Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Witajcie dziewczyny - Minimisia i Pysia - cieszę się że wróciłyscie :D Minimisia - przykro mi z powodu reakcji ojca, ale nie przejmuj się i nie denerwuj tym pamietaj że zdrowie twoje teraz jest najważniejsze. Twój tata musi dojrzec do tej informacji że zostanie dziadkiem. Jeszcze będzie się cieszył, a sama się o tym najbqrdziej przekonasz jak juz urodzisz. Zobaszysz jakiego pierdolca dostanie na punkcie wnusi lub wnusia :) Ja ze swoim kochaniem tez nie mamy jeszcze ślubu, nasz synek powstał z naszej miłości - podchodziliśmy do sprawy w ten sposób że jak będzie to fajnie a jak nie to później. No i tak po 1,5 roku bzykanek bez jakiegokolwiek zabezpieczenia ;) będziemy mieć synka. Moja mama jak to usłyszała (mój tata niestety nie żyje) to tylko mi powiedziała że ona chce żebym nie zawaliła przez to studiów i bardzo się ucieszyła że będzie babcią. Z teściową było troche gorzej bo jej pierwsze słowa były \"Naważyliście sobie piwa to musicie je teraz wypić\", ale ja sie tym w ogóle nie przejełam - cieszyłam sie że moja mama zadowolona. Moja teściowa zmieniła nastawienie i stwierdziła że się cieszy dopiero jak widziała reację mojej mamy na ta wiadomość. Teraz już jest ok :) Pysia ja również mam takie samo uczucie kobiecości tak jak ty. Jestem bardzo szczęśliwa, tylko czuję się jak słoń hihihi :P Cieszę się ze już czujesz się lepiej :D Super że wszystko wporządku i że Krzyś ma szanse urodzić sie o czasie :) a co do plynów do płukania tkanin to ja ci nie pomogę bo sama niestety nie wiem. Z tym pytaniem musimy sie zwrócić do naszej mamusi - Julii :) Ja niestety też sie nie nadaję na księżniczkę wydającą rozkazy, ale jak mus to mus. Jeszcze trochę musisz wytrzymac a potem możesz szaleć :P:P:P:P Pozdrawiam was wszystkie gorąco i odzywajcie się 🌻 🌻 Uff... ale sie rozpisałam hihihih :P:P 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomin tabelkę - bo już daaaaawno nie było :) 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Urodziła............................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga78
hej dziewczyny, za 5 miesiecy mam termin porodu. chcialabym specjalnie przyjechac do poznania na polna zeby rodzic. Chce rodzic razem z ojcem dziecka ktory nie jest moim mezem. czy wpuszcza go na sale??? czy musze miec jakies dodatkowe pismo??? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinga - nie musisz mieć dodatkowego pisma żeby rodzić ze swoim mężczyzną. Wpuszczą go bezproblemowo, ale poród rodzinny chyba kosztuje... Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień bardzo dobry:D:D:D aga- super, że znowu jesteś z nami🌻, na spacerki będziemy oczywiście chodzić wszytskie razem, ale teraz słoneczko, to ty musisz o sibie dbać:) tatą się nie przejmuj, zgadzam się z paulą- jak zobaczy maluszka- oszaleje:D:D:D:D pysiu- dobrze, że się czujesz lepiej, jesteś już na końcówce, więc naprawdę lepiej odpoczywaj, a nie martw się o pranie!!! a propos płynów- do dzisiaj piorę jaśmince rzeczy tylko i wyłącznie w loveli (czasami kupujemy jelpa, ale nie lubię jego zapachu, przypomina mi szare mydło;) ) pierwszy raz ciuszki wyprasowałam, ale później już tego nigdy nie robiłam ( no chyba, że była to jakaś sukieneczka, czy coś w tym stylu). po wyprasowaniu, ciuszki staną się idealnie miękkie. z płynem na razie bym nie ryzykowała, bo to jednak jest spora dawka chemii. a i jeszcze jedno, włącz w pralce podwójne płukanie, by proszek ładnie \'wylazł\' z ubranek:D paula👄- jak zwykle jesteś:D jak już pójdziesz na to L-4, to wybierzemy się na taki malutki spacerek:) weźmiemy ze sobą agę🌻 i każdą inną chętną:P a propos ślubów, my dopiero za miesiąc świętujemy papierową rocznicę:P:P:P trzymajcie się kobietki👄🌻❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga- poród rodzinny ( z tego co pamiętam) kosztuje 200 złotych(ale lepiej zadzwoń się jeszcze upewnić) i mogą ci towarzyszyć 2 osoby. na polnej rodzi się naprawdę komfortowo:) życzę szczęśliwego rozwiązania🌻 i zapraszam do naszego klubu:D julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julianko - witaj :) spcerek obowiązkowy :) mi równiez sie przyda trochę ruchu jak będe w domku siedzieć na L4. A gdzie wy dokładnie kupiliscie to mieszkanko? Tam na Naramowickiej? Bo troche sie pogubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tabelkujemy, to ja pozwolę sobie trochę pogrzebać w tabeleczce:D 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24.............Arni/14.02.2006........................