Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

już dodaję wiek mojej córeczki NICK..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................Patryk - 2 miesiące.....................Winogrady 2.Waga77..............28...............Franek-3miesiące......................Rataje 3.Bąk....................?.........................?................................Winogrady 4.julianka_80.........25...............26.08.2005/Jaśmina..................Piątkowo 5.Minimisia............25...............26.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23.............. 26.07.2006.............................Łazarz 7.Isabelle24...........25...........…….Arni-5 misięcy........................Luboń 8. Pyrka..................................................................................... 9. Nosek...............26...............08/09.2006.............................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006........................………….Ławica 11. Scarleet...………..23...............31.03.2006/Nikodem..….............Plewiska 12. Magadlak84.......22..............15.07.2006..........................St.Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006........................górny taras Rataj 14. MagdaP-n........32..................Nataniel-5 miesięcy................Chyby/Baranowo 15. Brzusio28.........28.............22.07.06r/Zuzia ........................Grunwald 16.izawik..............29........12.02.2004.Wiktoria 2,5roku.....Pobiedziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Isabelle! Ja mieszkam razem z Minimisią na osiedlu Wichrowe Wzgórze - i to nawet w tym samym bloku ;) A reszta kobitek gdzie się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ Dzisiaj Edytka urodziła Zuzię - 3570g i 57 cm - pewnie piekna z niej dziewczynka :) Jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P&P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... ja jestem od czasu do czasu, ale narazie sie borykam z kolejnym problemem, bo mój Wojtuś ma nawrót żółtaczki i być może będzie musiał wrócić do szpitala :( Brzusio gratulacje :D w końcu sie doczekałaś :)🌻🌻🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem :) Brzusio jeszcze raz ci gratuluje narodzin córeczki :) a u mnie pomału czas leci czasem czuję lekkie skórcze a to już 36 tydzień i 4 dzień więc pomału odliczam dni do porodu :( a dzisiaj idę do lekarza i zobaczę co mi powie :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem Aguś idziemy na zakupy :) Witaj Rzeczko. Mam nadzieję że z malutkim będzie wszystko ok. Że nie będzie musiał zostawać w szpitaluu. A jak mężuś? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Edytko:) kolejna dzidzia na naszym forum:D jupi🌻 ja bylam w sz-cinie 2 tyg. teraz mam rozpieszczonego synka..dziadki zrobili swoje:P :O hehe oki-uciekam sprzatac i prac bo bajzel na maxa.. pozdrowienia.🖐️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie.czy jak rodzilyscie w swietej rodzinie to mialyscie oplacona polozna?czy poszlyscie na chybil trafil? gratuluje !!!!nowych dzieciatek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam na chybił trafił i w dodatku trafiłam na dyżur lekarza który jak się okazało ma ksywę \"Rzeźnik\", gdybym wiedziała, ze to on to pewnie bym zwiała z tamtad!! szczerze powiedziawszy po tygodniu obserwacji każda położna tam jest świetna, a jeśli chodzi o lekarzy to chyba dwóch jest takich ordynarnych, którzy się nie liczą z tym, że zadaja człowiekowi ból, a co do reszty też nie mam zastrzeżeń, byli mili i delikatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie opłacaj żadnej położnej...bez sensu .mówię ci... tam i tak ci pomoga bardzo:) zobaczysz bedziesz zadowolona i nic sie nie martw... ;) bedziesz miala kilka położnych ktore beda przy tobie, na zmiane... jesli bedzie taka potrzeba, bo u mnie była cała sala ktora mi pomagała.. (cięższy poród:O ale spox;) )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy na to kochane na lekka zmianę w tabelce? powpisywałam wg terminów jakie rodziłysmy.,. wszytsko bedzie po kolei.co? może być? NICK..