Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

śpicie czy coś w tym stylu? moja wiki rysuje a kuba już śpi-mąż w delegacji bedzie wieczorem a ja czytam książke fajną-podwójne życie mojej córki-super wciąga choć momentami się gubie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha a to się Gobie chciało popisać :-D a jak sie tygodniami nie odzywała, to...... no, no, no, koleżanko! no bo pisałam na GG, pisałam a Ty.... ignor 😭 my dzisiaj po fryzjerze; wyczułam pismo nosem, bo Bubu poznał dziś w nowej fryzurze 3 nowe koleżanki lat: 4,2 i 1miesiąc; tak, że pełen przekrój :-D no właśnie, mamameli, hipcia i kto jeszcze....... hop, hop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie się podziewacie? moja wiki miała wczoraj jelitówke ale dzisiaj lepiej a tak ogólnie to ok-posprzątałąm dzisiaj chatke mocno-nawet 2 okna umyłąm a mam 3 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no w sumie wczoraj, to nie wiem.... a dzisiaj przeorałam Waszą metropolię :-P oczywiście jak wlazłam do sklepów dzidziuchowych to gdybym była już na tym głodowym wychowawczym, to.... już bym go nie miała po odejściu od kasy ;-) jaki człowiek durny; Oli ma lumpki zimowe po Bubu, ale po co... jak takie ładniuśkie na tych wieszaczkach tak sobie wiszą... i się uśmiechają... i nawołują.... weź mnie! mnie wybierz! poza tym fajny dzień; jeszcze plac zabaw i spacerek przed powrotem na prowincje zaliczyliśmy :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lida doskonale cię rozumiem z tymi ciuchamijak wiki miałą się urodzic to myslałam, że będize większosć nosić po Krzysiu a teraz .... po Krzysiu wszystko sprzedaje i kupuje dla niej nowe bo dla dziewczynek są takie piękne a jej tak ślicznie w różowym, w kokardkach wstażeczkach, że nie moge się oprzeć !!!!! no i sama radosć obdarowania dziecka uwilebiam im coś kupować A wczoraj zagladam i krzysiowi przybyły dwie dolne piątki jeszcze tylko dwie górne i komplet ale żeby nie było nudno młoda ślini i gryzie wszystko na potęgę więc ząbkowanie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia codziennie oddaje swój głos ale podawaj codziennie linka tak jak do tej pory zebym pamietała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czesc mamuski moja mała przybiera ma juz 3kg480gram nic dziwnego cały czas przy cycku siedzi:)mam pytanko moja malutka ma a brzuszku wielkosci 5 zł naczybiaka to ma jak sie urodziła i niedawno zauwazyłam ze na czułk tez ma wielkosci łepka os szpilki wie któras cos o tych nsczynakah?bo cała jestem nerwach:(lekarka rodzinna kazała mi tylko obserwowac jak na razie i sprawdzac czy nie rosnaa naczynka ale i tak musze jechac do jakiegos specjalisty nie moge czekac ezczynnie jak to mi lekarka kazała ci ze słuzby zdrowia ida na ilosc a nie na jakosc przebadaja po łepkach dziecko zero angazowania trzeba bedzie isc prywatnie bo tam iem ze mni potraktuja powaznie, przykre to jest le musis miec pieniadze i płacic zeby cie odpowiednio potraktowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dzisiaj prawie cały dzień na dworze; Oli trochę szwankował, już od 1 w nocy marudził i popłakiwał; a w dzień urządził 3 koncerty; juz zapomniałam jak to on potrafi... ale już cisza ania_viktoria a jak wyglądają te naczyniaki? są wypukłe? pewnie szukałaś juz w necie; są dwa postawowe rodzaje: płaskie i jamiste; te płaskie są bardziej popularne; tu jest prosto i jasno opisane http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,365,Naczyniaki%20krwiono%C5%9Bne; zastanawia mnie tylko określenie \"umiejscowione w okolicy linii środkowej\"; chyba chodzi tu o symetryczne... Oli ma płaskie na obu powiekach i na karku nie liczyłam a teraz go okręcać nie będę ale tak z 15 kilkumilimetowych; pamiętam, że Bubu miał podobnie (czyli właśnie symetrycznie) no i faktycznie u starszego już