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn pysiu! dawaj swoje dane do tabelki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula👄🖐️ tak, na naramowickiej, w pobliżu hotelu:D wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet, życzę wam i sobie ja:D:D:D:D zaraz skopiuję od sierpniówek, jak narozrabiałam przy zakupie tego mieszkania:D:D:D:D heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się tego przerabiać, ale oczywiście chodzi o poniedziałek, 06.03.:) wczoraj o mało co, żeśmy nie nie kupili mieszkania... zaczęło się od tego, że jaśmina zsunęła się z sofy. pojechałam z nią na oględziny do lekarza i zostawiłam dowód osobisty w legitymacji ubezpieczeniowej:/ zaraz po naszym powrocie do domu, przyszła niania, była godzina 14-ta, a o 15.30 było podpisywanie aktu notarialnego. zadzwoniłam do notariusza (pomna ostatniej wtopy, kiedy nie wzięłam przydziału mieszkania, gdy sprzedawałam moje), z pytaniem, co mam przynieść. usłyszałam, że tylko dowód. ale oczywiście nie zadałam sobie trudu sprawdzić, czy go mam....pojechałam jeszcze do banku wypłacić kasę na notariusza i pani mnie prosi o dowód. zaczynają się poszukiwania....nie ma. przypomniałam sobie, gdzie jest pod bankiem wsiadłam w tramwaj, prosto do domu, nie wierzyłam we własne szczęście, bo mi zawsze tramwaje uciekają, wypadają, etc...ale niestety w drodze do mnie zepsuł się 2 razy... tramwaju zadzwoniłam do notariusza, by powiedzieć co się stało (sekretarka ze śmiechem powiedziała, że wie, że ja wszystko gubię),do k. żeby mu powiedzieć, że mała spadła i, że wracam do chaty po dowód, do niani, by wyciągnęła mi dowód i czekała z nim w drzwiach, i po taksówkę, by czekała o 15.12 pod blokiem (i dokładnie o tej godzinie do niej wsiadałam) taksówkę prowadził 80-letni młodzieniec, który wyglądał, jak by miał paść na zawał za 30 sekund, więc jechaliśmy w tempie wyjątkowo ślamazarnym... dojechaliśmy do banku ( przede mną do okienka 2 osoby)....następnie do notariusza.(oczywiście spóźniłam się troszeczkę).u notariusza wreszcie spotkałam się z panią z agencji nieruchomości, która była przez 3 tygodnie chora i dlatego ja i ta babeczka, która nam sprzedała mieszkanie, musiałyśmy latać i załatwiać, to, co jest obowiązkiem agencji....no, w każdym razie, już myślałam, ze to koniec zawirowań.............. ale, to był dopiero początek DUŻEJ POLKI.... podpisaliśmy akt. i mamy jechać do banku, bym, przelała tej kobiecie pieniądze, bo ona musi do dzisiaj (czyli wtorku) spłacić hipotekę ciążącą na mieszkaniu i zapłacić za dom, który kupuje (pierwszą ratę).niestety nie dogadałam się z nią, ze jej chodzi o to, że ja mam jej gotówkę wpłacić na konto, a nie zrobić przelew, który by szedł do 2 dni...okazało się to oczywiście w banku....a tam nie mają takiej kwoty na podorędziu, bo skąd? i takie wypłaty się zgłasza około 3 dni wcześniej....dostałam zawału...w jakimś przebłysku intelektu porosiłam panią, by zadzwoniła do mojego macierzystego oddziału z pytaniem, czy może mają przypadkiem taką kwotę... pani powiedziała, że to byłby cud.... ale...cuda się zdarzają i pieniądze były, bo dzisiaj (tzn. wczoraj) ktoś im wpłacił większą kwotę... w te pędy do auta i jedziemy do mojego banku. wypłacam pieniądze. pędzimy do banku pani k. , by jej je wpłacić .i zaczyna mnie upiornie boleć brzuch, mój colitis przypomniał o sobie w najbardziej odpowiednim momencie