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)..........Dzielnica *********************************************************************************************************** 1. izawik...............29..........12.02.2004/Wiktoria- 2,5roku.............Pobiedziska 2. julianka_80.........25.........26.08.2005/Jaśmina- 11 m-cy.............Piątkowo 3. MagdaP-n...........32..........7.02.2006/Nataniel-6 m-cy................Chyby/Baranowo 4. Isabelle24...........25.........14.02.2006/Arni-5,5 m-ca...................Luboń 5. Scarleet...……..…..23.........31.03.2006/Nikodem- 4 m-ce..…...........Plewiska 6. Pysia77 .............28.......9-11.04.2006/ ???.............................górny taras Rataj 7. Luckylady............................05.2006/ ???................................Ławica 8. Waga77..............28....................???/ Franek-3 m-ce..................Rataje 9. Paula24..............24..............1.06.06/Patryk - 2 m-ce..................Winogrady 10.Magadlak84.........22..........15.07.2006/ ???..............................St.Miasto/Górczyn 11.Brzusio28...........28............22.07.06r/Zuzia – 2 tyg.....................Grunwald 12.Rzeczka Zapomn. .23......... 26.07.2006/Wojtek............................Łazarz 13. Minimisia...........25..........26.08.2006/ ???................................Winogrady 14. Nosek...............26..........08/09.2006/ ???................................Piątkowo 15. Bąk..................?.........................?....................................Winogrady 16. Pyrka................?.........................?.........................................?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle - dobra robota :) !! Nosek - nie trzeba opłacac położnej. Tam wszystkie wokól ciebie skaczą z usmiechem na twarzy. Rzeczko - współczucia że trafiłaś na Rzeźnika!!!!!!!!!!!!!!! Ten człowiek w ogole nie powinien być lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za rade.wprawdzie juz bylam na spotkaniu z polozna ,ale ma urlop do 14 lipca.moze urodze wczesniej.i tak jak sie zacznie cala akcja to pojade do szpitala,a jak cos sie bedzie kompilkowac to po nia zadzwonie.no chyba ,ze trafie na jej dyzur.cholerka juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, możecie mi podac nazwisko tego rzexnika? żebym mogła się go wystrzegć w przyszłości. mam nadzieję że to nie mój gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz i masz :) NICK..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)..........Dzielnica *********************************************************************************************************** 1. izawik...............29..........12.02.2004/Wiktoria- 2,5roku.............Pobiedziska 2. julianka_80.........25.........26.08.2005/Jaśmina- 11 m-cy.............Piątkowo 3. MagdaP-n...........32..........7.02.2006/Nataniel-6 m-cy................Chyby/Baranowo 4. Isabelle24...........25.........14.02.2006/Arni-5,5 m-ca...................Luboń 5. Scarleet...……..…..23.........31.03.2006/Nikodem- 4 m-ce..…...........Plewiska 6. Pysia77 .............28.......9-11.04.2006/ ???.............................górny taras Rataj 7. Luckylady............................05.2006/ ???................................Ławica 8. Waga77..............28....................???/ Franek-3 m-ce..................Rataje 9. Paula24..............24..............1.06.06/Patryk - 2 m-ce..................Winogrady 10.Magadlak84.........22..........15.07.2006/ ???..............................St.Miasto/Górczyn 11.Brzusio28...........28............22.07.06r/Zuzia – 2 tyg.....................Grunwald 12.Rzeczka Zapomn. .23......... 