nie ma śladu; i powiem Ci, że ja jestem pierwsza, żeby dziecko pod pachę i po lekarzach, żeby sie upewnić, ale z tymi naczyniakami faktycznie czekam i obserwuję, bo chyba nikt nic mądrzejszego nie zaleci; czekać czy nie daj Bóg coś się nie rozwinie...więc nie martw sie, tutaj czas pokaże; a w sprawie lekarzy to musze Cię zmartwić; bo czasem człowiek chce poświęcić te pieniądze, żeby wreszcie coś załatwić a to i tak niewykonalne; na marginesie... czy ania_viktoria puściła fotki na NASZĄ pocztę; no i resztę proszę o uaktualnianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania oczywiście skopiuj linka i usuń spację w SPECJALIS TA oraz po /ep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała 39,5 niedawno i dałam jej czopik wiec nie wiem co za kurewstwo jej się przyplątało-może to angina bo taka temperatura.teraz po czopiku spada ale nocka z nerwów mam z głowy bo już raz w reszłym roku jechałam z nią karetką do szpitala ale wtedy jeszcze wymiotowała i była odwodniona bo zupełnie nic nie piłąm a teraz to wcisłąm jej 2 kubki herbaty-mówie wam laski jak nie urok to ....... oby jutro było ok podjade z nią do lekarza z teściem i zobaczymy jutro mam bioderka 2 raz mam nadzieje ze ostatni bo wszystko ok ma z bioderkami. dobra nie nudze dalej papa aha ania moja kumpela ma dzidzie z naroślą na główce i jest ok bo powoli robi się mniejsza a dzidzia ma rok woięc niemartw się bo podobno niektóre dzieci tak mają i potem zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie fajna nocka ci sie zapowiada.... dobrze, że mi przypomniałaś; ja jutro muszę zarezerwować termin na bioderka, bo juz 2 wizyty były ale na tej drugiej mi powiedział, że brak jąder kostnienia; no i jak zwykle... czekać i kontrola po 6 miesiącu; a to juz w sumie niedługo;podobno maja prawo się wykształcać do roku; i znowu nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
to sa płaskie nie wypukłe te naczyniaki ale chyba nie symetryczne bo jednego ma na brzuszku wielkosci 5 zł i jest ponad bioerkami a drugiego ma na czułku na sroku i jest wielkosci łepka od szpilki... taka panike sieje bo w mojej miwjscowosci była taka dziewczynka co tez miała aczyniaka on sie tak rozrósł ze dzieczynke ledwo uratowano a operacje miała w Usa pieniadze zbierała cła gmina bo operacja kosztowała milion złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja wiem, że to ciężko, też znam przypadki naczyniaków które rosły; naczyniaków które szpecą pół twarzy i trzeba krok po kroku laserem to usuwać; ale zobaczysz; na pewno łapiemy sie na te łagodne, które albo znikną same albo będzie się je traktować jako znamionowe; goba jak wika? lepiej? minimisia dostałam juz spłatę..... tralala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Goba dzięki za głosiki no i Lida Tobie również dziękuję Lida super gratuluję a ja dopiero wysłałam pismo :D czekam dzisiaj pewnie dostali na święta się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/profile/3733949/gallery/6 Moje cudo dziewczyny :) w koncu wyklułam córeńke poród trwał w sumie 46h z czego 12 h bóle silne przy rozwarciu 3 cm w koncu cesarka moja Nina ma 10 dni jest cudowna spi w nocy i w dzien :) Mam tylko problem nie beka tzn nie chce raz na 3 karmienia beka :( martwie sie o nia :( Tatus Niny jest cudowny oszalał na jej punkcie pomaga jest naprawde wspaniały i nie poznaje go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki gratulacje; zdrowia dla mamy i dzidzi; więcej przekazałam na NK pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po okropnej nocy wiki całą z małymi przewami 39,8temperatury pojechałam rano do lekarza i może być to rota wirus bo ciągle ma biegunke a daje jej tyle specyfików na to że ooooohhhhhhoooooo kuba ok byliśmy na 2 badaniu bioderek i koniec nie trzeba dalej jeździć jeżeli nadal u niej bedzie tempka to szpital-mam skierowanie żeby się nie odwodnoła-a smecty nie chce pić ach mówie wam co ja z nią mam.kupiłam teraz owoc borówki czernicy i zaparzyłam powinna tez pomóc ale najgorsze przed nami dzisiajsza noc powie wszystko co i jak. pozdrawiam kochane a o jaką spłate chodzi???bo niem w temacie. mama niny serdeczne grztulecje a malutką długo trzymaj w pionie do odbicia i poklepuj delikatnie plecki to zobaczysz jak ci beknie to koniec,no i super że tata niny sie odmienił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkuupię
