Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Czesc! Nie zgubilysmy sie, przynajmniej ja, po prostu wciaz czekam na upragnione bole porodowe ale na razie nic ich nie zapowiada. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rekasus włąśnie tak myślałam o tobie przez ostatnie dni czy to już czy jeszcze 2w1 u mnie też sie nic nie zmieniło i nic się nie zapowiada a już chciałabym urodzić :) Trzymaj sie cieplutko i szybkiego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!! A wy gdzie się podziałyście? My wczoaj późnym wieczorkiem wróciliśmy z wakacji. Było super pogoda nawet w miare dopisywała. Ale kobieta która nam załatwiała mieszkanko oszukała nas okrutnie. Poźniej wam opiszę bo teraz mlody się już budzi. Edytko wyrzuć numer telefonu do Pani Lidii Ś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potem jeszcze sie odezwę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula fajnie że już jesteś jak będziesz mieć chwilę to może sie spotkamy :) zapraszam na szarlotkę :) a ja nadal 2w1 i nic sie nie zapowiada że będzie inaczej ale dzisiaj idę do kosmetyczki a umawiałam sie z synkiem że potem moze działać więc nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dzis bylam u lekarza i jesli nie urodze do piatku 25 to mam sie zglosci na izbe przyjec na wywolanie porodu. Nie dostalam skierowania, powiedzial lekarz i siosty w rejestracji, ze jesli uplywaja 2 tyg od terminu to musza przyjac i porod wywolac. tak wiec chyba to mnie czeka bo dziecko jakos nie pokazuje, ze chce juz wyjsc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekasus - może nie bedziesz musiała jechac na wywołanie porodu bo maluda w końcu stwierdzi \"no dobra. wychodze.\" ;) aguś - dzisiaj wpadniemy do was z al kaidą na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rekasus to moze sie spotkamy na porodówce :) bo ja mam termin na 26 a jak nie urodzę to mam skierowanie do szpitala na 28 a dzisiaj idę na badanie i ktg do innego lekarza i zobacze co mi powie ale po dzisiejszej nocy mam już dość kolejna noc w której obudziałam sie kilkanaście razy a od 3 do 5 nie mogłam spać i mój synek tez nie spał więc umówiliśmy się że w sobotę rodzimy bo ja mam już dość :) Paula jak mozesz wpadnij popołudniu bo ja wychodzę z domu o 11 a wrócę dopiero koło 18.00 i będziemy na was czekać a wczoraj robiłam pierwszy raz powidło śliwkowe i wyszło super!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Od pierwszej w nocy mam skurcze, mniej lub bardziej bolesne i regularne, chwilowo sa co 5 min ale juz tak dzis w nocy bylo, a potem nagle byly co 20. Maz wlasnie szykuje sobie kanapki i za jakas godzine jedziemy do szpitala. Boli strasznie. Odezwe sie po powrocie,tylko nie wiem kiedy to bedzie. Pozdrowienia dla wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszystkie podziałyście? Ja siedze z malym e domku - nigdzie nie chce mi sie wychodzić :( mam strasznego lenia. Ale wyrodna ze mnie matka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula masz rację gdzie sie wszystkie podziały :) a ja to już chyba zostanę w tej ciaży :( mam termin na sobotę a nic sie nie dzieje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ ja jestem widze ze nadal dwa w jednym wiem co to znaczy czekac ale agus ty chyba jeszcze nie po terminie? paula mala zaczelam myc w krochmalu ale czy buzke tez mozna tym myc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja jestem już spowrotem u teściowej...w niedzielę mieliśmy chrzciny Wojtusia, teraz przyzwyczajamy się do funkcjonowania tutaj :P Mały bardzo mało śpi jakieś 10-12h/dobę jak na noworodka to chyba za mało :( niestety nie potrafi spokojnie poleżeć, jak się obudzi zaraz jest wrzask, nie da się nawet przewinąć, bo już chce jeść, jak się naje to 1-2h nie może zasnąć tylko stęka i wije się :( tak więc między karmieniami śpi około 2h :( pogoda się psuje więc pewnie będziemy siedzieć w domu, bo coś mały ostatnio podziębiony jest. Czy któraś z Was kąpała dzieciątko w kalii? jakie to ma właściwości i w jakich proporcjach się tego używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja cały czas czekam na odgłos gwizdka :D Edytko ja jak kąpię malego to do wanienki wsypuję kartoflankę no i oczywiście zanim zacznę go myć mydłem póki woda jest czysta zawsze mu przemyję buźkę i jest wszystko oki :) a jak Zuzka? Schodzi jej juz to? Rzeczko