21.07.2006/Wojtek............................Łazarz 13. Minimisia...........25..........26.08.2006/ ???................................Winogrady 14. Nosek...............26..........08/09.2006/ ???................................Piątkowo 15. Bąk..................?.........................?....................................Winogrady 16. Pyrka................?.........................?.........................................?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna poprawka NICK..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)..........Dzielnica *********************************************************************************************************** 1. izawik................29..........12.02.2004/Wiktoria- 2,5roku.............Pobiedziska 2. julianka_80.........25.........26.08.2005/Jaśmina- 11 m-cy.............Piątkowo 3. MagdaP-n...........32..........7.02.2006/Nataniel-6 m-cy................Chyby/Baranowo 4. Isabelle24...........25.........14.02.2006/Arni-5,5 m-ca...................Luboń 5. Scarleet...……...23.........31.03.2006/Nikodem- 4 m-ce..…...........Plewiska 6. Pysia77 .............28.......9-11.04.2006/ ???.............................górny taras Rataj 7. Luckylady............................05.2006/ ???................................Ławica 8. Waga77..............28....................???/ Franek-3 m-ce..................Rataje 9. Paula24..............24..............1.06.06/Patryk - 2 m-ce..................Winogrady 10.Magadlak84.........22..........15.07.2006/ ???..............................St.Miasto/Górczyn 11. Rzeczka Zapomn. .23......... 21.07.2006/Wojtek............................Łazarz 12.Brzusio28...........28............30.07.06r/Zuzia.....................Grunwald 13. Minimisia...........25..........26.08.2006/ ???................................Winogrady 14. Nosek...............26..........08/09.2006/ ???................................Piątkowo 15. Bąk..................?.........................?....................................Winogrady 16. Pyrka................?.........................?.........................................?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziękuję :) wczoraj byłam z Wojtusiem w szpitalu, ale na szczęście nie musiałam go tam zostawiać, co prawda poziom bilurbiny sie podniósł, ale jeszcze nie jest tak źle, mam co kilka dni robić mu badania. co do mężusia, to asystował mi przy porodzie i był bardzo dumnym tatusiem, jak wyszliśmy ze szpitala zaraz z nami zamieszkał u mojej mamy :) ale tylko dlatego,że 2 dni przed porodem pojechałam do Jego mamy tak jak sobie życzył i odbyłysmy nieprzyjemną rozmowę, musiałam Jej powiedzieć co o tym wszystkim myślę, wygarnęłam Jej parę zaległych spraw, ja sumienie mam czyste, a Ona w żywe oczy potrafiła kłamać, ale to już Jej problem, ważne, że teraz mam świety spokój, moja mama bardzo się mna opiekuje i mam przy sobie moich mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Tu nowa przysla mama z Poznia. Dowiedzialam sie o Was od Agnieszki, ktora mnie zaprosila do Waszego forum. Zaraz bede czytac co dotychczas pisalyscie. Na razie tylko pozdrawiam i jesli ktoras ma ochote, to prosze o dopisanie mnie do tabelki. Buziaki! Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko bardzo się cieszę że się poukładało w waszym małżeństwie. Obyście się zawsze potrafili dogadać ze sobą i bez kłótni :) Witamy nową koleżankę. Rekasus - napisz nam cos o sobie :) no i na życzenie dopisuję do tabelki :) NICK..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)..........Dzielnica *********************************************************************************************************** 1. izawik................29..........12.02.2004/Wiktoria- 2,5roku.............Pobiedziska 2. julianka_80.........25.........26.08.2005/Jaśmina- 11 m-cy.............Piątkowo 3. MagdaP-n...........32..........7.02.2006/Nataniel-6 m-cy................Chyby/Baranowo 4. Isabelle24...........25.........14.02.2006/Arni-5,5 m-ca...................Luboń 5. Scarleet...