Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

moniś dzieki-dla mnie bedzie prezentem jak urodzi się 23-bo nie bede musiała za długp czekać ale .......no cóż jest wiele ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mam dzisiaj dłuuuugi wieczór; \"ostatnie\" dziecko położyłam o 20 i teraz jakby nie mam co robić :-D siedze na allegro i oglądam pierdołki; nie ma to jak dobrze wykorzystać czas wolny ;-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie, córa miała dzisiaj swoje pierwsze zakończenie roku szkolnego, chyba byłam bardziej przejęta niż ona ale jestem dumna, bo mam wzorowego ucznia, pstrykałam foty jak odbierała dyplam i świadectwo ale coś kiepska się dzisiaj czuje i chyba pójde się położyć, przegiełam z tą szkołą tyle godz na nogach.... pozdrawiam was goba i jak tam? nic nie meldujesz? lida, minimisia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Poznanianki:) Ja to dzis od lodówki nie mogę odejsc , non-stop jem:( i nie mogę sie opanować. Nawet nie mam odwago stanąć na wage :P lekarz mnie ostatnio opieepszył , że wcale juz mało nie waże, to teraz dopiero mnie opitoli:D No własnie , gdzie się podziałą nasza goba??? Czyżby rodzi?? Moniś bo nie pamiętam na kiedy masz termin? wiem że na sierpień, ale którego? ja wczoraj wyczytałam że na Raszei można rodzic w wodzie, to może pojade tam, przed tym zadzwonie żeby mi napuśćiły wody he he:) bo gloria jedzie!!!Nie ukrywam że nadal mam stracha przed porodem, jak tak oglądam swój wielki brzuch to nie wiem jakim cudem ona mi wyjdzie :) własnie wrócił mój mężu, kupił cała siate lodów żebym miała w czym przebierać, to ide zjesc:) pozdrowienia dla pozostałych mam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tragedia wydarzyła!! energetyka szalała z prądem i mi zasilacz do kompa przepaliła; więc szybko pisze tylko że Gobulinka trzymam kciuki za pomyślne..... Pozdrawiam resztę; pa i musze kombinowac zasilacz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki Goba a ja obstawiam 23 i wtedy między naszymi maluchami byłoby równo 2 miesiące różnicy :D i trzymam kciuki żeby szybko poszło A ja się nie oddzywam bo nie ma mnie w Poznaniu zjedżdzam tylko raz w tygodniu zrobic pranie i przewietrzyc w domu teraz jak pogoda ładna i ciepło to jestem z dziećmi na działce a tam nie mam kompa niestety:( ale pamietam o Was i zawsze jak jestem to coś do Was skrobne w tym tygodniu cały czas myślałam o Gobie i ledwo weszłam do domu odpaliłam kompa i patrze a tu bidulka jeszcze czeka :( .................... ale oby jak naszybicej Kubuś się urodził teraz to już tylko odliczać godziny :D i bedziemy ciociami U nas ok maluchy zdrowe i większych problemów z nimi nie ma Wikusia podnosi główkę, śmieje sie i gaworzy na całego a jak to pieknie wygląda ehhh super są takie dzieciaczki moniś, lida, backspace 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba to milczenie oznacza tylko jedno... napewno zostwili cię w szpitalu i tak sądze,że już masz swój prezencik, a właśnie weszłam, żeby ci złożyż życzenia :) :) no to czekam na wiadomości buziaki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
a goba rodzi:) a goba rodzi:D nie długo i my będziemy rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha byłam najbliżej, bo obstawiałam 22 :-)) Fajny maluszek ten Kubuś; narka; jadę na resztce baterii; Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc moje gratulacje goba:) :) :) cudowne wiadomości 🌼 a tak się martwiłaś 🌼 całuski, buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba tak się zastanawiam kiedy cię puszczą do domku, mam nadzieje, że wszystko przebiegło szybko i sprawnie :) tak się ciesze, bo wiem jak bardzo chciałaś być już po... i już masz skarba przy sobie... czekam na wiadomość, jak tylko będziesz na siłach 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:-) od wczoraj w domu mały wazył 3600 długi 59 zdrowy i ślicznu=y:-) zostawili mnie w piatek na wywołanie o 13 podali oxy a nad ranem o 3:53 urodziłam poród masakra,ale czuje się ok mały w simie grzezny ale duzo przy cycu siedzi dzisiaj dzieki za obstawianie pozdrawiam was goraco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo ja myślałam ze tu tłumy beda na moje przywitanie a tu nic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ........hej..........goba!!!!!:D :D :D