po tym spektaklu pojechaliśmy do agencji nieruchomości, gdzie czekał właściciel., by przyjąć prowizję od transakcji. jak z tą kobietą wsiadłyśmy na niego, to facet zrobił się wielkości stuarta malutkiegoza co każda z nas ma zapłacić po ponad 5 tysięcy?????????? za to, że pani, która prowadziła sprawę była chora i nic nie załatwiła?????????? on cały czas przepraszał, ale to OCZYWIŚCIE nie jego wina...:/ koniec końców, mu powiedziałam, że zadałam sobie trud przeczytać ustawę o gospodarce nieruchomościami i z tego, co wyczytałam w dziale V, rozdział 2, wynika, że nie dopełnili obowiązków, pan zdębiał i obniżył prowizje to był mój mega - triumf i tym optymistycznym akcentem zakończył się wczorajszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko no tomiałaś niezłe przeboje z załatwieniem mieszkanaka ale bardzo ci gratuluję w koncu zakończenia tych cyrków. 👄 🌻 mnie niestety dopiero to czeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula🌻 cyrk- to mało powiedziane:D:D:D myślałam, że trupem padnę:D:D:D:D:D buhahahahaahah, wczoraj cały dzień leżałam i odchorowywałam poniedziałkowe emocje, dopiero popołudniu się zwlekłam z łóżka i poszłam na zajęcia:P ale naprawdę bardzo źle się czułam:o taki już mój los:D hehehe:) jaśminka właśnie pije mleczko:) robi to tak intensywnie, że ma je nawet na czółku:D paulinko- a propos twoich przeczuć, ja też od początku wiedziałam, że będzie córcia i że urodzę wcześniej:) i tak też było:) miłego dnia piszcie dużo, bo ja się dziś naprodukowałam za tydzień:D:D:D buziaki julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka tak więc upomniana przez juliankę wpisuję się do tabelki qrka przegapiłam ja w poprzednich postach.. 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24.............Arni/14.02.2006........................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77.........35tc................9-11.04.20006........górny taras Rataj a co! mogę popatrzeć sobie z góry ;) a data jest taka \"rozjechana\" ,bo zależy jak liczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi eraz jak tak patrzę na tą tabelkę to chyba pod tajnymi cyferkami kryje się wiek mamuś a nie tygodnie ciąży... wiecie to jest tak, że cały czas myślę byle do 36..byle do 37.. itd. więc się poprawiam! 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Urodziła............................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28..................9-11.04.2006...................górny taras Rataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -> jeszcze słówko dla Ciebie: wszystko się ułoży! teraz cała moja rodzinka cieszy się naszym szczęściem i dopinguje, ale na początku bywało różnie... tato: \"nie ma się czym chwalić, może gdybyście byli pierwsi w rodzinie, ale tak...\" z mojego pokolenia jestem ostatnia \"zaciążona\" i tradycyjnie przed ślubem ;) teściowa: \"zrobiliście mi wielką przykrość\", \"jesteście tacy nieodpowiedzialni\" [... ach my trzydziestolatki z pracą i mieszkaniem ...] i gwóźdź programu \"nie chcę być babcią, niech mnie tak nie nazywa\" teraz wspominam to z uśmieszkiem, ale wtedy nie było to miłe, oj nie.. Tak więc TRZYMAJ SIĘ i pamiętaj, że BĘDZIE DOBRZE jak będziesz miałą bardziej płaczliwy nastrój podejdź do tematu pragmatycznie - NIKT NIGDY nie będzie cię kocham jak twoje maleństwo, tak absolutnie i bezwarunkowo ależ jestem paskudna, nie? ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - wdze że trochę sie dzisiaj to forum ruszyło :D Piszcie dziewczyny jak najwięcej!!!!!! Julia - ucałuj Jaśminkę od ciotek i wyściskaj ją a jak któregoś pieknego dnia spotkamy sie na spacerku to sama to zrobię hihihi :P Pysia cieszę się ze się odezwałaś - może będziemy sąsiadkami, bo ja narazie mieszkam na Winogradach ale docelowo mamy mieszkac na Ratajach w mieszkaniu po teściowej. Minimisia posłuchaj nas i nie przejmuj sie tymi komentarzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz prawidłowo poprawie tabeleczke :P ************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Urodziła............................