……...23.........31.03.2006/Nikodem- 4 m-ce..…...........Plewiska 6. Pysia77 .............28.......9-11.04.2006/ ???.............................górny taras Rataj 7. Luckylady............................05.2006/ ???................................Ławica 8. Waga77..............28....................???/ Franek-3 m-ce..................Rataje 9. Paula24..............24..............1.06.06/Patryk - 2 m-ce..................Winogrady 10.SARA433............???...............11.06.06/Jasiu – 2 m-ce..............Suchy Las 11.Magadlak84.........22..........15.07.2006/ ???..............................St.Miasto/Górczyn 12. Rzeczka Zapomn. .23......... 21.07.2006/Wojtek............................Łazarz 13.Brzusio28...........28............30.07.06r/Zuzia.....................Grunwald 14. Rekasus............27.............12.08.06/???.............................Wilda 15. Minimisia...........25..........26.08.2006/ ???................................Winogrady 16. Nosek...............26..........08/09.2006/ ???................................Piątkowo 17. Bąk..................?.........................?....................................Winogrady 18. Pyrka................?.........................?.........................................?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za nazwisko tego lekarza. Na szczęście to nie mój lekarz. Nawet w to nie wierzyłam że to może być on, bo mi zupełnie ten opis do niego nie pasował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam nową mamusię :) i cieszę sie że też będziesz rodzić na Polnej bo zawsze mozemy sie tam spotkać :) Rzeczko cieszę sie ze poukładało sie w waszym małżeństwie dbajcie o siebie i o waszego synka :) Paula jak tam Patryk ? i co z naszą wyprawą do Edytki ? A ja cos czuję że w przyszły czwartek nastąpi TEN dzień tylko nie wiem ile w tym prawdy a ile mojego przeczucia :) a tak pozatym to jak długo przebywa sie w szpitalu po porodzie naturalnym bo ja nie znoszę \"wizyt\" w szpitalu szczególnie długich :( Rzeczko po czym poznałaś że to już:) ja ostatnio cierpiena problemy z chodzeniem i mały napiera na szyjke a pozatym czuję sie \"tam \"tak obolała jakby ktoś mi zrobił krzywdę czy ty też tak miałaś. Czasem też troszke poboli mnie podbrzusze ale to trwa chwile i przechodzi i jeśli mozesz napisz mi jak to było u ciebie :) Julia 🌼 pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej REKASUS... mam pytanko bo widzę że tam gdzie masz wpisaną płec jest: NIESPODZIANKA.. powiedz mi kochana,czy specjalnie nie chcesz znać płci, czy poprostu dzidzia się tak przekręca ze nie widac na usg? bo ja jako jedna z niewielu kobitek nie chciałam znać płci, chciałam niespodzianke:D:D:D zreszta rzadko to spotykane, bo nie wiem dlaczego wszystkie chca wiedziec.. a to takie miłe jak sie nie wie... moj lekarz był w szoku,ze nie chcemy,ale popierał nas:) niespodzianka jest cudowna:) a ciuszki na poczatek kupowałam NEUTRAL czyli w kolorze, kremu, żółci, beżu, bieli :) aha- chyba we wrzesniu się ZARĘCZYMY Z KARLOSEM:) ❤️ :D:D:D❤️:D:D:D na chrzcinach naszego dzidziusia;) ❤️ a jakiego masz lekarza izawik??? w swietej rodzinie prawda? SPYCHAŁA?? extra gościu:D:D:D chce wlasnie u niego załozyc spiralke,ale ponoc na urlop idzie, a ja w tym czasie bede miec okres:O hmmm... (bo wtedy sie zakładac powinno spiralke, bo macica otwarta i nie boli tak mocno... bez znieczulenia mozna..a oto mi chodzi..) Minimisio po naturalnym porodzie przebywa sie z 3 doby, ja bylam chyba 4 albo 5 bo moj Arni dostał gorączki (col sie okazało z niedopojenia, musieli glukoze mu podac, bo ja nie mialam tak duzo mleka by nakarmił sie maluszek,a jadł