój lekarz prowadzący - fantastyczny facet - i do tego przystaojny!!!!!!! Bierz się za siebie i jutro prosze jechac i rodzić. ;) Tak w ogóle dziewczyny to tym znaleziskiem na szpitalnym korytarzu był staniol takiej jednej memeji która leżala ze mną potem jedną nockę na pokoju - i nie dość że nie potrafiła nawet powiedzieć dobry wieczór jak weszła albo cześć i przez cały poboyt słowem się nie odezwała to jeszcze myślałam że ją w nocy zapier.... bo cały czas chrapała. Julia - mały jest kochaniutki śpi po 3-4 godziny a z falchy ciągnie 80 ml i dopiero jest najedzony ;) mały głodomor. Tatus teraz siedzi i ogląda mecz a ja stwierdziłam że mnie to nie interesuje i do was trochę poklikam. Patrykowi jakoś też nie chce się spać po jedzonku ale leży sobie grzeczniutko w łóżeczku i patrzy na mamusię :) Pozdrawia Was gorąco - trzymajcie się 🖐️ 🖐️ podpiszę się tak jak Julia p&p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytajcie sobie, ja sie bardzo wzruszyłam. 😭 \"Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia zapytalo Boga: - Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc, skoro jestem takie male i bezbronne? - Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie czekal i zaopiekuje sie toba. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym? - Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy. - A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam jezyka, którym posluguja sie ludzie? - Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic. - A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba? - Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic. - Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem - Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial. - Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie. W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu cicho zapytalo: - O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego aniola. - Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: \"Mamusiu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio28
paulinko piekne to jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko wkleilam to na inny topik chyba nie jestes zla jak tam Patryczek????pozdrawiam minimisia i julia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny! Edytko a dlaczego miałabym być zła??????? Ja smaa to ściągnęłam z innego topiku bo mi sie spodobało. Dziewczynki odzywać się proszę. :) A Patryk jest najukochańszym dzieckiem pod słońcem. Ja chwilami zapominam że mam dziecko w domu ;) jest spokojniutki i grzeczniutki. Płacze jedynie jak go kąpię bo tego za bardzo nie lubi. A tak to w ogóle go nie słychać :) No oczywiście już mu się spodobało noszenie na rączkach ale staram się go za bardzo nie przyzwyczajać bo potem nie dam sobie z nim rady. No ale leżeć w łóżeczku też mu nie pozwalam przez cały dzień. Rozmawiam z nim a on mnie uważnie słucha i robi takie minki jakby rozumiał wszystko co do niego mówię. A wczoraj byliśmy na pierwszym naszym spacerku :) było fajnie. Buziaki i meldować się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia 76
