Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość Ania_Viktoria
dziewczyny a jaka pogoda na kolejne dni?bo chciął bym wyjsc z malenka na spacerek a nie mam czas jakos pooladac prognaoy pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.wiki w szkole mały leży-ma spać ale za bardzo mu nie wychodzi bo ślipia jak jaja i uśmiech na twarzy. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czesc mamuski chciała bym wam pokazac moja mała zdjecie juz mam ale nie wiem w jaki sposób mam wsłac zdjecie nie jestem szpecem od komputerow i nie bardzo wiem jak wiec jakby ktoras wiedziała to prosze o odpowiedz i to dokładna:)dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! U nas załatwianie spraw kredytowych idzie pełną parą !!!! Za 2 tygodnie powinniśmy jużmieć prawie wszystko załatwione. Zostanie nam notariusz i uruchomienie transzy :) o do końca października odbiór kluczy :). Już nie mogę się doczekać :) Ania Viktoria - najlpeiej wyślij żdjęcia na maila. Mój adres polag@interia.pl Mam nadzieje ze pogoda sie poprawi bo ja juz mam katar i boli mnie gardło. Małemu już przechodzi na szczeście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój meil to goba1@op.pl a jak nie to podaj namiary na nasza klase i cię poszukamy. dziewczyny mój kuba w niedziele 3 miesiące skońcy a jeszcze nie podnosi z pozycji leżącej na płasko-czy coś nie tak?jak uważacie?ja już go sadzam w foteliku od jakiegoś czasu i w wózku na półleżąco a sam nic-jak u was tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja niestety ci nie pomogę bo nie pamietam jak było u Patryka. Chyba najbardziej teraz zorientowana w tym temacie to będzie Minimisia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dzieci są różne moja dobrze trzymała główke jak miała lekko ponad 3m a starszy trzymał od urodzenia ja bym się jeszcze nie martwiła. Ale nadal wożę małą na płasko tylko w foteliku siedzi na półleżąco - siedząco !!!! ale na to nie mam pływu bo ona sama sie dzwiga co prawda żadko jeździ samochodem bo najcześciej 1-2 razy w tygodniu i to krótko ale w wózku woże na płasko bo jeszcze tak dobrze nie siedzi i czasem lekko się kiwa a wychodze z założenia że ma czas. U mnie z Krzysiem pare razy było tak że nie umie a mineło 2-3 dni i juz umie także myśle, ze daj mu troszke czasu może z neigo poprostu leniuszek u mnie wiki np nie za bardzo lubi leżeć na brzuszku a Krzysiu uwielbiał do dziś spi na brzuchu także sama widzisz ..... Jeszcze Lida może się wypowiedzieć bo Oli starszy od Wiki chyba 2 tygodnie :) Paula bardzo się cieszę z dobrych wieści [ usta] a ty kuruj się jak maluszek kopie?? Aniu jak Wiktoria ?? a mój adres aga.t8@op.pl Mamo Niny odezwij się tak samo Moniś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
goba, minimisia, paula wysłałam wam zdjecia dajcie znac czy doszły, ja tam zadnym chakerem komputerowym nie jestem:)mała Wiktoria minimisiu jest grzeczniutka je spi i robi kupki:)płacze tylko jak za długo matka sie gramoli w pzrewijaniu bo jz jest głodna:)tak sie martwiłam czy bede miec pokarm a teraz mam go tyle ze musze uwazac na mała bo bardzo łapczywe pije zeby mi sie malenstwo nie zachłuslo. Moja mała dostała 10 pkt przy urodzeniu tylko mnie zastanawia bo pozniej w szpitalu pediatra mowił ze ma na brzuszku malutkie naczynko które sie wsiaka do 3 roku zycia pozatym mala ma koslawa stópke lewa jak sie urodziła miał barzdziej koslawa teraz juz prawie tego nie widac masuje jej przy kapaniu jak smaruje jej nuszki po kazdym przewijaniu, pani pediatra mówiła ze tak przez 9 miesiecy w brzuszku miała ułożona nuzke w brzuszku dlatego ja taka ma ale mówiła ze ortopeda ma sie dokładnie przyjzec jakbedziemy na bioderkach. Czy któres z waszych dzieci miało cos takiego jak koslawa stópka ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to super a z nóżką ci nie pomogę bo nie spotkałam się z tym a pokarm możesz sobie odciągać i mrozić potem się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
