Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

napisałam posta i mi go wywaliło - qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!! Cześć Wam!!! Ania Viktoria - ja mam taką samą sytuację w domu co ty, też czuję się obco we własnym domu. Moja mama nie dogaduje się z moim mężem a wrecz bym nawet ujęła że go niecierpi!!!!!!!!! Dlategp jak najszybciej teraz szukamy mieszkania. Mam nadzieje że na święta już będziemy tam mieszkać. Także rozumiem cię doskonale!!!!!!!! Monis - fajnie że się odezałaś - podeślij jakieś foty swojego malucha :) co do bóli podbrzusza i parć na pęcherz itp to są objawy zbliżającego się porodu. Ale jeśli czop wam jeszcze nie odszedł to spoko, macie jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula mail który jest przy twoim nicku jest aktualny? podeśle ci foty, albo namiar na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo witaj zaginiona my po chrzcinach było super mały spał w kościele ii po tez a ja niemam czasu przez tą szkołe :-( pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja wczoraj rozmawiałam z szefem. Powiedziałam mu o ciąży i jestem mega pozytywnie zaskoczona. Pogratulował mi i powiedział że wszystko będzie ok. Obiecalam mu że nie zostawię go samego na lodzie z całą księgowością tylko tak długo jak będęmogła pracować to będę to robić a potem jak już nie będęw stanie przychodzić do pracy to ędę pracować w domu. Ucieszył się że jestem wobec niego uczciwa i szczera, że nie zataiłam ciąży. Dogadaliśmy się że na macierzyńskim też będę mu prowadzić w domu księgowość a mój szwagier który u niego też pracuje będzie mi dowoził faktury, albo sam szef Ogromny kamień z serca mi spadł po tej rozmowie. Powiedział jeszcze że jak już będę mogła iść na L4 to mam iść i nie mam się stresować w tym stanie. Że dogadamy się co do kasy i będziemy wszyscy zadowoleni Powiem wam szczerze że nie spodziewałam się takiej reakcji, ale jestem mega zadowolona że tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przede wszystkim gratuluje kolejnego dzidziusia, który za jakiś czas pojawi się na tym świecie :) widzę, że masz dużo szczęścia mając takiego szefa, tylko pozazdrościć :) A ja znowu mam masę zawirowań, bo ostatnio zmieniłam pracę i teraz będę Doradcą Klienta w nowym oddziale Allianz, który otwiera się przy Malcie :) Poza tym mój Brat się żenił, a że to wiejskie wesele to trwało 3 dni i ciężko było się pozbierać, potem chrzciny w rodzinie i tak z imprezy na imprezę :P Dzisiaj w banku są dopełniane wszelkie formalności i za kilka miesięcy będziemy z mężusiem na swoim mieszkanku :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) paula fotki poszły, witaj rzeczka dobrze ze sie odezwałas :) goba :) ja będe miała chrzciny za 2,5tyg w czym chrzciłaś małego? kupowałaś mu jakiś garniturek bo ja się właśnie zastanawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dzieki za ftki są super!!!!! Co do chrztu, to ja małego chrzciłam w normalnych ciuszkach. Miał na sobie komplecik (taki z h&m) Bluza z kapturkiem i do tego spodnie. I większość dzieci była tak ubrana ( w tym dniu było 10 chrztów jednocześnie) Witaj Rzeczko - fajnie że wszsytko zaczyna ci się układać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czesc mamuski w niedziele o 23.40 urodziłam sliczna coreczke 3kg190 przy wyjsciu wazyła juz tylko 2kg 900 ale to ponoc normalne ma 53 cm jest sliczna:)wody mi odeszły o 15.30 na porodówke weszłam przed 21 i o 23.40 było juz po:)jestem najszczesliwsza mama na swiecie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Vikroria - gratuluję!!!!! Poród miałąś bardzo szybki to dobrze bo za dużo się nie namęczyłaś? A jak tam twój mężuś? Pewnie przeszczęśliwy co????? Jak znajdziesz chwile podeślij fotki :) Gorące uściski dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, zdrowia i zdrowia dla obu Pań! Reszta przyjdzie z czasem :-) Brrr... ale się zimno zrobiło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