Witam mamy. Jestem częściowo z Poznania - ok Dąbrowskiego, tak bardziej duchem bo ciałem to jakieś 1000 km dalej.Obecnie jestem w 20 tygodniu ciazy. W lipcu raczej uda mi się przyjechać na urlop i takie pytanie mam do Was. Gdzie zaopatrzyć się mozna w tanie ciuchy ciązowe i akcesoria niemowlece ? Ja tylko właściwie widziałam takie rzeczy na Polnej i Tesko, ale nie będąc w ciązy to raczej nie zwracałam uwagi na ceny i towar. Czasu po przyjeździe bede mieć mało więc takie sprawdzone adresy bardzo by mi sie przydały.Lubie was podczytywać bo tak troszke blizej Poznania jestem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciu witam🌻 osobiscie polecam sklep H&M, znajduje sie w browrze , m1 , w plazie.jest tam dziwl dla przyszlych mam i dzidzi,a ceny sa przystepne,typowo ciazowy sklep to www.happy.mum., znajduje sie na garbarach,ale tu juz a rzeczy drozsze paulinko dziekuje za fotki malego wydaje mi sie ze maly rosnie juz jest wiekszy .i podobny do ciebie a jak twoje cycuchy nadal takie wielkie?niejedna moze popasc w kompleksy bylam w sobote w castoramie i wiesz co maja tam rewelacyjne gofry z smietanka i polewka!!!! julia u zuzy wszystko oki dziekuje za pamiec minimisiu ,a co u ciebie? pozdrawiam was laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
Gofry w Castoramie sa naprawde smakowite...... ja biore z wiśniowa polewka. Cudo :) Pewnie podskocze do Plazy, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buon giorno👄 agunia 🌻 tego samego dnia staniemy sie magistrami:D mam obronę koło południa:) ja jeszcze nie załatwiłam obiegówki:P kiciu🖐️ miło nam, że dołącza do nas kolejna mamusia:) gdzie mieszkasz zagranicą? podobnie jak edytka-polecam ci h&m-y i smyka, jeżeli wybierasz się do plazy, to smyk jest tuż obok:) oprócz tego bardzo lubię sklep \"dyzio\" w pasażu tesco na opieńskiego, super duży wybór, a ceny chyba niższe niż w smyku:) brzusio👄 promonuję spotkać się w końcu na tej odkładanej od 100 lat kawce:) paulka🌻 co u ciebie, wiem:P kiedy idziemy na spacer z maluchami??? buziaki j&j 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julia nie staniemy sie magistrami w tym samym dniu bo ja mam obrone przesuniętą o tydzien na 26.06.2006 o 12.40 a już zaczynam sie stresować narazie z sukienka dałąm sobie spokój ale jakby coś to poproszę cie o telefon do karawcowej mamy już termin ślubu na 22.07.o 9.30!!!!!!!! ale wsumie jesteśmy zadowoleni bo już nie było wolnych terminów a chcieliśmy brać ślub w tym dniu :) byłam dzisiaj u gina i z małym wszystko dobrze ja przytyłam 4 kilo czyli razem 11 w całej ciaży!!! a zostało mi jeszcze 2 miesiace !!! :( ale szyjka mi sie trochę skręca i mówił żeby uważać na siebie co cały czas czynię :) pozatym mam remont wiec wszędzie wszystko rozwalone ale zrobimy w końcu podłogę i pomalujemy na kolor brzoskwiniowy :) z podłogą mamy wiecej problemów niz przypuszczalismy ale trudno narazie musimy szybko znaleźć kogoś do cyklinowania tak wieć w domu pobojowisko!!! Paula dzieki za zdjecia Patryk dosłownie rosnie w oczach , śliczny chłopak z niego buziaki dla niego :) Julia dla Lali również soczysty buziak Brzusio a ty podłaskaj Zuzie po brzuszku:) pa piszcie dużo i często!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
Witam Was mamuski :) Julianka :) Paula :) brzusio :) minimisia:) i pozostałe kobitki :) buuuuziaki i mega uśmiech od Nikodema Mlodzian jest cudowny, ostatnio bardzo dużo sie śmieje no i niestety ma biegunkę od tygodnia, faszeruje go lekami i nic :( Waży już ponad 5 kg i rośnie jak na drożdżach...jak na 2,5 miesiaca to nosi rozmiar 62 i jest to tak akurat, już mam szafę zaopatrzoną w 68 :D Mam prosbę, narobiło mi sie iteraz mam problemik. Możecie polecić mi jakiegoś dobrego gina bo mój w poniedziałek został aresztowany za łapówki ;(...chodziłam do niego 4 latka i teraz niestety...szukam innego bo ten pewnie już nie wróci do zawodu. Zależy mi zeby to był gin pracujący w szpitalu np. na Polnej lub św. Rodziny i żeby był taki do pogadania i otwarty na wszelkie pytania pacjentek. Ten moj otwierał gabinet nawet w świeta jeśli była taka potrzeba i zawsze mogłam do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, z ciążą traktował mnie wzorowo no i był przy porodzie za darmo, sam od siebie :( a teraz go straciłam...zalęzy mi na pilnym podaniu namiarów ponieważ nie dokońca doszłam do siebie po porodzie i musze dokończyć badania, a część z nich jest robiona w szpitalu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
