Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Padam na twarz. Dziecko od wczoraj wyjechane, do dziadków, jako, że przeziębione, to bezczelnie załatwiłam sobie na Młodego zwolnienie do końca tygodnia (w sobote mam oddać pracę roczną na studia, a nawet nie zaczęłam jej pisać, więc dobre zwolnienie nie jest złe :P ) Natomiast dziś przelatałam z kotem 3h, kocimi szlakami, bo kot na smyczy, więc trasa była ze 3razy dłuższa. Jako, żem ostatnio leń intelektualny idę choć powąchać książkę, skoro chata wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. Nie wiem, czy to ważne teraz, ale podam, skoro ta tabelka była stronę temu. Zatem mój dzieciak: Gabriel/Gabryś, 4.5r, 19.11.2002. I Jeżyce. W sumie samo centrum obecnie, bo przy Kaponierze, ale na poczcie piszą, że Jeżyce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia - to nie Ja :-( ale nic straconego, moze jeszcze sie kiedyś spotakamy....czesto jestem w lesie na placu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... Miejsce zam. minimisia ...... Krzysiu......... 7 m / 1.09.2006............... Winogrady Hondzia1.......Patryk........ 12 mies / 25 marca 2006 .......Grunwald Julia ...........Jaśminka.......19m /26.08.2005..............Naramowice ollka............Lena...........1 rok i 3 m 14.01.2006............Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006....................Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006............... ...grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007............Grunwald Paula25....... Patryk........10 m/ 1.06.2006 ................. Ogrody maggi31.......Marta........2,5m/21.01.07................ .....Wilda mamexi........Natalia.......5,5r/5.07.01................ .......Piątkowo ........Bartosz......10m/30.05.06 anula77.......Mateuszek....4m / 9.12.2006..................... Rataje migotka7...jeszcze nie wiemy....termin 20.10.07.............Dębiec emgie........Gabriel/Gabryś......4.5r...... 19.11.2002.......Jeżyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia - jesli myslimy o tym samym lesie i tym samym placu zabaw to koniecznie musimy sie jutro spotkac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Taki ładny dzień, a ja się dzisiaj od rana wkurzyłam. Moja mała musiała mieć pobraną krew do kontroli prób wątrobowych. Niedawno leżałysmy w szpitalu i teraz konieczna jest owa kontrola.Nasza pani pediatra wysłała nas do laboratorium na Krysiewicza, bo stamtąd pochodzą wyniki badań szpitalnych. Dwie kobiety biedziły się przy rączkach mojej Martusi. Oglądały je z prawa i z lewa, od góry do dołu. Uciskały, masowały, w końcu decyzja o próbie pobrania z wierzchu dłoni. Oczywiście nieudana i biedne maleństwo tylko cierpiało nadaremnie. Ostatecznie pobrano krew z palca, ale nie wiadomo czy wszystkie przepisane badania wyjdą. Niech ich kule biją. Ciekawe, że jak leżałyśmy na Nowowiejskiego to pielęgniarki nie miały problemu z wkłóciem. Nigdy więcej laboratorium na Krysiewicza. To tyle. Musiałam gdzieś to wyrzucić z siebie. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollka to może ja opisze ten plac zabaw : jest 3 huśtawki tzn z jednej strony dwie i drabinki do wspinania a z drugiej strony jedna huśtawka , dwa koniki , piaskownica oraz coś takiego \"z jednej strony siada jedna osoba i z drugiej jedna\" sie bujają :D nie wiem jak to sie nazywa .Droga na ten plac zabaw jest z czterech stron. Mamexi ciebie również zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrusia witaj poród jak widać każda przeżyła wiec ty również dasz rade :D nie jest tak źle a to co boli zapomina sie szybko a co konkretnie chcesz wiedzieć ? o raszei nic nie powiem bo rodziłam na Polnej :) Magii strasznie ci współczuje a szczególnie żal mi twojej malutkiej Martusi nie ma chyba nic gorszego niż patrzeć jak własne dziecko cierpi 🌼 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrusia!! ja rodzilam w Raszeii:) Super szpital i super opieka,z calego serca godny