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28..................9-11.04.2006...................górny taras Rataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie tyle nie odzywałam:P widze ze raz w tabelce ktos wypatrzył kiedy urodziłam:P hehe.. a drugi raz ktos mnie kasuje:P hehe:D 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24...........ARNI/14.02.2006.................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica 11. Scarleet.....23......................26.04.2006..... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84....22..................15.07.2006.......St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28..................9-11.04.2006...................górny taras Rataj poród ciężki, ale miałam najwspanialszy prezent dla mego ukochanego ..no i dla siebie ❤️ na walentynki:D:D:D teraz moj maly skonczyl 3 tyg. ... walcze zkolkami, zle odsluzowanym noskiem, katar ma non stop, z jego humorkami, z jego pierwszymi spacerkami, kupkamim siuskami, odparzeniami:P:P:P czyli norma:) oki.krzyczy juz,wiec koncze, zgladne tu pozniej i cos wiecej napisze... na pytanka odpowiem:) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...to ja poprawie juz tak na 100% perfect:D ************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................02.06.06(synek)....................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące.........................Rataje 3.Bąk....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005....................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006.............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006..................................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............Arni/14.02.2006............................Luboń 8. Pyrka........................................................................................ 9. Nosek...............26...............08/09.2006..............................Piątkowo 10. Luckylady...........................05.2006...............…………………........Ławica 11. Scarleet...………..23...............26.04.2006...…………...... Grunwald/Plewiska 12. Magadlak84.......22...............15.07.2006...................St. Miasto/Górczyn 13. Pysia77 ...........28...............9-11.04.2006...................górny taras Rataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Isabelle a ja juz myslałam że nas olałaś :P ciesze się że się odezwałas - pisz co u ciebie jak co u Arniego. Poproszę o jego i twoje jakieś foty na maila który znajduje sie pod moim nickiem :) Sorki za tabelkę - skopiowałam złą :P:P;) Ucałuj Arniego od ciotek. Rozmawiałam przed chwilą ze Scarleet. No więc cały czas leży ma rozwarcie na 0,5 cm w tej chwili jest w 33 tc i lekarze jej mówią ze powinna zostać w szpitalu do porodu, ale ona mówi że do tego 36 tc bedzie w nim na pewno a potem to sie wypisze na własne żadanie. Ma już dość leżenia wszystko ją boli - biedaczka. Dostała juz leki na rozwój płucek, więc nawet jak urodzi w 36 tc to powinno byc ok. Macie wszystkie pozdrowienia od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! jestem z was dumna:) pięknie dziś tu malujecie;) isabelle🖐️ parę stron temu składałyśmy ci nawet życzenia z okazji narodzin arniego❤️ ale przepadłaś babo jedna i nic nie wiesz:D:D:D tabelka jest teraz przepięknościowa:classic_cool: moc całusów i uścisków dla twojego małego cukiereczka❤️🌻👄 pysia----> dobre:D:D:D paulinko córa wycałowana:D z dedykacją od ciebie, a teraz mi ślini dekolt:D biedna scarleet:o tak w sumie, to jak ona ma na imię??:)będziemy trzymać kciuki za nią i nikiego:):):) byłyśmy dziś na szczepieniu przeciwko wzw, mała waży 9430g hihihi, ale jest ponadprzeciętnie długa, więc rekompensuje masę wzrostem:))) tylko noście sobie takiego klocka heheheh już ledwo z nią wchodzę na to 3 