zaraz wysle jeszcze raz zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała cudo-kiedy mój taki był az mi się teskno zrobiło-a reraz lezy w łóżeczku i gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozpoczęłam akcję foty! tym do których miałam namiar podałam hasło dostępu a te które się nie załapały proszę o dowiadywanie sie pocztą pantoflową; będziemy mogły tam wspólnie zamieszczać i oglądać fotki nasze i naszych dzidziuchów; no chyba, ze nie chcecie..... :-( goba tyle ile wiedziałam napisałam Ci na GG; ale może wcale nie musisz go stymulować tylko spokojnie poczekać paula życze powodzenia na \"nowiźnie\" Ania, minimisia, rzeczka i reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale Was przestraszyłam tą pocztą... OK; to był tylko pomysł, zresztą zerżnięty, bo na \"kwietniówkach\" tak mają i fajne to; a Wy od razu zamilkłyście :-D my ogólnie zdrowiejemy więc idzie ku lepszemu :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
Paula z tym badaniem rynku to chyba pic na wode jestem tam zaloowana od ponad miesiaca i zadnej ankiety do wypełnienia nie dostalam:( dziewczyny moja mała w dzien dostaje mleczko z piersi co 1,2,3 godziny jak dłuzej w dzien spi niz 3 godzny to ja budzze ale jak w nocy przesypia dłuzej niz trzy godziny to ja budze mam ja budzic ?mama mówi ze nie bo niby to jest karmienie z piersi na zadanie ale tak długo mała moze byc bez jedzenia?tzn dłuzej niz trzy godz jak ma dopiero dwa tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja ani w nocy ani w dzień nie budze a w nocy to sama mnie budzi :D jak była taka mała to w dzień dawałam przed spaniem i po spaniu i to wystarczało a w nocy karmie kiedy ona chce tzn jak się kręci to przystawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać na noc idzie spac o 19 :30 pierwsze karmienie o 23 potem chyba o 3 i 5 i śpi do 8 :D ale np Krzysiu jak była mały to szedł spac o 19 i pierwsze karmienie miał o 4 i potem o 6 i to mu wystarczało potem dziecko im starsze tym częściej sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
tzn. ze lepiej nie budzic tak? dziecko wie lepiej kiedy jest głode:) mi połozna powiedziała jak byłam w szpitalu ze dlaczego mała budze do jedzenia zapytała sie czy mnie w nocy ktos karmi kotletem?czy wtedy bymm zjadła?ja na to ze pewnie ze nie to wiec mówila ze mam jej nie budzic:)wiec chyba staram sie byc zbytnio nadgorliwa:) ale co tam dzidzia jest moim pierwszym dzieckiem wiec dopiero sie ucze dziekuje minimisa:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nic się nie martw z pewnością każda z nas popełniła nie jeden błąd ( ja napewno )zresztą starasz się być najlepszą mamą dla Wiktorii i wszystko co robisz dla niej jest usprawiedliwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!!! Ja Patryka te karmiłam na żądanie. Im dłużej w nocy spał tym ja byłam bardziej zadowolona ;) Jak się obudził to dostawał cyca i w sumie na początku były 2 karmienia w nocy a potem już tylko jedno. My dzisiaj popołudniu będziemy na Cytadeli, bo ja nietstey teraz nie mogę się urwać z pracy - ani dziś ani jutro. Trochę mi szef namieszał. Ja wczoraj chciałam wrzucić fotki na wp ale niestety nie udało mi się a potem już nie miałam czasu wrrr.... może dzisiaj mi się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania viktoria musisz zaufac sobie; bo jeśli widzi się, ze dziecko maleńkie i nie przybiera to raczej sie wybudza a jeśli wszystko idzie do przodu to sensu nie ma, bo widać, że dzidzia sama sobie sprawnie reguluje; i tak ze wszystkim; no i nikt nie jest doskonały; każda z nas sie myli zapewne; fajne focie; czekam na kolejne; paula, ania-Vikt., i reszta... zapraszamy... goba.... czy Tyś może się na mnie obraziła, że tak zapytam nieśmiało??? 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lidunia a no co?ja nie z takich bom ja wszystkich lubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy wstręciuchy wywiało was czy co? ciekawe jak mamameli?napewno już po porodzie ale anio widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×