GRATULUJE!!!!!! Ale masz dobrze , już za sobą:D super!!! Dawaj wiecej szczegulów , jak Ci poszło, jaki personel, jaki bobas, koniecznie foty :D Jak się czujesz? Kto Ci pomaga? buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zaczynam opowiadanie: pojechałam w piatek na ktg i zostawili mnie juz na wywoływaniu bo skończył sie 41 tydzień o13 podali oksytocyne i nic,skurcze zaczeły sie o 19 takie bolace ale nadal zadnego pstepu w rozwarciu,o 21 postanowili odłaczyc oksy-skurcz juz bolała a rozwarcie 1cm,jak odłaczyli to po 5 min pekł mi pecherz i wody odeszły-no wiec zostałam na sali(a miałam isc na inna i wywoływanie byłoby w niedzile dopiero).po peknieciu dalej nici z rozwarcia i podali jakis lek na to ale dalej nic,dopierro okolo1 zaczeło powoli ale wtedy juz myslałam ze niedamrady.ból i jeszcze raz ból. mały urodził się o 3:53. teraz czuje się super,szwy juz zdjela połozna mały grzeczny w nocy i w dzień-dziecka niema za wyjatkiem dzisiaj cos marudzi ciagle by przy cycu siedzał chyba mu cos jest ale ciekawe jak noc. pozdrawiam i trzymam kcuki teraz za dwupaki. rodziłam na lutyckiej i personel super-a nie pomaga mi nikt z wyjatkiem meza który w tym tygodniu miał wolne ale koniec dobrego od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba-----to super :) że masz juz szkrabika małego koło siebie. Dzielna bestia zCiebie:) a masz problem z siadaniem na tyłku? he he I gdzie sie podziała nasza Moniś? :) czyzby też jej się rodzic za chciało? :D Ale Ci zazdroszcze, ja jeszcze trochy mam do sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam problemu niemam z siadaniem byłam ładnie delikanie zszyta,a szwy mi wyciagła po 5 dniach bo niekomfortowo się człowiek czuje;-) lida moniś minimisia papatki i piszcie bo mam wrażenie ze jestem jedna poznanianka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! tak się ciesze, że moge znowu tu być :) niestety przez tydzień nie miałam dostępu do kompa bo mi wysiadł :( :( dzisiaj był informatyk, bo już sama nie mogłam sobie dać rady i okazało się, że trzeba od nowa zainstalować cały system!!! wię w tej chwili mój komputer jest pusty, wszystko poszło ....... jutro będe siedzieć i wgrywać od nowa wszystkie programy, musze też koniecznie nadrobić zaległości bo już tak się stęskniłam (ale powiem wam, że jest jeden plus braku komputera, nadrobiłam tyyyle domowych zaległości) a u nas wszystko dobrze, w piątek mam wizyte i USG buziaczki kochane 👄 👄 goba tak bardzo się ciesze, pisałaś, że poród miałaś trudny, ale masz najwspanialszą nagrode buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc melduje się a wy?lida co z toba?monis witamy po przerwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć goba, dalej opowiadaj troszeczke jak tam syneczek, bo już nie moge się doczekać, a i wrzuć mi na emaila foteczke niech oczy naciesze takim maleństwem :) mam nadzieje, że mały grzeczny, bo ja to się najbardziej boje tych nie przespanych nocy... no i porodu, pozdrawiam, buuuuziaczki :) :) lida, minimisia czy już na wakacje się wybrałyście, ani widu ani słychu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś posłałam i na meila moje dane na nk bo nie umiem wysłać zdjec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzięki goba :) ja dzisiaj po wizycie, 1cm rozwarcia czyli tak jak było, mały ma 3kg i jest wszystko ok :) :) :) ale tu pustki, chyba wszyscy wakacjują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś no to maleństwo duże już a ty jeszcze masz przed soba troche czasu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba jaki on śliczniusi, oj jak widze takie maleństwa to już też bym chciała swojego syneczka już poprzytulać, ale wiem, że musi jeszcze troszke posiedzieć, ale fajne masz dzieciaczki, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba a ja ustawiam się ostatnia w kolejce z gratulacjami no i wielkim bukietem 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 super że juz po i masz synka przy sobie a ja poproszę o zdjęcia na gg. A jak się sprawuje ?? Moniś ty chyba następna w kolejce ?? na kiedy masz termin ?? Ja Was troszke zaniedbałam a to dlatego, że teraz cały czas jestem z dziećmi na działce i przyjeżdzam tylko w piątek/ sobotę zrobić pranie. 27.07 mam chrzciny małej to też muszę wszystko przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×