piętro:) na szczęście nowe mieszkanie to parter, ale wtedy już prawie będzie chodzić;) buziaki j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej:) to buziaki dla scar-lidki;) o 18 idę obciąć włosy, bo już wyglądam jak piast kołodziej:P miłego popołudnia:D buziaki w serdaki:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie jakies zdjecia Arniego ??? ale przesle wam na maile... zaraz sprawdze która z was ma maile wpisane w preferencjach... sorcia ze zapomniałam o was:( bardzo mi przykro..za duzo wrazen :P miałam:) Arni wlasnie sobie zasypia,wiec mamusia bedzie mogla ugotowac jakas zupke.. bidulek dostal starsznego uczulenia na buźce..mysle,ze to albo od kremiku ktorym go posmarowałam jak na spacerek wychodzilismy,albo mamusia cos zjadła:O hmmm... skusiłam sie ostatnio na kawałeczek ciasta czekoladowego.......q...a :O moja wina... 😠... ech! teraz smaruje specjalnymi mazidłami zeby zeszło... oki.tworze maila..sprawdzam do kogo moge wysłać... 🖐️ uuuuuuuuuuuu.wlasnie doczytuje was... sorcia... o ja wstretna baba:P ale juz jestem...juz bede...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle- dawaj fotki:D:D:D mój mail to juliankka@o2.pl czekam niecierpliwie buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszły foteczki... 🌻 pozdrawiamy.. mały arni maruda na rekach wisi bo kocyk go cholernie parzy:P hihihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle🌻 arni❤️-miodzio absolutny:) piękniś:D śliczna pyzata buźka:D ty po porodzie też świetnie wyglądałaś (ja po cc byłam w kolorze prześcieradła:P), a tak w ogóle to cudny ten śpioch z listkami na pleckach:D:D:D:D kiedy zniknęłaś, podczytałam na topicu mam z lutego, że urodziłaś, stąd wiedziałam, że arni już jest na świecie, a później przeczytałam twojego posta o porodzie:( jesteś dzielną kobietką:) moc uścisków dla małego marudera i obślinione buziaki od jaśminy [u której lekarka dziś rzekomo wykryła zęby (ale ja przestaję w to wierzyć:o)] paulinko👄 agunia🌻 pysia🌻 🖐️🖐️🖐️ julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja juz od rana na posterunku!! Isabelle - dzięki za fotki - Arni jest slicznym dzieckiem :D gratuluję pieknego synka :D Odzywaj się często. Podpisuję sie pod słowami Julii że bardzo dobrze wyglądałaś po porodzie. Jestem ciekawa jak ja będe wyglądac po cc :P - pewnie jak jakaś wywłoka hihihi. No ale cóż. Wysypką się nie przejmuj - zejdzie :) i będzie wszystko ok. Ucałuj synusia :) Julianko - spoko - ząbki wyjdą w swoim czasie nie bądź aż tak pesymistycznie na to nastawiona :P hihihi ucałuj oslinionego Jaśmina ;) hihihi Wczoraj z moim P. w ramach relaksu pojechalismy na wieczór na pływalnie. Było super. Przynajmniej nie czuję sie jak mały wielki słoń (mówcie mi Dumbo :P ) hihihihi Popływac spalić trochę kalorii to jest cudowna sprawa. Tylko że po wczorajszym kebebie na obiadek młody znowu dostał czkawki. Ja już nie wiem co mam jeść bo jak jem to na co mam w danym momencie ochotę to po jakims czasie młody czka mi w brzuszku... Pysia, Minimisia ❤️ 🌻 👄 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D:D:D paula 🌻- jak zwykle jesteś pierwsza:D:D:D dzisiaj mam wykład, więc zaraz spadam na uczelnię:) kupiliśmy wczoraj jaśmince kojec, bo po poniedziałkowych wypadkach- lepiej, żeby była jakoś zabezpieczona:) aga🌻 isabelle🌻 pysia🌻 powiem szczerze, że mam dziś lekkiego kaca, bo raczyliśmy się wczoraj hiszpańskim winem (z rejonów la manchy:) ) i to ja wypiłam większość:P hihihihihi buziaki julia 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 dzieki za mile slowa❤️ paulo... jedz co chcesz teraz w ciazy -poki mozesz :P hihi a malemu czkawki sie podobAja! nie uwazaj tego za cos zlego... maluchy maja wtedy radoche ze tak poskakuja.. juz kiedys bralam udzial w takiej dyskusji dot. czkawek.. :) wiec sppoko.. a jedz sobie paulo co chcesz... jak karmic bedziesz to dopiero dieta:Phehe karmie malego wlasnie... ciao kochane🖐️pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×