Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

lidia aha no tak rozumiem, dobrze ze w takiej sytuacji rodziłaś tam ;)... A twoja ciąża przebiegała dobrze? minimisia a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej minimisia ja mam 29.04 i synek; wiem już od listopada :-), zresztą nikogo innego się nie spodziewałam; wszystkie ciąże u mnie to chłopcy; a w temacie Polnej: no właśnie; nie wyobrażam sobie wtedy gdyby małego wysłali na Polną a ja byłabym w innym szpitalu i czekała na wypis, żeby dopiero z nim być natalia... szczerze mówiąc żadna moja ciąża nie przebiegała dobrze; ale nie warto tu o tym pisać; nie ma co straszyć... jutro jadę na wizytę i .... musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja mam termin na 20 kwietnia także już odliczam tygodnie:D a z położnymi to róznie jest ja rodziłam 10 godzin i w tym czasie miałam dwie położne pierwsza super!!!! bardzo wesoła kobietka za to druga porażka wogóle sobei poszła a nas zostawiła samych sobie takze to jest baaardzo różnei i myślę że w każdym szpitalu pod tym względem jest tak samo. My nie płaciliśmy nikomu i może dlatego ..... nie wiem ale wiem jedno w spzitalu jak najbardziej sprawdza się powiedzenie :umiesz liczyć licz na siebie !!! niestety...... lida no to ty zaraz po mnie :D ja dla odmiany będę miała córeczkę Wiktorię a wy już wybraliście imię ?? a co do Polnej to też mam takei obawy że jak cos pójdzie nei ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr ucięło mi .... chyba za dużo napisałam :D więc chodziło mi o to że jednak mimo wszystko na Polnej mają najlepszą opiekę i jakby z małą (tfu tfu) były jakieś komplikacje to sobie nie daruję że patrzyłam jak mi wygodniej i poszłam rodzić na Lutycką a mogłam rodzić na Polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newada80
Czesc dziewczeta to sa namiary na dentystke o ktorej wspominalam: EWA MATYNIA-KLEMENSKA TEL.061 66 26 660 LUB 505 917 852 ADRES: UL ŚNIADECKICH 16 POZNAŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia nie bądź taka pewna, że po tobie:-) Borysa rodziłam w 36 tygodniu, więc moge Cię wyprzedzić; (oby tylko w rozsądnym terminie); imienia nie mamy - porażka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie wózki?jak tak to podajcie jakie i linki jak możecie.ja niestety do czerwca bede się bujać-z drugiej strony super na lato-bedzie synek-KUBUŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia nie wyobrażam sobie 41t..... lubię być w ciąży ale nie aż tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida a lekarz prorokował że wcześnie urodze chociaż jak dzisiaj nie śpie od 3:30 i jeden jeździ samochodzikami po pokoju a druga szlaleje w brzuszku to wspominam z łezką w oku czasy kiedy spałam ile chciałam hihihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!!! Rzeczko napisz mi najlepiej na maila nazwe tych tabletek na odchudzanie i cenę. I w jaki sposób mozna je załatwić. Ja musze schudnąc i to 5-6 kg bo już czuję się jak słonica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze o nazwe tych tabletek. a apropo porodu to ja rodziłam w 42 tygodniu i miałam poród wywoływany.teraz mam nadzieje ze tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko mój e-mail to polag@interia.pl Przekopiujcie linka do góry to powinno zadziałać - nie wiem dlaczego kafe mi go dzieli. Bez sensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stare mamusie bo to wy mnie pamietacie melduje sie na posterunku. Aguś Paula i ty rzeczko prosze o kontakt na gg bo mi liste wcieło przez moją pociechę.Madziu no i kiedy wreszcie sie spotkamy kupe czasu nie widziałam wOJTUSIA. Witam wszystkie inne mamy. Agus jak sie czujeś jak tam miajaą ci ostatnie tgodnie????? Pozdrawiamy i ściskamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cie widzieć Aniu :) teraz częściej bywam na Ratajach więc myślę, że niedługo wybierzemy się na spacerek :) w ten weekend ma być brzydka pogoda więc chyba nie uda nam się, odezwę sie jak tam będę i będą sprzyjające warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki, dawno mnie tu nie było! praca, dom, jeszcze robimy wielki remont i nie mam za wiele czasu na neta. dzisiaj kiepska pogoda, pada i szaruga za oknem! dlatego pozdrawiam was gorąco i zmykam sprzątać domek!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
witam moja 10 dniowa coreczka byla karmiona caly czas bebiko. ma jednak po tym straszne wzdecia. lekarz polecil zmiane. mam pytanko: czy mozna zmienic takie mleko od razu czy na poczatku mieszac stare z nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypka, tak szczerze to nie mam pojęcia, ja karmiłam córcie cycem, butla poszła w ruch dużo później, ale moim zdaniem powinnaś spróbować nie mieszając, najlepiej rano żebyś zobaczyła jak malutka zareaguje. Życzę powodzonka i gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi :) :) p.s. czy mogłabyś napisać gdzie rodziłaś? bo ja niedługo będe rodzić po raz drugi i jeszcze nie mogę się zdecydować gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
dziekuje za rade. Rodziłam na Polnej i jestem mega zadowolona, ale mialam swojego lekarza :) porod mialam wywolywany i opiekę super... jesli masz jakies pytania pisz smiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypka i jak malutka?? dobrze znosi zmianę mleczka? 🌼 ja tez myśle o porodzie na polnej, mam nadzieję że mimo obaw wszystko przebiegnie pomyślnie :) pozdrawiam nasze kochane wielkopolanki!!! wiem że są na tym topiku inne mamusie też w ciąży, a wy gdzie planujecie rodzić? i czy macie już wybrane imie? bo ja mam pustkę w głowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś co do imienia też mam pustkę w głowie :-) wyjdzie na to, że zaważy głos męża, chociaż się wzbraniałam; stwierdził, że Filip będzie o.k.; ale.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida74-> widzę, że nasi mężowie mają te same gusta mój też proponował Filipa, no ale ja nie wiem, a i jeszcze Konrad, no to może bardziej mnie przekonuje, ale zobaczymy będe rodziła pod koniec lipca więc jeszcze dużo czasu, a wiesz już gdzie będziesz rodziła? bo ja chyba na polnej, tam mam lekarza i siostra tam pracuje więc chyba jesdnak tam pozdrawiam wszystkie kobitki, odezwijcie się!!! wiem, że w taką kiepską pogode nic sie nie chce, ale głowy i kiecki ;) do góry!!! jeszcze trochę i będzie wiosna!!!!! buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś-27 a kim jest twoja siostra? ja pojade raczej do raszei a imie mam KUBUŚ mojem mążowi w popzedniej ciąży podobał się filipa urodziła się córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra pracuje w pracowni USG, tej wewnątrzszpitalnej, dla kobiet przyjętych do szpitala na patologie ciąży itp goba a na kiedy masz termin? wiesz już że to będzie chłopiec, ja jeszcze nie wiem :) ale mój mąż stwierdził, że wie co zrobił i będzie chłopiec :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moniś ja też na Polnej, bo tam mam 2 ginów, z czego jedna jest \"również\" z USG; zgadnij kto to ;-) a wprzyszłym tygodniu lecę na parę dni na pobyt a co do Konrada, to ja to obstawiałam, ale zaraz potem obejrzałam odcinek Superniani właśnie z jakimś Konradkiem i odmyśliłam się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś ja mam termin na 13.czerwca.a wiem że chłopiec od styczniowej wizyty i potwierdzona płeć po miesiącu również u innego ginia.a dziewczynka byłaby chyba julia-moja córka wybrała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×