Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość e_kelma
Witam drogie mamusie ja już jestem po badaniach w Warszawie teraz nerwówka bo na wyniki trzeba czekac trzy tygodnie. Jak się sprawa wyjaśni i odetchnę z ulgą to będę się bardziej udzielac na tym forum bo będę już prawie mamusia i tylko będę czekac aż moja dzidzia przyjdzie na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy się wszystkie baby podziałyście?????? Forum nam za xhwilę zamkną jak nic nie będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jakiś czas tu nie zaglądałam, ponieważ nie miałam dostępu do neta z powodu przeprowadzki,jednak widzę że nie zbyt wiele się tu dzieje:( szkoda :( kiedy moja córcia śpi mam chwilę dla siebie, niestety nie mam z kim pogadać bo jak już kiedyś wspominałam mieszkam niespełna rok w Poznaniu i nie zdążyłam poznać zbyt wielu osób:( to chyba jeszcze potrwa. Na razie musi mi wystarczyć kontakt telefoniczny ze starymi znajomymi:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 33
czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, ale chetnie sie przylacze - jako rodowita poznanianka ;), jesli mozna oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo serdecznie ja juz na ten temat nie wspomne jak mnie niema tu tu poprostu pustki lida wzywam cię do jsnej anielki i minimisia i monia i inne co z wami jest???? jak tak dalej pójdzie to masakra wcale topiku nie znajdziemy bo go nie bedzie u nas ok.w sobote mamy roczek kuby-(wypada w niedziele) w piatek wiki kończy zerówke boze dziewczyny jak sobie pomysle jak ten czas leci szok dla mnie poprostu. a co u was zdrowi wszyscy? u nas był mały wypadek w domu-kuba zjechał po schodach chodzikiem ale na szczescie po zbadaniu i innych takich rtg i usg w szpitalu skończyło sie na strachu,moja wina wiki kolezanka nie zamkneła barierki i sekumdy trwały jak kuba pojechał za nimi.ach do dzisiaj nie moge sobie wybaczyc . mam nadzieje ze u was ok. oddzywajcie sie kobiety bo smutno tu troche. pozdrawiam papa 🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama bliźniaków
Wiem, że jeszcze na ul. Przemysłowej powstał komis "A&L" [za rynkiem wildeckim] Jest fajnie urządzony i w ogole dzieci moga porysować lub sie pobawić zabawkami. POLEACM.!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas po roczku było super mały zadowolony chwycił kieliszek no i dzisiaj kuba stawił samodzielnie bez pomocy mamy i palca kroczki-biegi bym nazwała bo gonił siostre super pijoczek mój mały pozdrwaim was kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz 9 lipec wiec powiem wam ze gdyby nie ja to topik zamnkiniety na bank wstydzcie się dziewuszyska wszystkie ja po tygodniowym urlopie było bajka nad polskim morzem pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 13 podpisuje liste obecności u nas super mały ładnie chodzi i poza tym ok zmieniam mu powoli mleko z nutramigenu na bebiko3 i musze wam powiedziec ze rozczarowałam się wami bo juz kilk dni nikt nie pisze tylko ja w kocu z mnienia nazwe topiku na topik indywidualny goby bo reszta ma w .. poza tym całuski dla wszystkich dzieciaczków naszych nochaych i ich mamus pozdrawaim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj 15 lipiec pozdarwiam nieobecne wiecznie miłego podwieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisi 17 lipiec moze jak bede czesciej pisac date to w końcu się odezwiecie? bo juz wstyd jak nie to daje topik do likwidacji sama!!!!!!!!! pozdrawiam was babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba witaj Wstyd niestety :( nikt nei pisze a ja też jakoś czasu nie mam stale kursuje miedzy działką a domem i jeszcze co chwile mam gości. A niedługo przylatuje moja siostrzyczka na 3 tygodnie :) bardzo się cieszę bo ostatnio widziałąm ją dwa lata temu :( U nas ok maluchy zdrowe i teraz to mam naprawdę fajnie z nimi. Młodsza dyryguje starszym a on mówi Wika kaja (czyt. kara ) hehhehe a tak często ma młoda te kary, że mam wrażenie, że mu sie to podoba wreszcie :) :) :) ale widać, że się kochają jedno bez drugiego nie może żyć. Najbardziej to widać jak jedno śpi to drugie nie moze sobie znaleźć miejsca. Krzysiu tylko chodzi i pyta czy wika jeszcze śpi :) Piszcie dziewczyny bo faktycznie nam temat zamkną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 21 lipiec 2009 ci u was?? minimisia u mnie tez jak wiki niema to kuba chodzi i jej szuka i mówi kaka???niewiem co to ma znaczyc czy on takna wiki gada czy o co chodzi bo ciezko go rozszyfrowac a wiki jest znowu taka ze jak mam się z nim bawic lub pilnowac to niechce ale jak ktos przyjdzie do niego pilnowac go np.jak jestm u siory to kuzynie to juz zazdrosna i ze to jej brat i oni go wtedy wozi-dziwne nie? lida co u was???zyjecie jakos? pozdrawiam serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze bo jeszcze nas zlikwidują :D Goba we dwie nie utrzymamy topiku :D a reszta przepadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) wiem wiem lanie na dupsko mi się należy!!!! i nie mam usprawiedliwienia!! ach nie ma czasu na neta, wszystkim naszym solenizantom 100lat, mój mały też niedługo roczek skończy, już chodzi i broi jak diabelec Goba z tego co piszesz to chyba byłyśmy w tym samym czasie nad morzem :D och kochane miłegoi dzioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej lida odezwij się co u urwisów bo niema cię juz juz hoho a reszta co?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiałki :) 👄 no co tam u was? my będziemy się szykować na roczek małego, tort przećwiczony, ale masa będzie inna bo ta wyszła za słodka pogoda nam kaprysi i baby też strajkują, buziaki kochane mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis całuski dla Konradka na roczek hej baby a u was co? lida minimisia oddzywac sie bi niemam gadu i niemam kontaktu z wami mój skype jak macie to gonia196 pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość integracja sensoryczna
www.logopedapoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam podpisuje liste obecnosci i zachecam do tego samego u nas ok mały i wiki wariuja i rosna a u was/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd :( My cały czas siedzielismy na działce, a jak wróciliśmy pod koniec sierpnia do Poznania to tyle zaległości na mnie czekało, że dopiero w sobote się ze wszystkim wyrobiłam. Dzisiaj mam troche luzu póki Patryk w przedszkolu. Cieżko mu chodzić do przedszkola, ale potem już jest dobrze - bawi się i ładnie je wszystko. Ale złapał w piatek przeziębienie i zaraził Adasia. Dzisiaj już poszedł zdrowy do przedszkola, kataru praktycznie nie ma, za to Adaś ma stan podgorączkowy i ma katar. Ja obecnie siedzę na urlopie wypoczykowym i jestem na etapie szukania pracy, moje stanowisko zostało zlikwidowane i nie mam gdzie wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Goba a Ty w końcu zajrzysz na tego Skypa?? :-D Paula ja mogę podobnie jak Ty szukać pracy, bo u nas grożą zwolnieniami do końca roku a skoro ja wracam w październiku to będę jak znalazł na odstrzał; poza tym podobnie o tyle, że straszy ma zmiany oskrzelowe a młodszy zapalenie gardła :-P poza newsami pozdrawiam Wszystkie serdecznie nieobiecując jednak systematycznej obecności papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas ok :) Dzieci poszły w swiat i jest problem - ciężko ich przyprowadzić do domu :d:d:d Goba odezwij się do mnie na maila aga.t8@op.pl bo teraz mam skopanego skype. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×