a czy czasami twój Wojtuś nie ma kolek? Skoro piszesz że po jedzeniu płacze i się pręży to podejrzewam u niego kolki dlatego nie chce spać. Poprostu brzuszek go boli. Takie jest moje zdanie, ale może się mylę. Porozmawiaj ze swoją pediatra ale ja bym na twoim miejscu po jedzeniu jak tak sie wije to masowałabym mu brzuszek i przykładaj ciepłą pieluchę na niego. Na pewno pomoże. Napisz potem jakie efekty są tego. Powodzenia. Biedaczek :( ucałuj go od ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W dniach 26-27 sierpnia w Plazie będzie można za darmo mieć usg 4 d a także chyba badanie i konsultację także dotyczącą opieki nad maluchami zaczyna sie to od 10-20 i jeśli macie jakieś znajome, koleżanki które akurat sąw ciazy i chciałyby skorzystać to dajcie im znac wiecej informacji znajdziecie na stronie Plazy a pozatym podobno 12-13 września coś podobnego odbędize sie na cytadeli ale to organizuje Pampers wieć raczej będzie mozliwosć uzyskania porady przez mamusie już urodzonych dzieciaczków :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula podejrzewam kolki, ale zawsze myślałam, że jak dziecko dostaje kolkę to jest niesamowity wrzask i nie da się go uspokoić, a mój mały po prostu stęka i się wije...podaje mu codziennie esputicon , ale nie zauważyłam aby było lepiej, oczywiście masuje mu brzuszek. A ten infacol któraś używała? jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze Infacol jest skuteczniejszy niz Espumisam i Esputicon, ale nie tak dobry jak np. Sab Simplex. Wszystko zalezy od dziecka. Niektore mamy byly b. zadowolone z Infacolu. Mojemu synkowi kolki przeszly ok. 8 tygodnia, ale co sie nameczyl, to nameczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzięki za informacje. Na pewno komuś się przydadzą. Może wpadnę do plazy tak sobie popatrzeć na brzuchatki ;) a na tą cytadelę to już możemy wybrać sie razem :D bo wtedy to ty juz na pewno bedziesz 1+1 :) Rzeczko ten infacol poleciła mi moja znajoma lekarka w razie czego. Na szczęście Patryk nie ma ich w ogóle. Jeśli ten esputicon nie pomaga mu to najwyzszy czas zmienić na coś innego. Albo ten infacol albo ten sab simplex co poleca luckylady. Szkoda żeby mały tak się męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! ale nam się pogoda zrobiła:)) jak nie upały wcześńiej to teraz bedzie padać non stop... dziewczyny, mam pytanie, czy wasze maluchy też nie chcą spać w trakcie dnia? ja próbuję robić wszytsko, żeby mała choć troche pospała ale jakoś mi to nie wychodzi:( cały dzień by tylko chciała zeby się nią zajmować bez chwili spokoju dla mamy:) jak to jest u was? a rekasus to już pewnie rozdwojona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa26 - u mnie nie problemu. Patryk ładnie spi, ale wiesz to już nadchodzi ten czas co dzieci juz tak nie śpią jak na początku. Trochę go wymeczyłam noszeniem na rękach i siedzeniem na kolankach, że teraz zasypia w łóżeczku a ja mam czas zeby popracować trochę na kompie i porobić wyceny dachów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac!!!!!!!!!!! Pobudka!!!!!!!!!!!!!! Aga co z tym gwizdkiem? Chyba zapomniałas... A co z nasza założycielka tego topiku???? Julia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy wstajemy mój mały robi mi pobudkę między 2-3 a potem koło 7,dopiero teraz po woli zasypia, dziś czeka nas wyprawa do Urzedu Skarbowego i mojej pracy, więc pewnie kilka godzin zejdzie zanim wszystkie ciotki klotki go obejrzą :P mam nadzieję, że go nie zamęczą! dziewczyny mieszka któraś na ratajach??...nie mam z kim na spacery chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rzeczka Ja jestem z rataj dokładnie z piastowskiego niestety nie mam jeszcze maleństwa ale jakby co chętnie przejde sie na spacer z doświadczoną mamą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula o gwizdku nie zapomniałąm tylko nie mam go po co używać :)i jak dostanę jeszcze jeden telefon z pytaniem jeszcze nie urodziłaś? to kogoś zabiję a mój śądny dzień zbliża sie wielkimi krokami bo to już w sobotę :) trochę mnie brzuszek pobolewa więc może...... coś się zadzieje a tak pozatym to pogniewałam sie na mojego synka bo ja chciałam żeby był lew a teraz to będzie panna (znak zodiaku) a ja mu kupiłam grzechotkę z lwem i jak już dorosnie to mu powiem jak mnie zawiódł :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×