aha..;.podajcie mi namiary na gg 1899365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Scarlett dziekuje za foty🌻,maly urwisek nie mam czasu pisac bo robimy remont a wiadomo jak to jest z netem pol dnia mozna spedzic wiec nie wlaczam bylam na jarmarku i uwazam ze z roku na rok gorzej,ale to juz moje zdanie bylam dzis u gin i moja mala rosnie juz 2800 kg,mialam robione ktg i tez super ,ale ja tez juz 17 kg na + 😭 gin powiedziala ze od 7 lipca moge rodzic bo mala jest o 2 tyg wieksza wg.wymiarow.wiec zobaczymy zabralam sie za pranie ciuszkow bo to tak malo czasu co do spotkania to jestem chetna ale po godsz 15 bo jeszcze nie mialam tej cholernej komisji z Zus-u!!!!! pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pewnie gdzieś zaginęłyście w te upały :) Wracajcie szybko !!! Brzusio to do porodu już niedługo widzę że plaga remontów w tym tygodniu :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!! Brakuje mi na wszystko czasu!!!!!!!!!!!! Buu!!!!!!!!!!!!! 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. przepraszam, że zawracam głowę, ale zwracam się do was z prośbą... oto mail, którego dostałam wczoraj wieczorem: Szanowni Państwo! W związku z próbą wprowadzenia niekorzystnych zmian w sposobie refundacji leków stosowanych w NZJ ( w załączniku nr 1 szczegóły - w nawiasach stara cena leku ) zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji wysyłania maili z protestem ( tekst w załączniku nr 2 - prosimy o wklejanie tekstu w treść maila i podpisywanie imieniem oraz nazwiskiem ) w tej sprawie. Do gotowego tekstu można dołączyć swoje uwagi. Prosimy Państwa aby do tej akcji przekonać swoich znajomych. Im większa ilość protestów tym lepiej dla naszej sprawy. Adres e-mailowy pod który prosimy wysyłać tekst: kancelaria@mz.gov.pl Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji. oto ten załącznik do wysłania: prof. dr hab. Zbigniew Religa Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15 00-923 Warszawa Pragnę ostro zaprotestować przeciwko zmianom cen urzędowych leków stosowanych w nieswoistych zapaleniach jelit. Nie dość, że nowoczesne leki nie są refundowane, a choroby te wykreślono z listy chorób przewlekłych, to jeszcze leki, które trzeba brać przez całe życie zdrożały. W grupie terapeutycznej A07EC środki przeciwzapalne jelit - pochodne kwasu amino-salicylowego i podobne związki, ustalono wspólny limit ceny, co spowodowało wzrost ceny wszystkich preparatów mesalazyny zarówno w tabletkach, czopkach jak i wlewkach. W przeliczeniu na miesięczną terapię koszty leczenia znacznie wzrosną. Należy też z całą siłą podkreślić, że sulfasalazyna to nie to samo co mesalazyna. Sulfasalazyna jest lekiem tylko na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chorobę Leśniowskiego-Crohna ograniczoną do jelita grubego. Chorzy z ch. L-C z zajętą okolicą krętnicz-kątniczą (najczęstsza lokalizacja choroby) muszą przyjmować preparaty mesalazyny w otoczce z eudragit-L, u pacjentów ze zmianami we wcześniejszych odcinkach przewodu pokarmowego skuteczna jest tylko Penatasa (jedyny preparat mesalazyna uwalniany w żołądku, koszt przekraczający 100 PLN/miesięcznie). Również leczenie miejscowe, o mniejszym działaniu ubocznym (czopki, wlewki) jest droższe niż leczenie doustne. Jak ogólnie wiadomo stosowanie