Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Witam! Jeżeli chodzi o ciuszki to są one dość uniwersalne, są tam spodenki, bluzeczki, body, śpioszki, pajacyki, kombinezon zimowy rozmiar 74-bardzo ładny, rożek, skarpetki,buciki, zabawki do wózka. ciuszki ogólnie są w rozm. 62, 68. Proszę o szybki kontakt na E-mail, ponieważ się przeprowadzam i nie będę miała przez kilka dni dostępu do internetu. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 ciuszki już odebrane:) mam nadzieję że koleżance się przydadzą:) Życzę jej szczęśliwego rozwiązania i wiele radości z nowo narodzonym maleństwem:) dzięki za kontakt, pozdrawiam gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla dzieki wielki pisała mi ze zadowolona i ze wszystko sie przyda takze jeszcze raz wielkie dzieki no i tobie miłej przeprowadzki. a widze ze tu nikt nie pisze i chyba nam topik zampkną lida minimisia monia paula anna wiktoria rzeczka i kogo jeszcze nie wyminiłam meldowac sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o dzieciaczki pytam?:) szkoda że nikt nie pisze, dopiero co znalazłam fajny topik, a tu pustki:( DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju takich pustek to nawet w słoneczne lato nie było laski co sie dzieje z wami bo nam topik zamkną albo umrze śmiercia naturalną hej hej moze nawoływanie pomoże troszke pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Przepraszam że żadko tu zaglądam, ale ostatnio w ogóle czasu nie spędzam przy kompie. Jak jest ładna pogoda to jestem z dziećmi na spacerze a jak zimno to nadrabiam zaległości w domowych porządkach. Teraz praktycznie cały czas siedzimy na działce ale jeszcze nie śpimy - za zimne noce. Niestety przez to odstawienie na kilka dni od piersi i do tego stresy straciłam pokarm. Raz góra dwa razy uda mi się małego nakarmić moim mlekiem. Jestem zła i załamana. Wypiłam całe opakowanie herbatki laktacyjnej, soki jabłkowe, kompoty, karmi. Próbowałam już wszystkiego i niestety nic mi to nie pomogło. Macie może jeszcze jakis sposób na laktację? Chciałam małego pokarmić chociaż do pół roku a tu k**wa!!! zaledwie miesiąc. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może któraś potrzebuje kropelek na kolkę Sab Simplex zostały mi 2 opakowania odsprzedam nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula nie stesuj sie bo na małego to wpłynie gorzej niz brak twojego mleka te sposoby które wypisałaś ja tez próbowałam i nic nie pomogło ja tez karmiłam 5 tygodni tylko wiec nie załamuj ja tez planowałam 6 miesiecy ale cóż zrobic niestety nic nie poradzimy podpisuje liste bo jak zwykle nikogo niema:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna wstydźcie sie ja liste obecnosci podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna :) Dzisiaj rano jak miałam czas chciałam coś naskrobać ale net mi nie działał jak na złość. A teraz znowu brak czasu na wiecej!! Fuck!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola82
hej Właśnie wpadłam na ten topik przypadkowo...i jeśli pozwolicie chciała bym się przyłączyć...:)spełniam kryteria bo jestem z pod Pozania a dokladnie Swarzędzz ...Moja Dzidzia przyjdzie na świat początkiem sierpnia takż jeszcze chwila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola :) Zapraszamy :) Napisz coś więcej o sobie. Czy już wiesz co będziesz miała? I jakie imię wybraliście dla maleństwa? Gdzie zamierzasz rodzić? Ja mam dwóch synków Patryka który ma prawie 3 latka oraz Adasia który ma 5 tygodni :) Jak masz pytania to śmiało - jesteśmy tu po to by sobie pomagać i wspierać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczęta :-D no pusto, pusto... my wszyscy zasmarkani poza tym wiosna pełną gębą buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula_81 ja jak miałam kryzys laktacyjny (ze trzy razy przez 11 m-cy) piłam zioła, kupowałam je w zielarni na Mickiewicz, oraz brałam homeopatyczne tabletki do ssania Riccinus communis 5 CH-do kupienia w aptece, piłam też karmi i jechałam laktatorem. Miałam obsesję na punkcie karmienia, karmiłam 11 m-cy i karmiłabym dłużej,ale Misia odstawiła sama cyca. Gdybyś potrzebowała jeszcze jakiś info o karmieniu śmiało pytaj, chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja podobnie jak koleżanka która pisała wcześniej jestem z okolic Poznania a dokładnie z Tuczna. Bardzo się boję bo u mnie jest ryzyko wystąpienia u dziecka choroby genetycznej. Czekają mnie inwazyjne badania prenatalne. Oby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja Ci raczej w pomysłach nie pomogę, bo mi zanikł pokarm po tygodniu :-( witaj e-kelma; oby wszystko było dobrze; a czy to znaczy, że Polna Was weźmie w obroty? goba minimisia heloł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula_81 to była specjalna mieszanka na laktację-jak kupowałam to prosiłam o zioła na laktację,a oni mieli jakiś \"przepis\" i proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia dzięki za odpowiedź e-kelma - trzymam kcuki żeby było wszytsko ok i pisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola82