czesc mamuski poród był szybki, nie powiem bolała jka nie wiem ale jak mała wyszła to o bólu sie zapomina i naprawde przeżyła bym to jeszce raz bo było warto rodziła bym jeszcze ze 100 razy zeby miec takiego dzidziusia:)mezus był dzielny prawie zemdlał tak sie bał ze bede krzycze:)ale dał rade fotki przesle tylko porobie pare zjdec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski sorry, ale nie mogę się oprzeć; nie obraźcie się jako, że ja tez utożsamiam się z Poznaniem w końcu; oglądałyscie możena TVN ten nowy MAM TALENT? spłakałam się na końcu jak wyskoczyła ekipa iluś tam chłopa z POZNANIA! tylko w tym mieście ekipa chcąc założyc \"zespół muzyczny\" nie wyda ani grosza na instrumenty :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje !!!! W którym szpitalu rodziłas jezeli mozna wiedziec ?? U mnie nadal cisza w pt mialam ktg skurcze 3 procent najwieksze 10 .szkoda słow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu serdeczne gratulacje !!!!! dawaj foty aga.t8@op.pl mamo niny już niedługo :) na keidy dokładnie masz termin?? lida co ty piszesz :D ponad połowa ludzi mieszkających w Poznaniu nie jest poznaniakami z krwi i kosci ogladałąm ten program ale to przegapiłam najbardziej podobała mi się ta 11 latka PIĘKNIE śpiewała i tych dwóch facetów od akrobatyki SUPER!!!!!! byłam pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 19.09 wg usg :) Moja córka pchała sie na swiat od poczatku ciazy :) tzn ciaza była zagrozona lezałam 8 mies teraz zdecydowała chyba ze w brzuchu jest jej ok :) A mnie w tym programie najbardziej podobali sie panowie akrobaci ,ta mała dziewczynka no i pani Irenka z oanem spiewajcym pędza polacy autostrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się; panowie byli niezwykli, chociaż przyznam, ze w parze mieszanej byłoby to dla mnie estetyczniejsze ;-) MamaNiny a może brałaś coś na podtrzymanie; bo mówią, że potem problem żeby ruszyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam własnie cała ciaze jakies leki na wyciszenie brzucha to na bóle to herbatki z melisy ehh ja powoli juz zaczynam sie do tego brzucha przyzwiczajac :) chociaz przyznaje ze ciezko mi sie wstaje :) No kiedys mała musi ruszyc sie w koncu na ten swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ogladając tych panów miałam mieszane odczucie :D:D ale ogólnie bardzo mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej! co wy za strajki odwalacie?? czy z zimna juz zamarzłyście? U nas ekipa dwojga braci chora; z czego jeden juz na antybiotyku :-O makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zimno się zrobiło:( a ja dzisiaj na szczepienie z wiki :( nawet nie chce się wychodzić w taką pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
hey mamuski moja Wiktoria pije z piersiora prawie co godzine czy to normalne ?jest wielkim łakomczuszkiem:)a taka drobinka jest :)a tyle je :)mpja kropeczka ma problem z odbiciem i cagle sie jej ulewa moze dlatego ciagle jest głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ania... ja tam specjalistką od karmienia piersią nie jestem, ale z tego co inne mamuśki piszą to raczej tak jest z tym piersiowym karmieniem a na pewno na początku; dzidzia przyssana non stop to nic dziwnego; potem sie unormuje; A mój Oliś dzisiaj miał pierwszy kontakt z wynalazkiem zwanym \"rajstopki\" :-P poza tym wygląda na to, ze Bubu idzie w zdrowiu ku lepszemu a Oli się nie rozkręci; no chyba, że dzisiaj zrobił przyczajkę; ale syropki dostaje; goba nie wierzę, ze tak Cię pochłonęły zadania domowe zerówkowiczki :-P a tak sobie myslę z tymi fotkami: może zrobiłybyśmy jakąś skrzynkę pocztową i tam b edziemy sobie wrzucać?? (minimisia wiesz o czym mówię :-) ) paula, rzeczka, moniś, hipcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu to jak najbardziej normalne i jeszcze troche to potrwa moja jadła co 15 min i teraz widać rezultaty 4,5 m i 8800 :D:D nawet pediatra się śmiała, że widać,że lubi jeść :D Aniu jak Wiktoria daje ci odsapnąć ?? Lida dobry pomysł ze skrzynką a tak wogóle to musisz mi przypomnieć hasło na kwietniówki bo zapomniałam a chciałam sie przypomnieć A jak Oli \"przyjął\" rajstopki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witam miałam kompa popsutego więc mnie nie było. ania gratuluje-pytałąm w sobote kuzynki aśki czy urodziłąś i mnie poinformowała ze tak-jak dobrze ze ten świat taki mały mama meli a ty co???już chyba po jesteś bo cię niema na forum reszta-lida minimisia monia paula rzeczka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mój mały miał biały kaftanik,śpiochi czpeczke-taki komplecik za 30 zł wiec po co garniturek-na raz?ja nawet śpiocha mu często nie zakładam teraz bo biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Viktoria
to rzeczywiscie moja daje mi odespac budzi sie tylko w nocy co godzine a w dzien to rónzie dwie tzry godziny ale nie narzekam mała jest taka śliczna ze jak na nia pztrze to az sie chce:)zastanawiam sie za kim jest taka piekna:)pozdrawiam mamuski jeszce raz dziekuje za gratulacje teraz kolej na mama niny nie odzywa sie wiec moze rodzi..... albo juz jest po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×