sulfasalazyny, wiąże się z ryzykiem wystąpienia wielu działań niepożądanych. Prawie 1/3 pacjentów nie toleruje, a u mężczyzn dodatkowo pojawia się oligospermia.. Z tego powodu, w wielu krajach mesalazyna stosowana jest jako lek pierwszego rzutu w leczeniu łagodnych i umiarkowanych postaci WZJG i ch L-C, wypierając tym samym sulfasalazynę. Co więcej, preparaty mesalazyny są podstawą leczenia podtrzymującego zmniejszając o dwie trzecie ryzyko nawrotu i powinny być stale stosowania u wszystkich pacjentów. Udowodniony jest fakt, że mesalazyna chroni przed rozwojem raka okrężnicy i odbytnicy, a regularne stosowanie dawek powyżej 1,2 g/dziennie znacznie obniża ryzyko wystąpienia raka jelita grubego u chorych na WZJG. Z powyższych powodów postulujemy o zmianę sposobu refundacji, przypominając, że to co jest tańsze dziś może okazać się dużo droższe jutro. Jak wiadomo najczęściej na NZJ zapadają ludzie młodzi i zaniedbania w ich leczeniu dziś mogą przynieść poważne skutki w przeszłości. Mam nadzieję, żę nie trzeba wyjść na ulicę, aby problem został zauważony. Z wyrazami szacunku jeżeli możecie, proszę wyślijcie ten mail do mz, bo takich ludzi jak ja jest więcej, ale nie wszyscy mają możliwość prostestu przez internet. leki mają nam zdrożeć o jakieś 25%, co dla wielu będzie już kosztem nie do wytrzymania.... z góry dziękuję. julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko dziękuje za fotki. Piekny brzuszek. Mi już mojego brakuje - chciałabym znowu mieć swój brzuszek przed sobą :). Gratuluję zakupu wózeczka- śliczny. Widzę ze implasty sa na topie ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D Paula gratulacje!!! zazdroszczę Ci :P już też chciałabym mieć swoje maleństwo przy sobie :) Ostatnio miałam troszkę zawirowań, bo skończyłam pracę magisterską, która została zatwierdzona, wydrukowałam, oprawiłam i złożyłam już wszystkie dokumenty w dziekanacie :) obronę mam 28.06. a więc niestety nie spotkamy się dziewczyny w szkółce :) Słuchajcie czy w szpitalu jakoś trzeba zgłosić chęć rodzenia właśnie w danej placówce, czy po prostu jak się zacznie \"akcja porodowa\" to wystarczy pojechać do szpitala do którego się chce?? Paula jak się nazywa lekarz, którego tak wychwalasz?? Cały czas jestem na etapie prania i prasowania ubranek, ale w tym tyg. zrobię sobie przerwę, bo trzeba się troszkę pouczyć do obrony :) Ostatnio co noc dostaję jakiś silniejszy skurcz i myślę, że już się poród zaczyna :P oj to oczekiwanie kiepsko działa na moją psychikę :) Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julia protest wysłałam a ty daj znac co u ciebie i lali już sie za nia stęskniłam u mnie już po remoncie ale tak mnie wszystko boli że chyba długo bede dochodzić do siebie ale na kolejne kilka lat mamy spokój :) Paula :) co słuychać ? jak Patryk czasem wypatruję cie na spacerze ale nigdy cie nie widzę :) moze kiedyś sie umówimy na wspólny spacerek z Patrykiem :) Brzusio ja też chcę zobaczyc zdjęcia!!!!! Rzeczko Zapomnianego ja mam termin porodu równo miesiac pózniej niż ty :) a jeśli chodzi o akcję porodową to chyba nie trzeba zgłaszać w szpitalu ze masz zamiar tam rodzic tylko jak przychodzi czas to do nich jedziesz :) i rodzisz :) wszystkie mamusie mają teraz obrony :) ale nasze dzieci bedą mądre z taką ilościa wiedzy jaką musiały poznać :) ja mam obronę 26.06 Paula a ty nie masz czasem obrony 25.06 ? Julia powodzenia jutro trzymam kciuki za ciebie:) miłego dnia pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zajrzalam tylko na chwilke minimisiu ja nie mam twojego adresu zeby wyslac maial😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×