Witam:) Sory ze tak nie tamet ale jeśli miałybyście jakieś ciuszki po swoich dzieciaczkach to chetnie je od was odkupie :) Mam synka i szukam ciuszkow tak kolo 80. Odkupię też zabawki. (jeśli macie też wieksze ubranka to mogą być najwyzej troszke poleza w szafie) kinx7(małpa)wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocka ok bez gorączki i biegunki więc mam szpital chyba z głowy, dzwoniłam do zusu i czekaja na pismo od szefowej wiec niewiem czy coś dostane.pewnie mając mojego pecha to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goba fajnie, że Wika lepiej moniś zdjecia super; ale Wam zazdroszczę takiej sesji; nasz Oli wtedy tak krzyczał, że mu fotki odpuściliśmy :-( my dzisiaj maraton; z Bubu spotkanie w bibliotece - fajne i tam się dowiedziałam, ze w naszym domu kultury organizują rytmike dla dzieciaków; szkoda tylko, ze także we wtorek; więc jak konie na wyścigach sprintem oblecieliśmy wszystko; ale i tu i tu super Bubu sie bawił; Oli troche dzisiaj przeze mnie zaniedbany; ale jutro jego dzień, bo lecimy na rehabilitację... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Troche mnie nie było ale strasznie zalatana jstem w związku z kredytem. Monis fotki super - dzieki :) goba dobze że wiki już lepiej - duzy buziak dla niej 👄 Ania Viktoria - z tego co wiem o naczyniakach to lekarze każą czekac bo najczęściej same zanikają bez żadnej interwencji lekarskiej. Mojej koleżanki córa też ma i tak samo. Ma już 3 latka i jej to powoli zanika, jest już bledsze niż na samym początku i mniejsze. Każą tylko narazie obserwować. Także główka do góry będzie dobrze :) Minimisia o jakim zwrocie mówicie? Jak coś dają to ja tez chętnie przyjmę hihihihihihi Mama Niny - piękne fotki gratuluję. Szkoda że tyle wycierpiałaś ale już masz swoją ukochaną kruszynę przy sobie. A ja wczoraj wieczorem w końcu się zmobilizowałam i wyslałam fotki :) Ostatnio cały czas biegam i nie mam na nic czasu, a jak wracam do domu to już jestem tak padnięta ze nie mam ochoty na nic. Tylko isć spać. Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno bom zapomniła ;) Moniś - bardzo mi się podoba kolor ścian u was w sypialni. Właśnie takiego odcienia szukam do Patryka do pokoju. Czy mogłabyś mi dać jakieś namiary, czy jest to gotowa farby czy sami dobieraliście kolor i jakiej firmy. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida od kiedy co i jak podajesz oliemu z jedzonka w słoikach-minimisia a ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no! ja czekam na gościa! Bubu cały stół i krzesła przyozdobił papierem toaletowym na te okazje :-D goba mna się nie sugeruj jeśli chodzi o jedzenie, bo my jesteśmy z powodu tych Ola jelit opóźnieni i przerabiamy dopiero słoiczki na 4 miesiąc; a juz niedługo mu pół roku świśnie; ominęłam także gluten w 5 miesiącu; bedę wałkować go po staremu ok. 10; Bubu tak miał i ma sie dobrze ;-P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja też ci za dużo nie pomogę bo ja narazie podaje tylko zupki jarzynowe czasem jabłko albo kaszke a jedzonko ma rozszerzone dopiero od 2 -3 tygodni. Glutenu też jeszcze nie podawałam. Ja tak jak Lida powoli rozszerzam dietę bo głównie karmie piersią i nie spieszy mi się z nowościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×