Witam koleżaki ja jestem w 28tc. i cały czas była mowa o chłopcu na 80% tak mówił lekarz.Przyjeliśmy to z mężem za pewnik..:)a tu psikus wczoraj u lekarza okazało się że jednak dziewczynka i nie ma mowy o pomyłce.Ja się cieszę byle zdrowe ....tylko wcześniej mimo że zdrowy rozsądek podpowiadał by jeszcze poczekać ja kupowałam już ciuszki no i niebieski ..:)jak wyszliśmy od lekarza to od razu do sklepu zmiana garderoby..także nawet jak na końcu wyjda bliżniaki dwujajowe to jesteśmy przygotowani..:)Mam pytanie do Was czy któraś rodziła na polnej i czy miała swoją położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola fajna niespodzianka - ale dziewczynka jak najbardziej może być ubrana na niebiesko. Mój Adaś dostał jedne różowe body bo moja mama chciala wnuczkę ;) i ubieram mu je - a co ;) mają leżeć w szafie? Bezsensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes babsztyle co tu tak pusto ino mi sie brac do pracy w pisaniu bo topik zlikwidują ja juz liste podpisuje i uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem tu nowa, tzn na tym forum :) możecie mi nieco przybliżyć, cóż w tym topiku się dzieje i takie tam, chętnie się przyłączę do pogaduch pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podpisuje liste :) u nas ok młody dostał sie do przedszkola :) i z Wiką rozrabiają aż miło :D ja już chyab nie jestem im potrzebna. Pogoda super więc cześciej mnie nie ma w domu niż jestem. Buziaki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podpisuję listę!!!!! Adaś rosnie jak na drożdżach. Musisłąm już przejść na sztuczne mleko bo mleczarnie ogłosiły upadlosć!!!!! Zostały mi już tylko 3 kg na plusie, także już blisko blisko ;) Patryk opowiada Adasiowi bajki (po swojemu oczywiście) ale ten leży spokojnie i go słucha :) W ogóle jest spokojniejszy jak Patryk jest obok niego. A ja mogę ich samych zstawić w pokoju na troche nie martwiąc sie ze Patryk zrobi mu jakąś krzywdę. Wczoraj szykowalam obiad w kuchni a Patryk leżał razem z Adasiem u nas na łóżku w sypialni i opowiadł mu bajkę jakąś i pokazywał auta. Ja miałam spokój mogłam robić a dzieciaki zajęcie. Czekam już aż Adaś bedzie starszy i zajmą sie soba i będą bawić. A ja od września wracam do pracy - może to głupio zabrzmi ale ja się już cieszę :) wrócę miedzy ludzi :) Teraz bardzo żadko zasiadam do kompa, dużo jestem z dziećmi na dworze. A w między czasie jeszcze obiad, sprzątanie pranie itp - tzw kura domowa :P ale jeszcze trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam no tak malo sie tutaj dziej, bo koleżanki wy tylko listy podpisujecie :-D minimisia super, że Krzyś przyjęty; no to 1 września będziemy obie łzy ukradkiem wycierać i zęby zaciskać ;-) witam nowe i mam apel: wnieście tutaj trochę życia :-D my też się relaksujemy calymi dniami na dworku; we wtorek Olo pędzi na szczepienie; mam nadzieję, że wszystko będzie ok; papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lida z tym przedszkolem to były małe przeboje i w końcu pójdzie do prywatnego ale jestem podwójnie zadowolona bo wyszło nawet lepiej niż chciałam także w prezencie urodzinowym dostanie wyprawkę do przedszkola :d A co u Was ? jak Oli ? A reszta dziewczyn proszę pisać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a gdzie w końcu zapisaliście Krzysia? I ile będziecie płacić? Patryk dostał się do niepublicznego przedszkola na Armii Krajowej ale kosztuje tyle samo co państwowe. A ja od 1 września wracam do pracy, Adaś z moją mamą. No i od września zaczynam kurs na główna księgową, który opłaca mi szef :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas ok dziewczyny wy do przedszkola a ja do 1 klasy to nic ze juz jest w zerówce w szkole i tak bede płakała. troche wam zazdroszcze tego ze do pracy bo wam powiem ze zawsze troche grosza wleci i tez poszłabym na popołudniu albo do południa na pare godzin no ale cóz poczac trzeba w domu siedziec z dziecmi nie jest zle miedzy ludzi chodze czesto ale zawsze odmiana by była. minimisia ile bedziesz płacic za przedszkola dla krzysia? witam nowa mamusie-napisz cos o sobie/:-)i dzidzi pozdrawiam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_kelma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×