polecenia:) Rodzilam tam 9 miesiecy temu córeczkę.Dr dmochowski z tego szpitala dostal tez nagrode w konkursie Fundacji Rodzic Po Ludzku i faktycznie jest naprawde dobrym lekarzem i milym:)Jak chcialabys jakies blizsze informacje to mozesz odezwac sie na gg 7479583 .Moja tynulka zasnela dzis wczesnie,bardzo wczesnie jak na nia bo o 19! i mam dla siebie duzo czasu,szkoda tylko ze mąż juz w pracy do rana:( Buziaki i pozdrowienia dla poznanskich mamuś (i tych przyszlych tez:)i ich dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia, to jutro mozemy sie tam spotkac mój gg. jest w stopce jesli bedziesz miała ochote to napisz do mnie i jakos sie umówimy bede na gg jutro tak ok 9.00 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
Maggi 🌼 dla Martusi Mój Patryk też już zaczął sezon w piaskownicy, dostał jakiś tydzień temu super zestaw foremek i innych rzeczy tak bardzo potrzebnych w piaskownicy i szaleje :) Pogoda za oknem piękna a ja chora. i martwię się czy Patryka nie zarażę. Znowu zatoki zawalone plus kaszel, buuuu ja się tak nie bawię. Dzisiaj idziemy do groty solnej może poczuję się ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwile. Wczoraj cudowny dzień na działce ale i pechowy. Po drodze na działkę mieliśmy wypadek :( nikomu nic się nie stalo. Podczas wyprzedzania gościu jechał za mną ja go nie widziałąm i zaczęłam wyprzedzać i cały bok auta od strony Patryka zdarty. Dzisiaj jeżdżenie po ubezpieczycielach i załatwianie kasy na naprawe :( Patryk nawet się nie wystraszył tylko zaciekawił co tak walnęło. Byłam tak zdenerwowana że nie byłam już wczoraj w stanie prowadzić auta. Moja mama jechała dalej. No niestety wg policji to moja wina bo nie widziałam gościa który wyprzedzał, ale ja spojrzałam w lusterka i naprawdę go nie widziałam. Na szczęscie mam auto casco więc pokryje szkody ale co ja się nerwów najadłam to szok!!!!!! Idę z młodym na spacer papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
Wierzę, taka stłuczka, zwłaszcza z dzieckiem "na pokładzie" to zawsze kupa nerwów. Odpukać jeszcze nie miałam. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
buuu nie wiem czemu link nie działa. ja wchodzę normalnie na ten profil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
www.patryczekmamusi.bobasy.pl moze teraz pójdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymona
A mój Szymuś skończył dziś roczek! Z tej okazji biegał z dzikim skowyem po całym Urzędzie Skarbowym, bo odkrył,że fajnie jak się ucieka i mama goni :) Dobrusia, tak sobie własbnie wspominam te chwile sprzed roku i generalnie mam dobre wspomnienia z porodu. Rodziłam w Świetej Rodzinie, fajny szpital, bardzo pomocne położne. O raszei wiem tyle, ze jedna z położnych z którą rozmawiałam przed porodem, radziła mi,że jesli w Św. rodzinie nie będzie miejsc, to zebym jechała do Raszei właśnie. Ale nic więcej nie wiem. Trochę stresu przed musi być, choćby po to,żeby sie zmobilizować do rodzenia. Z perspektywy roku powiem Ci tyle, że chcialabym jeszcze kiedys rodzić :) koniecznie z moim mężem, który masuje krzyż najlepiej na świecie. No, to lecę szykować urodzinowe specjały. dziewczyny przypominam o czwartkowym spotkaniu, która jeszcze chętna, niech da znać. pa, ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za namiary :) Pusto tu dziś. Pewnie śmigacie na spacerkach ;) Pogoda piękna, więc warto ją wykorzystać. Mam doła :( Mój mąż ma focha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Szymonka🌼 Życzenia spóźnione,ale szczere. w piątek nie mogłam nic przesłać, bo bez przerwy pokazywał się jakiś błąd. Wczoraj natomiast Marta tak beczała, że dopiero wieczorem się uspokoiła, a wtedy juz byłam ledwo żywa. W sprawie spotkań czwartkowych,hmm to jak obiady czwrtkowe hi,hi, to odezwę się do Ciebie Olu na maila, bo chętnie sie pojawię, ale w następnym tygodniu. 