duzo, nie dziwota 4100 facio:P ) hehe.. a ze sw.rodziny nie wypuszcza ciebie i dziecka jak nie bedzie w 100% z dzidziusiem okej... to im sie chwali:) u mnie porod zaczął się od pekniecie wód płodowych... wiec wiedziałam,ze za kilka godzin zaczną sie i skurcze...:) to tyle,......papapapapa🖐️ całuski dla brzuszkowatych przyszlych mamus i tych juz dzieciaczkowatych mamuś;) hihih 🖐️CIAO Poznanianki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle 24: zdecydowanie chcemy niespodzianke. Lekarz na usg widzial i pytal czy chcemy wiedziec. Ubranka mamy we wszystkich mozliwych kolorach, podbnie posciel itp., to dla nas zupelnie bez znaczenia w jaki kolor dziecko bedzie ubrane. U mnie na razie nic porodu nie zapowiada, ma byc 12, ale we wtorek lekarz (dr Banaszewski z Polnej) powiedzial, ze glowka jeszcze plywa, a na usg wyszlo, ze dziecko ma juz 4100! i wymiary wskazuja na 41 tydzien, ale urodzic mam w ciagu najbliszych 4 tyg! Zgroza, ale co mam zrobic, nie spieszy sie naszej dzidzi na swiat. Rodzic bede wlasnie na Polnej bo jak na razie jestem zadwowolona z ich opieki w przychodni przyszpitalnej. Mamy wlasnie w mieszkaniu remont, maz po pracy robi antresole, bo mieszkamy w kamienicy wiec sufit mamy 3,5m nad glowami, polki itp. Ja sie staram skupic na pisaniu pracy, ale ostatnio mi cos nie idzie . Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :D odpukać póki co jest dobrze w moim małżeństwie :) wczoraj załatwiliśmy chrzciny na 20.08., mielismy spór o chrzestnych bo oboje mamy braci, ale jakoś udało nam się dojść do porozumienia :) - mąż ustąpił :P minimisia kilka dni przed porodem wieczorem jak się kładłam spać, miałam delikatne bóle jak na @, nie było to uciązliwe, wiec normalnie zasypiałam :) trwało to chyba 2 dni, próbowałam odliczać czas między skórczami, ale niekiedy nawet nie potrafiłam wyczuć czy to już skórcz :P, tej nocy kiedy zaczął się poród również miałam te bóle, ponownie liczyłam czas między skórczami i było to ok. 5min, ale były tak delikatne, że po godzinie odmierzania po prostu zasnęłam :P a po 1,5h snu po prostu obudziłam się cała mokra :P łóżko było zalane wodami, niepotrzebnie sie spieszyłam do szpitala, bo myślałam, ze dziecko długo bez wód płodowych nie może przeżyć, a w szpitalu się okazało, że jednak sie myliłam i 3h leżałam podłączona pod ktg zupełnie bez sensu, dopiero później zajęli się mną i podłączyli mi oksytocynę. Mój Wojtuś ma podwyższoną bilurbine, ale jeszcze nie zatrzymali go w szpitalu, mam robić badania co kilka dni, dzisiaj idziemy na kolejne, mam nadzieje, że będzie jakaś poprawa, bo nie wyobrażam sobie rozstawać sie z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZECZKO.... uuuWOJTUS konczy dzis 2 tyg:) oohohohoh:) cmokaski dla niego... widze,ze tez duzy sie urodzil... moj 4100 i 56 cm... miałaś problem z urodzeniem go? rekasus? zamierzasz rodzic normalnie czy z góry zakładasz cesarkę? co do wagi to nieraz sie myl, moja sasiadka urodzila w poniedzialek przez cesarke, bo niby na usg wychodzilo ponad 4000 a mialo 3600.. dziwie sie ze odrazu sie poddala i nie chciala rodzic o wlasnych silach.. chyba ze nie mogla..:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!! Izawik 🌻 Agus 🌻 Julia 🌻 Rekasus - podziwiam cię za twoją cierpliwość. ja też lubię niespodzianku ale w tym wypadku nie mogłam się już doczekac kiedy będę znała płeć mojego maleństwa ;) a na jaki temat piszesz prace? Rzeczko - my chrzciny mamy 10 września :) znaleźliśmy fantastycznego księdza który bez żadnych problemów nam ochrzci małego. Z tą bilirubiną na pewno będzie wszystko oki. I poproszę o fotki Wojtusia :) Isabelle - u mnie na ostatnim usg wyszło że maly waży 2900g a urodził się 2760g. Ale ja niestety rodziłam przez cc. Ale nawet jakbym rodziła sn to pewnie nie miałabym aż takiego problemu żeby go urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×