🌼 dla Pauli 25 za przeżycia. Jak człowiek jest z dzieckiem to podwójnie to go chyba stresuje. Dzieki za 🌼 🌼 dla Martusi. Całe szczęście wyniki badań są w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - faceci często tak mają, niestety, i to bardziej intensywnie, niz my. Paula - dobrze, że małemu nic się nie stało, i że się nie boi. Dzielna jesteś, tak w ogóle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oraz oraz. Nie wiecie przypadkiem, dorogie panie, gdzie można znaleźć pracę - dowolną (na kierownicze się nie nadaję, chyba, że własnej firmy:P ) w godzinach 7/8-15/16? Bo oszaleję. A takowe godziny są konieczne, bo jestem tu kompletnie sama i niestety, nie ma mi kto pomóc w opiece nad dzieciakiem. Wiecie może coś niecoś? Wdzięczna bym była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesli chodzi o prace to wiem ze warto pojechac na Kościuszki na Pocztę Polska bo przyjmują, na pół i 3/4 etatu :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymona
emgie ja wiem,ze w zusie co jakiś czas robia nabór.mozana sobie ustawiać dowolnie godz. pracy- od 6 do 14, 7 do 15, lub 8 do 16. chyba www. zus.pl A jaki masz zawód? to moze coś wiecej wymyślę? acha i wysłałam do ciebie maila w sprawie spotkań:) maggi, dziękuję za życzenia dla Szymonka. robiliśmy nieco urozmaiconą wróżbę roczkową i wybrał patelnię i łyzke drewnianą :) a potem wrzucił na tę patelnie różaniec i udawał, ze gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi i Piotrusia
mama zuzi i piotrusia .......sylwia/ zuza( 26.12.2003) Piotruś (07.01.2007).......Wilda gg. 6599907 pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Imie /płeć..... Wiek/data urodzenia...... Miejsce zam. minimisia ...... Krzysiu......... 7 m / 1.09.2006............... Winogrady Hondzia1.......Patryk........ 12 mies / 25 marca 2006 .......Grunwald Julia ...........Jaśminka.......19m /26.08.2005..............Naramowice ollka............Lena...........1 rok i 3 m 14.01.2006............Piatkowo ania26poznań....Laura......4 m / 05.12.2006....................Rataje. magdalak84.......Martynka....9m/9.07.2006............... ...grunwa ld roosa2....jeszcze nie wiemy....termin 2,06,2007............Grunwald Paula25....... Patryk........10 m/ 1.06.2006 ................. Ogrody maggi31.......Marta........2,5m/21.01.07................ .....Wilda mamexi........Natalia.......5,5r/5.07.01................ .......Piątkowo ........Bartosz......10m/30.05.06 anula77.......Mateuszek....4m / 9.12.2006..................... Rataje migotka7...jeszcze nie wiemy....termin 20.10.07.............Dębiec emgie........Gabriel/Gabryś......4.5r...... 19.11.2002.......Jeżyce mama zuzi i piotrusia .......sylwia/ zuza( 26.12.2003) .........................................Piotruś (07.01.2007).......Wilda No to tabelka uaktualniona :) Dzięki za dobre słowa dziewczyny. Dzisiaj już wsiadałm spowrotem za kierownicę - wcześniej miałam male obawy. Ale jest już ok. Samochód muszę oddać do naprawy. Za tą pracą to ja tez chętnie się rozejrze - do swojej nie mam co wracać bo i tak mnie zwolni. Emgie jestem z tobą :) Hondzia Patryk jest boski!!!!!!!!!!! mama Szymona - GRATULACJE I NAJLEPSZE ŻYCZENIA 🌻 maggi31 super że wyniki badań są ok ❤️ A my siedzimy od piątku cały czas na działce jest tam tyle pracy ale miło się pracuje wiedząc że się robi dla siebie. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia1
Witam po długiej przerwie. Tak sie jakos złożyło, że najpierw chcorowało moje dziecko, potem ja, nastepnie nawrót jakis taki dziwny tego samego. I jakos nie miałam głowy do pisania. Teraz zaczął sie okres spacerkowy, "piaskownicowy". Dzisiaj byłyśmy na Debinie, chodzimy tam dosyc czesto, bo bardzo lubie to miejsce. Słoneczko przygrzewało i było pięknie... Jeśli chodzi o nasze dane, bo widziałam tabelke: Nick - lucia1 imie - Joasia wiek - 30 miesiecy (równe 2,5 roku) data ur. 22.10.2004 dzielnica - Świerczewo (Wilda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hondzia1
No i weekend za nami. 🌼 dla wszystkich na nowy tydzień. Oby był lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×